Zarabianie

Jak zarabiać w internecie z Amazon

Jeśli chodzi o zarabianie w internecie, to sposobów jest naprawdę bardzo dużo. Pisałam jakiś czas temu artykuł na temat “Jak zarabiać pieniądze online: 10 sprawdzonych sposobów”,  ale nie wspomniałam o tym jak możesz zarabiać z Amazon. Wtedy jeszcze Amazon nie był otwarty oficjalnie na polskim rynku i można było jedynie zarabiać z Amazonem za granicą

Z racji tego, że Amazon wszedł do Polski w styczniu 2021r., tym samym otworzył ogromne możliwości zarobkowe!

Dziś chcę skupić się szczególnie na jednym ze sposobów zarabiania z Amazon, a mianowicie uczestniczenie w programie partnerskim Amazona.

Uważam, że jest to najłatwiejszy sposób na zaczęcie zarabiania pieniędzy w internecie, zwłaszcza jeśli prowadzisz aktywnie swój kanał na YouTube, bloga lub profile w Social Mediach. 

Generalnie Amazon oferuje różne sposoby dzielenia się pieniędzmi za pomocą swojej platformy.  Niezależnie od posiadanych umiejętności lub zasobów, oto kilka sposobów, w jakie Amazon może pomóc w generowaniu dochodu.

Wkrótce postaram się opisać każdy z tych sposobów, abyś miał jasność tego jakie daje możliwości Amazon, natomiast dziś skupimy się na tym najłatwiejszym (moim zdaniem).

Zarabianie w internecie: dlaczego Amazon

Amazon zarobił 344 miliardy dolarów na rynku internetowym na całym świecie od czasu jego uruchomienia w 1994 roku. Żadna witryna e-commerce nie zarabia tak dużo pieniędzy. W 2017 roku sprzedaż w Amazon Marketplace stanowiła około 20% całkowitej sprzedaży e-commerce w handlu detalicznym.

Na różnych platformach sklepów online można zarabiać, ale Amazon wyprzedza resztę jako największa i prawdopodobnie najbardziej wszechstronna opcja, niezależnie od tego, czy sprzedajesz, czy generujesz dochód z produktów i usług.

Zaufanie klientów Amazon jest wyjątkowe. Aż 89% klientów w USA jest bardziej skłonnych do kupowania produktów w Amazon niż w innych witrynach e-commerce. W swojej stosunkowo długiej historii rynku internetowego Amazon stał się standardem w budowaniu zaufania u swoich klientów i zwiększaniu długoterminowej lojalności.

Jeśli szukasz sposobu na niezawodne zarabianie pieniędzy w internecie, Amazon prawdopodobnie może być dla Ciebie świetnym rozwiązaniem!

JAK ZARABIAĆ W INTERNECIE

Jak zarabiać w internecie na Amazon

Jednym z najprostszych sposobów zarabiania znacznych pieniędzy na Amazon bez samodzielnej sprzedaży jest bycie partnerem Amazon . Program partnerski Amazon jest prawdziwym gigantem w świecie zarabiania pieniędzy.

Jeśli prowadzisz bloga, kanał na YouTube lub jesteś administratorem grupy społecznościowej w Social Mediach, to masz możliwość zarabiania pieniędzy jako partner Amazon. Wszystko, co musisz zrobić, to polecać produkty z Amazon w kategorii produktów, która przemawia do Twoich odbiorców.

Jeśli Twoja publiczność skorzysta z linku partnerskiego i dokona zakupu, otrzymasz prowizję od 3% do 10% ceny zakupu produktu. Bycie częścią programu partnerskiego Amazon jest niezwykle łatwe i może być bardzo dochodowe.

Kluczowe cechy

  • Możliwość zarobienia dużych pieniędzy bez bezpośredniej sprzedaży.
  • Łatwy do uruchomienia i utrzymania biznes online.
  • Wszystko, czego potrzebujesz, to publiczność online, aby zacząć generować dochód.

Przykłady prowizji według kategorii produktów od maja 2021 r. Obejmują:

  • Luksus, Uroda – 10%
  • Meble, dom, DIY – 3%
  • Ogród, produkty dla zwierząt, gospodarstwo domowe – 3%
  • Książki fizyczne, ebooki, kuchnia i motoryzacja – 4,5%
  • Muzyka, artykuły spożywcze, płyty CD, rękodzieło, filmy – 5%

Możesz wyświetlić pełny harmonogram opłat standardowych w Programie dla Partnerów tutaj.

Dołączenie do programu i zatwierdzenie uczestnictwa, jest bardzo proste. Amazon zapewnia również szeroką gamę narzędzi do umieszczania linków w Twojej witrynie.

A z racji tego że Amazon jest obecnie tak wszechobecny i ma tyle możliwości zakupowych, to tak naprawdę w rezultacie otrzymujesz prowizje od różnego rodzaju losowych produktów, które ludzie kupią…

Jak to działa?

Kiedy pojawi się na stronie klienta, okienko “zaakceptuj cookies”, po kliknięciu w Twój link, Amazon zapamiętuje tą osobę, jako z Twojego polecenia. Więc jeśli stworzysz blogi lub inne miejsca w sieci, o dużym natężeniu ruchu i uzyskasz wiele kliknięć w linki partnerskie, to zauważysz jak zarobki szybko się będą rozwijać.

Jak zarabiać w internecie z Amazon [tutorial]

Nagrałam również tutorial na moim kanale YouTube, w którym chciałabym się z Tobą podzielić jak krok po kroku tworzyć linki partnerskie w panelu Programu Partnerskiego Amazona.

 To naprawdę bardzo proste! Zobacz w tym krótkim filmiku, jak to zrobić:

Zachęcam gorąco do przyłączenia się do programu partnerskiego Amazon bezpłatnie. Kliknij w przycisk poniżej, aby się zarejestrować:

Podsumowując...

..jeśli jesteś influencerem, lub masz lojalną społeczność, która Cię obserwuje, ale nie masz jeszcze żadnego swojego produktu, to Amazon jest świetnym rozwiązaniem! Jak to działa? Po prostu promujesz produkty, które są na platformie Amazona w swoich treściach, i zarabiasz pasywnie online! Amazon to najpopularniejszy program partnerski w Stanach i w ogóle na całym świecie…

Blogerzy i Youtuberzy zarabiają na Amazonie setki tysięcy $, i robią tak naprawdę to co lubią, tworząc content do sieci, tak jak zawsze, a przy okazji budują dochód pasywny online. Amazon wszedł do Polski całkiem nie dawno i otworzył ogromne możliwości dla twórców internetowych…

Dlatego skorzystaj z tych możliwości i zacznij monetyzować swoje działania w internecie. 

Skomentuj poniżej, jak Ci się podoba taki sposób zarabiania pieniędzy w internecie? Skorzystasz z tego pomysłu? A być może już zarabiasz z Amazon? Daj znać jakie są Twoje doświadczenia 🙂

Nie zatrzymuj się tutaj, idź dalej, ucz się i eksperymentuj. A sukces to tylko kwestia czasu.

Kolejne kroki:

ZNAJDŹ MNIE NA SOCIAL MEDIACH

One Comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *