Kim jestem w skrócie:

Studiowałam Business with Event Management w Irlandii na dziennych studiach (zorganizowałam maraton na 13 000 osób w 6 osobowym zespole). Pierwszą firmę zaplanowałam w wieku 19 lat. Swój pierwszy biznes tradycyjny otworzyłam w wieku 22 lat (podczas studiów). W 2017 roku zaangażowałam się w branżę Network Marketingu i założyłam bloga oraz kanał na YouTube, który szybko stał się jednym z największych w Polsce kanałów o biznesie w branży Marketingu Sieciowego. Rok później nagrałam 5 kursów online oraz 11 szkoleń, które są bestsellerami w branży. Aktualnie rozwijam kanał i bloga w tematyce “Jak zacząć zarabiać online na blogu”, ucząc różnych form budowania dochodów pasywnych, trafiania do klienta i budowania swojej marki w sieci. Jednocześnie ciąglę się uczę, rozwijam i dokształcam więdzę w zakresie biznesu i marketingu. Ukończyłam wiele warsztatów z zarządzania SM, budowania stron w WordPress, sprzedaży, negocjacji i marketingu internetowego. Pasjonuję się podróżowaniem, rozwojem osobistym i duchowym oraz malarstwem intuicyjnym. Prywatnie, szczęśliwa mama cudownego Kacperka i partnerka wspaniałego Kuby.

Czym się zajmuję na co dzień

Od początku 2017 roku zdobywam doświadczenie w branży Network Marketingu. Od tej branży zaczęła się moja przygoda z biznesem online oraz budowaniem różnych źródeł dochodu, za pomocą internetu. Od prowadzenia kliku blogów, po sklepy online, afiliację i kursy online. Odkrywam potencjał możliwości zarabiania przez internet i uczę tego innych. Prywatnie jestem miłośniczką rozwoju osobistego, zdrowego stylu życia, dobrych książek i podróży.

Moim celem i misją jest pomagać  osobom początkującym, zbudować stabilny biznes przez internet i nie tylko! Chcę pomóc tym, którzy chcą zostać swoim własnym szefem i doświadczać więcej wolności i szczęścia w swoim życiu… 

Jestem liderem branży Network Marketingu

W 2017 roku odkryłam możliwości zarabiania w branży Network Marketingu. Wcześniej kompletnie nie znałam tego modelu zarobkowego. Odkąd zrozumiałam na czym polega ten biznes oraz jaki ma potencjał, zakochałam się w tej branży z wzajemnością 😉 Zaczęłam rozwijać ten biznes przez internet i teraz pomagam innym osobom również się rozwijać ! Dziś uczę tego biznesu innych. 

Jestem trenerem biznesu online

Biznes to temat bardzo mi bliski. Studiowałam dziennie ten kierunek 4 lata na uczelni w Irlandii oraz prowadziłam swój biznes tradycyjny. Szybko jednak odkryłam, że praca przez internet daje więcej możliwości niż offline. I tu właśnie buduję swoją wolność finansową. Dzielę się moją wiedzą w szkoleniach, kursach i na warsztatach. Możesz również znaleźć mnóstwo moich porad w filmach na YouTube tutaj. Jeśli chcesz zobaczyć  moje darmowe materiały kliknij tutaj, a żeby sprawdzić wszystkie moje kursy i szkolenia kliknij w przycisk poniżej. 

Jestem blogerem & vlogerem

Odkąd przeniosłam się do internetu i tu zaczęłam swoją przygodę z biznesem online, nauczyłam się Social Media Marketingu, budowania stron internetowych od podstaw, projektowania grafik, budowania kursów online, prowadzenia szkoleń online, projektowania filmów, projektowania ebooków i prowadzenia kanału na YouTube oraz Bloga 🙂 Wszystko co znajdziesz na mojej stronie, jest mojego autorstwa. Cieszę się, że mogę pomóc innym odnosić sukcesy w rozwijaniu swojego biznesu online. Zajrzyj na mojego bloga.

Potrzebujesz porady ?

Jeśli czujesz się zagubiony w biznesie, nie wiesz, w którym kierunku iść, nie wiesz jak ustalić priorytety lub nie wiesz jakie działania przyniosą najlepsze efekty, by zrealizować Twoje cele, to mogę zaproponować Ci moją profesjonalną pomoc i konsultację indywidualną.

Moje kursy online i eBooki

Uwielbiam dzielić się moją wiedzą z innymi, mam ogromną satysfakcję z pomagania ludziom. W tym celu zaprojektowałam mnóstwo materiałów płatnych i bezpłatnych, z których możesz skorzystać  w każdej chwili. Znajdziesz tu najlepsze kursy  i szkolenia z zakresu biznesu online i network marketingu. Dzięki tym kursom, nauczysz się konkretów i zbudujesz stabilny dochód pasywny, przez internet!

Referencje

"Klaudia Stawiarska! Jakość. Skuteczność. Kreatywność. Kobieta - orkiestra. Lider z pasją i wizją. Klaudia to niesamowita kobieta z głową pełną wizjonerskich pomysłów. Jest skuteczna w działaniu i potrafi zarazić innych swoją wizją. Bardzo szybko się uczy, kreuje nowatorskie rozwiązania. Klaudia to praktyk. Jeśli coś nie sprawdza się w działaniu, szybko wymyśla nowe, bardziej skuteczne rozwiązania. Zdobywa wiele nowych kompetencji, które z czasem doprowadza do perfekcji i prezentuje poziom ekspercki. Jej szkolenia to pigułka praktycznej wiedzy z rozwiązaniami instant. Niesamowity lider i wspaniały przyjaciel. Doradza i wspiera w dążeniu do celu! Polecam serdecznie współpracę z Klaudią! Rozwój gwarantowany!"
Marzena Szabłowska
Lider Network Marketingu
"Klaudia jest osobą godną naśladowania. Profesjonalizm na każdym kroku. Ogromne doświadczenie w biznesie oraz determinacja. Szkolenia przygotowane bardzo dokładnie i zawierają bardzo dużo fachowej wiedzy, co jest ogromnym wsparciem dla nowych osób. Tylko chłonąć... dziękuję Klaudia i pozdrawiam"
Barbara Patej
Lider Network Marketingu

Moja historia

kilka słów o mnie….

Z wykształcenia jestem Event Managerem i Marketingowcem. Skończyłam dzienne studia w Irlandii Business with Event Management w Limerick Institute of Technology.

Od dłuższego czasu interesuje mnie bardzo rozwój osobisty (dokładnie od 2010 roku) oraz niezależność finansowa. Uważam, że każdy z nas zasługuje na życie takie jakie sobie wymarzył. Nie jestem zwolenniczka pracy na etacie i spełniania czyichś marzeń. Jestem przekonana, że życie jest za krótkie, by odkładać swoje marzenia na później i spełniać czyjeś (np. swojego szefa).

Odkrywam niesamowite możliwości pracy przez internet i to właśnie pokazuję innym, by również mogli doświadczyć wolności finansowej i niezależności w swoim niesamowitym życiu 🙂

Co mnie wyróżnia?  Jestem:

 1. świetnie zorganizowana,
 2. ambitna,
 3. nieustannie dążąca do samorozwoju,
 4.  kreatywna,
 5. cierpliwa i wyrozumiała,
 6. dbająca o szczegóły,
 7.  komunikatywna,
 8. pewna siebie,
 9. przekonana, że nie ma rzeczy niemożliwych,
 10. zdyscyplinowana,
 11. konsekwentna,
 12. szybko się uczę,
 13. komunikatywna,
 14. skupiająca się zawsze na rozwiązaniach,
 15. wdzięczna,
 16. optymistyczna z pozytywnym podejściem do życia i ludzi,
 17. mam misję pomagania innym ludziom w poprawie ich życia
klaudia-Stawiarska.jpg

Dla kogo jest to miejsce

Ten blog przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą samodzielnie tworzyć biznes przez internet, a także pracować na swój dochód pasywny i niezależność finansową. Dzielę się moją wiedzą, zwłaszcza dla tych, którzy dopiero zaczynają i nie mają żadnego doświadczenia w biznesie online. Wiec nawet jeśli nigdy nie robiłeś żadnego biznesu w swoim życiu, będziesz mógł szybko stworzyć coś kompletnie nowego i swojego, z czego będziesz czerpać korzyści na długie lata !
Zastanawiasz się czy to możliwe by zarabiać w domu, tylko używając komputera i internetu ?

Skoro tutaj trafiłeś, to zapewne również fascynuje Cię biznes i bycie niezależnym.
Osobiście jestem osobą, która stroni od pracy na etacie i całe życie poszukuje rozwiązań by być swoim własnym szefem.
Uważam, że życie jest na tyle krótkie, że żal mi go marnować na spełnianie czyichś marzeń! Dlatego ciągle poszukiwałam najlepszego rozwiązania dla siebie, które pozwoli mi na pracę:

 • z dowolnego miejsca na ziemi
 • w godzinach, które mi odpowiadają
 • w dniach w których mi pasuje
 • urlop w MOIM terminie, a nie wyznaczonym przez szefa
 • współpracę z ludźmi, z którymi sama wybieram, że chcę pracować
 • zarobienie nieskończonych możliwości zarobkowych
 • zbudowanie dochodu pasywnego, który pozwoli mi na niezależność i wolność finansową !

Swoją drogę zaczęłam w Network Marketingu zwanym również Marketingiem Sieciowym. Ten biznes stał się dla mnie szkołą życia! Podczas intensywnego 2- letniego działania, nauczyłam się więcej niż przez całe swoje życie! Zaczynałam totalnie bez doświadczenia i nie mając pojęcia co to jest za branża oraz jak posługiwać się narzędziami w internecie.

Dziś mam zespół, dzięki któremu zbudowałam swój dochód pasywny, i mogę się skupiać również na innych projektach. Moja firma wyróżniła mnie po pierwszych 6 miesiącach, w najlepszej szóstce liderów europejskich.

Warto zaznaczyć, że sukces ten każdego dnia został osiągany małymi kroczkami, ponieważ ten biznes to nieskończone możliwości! 

Na tej stronie chcę się z Tobą dzielić doświadczeniem z budowania biznesu Network Marketingu, ale również innych biznesów, które zaczęłam rozwijać online.

Pokażę Ci pomysły na skuteczne strategie rozwoju i budowania zespołu oraz jak używać darmowych narzędzi dostępnych w internecie, do budowania swojego biznesu online !

Otrzymasz ode mnie serię filmików instruktażowych, w których poprowadzą Cię krok po kroku, abyś odniósł sukces w swoim biznesie internetowym.

Nawet jeśli jesteś początkujący i zielony w sprawach biznesu… Pomogę Ci rozwiązać najczęstsze wyzwania stojące przed internetowymi przedsiębiorcami i osobami początkującymi w Marketingu Sieciowym. Otrzymasz ode mnie mnóstwo darmowych instrukcji, które będziesz mógł zachować u siebie na komputerze, i w każdej chwili do nich wrócić.

Przekonasz się że, jest coś co mnie odróżnia od innych. Moje porady i proste strategie jest łatwo wdrożyć od zaraz ! Spodziewając się rezultatów finansowych!

Wymagam od Ciebie tylko systematyczności i kilku minut dziennie, aby przesłuchać video i zastosować w praktyce. Pamiętaj, że tylko wiedza wykorzystywana w praktyce ma prawdziwe znaczenie. Regularnie mnie odwiedzaj na mojej stronie oraz kanale YouTube, aby być na bieżąco z wszystkimi nowościami !

Wszystkie wpisy na tej stronie są przemyślane w taki sposób, abyś krok po kroku zbudował swój własny, stabilny biznes online !

Cudownie jest Cię poznać mój Nowy Przyjacielu !

Daj znać w jaki sposób mogę Ci pomóc lub Twojemu biznesowi !

"Jedną z najważniejszych zasad odnoszenia sukcesu, jest uczenie się od ekspertów, ponieważ nikt nie będzie żył na tyle długo, żeby nauczyć się wszystkiego samodzielnie"

Kop Kopmeyer