Klaudia Stawiarska logo

NAGRANIE SZKOLENIA

Jak w ciągu 20 dni zdobyć 100 nowych kontaktów i zapisać min. 2 nowych partnerów ?

To szkolenie dla wszystkich działaczy w branży MLM, którzy chcą budować zespół przez internet

* Zapisując na to szkolenie, jednocześnie zapisujesz się do newslettera, i tym samym wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach KlaudiaStawiarska.pl. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Biznes MLM na Facebooku to nieograniczone możliwości!

Zastanawiasz się czasem może, czy istnieje skuteczna strategia działania, dzięki której mógłbyś rozwijać swój biznes Network Marketingu na Facebooku, poświęcając na to minimum swojego czasu? 🤔

… pewnie myślisz, że to “niemożliwe” by bez doświadczenia w branży, mieć szybko efekty?😐

Jeśli obserwujesz mnie na YouTube lub czytasz mojego bloga, to zapewne znasz już dziesiątki strategii jakie pokazałam Ci w tematyce pozyskiwania klientów i partnerów do biznesu Network Marketingu przez Facebook i być może brakuje Ci czasu, by zastosować je wszystkie w swoim działaniu na co dzień ?🙄

Myślę, że wiem co czujesz, ponieważ ja również tak miałam, że z nadmiaru możliwości pozyskiwania klientów na Facebooku, zaczęłam się gubić i tracić kontrolę nad strategiami, które stosowałam na co dzień…. Dopóki nie znalazłam sposobu, dzięki któremu mogłam totalnie zminimalizować czas na poszukiwanie klientów i jeszcze szybciej budować ten biznes 🤓

I tą właśnie strategią, dzielę się z Tobą w moim bezpłatnym szkoleniu pod tytułem: “Jak w ciągu 20 dni zdobyć 100 nowych kontaktów i zapisać min. 2 nowych partnerów”, do którego teraz masz dostęp zupełnie za darmo!🤩

To szkolenie jest zdecydowanie dla Ciebie, jeśli:

Czego nauczysz się z tego szkolenia...

W tym ponad godzinnym szkoleniu online, pokazuję Ci krok po kroku, bardzo proste wskazówki do wdrożenia natychmiast, które pozwolą Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, na poszukiwaniu ludzi do Twojego zespołu MLM.

W szkoleniu pokażę Ci moje najlepsze sposoby na działanie online, dzięki którym zaoszczędziłam czas na zbędnych, długich rozmowach na messenger. Pokażę Ci jak bezpośrednio przejść do sedna i przedstawić propozycję oferty.

Dzięki udziałowi w tym szkoleniu, uporządkujesz swoją dotychczasową wiedzę dotyczącą rozwijania biznesu MLM na Facebooku i nabierzesz pewności siebie w działaniu!

SKORZYSTAJ TERAZ Z TEGO BEZPŁATNEGO SZKOLENIA I NAUCZ SIĘ DZIAŁAĆ EFEKTYWNIE!

Zobacz opinie osób, które uczestniczą w moich szkoleniach i kursach online

“...Klaudia to jedyny trener online, którego mogę słuchać bez końca, w temacie rozwijania biznesu MLM”
Dołącz do innych ambitnych działaczy w branży MLM i skorzystaj z mojego doświadczenia już dziś!
Zacznij budować swój biznes profesjonalnie i przede wszystkim SKUTECZNIE!
To szkolenie zmieni Twoje podejście do biznesu MLM
Działaj sprytnie i skutecznie! Wartość szkolenia to 197zł! Teraz możesz otrzymać dostęp do nagrania tego szkolenia, całkowicie za darmo!

Kim jestem ...

Cześć! z tej strony Klaudia Stawiarska

W 2016r. spełniłam marzenie o zamieszkaniu na Teneryfie i postanowiłam, że stworzę sobie życie na własnych zasadach. 

W 2017 roku rozpoczęłam swoją przygodę z zarabianiem przez internet. Moje pierwsze, spektakularne efekty finansowe osiągnęłam w branży Network Marketingu. Następnie po 2 latach postanowiłam również rozwijać swoją markę i zaczęłam zarabiać na swoim blogu, kursach, ebookach, szkoleniach i konsultacjach. Stworzyłam 19 kursów online, które do dziś generują dla mnie dochody pasywne. Od 2017 roku nie pracuję na etacie i buduję moje imperium w internecie, dzieląc się swoim bogatym doświadczeniem poprzez darmowe treści na kanale YouTube, blogu i w Social Mediach oraz po przez płatne treści w kursach i ebookach.

“Klaudia Stawiarska to trener, który uczy z ogromnym entuzjazmem i energią, byś i Ty mógł skorzystać z efektów, jakie płyną z zastosowania metod biznesu online. Krok po kroku, bez wymówek, prosto do sukcesu.

Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami, autorka wielu e-booków, kursów online i szkoleń”.

© Copyright 2023. | Polityka Prywatności | Regulamin.