Klaudia Stawiarska logo

Zbuduj swój biznes online profesjonalnie i skutecznie!

Stwórz stronę www i bloga, które będą dla Ciebie zarabiać pieniądze, nawet wtedy kiedy śpisz!

Odtwórz wideo

Zapisanych uczestników

NAGRAŃ WIDEO

ebooki, pdfy, checklisty,

Twój instruktor: Klaudia Stawiarska
Klaudia Stawiarska jest profesjonalnym blogerem, który prowadzi blogi od 2017 roku, między innymi www.KlaudiaStawiarska.pl i www.LoveExplore.plZaczynając swój biznes w internecie, w branży Network Marketingu, odkryła świat blogowania i innych możliwości zarabiania przez internet.
Opierając się na swoim biznesowym i marketingowym doświadczeniu, zamieniła blogowanie w udaną karierę.
Znana jako „trener biznesu online” w kręgach blogujących, jej pasją jest dzielenie się swoimi biznesami, poradami dotyczącymi blogowania i produktywności. Klaudia jest autorką licznych kursów online, szkoleń oraz ebooków i przewodników.Mieszka na Teneryfie od 2016 roku, i inspiruje innych do spełniania marzeń! Kiedy nie bloguje, ćwiczy jogę, medytuje lub przyrządza zdrowe dania w kuchni. W weekendy można ją spotkać na wycieczce po pięknej okolicy Teneryfy z synkiem lub na tarasie z dobrą książką .
Pokażę Ci krok po kroku jak stworzyć samodzielnie bloga na WordPress i kreować markę online, by zbudować dochodowy biznes przez internet! Nadszedł czas, byś zaczął zarabiać online i stworzył stabilne dochody pasywne!

Mini Kurs Online:
Załóż stronę www
& Rozwijaj Dochodowego Bloga

Krok po kroku zbuduj swojego bloga i zarabiaj przez intermet

Dlaczego warto zapisać się na ten kurs

Jakie są Twoje marzenia ?

Czy masz może poczucie braku perspektyw na przyszłość?

Być może brakuje Ci pomysłu na siebie, pasji lub zajęcia, które sprawiałoby, że będziesz się spełniać, poczujesz satysfakcję z działania i będziesz się rozwijać? 

Być może masz poczucie, że chciałbyś pokolorować swoje życie, ale brakuje Ci kolorowych kredek i narzędzi, aby to zrealizować?

Wiele osób w tych czasach kręci się wokół siebie, jak chomik w kółku, bez żadnych perspektyw na zmianę… Obserwuje innych w social mediach, ciągle poszukując “sposobu na siebie”, marnując kupę czasu, wciąż stojąc w miejscu i nie podejmując żadnej decyzji….

Kiedy zaczynałam mój biznes online, miałam podobne odczucia, jak Ty teraz. Ciągle szukałam sposobu na zarabianie w internecie i niezależność. Miałam dość pracy na etacie, gonienia za weekendami i poczucia, że marnuję czas na spełnianie marzeń kogoś, zamiast swoich. Ogarniało mnie poczucie niespełnienia i frustracja, że nie chcę tak żyć. 

Też tak masz? 

Nie musi tak być.

Możesz założyć stronę www i zacząć pisać dochodowego bloga, który może zmienić Twój świat, tak jak zmienił mój. Od 2017 roku nie pracuję na etacie i jestem szczęśliwą, niezależną kreatorką biznesu online, która decyduje sama o sobie. I chcę abyś Ty też tak miał.

Dlatego zapraszam Cię do tego bezpłatnego kursu już dziś, abyś mógł zmienić swoją obecną sytuację i zrobił krok w kierunku swoich marzeń!

Poprowadzę Cię za rękę krok po kroku, abyś zrobił to profesjonalnie od początku do końca! 

Naprawdę warto dać sobie szansę…przecież nic nie tracisz! Natomiast warto zadać sobie pytanie, co możesz stracić, nie dając sobie tej szansy?

Dla kogo jest ten kurs

Odpowiedziałeś "tak" na któryś z punktów powyżej? W takim razie nie zastanawiaj się dłużej, tylko zapisz się na ten bezpłatny kurs online!

Lekcje w kursie

Dostęp do wszystkich lekcji otrzymujesz natychmiastowo. Polecam Ci przechodzić po jednej lekcji na dzień i wykonywać wszystkie zadania, które dotyczą danego zagadnienia.

Zobacz poniżej podsumowanie wszystkich zagadnień, jakie poruszymy w tym wyjątkowym mini-kursie.

Krótko, krok po kroku, konkretnie. Wszystko w jednym miejscu, bez szukania poradników na YouTube czy czytania wielu nieaktualnych blogów. Dodatkowo otrzymasz materiały video, materiały tekstowe, PDF-y, szablony w excelu i workbooki.

Techniczna strona tworzenia bloga.

W tej lekcji założysz swojego bloga krok po kroku. Wybierzesz hosting, domenę, zainstalujesz WordPressa i wybierzesz motyw (szablon swojego bloga).

lekcja 2 Jak zacząć pisać bloga

Dzień 2

Jak znaleźć dochodową niszę dla swojego bloga

W tej lekcji skupimy się na strategicznym wyborze Twojej grupy docelowej, dla której będziesz tworzyć treści i na której będziesz wkrótce zarabiać pieniądze.

lekcja 3 Jak zacząć pisać bloga

Dzień 3

Opracowanie zwycięskiej strategii treści na bloga

W tej lekcji skupimy się na strategii treści, która wygeneruje ruch na Twoim blogu. Zdefiniujesz główny cel swojego bloga, poznasz swoich czytelników, zdecydujesz jakie kategorie treści zawrzeć na blogu, wygenerujesz pierwsze pomysły na posty na blogu, i stworzysz swój kalendarz redakcyjny na cały rok)

lekcja 4 Jak zacząć pisać bloga

Dzień 4

Kierowanie ruchu na Twojego bloga (zdobywanie pierwszego 1000 czytelników)

W tej lekcji skupimy się na czterech sprawdzonych sposobach na zwiększenie ruchu na blogu i przyciągnięcie pierwszych 1000 czytelników. Dowiesz się krok po kroku jak i gdzie promować swojego bloga, aby zwiększać ruch na swojej stronie.

lekcja 5 Jak zacząć pisać bloga

Dzień 5

Jak zarabiać na swoim blogu (poznaj najskuteczniejsze sposoby zarabiania na swoim blogu)

W tej lekcji poznasz 6 najlepszych sposobów na zarabianie na blogu. Dowiesz się jakie są wady i zalety każdej z nich i zdecydujesz w jaki sposób Ty będziesz zarabiać na swoim blogu na początku.

lekcja 6 Jak zacząć pisać bloga

Dzień 6

Realizacja 90-dniowego planu rozwoju bloga i biznesu online

W ostatniej lekcji opracujemy plan 90 dniowy, abyś wyrobił sobie dobre nawyki i strategicznie rozwijał swojego bloga w taki sposób, byś za rok od dziś spełniał swoje marzenia i zarabiał w swoim biznesie online dochody pasywne.

Załóż stronę www, zacznij pisać swojego bloga, i stwórz markę online, która zarabia pasywnie

Naucz się rozwijać dochodowego bloga i porzuć etat raz na zawsze! Dołącz do tysięcy osób, którzy już zmieniają swoje życie, tworząc solidne marki online, w mediach społecznościowych i na swoich stronach www!

W ciągu następnych 6 dni przeprowadzę Cię krok po kroku przez proces założenia niezwykle udanego bloga w jak najkrótszym czasie!

Nauczę Cię również, jak unikać największych błędów i pułapek po drodze!

Oto harmonogram tego, czego będziesz się uczyć przez następne 6 dni:

  • Lekcja bonusowa – wprowadzenie i ustalenie powodów dlaczego chcesz budować bloga
  • Dzień 1 – Techniczna strona tworzenia bloga
  • Dzień 2 – Jak znaleźć dochodową niszę dla swojego bloga
  • Dzień 3 – Opracowanie zwycięskiej strategii treści na bloga
  • Dzień 4 – Kierowanie ruchu na Twojego bloga (zdobywanie pierwszego 1000 czytelników)
  • Dzień 5 – Jak zarabiać na swoim blogu (poznaj najskuteczniejsze sposoby zarabiania na swoim blogu)
  • Dzień 6 – Realizacja 90-dniowego planu rozwoju bloga i biznesu online!
dni
0
lekcji
0
narzędzi do pobrania
0
tutoriale video
0

Opinie moich Studentów

"Cześć Klaudia. Właśnie skończyłem twój kurs Gdzie pozyskiwać klientów do MLM przez internet. 30 strategii online Świetny kurs. Mogę śmiało powiedzieć że z nieba mi spadłaś Zrobiłem dużo kursów ale to co Ty pokazałaś to na serio jest bardziej wartościowe. Od zawsze tylko używałem FB oraz IG. Nawet jeśli używam FB oraz IG to teraz wiem jak je udoskonalić. Lecz też nie zdawałem sobie sprawy lub mi nie przyszło do głowy że mogę używać także zwykłych blogów czy też stron z ogłoszeniami czy forum czy np zwykłego OLX.pl, gratka.pl, gazetapraca.pl i innych. Bardzo mi się podobał Twój kurs ponieważ jesteś konkretna, prosto tłumaczysz krok po kroku co należy robić i dajesz przykłady. Na pewno dużo wniesie ten kurs do mojego biznesu. Jeszcze raz dzięki i życzę Ci samych sukcesów Pozdrawiam"
Ryszard Budnik
"Korzystam ze szkoleń Klaudii Stawiarskiej od kilku lat. Co najmniej od trzech. Jak ten czas leci. Cenię Klaudii szkolenia za zawartość merytoryczną. Natomiast lekkość, z jaką Klaudia prowadzi szkolenia jest godna pozazdroszczenia. Z absolutną, ale to absolutną przyjemnością uczestniczę w szkoleniach prowadzonych przez Klaudię. Pozdrawiam serdecznie i życzę wiele sukcesów."
Stach Rosłonek
"Z kursów Klaudii korzystam już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Mnóstwo wiedzy, którą wykorzystuję w mojej pracy w MLM. Wszystko w jednym miejscu, zawsze konkret i przekaz zrobiony w jasny i prosty sposób co w dzisiejszych czasach jest mega ważne. Kursy zrobione krok po kroku i wszystko wytłumaczone co i po kolei należy robić. Polecam z całego serca"
Hanna Grubecka
"Korzystałam z kursów online przygotowanych przez Klaudię. Jej doświadczenie i system pracy dał mi wiele korzyści w biznesie. Przede wszystkim Klaudia w bardzo prosty sposób wszystko przekazuje. Przygotowane przez nią kursy są bardzo obszerne i wyczerpują dany temat. Także mogę z całą pewnością powiedzieć, że ma wiedzę w danym temacie i zależy jej na tym, aby kursanci osiągnęli dobre wyniki. Więc jeśli zastanawiacie się nad jakimś kursem Klaudii to szczerze polecam. Nie zawiedziecie się :)"
Sylwia Preisnar
"Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna, że trafiłam na Ciebie w necie. Twoja wiedza, Twój styl przekazywania informacji bardzo do mnie trafia. Twoje strategie, metody są zawsze tłumaczone w jasny, przejrzysty sposób. Od niedawna zajmuję się Network Marketingiem, i jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy. Skąd Ty to wszystko wiesz? Dla mnie jesteś wzorem do naśladowania. Korzystam już z kilku Twoich kursów:) Dzięki Tobie również zaczęłam budować swoją stronę internetową. Polecam Twój profil z całego serca 🙂...i dziękuję za wiele inspiracji. "
Aneta Mazurkiewicz
“Stawiarska to przykład pracowitości, dzięki której posiadła nie tylko wiedzę i doświadczenie ale przede wszystkim umiejętność przekazywania ich dalej – widać i czuć pasję Klaudii , która zdecydowała o moim pozostaniu przy jej szkoleniach. Polecam !
Agnieszka S.
Lider w branży Network Marketingu
Klaudia jako trener biznesu on-line jest wyjątkowo kompetentna i posiada niezwykłe umiejętności w zakresie motywowania i przekazywania wiedzy. Jej materiały szkoleniowe są ciekawe i inspirujące do działania , co pozwala na łatwiejsze zrozumienie i zapamiętanie materiału. Poza tym, jest bardzo pomocna i zawsze gotowa odpowiedzieć na pytania i rozwiać wątpliwości. W ciągu kilku "lekcji" on-line, zauważyłem znaczący wzrost moich kompetencji biznesowych i jestem bardzo zadowolony z jej przekazu na wielu kanałach społecznościowych . Gorąco polecam Klaudie jako trenera biznesu on-line każdemu, kto chce rozwijać swoje umiejętności i poprawić swoje wyniki w biznesie
Ireneusz Wójcicki
Lider w branży Network Marketingu
“Pani Klaudia to profesjonalista w swojej dziedzinie. Swoją wiedzą dzieli się rzetelnie i w przystępny sposób – tak, aby nawet osoba, która do tej pory nie wiedziała o istnieniu marketingu sieciowego, mogła krok po kroku, według wskazówek, zbudować swój własny biznes. Pani Klaudia odpowiada zawsze i bardzo szybko na wszelkie pytania i wątpliwości swoich klientów, a wszystkie kursy, z których miałam okazję korzystać wyczerpująco omawiają dane zagadnienie. Zawsze będę wracać po kolejną porcję wiedzy i ogrom życzliwości. Serdecznie polecam wszystkim związanym z marketingiem sieciowym – profesjonalizm w każdym calu!”
Bożena T.
Lider branży Network Marketingu
"Witaj Klaudio, Twój kursu o Facebook Marketingu był w bardzo dobrej cenie i bardzo dużo wartości dawał. Wszystko było super wytłumaczone i szybkie do wdrożenia. Polecam każdemu kto zaczyna pracę w MLM."
Erwin Mentel
Lider branży Network Marketingu

Najczęściej zadawane pytania

Dostęp otrzymujesz od razu po zapisie na listę mailingową – wszystkie informacje przyjdą we wiadomości email. Gdyby wiadomość nie pojawiła się w ciągu kolejnych kilku minut, sprawdź koniecznie foldery: spam, oferty i inne. Jeśli nigdzie nie ma wiadomości, napisz do mnie meila  na adres: admin@klaudiastawiarska.pl lub na fanpage wiadomość prywatną.

Dostęp do wszystkich lekcji, otrzymujesz natychmiastowo. Po dołączeniu do kursu, otrzymasz wiadomość na swoją skrzynkę email z linkami do wszystkich lekcji oraz hasłem dostępu do platformy kursowej.

Jest to mój premierowy produkt w branży blogowania. Chcę podzielić się z Tobą tematem, który jest mi teraz najbliższy, abyś Ty również miał szansę zbudować swój biznes online oparty o bloga. Wartość tego kursu wyceniłam na 297 zł, natomiast teraz możesz mieć dostęp za darmo (bez żadnych “haczyków”)! Kolejne edycje tego kursu będą płatne.

Dziękuję, że pytasz. Cieszę się, że korzystasz z moich materiałów bezpłatnie. W ramach podziękowania, będę wdzięczna jeśli napiszesz na moim fanpage lub we wiadomości prywatnej, recenzję produktu, z którego dotychczas skorzystałeś, np.: kurs, szkolenie, webinar, PDF, filmy na YouTube, posty na blogu, prywatna porada na priv, cokolwiek co Ci pomogło z mojej strony. Twoja opinia jest dla mnie ważna. Dziękuję z góry za wszystkie miłe słowa (oraz za konstruktywną krytykę też ;)) To będzie dla mnie najlepsza zapłata, za pracę jaką wykonuję online.

Klaudia Stawiarska logo
© Copyright 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności | Regulamin