Kursy & Szkolenia online w branży MLM

W moim asortymencie kursów i szkoleń w branży Network Marketingu, uzbierała się bogata kolekcja wiedzy. 

Jeśli nie wiesz od jakiego kursu zacząć swoją naukę, to zobacz koniecznie poniższe wideo. W filmie wyjaśniam pokrótce co znajdziesz w każdym z tym kursów i jaki będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie na dany moment.

Canva Master GRAFIKA: Zostań Mistrzem projektowania Grafik i budowania marki

Canva Master WIDEO: Zostań Mistrzem projektowania i EDYCJI WIDEO

jak w łatwy sposób zacząć projektować filmy w Canvie

BEZPŁATNY DOSTĘP

Szkolenie: Jak stać się Liderem dla swojej grupy w MLM

Szkolenie: Jak w godzinę dziennie działać na Facebooku- 1 strategia

Nareszcie znalazłeś to czego szukałeś !
Te kursy & szkolenia pomogą Ci rozwiązać największe wyzwania w biznesie

Opinie kursantów

Przeczytaj co inni mówią o moich kursach i szkoleniach

“Cześć Klaudia, niedawno kupiłam jeden z Twoich kursów i jestem bardzo zadowolona z treści jakie tam przekazujesz. Taka dawka wiedzy! Nigdy wcześniej nie trafiłam na tak dobry kurs, w którym ktoś dzieli się wiedzą w taki sposób, zdradzają tyle ważnych rzeczy i to krok po kroku. Szacun 😄 Klaudia Twoje szkolenia, Twoja wiedza jaka przekazujesz są naprawdę konkretne – jak to mówią – samo gęste 🙂 ja dopiero niedawno Cię “odkryłam” i od tych kilku dni szkolę się i wprowadzam Twoje wskazówki ale tego właśnie mi brakowało 🙂 pozdrawiam serdecznie Monika”

Monika Grom Dworznikowska

“Klaudia, chciałam Ci ogromnie podziękować. Twoje szkolenie on line zaoszczędziło mi mnóstwo czasu a przede wszystkim nerwów związanych z próbowaniem różnych metod działania on line w MLM. Wielokrotnie próbowałam zrobić coś po swojemu, odkryć przysłowiowe koło. Jestem bardzo niecierpliwa, więc szybko się zniechęcałam brakiem efektów. Stwierdzałam, że tego biznesu nie da się robić przez Facebook. Ale przecież wokół byli ludzie, którzy to robili. Więc musiała istnieć jakaś „tajemna” wiedza, która pozwalała na uproszczenie całego systemu pracy. Już od dawna byłaś w moich znajomych. Co jakiś czas zaglądałam, ale nie miałam pojęcia, że stworzyłaś aż tyle nagrań i że masz też szkolenia. Jakimś cudem wyświetliła mi się Twoja oferta zniżkowa na jedno ze szkoleń. Bez wahania je wykupiłam i…. to był strzał w „10”. Nagle, jakby mnie oświeciło. Wszystko stało się banalnie proste. Teraz czytam wszystko co masz na swoich profilach we wszystkich możliwych mediach społecznościowych. Zasypiam słuchając Twoich szkoleń na YT. Rano wstaję i działam. Tego potrzebowałam. Dziękuję ogromnie i proszę o więcej.”

Dorota Śliwińska

“Klaudię obserwowałam prawie od początku jej kanału na YT, ceniłam sobie jej przesycone mięsem i konkretnymi wskazówkami materiały. Chętnie je też polecałam osobom ze swojego podwórka. Klaudia prostym językiem przemawia i wskazuje drogę w marketingu rekomendacyjnym. Dzięki jej materiałom usystematyzowałam swoją pracę, pracę osób w mojej grupie oraz plan działania. Brakowało na polskim rynku przewodnika po MLM online krok po kroku. Klaudia właśnie taki stworzyła.”

Marlena Marczuk

“Cześć Kochana, dziękuję za te nowe kursy. Są rewelacyjne. Zakupiłam wszystkie i zaczynam działać. Rewelka, super że natrafiłam na Ciebie. Tłumaczysz rewelacyjnie, Pozdrawiam!”

Magdalena

“Czesc Klaudia 🙂Dziekuje za cenne wskazówki. Szkolenie jak zarejestrowałam 40 os w 3 msc swietne , wiele cennych rad z których na pewno skorzystam. To szkolenie otworzyło mi oczy gdzie popełniałam błędy. Na pewno skorzystam z innych szkolen. 🙂

Monika

“Witam serdecznie, jest mi bardzo milo uczestniczyć w tylu inspirujących, nabytych wiadomosci, że mogę z czystym sumieniem polecać każdemu, jestem wdzięczna za to ze mogę brać udział już sam fakt jak czuje się jak student, dlatego bardzo , ale to bardzo mocno dziękuję i polecam wszystkim z całego serca ❤️😍

Żaneta

“Kursy Klaudii są niezwykle merytoryczne, napakowane wartościową, konkretną wiedzą gotową do zastosowania już w momencie przerabiania kursu lub tuż po nim. Są to kursy, dzięki którym można wznieść się na dużo wyższe poziomy działania w Marketingu Sieciowym.”

Aneta

“Bardzo dobra, szczegółowo, zrozumiałym językiem przekazana wiedza dająca odpowiedź na pytanie – od czego zacząć i jak postępować w drodze do stania się liderem w Network Marketingu. Podstawowe ABC każdego początkującego w systemie MLM “

Darek

“Skromna ale skuteczna, do bólu merytoryczna jej działanie poparte jest praktyką, namacalnymi efektami, rzetelną wiedzą i znajomością tematu. Przy tym jest miła, życzliwa, chętnie dzieli się tym co sama osiągnęła. Jest dla mnie wzorem.”

Danuta

“Konsekwentna, zaangażowana, pracowita i spójna dziewczyna. Materiały przejrzyste, spójne graficznie, dobrze opracowane. Od Klaudii można po koleji uczyć się jak działać w MLM. A wszystko podane bardzo normalnie i zrozumiale.”

Kasia

“Klaudia w jasny i zrozumialy sposob przekazuje nam zdobytą z doświadczenia wiedzę. Jest to jedyna osoba jaką do tej pory spotkałam, która wyjaśniła mi prawie wszystkie rzeczy budowania biznesu online. Z nią czuję się pewniej pisząc z ludźmi, bo wiem, że jestem bardzo dobrze przygotowana”

Magda

“Stawiarska to przykład pracowitości, dzięki której posiadła nie tylko wiedzę i doświadczenie ale przede wszystkim umiejętność przekazywania ich dalej – widać i czuć pasję Klaudii , która zdecydowała o moim pozostaniu przy jej szkoleniach. Polecam !”

Agnieszka

“Klaudia przekazuje ogromną wiedzę w prosty i zrozumiały sposób. Nie trzeba być informatykiem żeby to wprowadzić w życie”

Ireneusz

“Kursy Klaudii są przejrzyste, zrozumiałe. Zaletą jest to, że można w każdym momencie wrócić do tego co nas interesuje i wiemy, gdzie tego szukać. Szczerze polecam!”

Joanna

“Pani Klaudia to profesjonalista w swojej dziedzinie. Swoją wiedzą dzieli się rzetelnie i w przystępny sposób – tak, aby nawet osoba, która do tej pory nie wiedziała o istnieniu marketingu sieciowego, mogła krok po kroku, według wskazówek, zbudować swój własny biznes. Pani Klaudia odpowiada zawsze i bardzo szybko na wszelkie pytania i wątpliwości swoich klientów, a wszystkie kursy, z których miałam okazję korzystać wyczerpująco omawiają dane zagadnienie. Zawsze będę wracać po kolejną porcję wiedzy i ogrom życzliwości. Serdecznie polecam wszystkim związanym z marketingiem sieciowym – profesjonalizm w każdym calu!”

Bożena

“Szkolenia Klaudii to sam konkret. Uwielbiam je. Kiedyś myślałam, że poznałam świetnego trenera z marketingu sieciowego. Ale potem poznałam Klaudie i to zupełnie inny level. To jest to, czego szukałam. Rewelacja !”

Katarzyna

“Super kursy! Uczę się zawsze od praktyków-Klaudia przeszła już tą drogę więc ufam jej w 100%. Kursy pełne merytorycznej wiedzy i wspaniałych narzędzi które możesz wprowadzić od zaraz. Bardzo polecam!”

Elżbieta

“Bardzo przydatne kursy, wszystkie które poznałam a było ich 7 więc nie mało. Nauczyłaś mnie przede wszystkim podejścia biznesowego do działań i nawiązywania relacji na Facebooku.”

Anna

“Cześć Klaudia.
Właśnie skończyłem twój kurs: “Gdzie pozyskiwać klientów do MLM przez internet. 30 strategii online”
Świetny kurs.
Mogę śmiało powiedzieć że z nieba mi spadłaś 😉
Zrobiłem dużo kursów ale to co Ty pokazałaś to na serio jest bardziej wartościowe.
Od zawsze tylko używałem FB oraz IG.
Nawet jeśli używam FB oraz IG to teraz wiem jak je udoskonalić.

Lecz też nie zdawałem sobie sprawy lub mi nie przyszło do głowy że mogę używać także zwykłych blogów czy też stron z ogłoszeniami czy forum czy np zwykłego OLX.pl, gratka.pl, gazetapraca.pl i innych.

Bardzo mi się podobał Twój kurs ponieważ jesteś konkretna, prosto tłumaczysz krok po kroku co należy robić i dajesz przykłady.

Na pewno dużo wniesie ten kurs do mojego biznesu.

Jeszcze raz dzięki i życzę Ci samych sukcesów

Pozdrawiam :-)”

Ryszard

“Cześć Klaudia, uwielbiam Twój kanał na YouTube, oglądam wszystkie szkolenia, dzięki nim rozpoczęłam przygodę z Network marketingiem, bardzo dużo się uczę ze spotkań z Tobą 🙂 dzięki serdeczne, pozdrawiam ze słonecznej Krety, Sylwia”

Sylwia

“Hej Klaudia , od dłuższego czasu inspiruje się Twoimi “lekcjami” na YT. Właśnie takich wskazówek szukałem. Kupiłem już pierwszy poradnik i zapewne będę sięgał po następne. Trochę zmartwiło mnie że porzuciłaś MLM …ale cóż. Pozdrawiam z Gdańska”

Ireneusz

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?

Po zakupie otrzymujesz link na adres e-mail, do platformy, na której znajdziesz wszystkie materiały kursu/szkolenia oraz bonusy.  Kurs/szkolenie realizujesz samodzielnie i sam decydujesz o tempie, w jakim to robisz. 

#UWAGA: jeśli robisz przelew bankowy, wyślij potwierdzenie przelewu na adres email: admin@klaudiastawiarska.pl oraz podaj adres email na który chcesz otrzymać dostęp do zakupionego kursu/szkolenia.

NA JAK DŁUGO DOSTAJĘ DOSTĘP DO KURSU/SZKOLENIA?

Co powiesz, na dostęp do kursu/szkolenia na zawsze ? Po zarejestrowaniu się, masz nieograniczony dostęp do tego kursu tak długo, jak chcesz – na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach.

JAKIE ISTNIEJĄ METODY PŁATNOŚCI?

Na stronie płatności za kurs, możesz zapłacić bezpośrednio kartą debetową (zwykłą karta płatniczą np. Mastercard, Visa etc.) lub kartą kredytową wpisując w pole “Card Number” numer swojej karty oraz dane. Po zaksięgowaniu płatności, otrzymasz natychmiast dostęp do platformy ze szkoleniami, oraz dane logowania we wiadomości e-mail.

Istnieją również inne możliwości opłaty za szkolenie: Karta Debetowa. Wpisz w polu:”Card Number” numer karty debetowej np.Visa, Mastercard, inne Karta Kredytowa. Wpisz w polu: “Card Number” numer karty kredytowej

PayPal: Wyślij sumę za kurs na konto: klaudiastawiarska.ks@gmail.com .

Przelew: Odbiorca: Klaudia Stawiarska Nr konta: PL 42 1320 1537 3899 1831 3000 0001 . W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu (np. MR Mistrz Rozmowy)

Revolut: Skontaktuj się ze mną by móc skorzystać z opcji płatności przez Revolut.

#UWAGA: W przypadku przelewu bankowego lub PayPal wpisz w tytule przelewu swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu, np. MR (Mistrz Rozmowy). Wyślij potwierdzenie przelewu na adres email: admin@klaudiastawiarska.pl  oraz informację na jaki adres email chcesz otrzymać dostęp do platformy ze szkoleniami. 

JAKĄ MAM GWARANCJĘ, ŻE BĘDĘ MIEĆ EFEKTY PO KURSIE/SZKOLENIU ?

Daję Ci moją 100% gwarancję, że jeśli zastosujesz wszystkie praktyki tak jak w kursie czy szkoleniu, krok po kroku, i zastosujesz dokładnie ćwiczenia w sposób jaki jest przedstawiony w lekcjach, możesz spodziewać się szybkich efektów w swoim biznesie. Zaznaczam, że nie musisz mieć żadnego wcześniejszego doświadczenia w sprzedaży, by zauważyć efekty!

Warunek jest jeden: musisz zastosować to w praktyce, by dowiedzieć się jaki masz ukryty talent 🙂 !!!

JAK MOGĘ ODWDZIĘCZYĆ SIĘ ZA TWOJE DARMOWE TREŚCI NA YOUTUBE I BLOGU

PS.2 Jeśli nie potrzebujesz żadnego z moich produktów, ale podoba Ci się to, co robię, zawsze możesz postawić mi espresso. 😉

Dołącz do mojego Programu Partnerskiego, polecaj kursy & szkolenia, i zarabiaj pasywnie!