Klaudia Stawiarska logo
20 gotowych postów do Social Media

Prościej być nie może! skopiuj, uzupełnij, wklej!

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach KlaudiaStawiarska.pl. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

W ebooku otrzymasz prosty przepis na to, jak pisać skuteczne teksty do Social Media!

Korzystanie z ebooka jest bardzo proste! Wystarczy że wybierzesz swoją branżę, cel posta i uzupełnisz swoje detale w scenariuszach tekstów.
Twój post na Facebooka lub Instagrama będzie gotowy w kilka minut!

W Skarbcu Skryptów, scenariusze postów zostały podzielone na 5 kategorii:

Zasięgi

Chcesz budować zasięgi i widoczność swojego konta na Instagramie lub Facebook? Zacznij od postów z kategorii "Widoczność"

Zaangażowanie

Chcesz zaangażować swoich odbiorców do komentowania i interakcji pod postami? Wybierz pomysły z kategorii "Zaangażowanie "

Leads | Klienci

Chcesz przyciągnąć potencjalnych klientów, którzy automatycznie będą pytać Cię w wiadomości na priv o Twoje produkty i usługi? Wybierz pomysły z kategorii "Potencjalni Klienci"

Sprzedaż

Chcesz budować sprzedaż online - wybierz skrypty z przykładowych postów promujących Ciebie, Twoje usługi lub produkty - "Sprzedażowe"

Relacje

Chcesz budować relacje ze swoimi odbiorcami i dać się bardziej poznać - wybierz pomysły z kategorii - "Relacje"

Opinie moich klientów

"U Klaudii podoba mi sie konkretne podejscie do tematu oraz przechodzenie do konkretow, nie ma koloryzacji, na ktora za bardzo nie mamy czasu. Klaudia rozumie, ze czas to pieniadz w swiecie biznesu i to szanuje przekazujac informacje i wiedze prosto i konkretnie. Polecam jej przekaz."

Barbara Kutak

"Klaudia jako trener biznesu on-line jest wyjątkowo kompetentna i posiada niezwykłe umiejętności w zakresie motywowania i przekazywania wiedzy. Jej materiały szkoleniowe są ciekawe i inspirujące do działania , co pozwala na łatwiejsze zrozumienie i zapamiętanie materiału. Poza tym, jest bardzo pomocna i zawsze gotowa odpowiedzieć na pytania i rozwiać wątpliwości. W ciągu kilku "lekcji" on-line, zauważyłem znaczący wzrost moich kompetencji biznesowych i jestem bardzo zadowolony z jej przekazu na wielu kanałach społecznościowych . Gorąco polecam Klaudie jako trenera biznesu on-line każdemu, kto chce rozwijać swoje umiejętności i poprawić swoje wyniki w biznesie"

Ireneusz Wójcicki

"Pani Klaudia to profesjonalista w swojej dziedzinie. Swoją wiedzą dzieli się rzetelnie i w przystępny sposób – tak, aby nawet osoba, która do tej pory nie wiedziała o istnieniu marketingu sieciowego, mogła krok po kroku, według wskazówek, zbudować swój własny biznes. Pani Klaudia odpowiada zawsze i bardzo szybko na wszelkie pytania i wątpliwości swoich klientów, a wszystkie kursy, z których miałam okazję korzystać wyczerpująco omawiają dane zagadnienie. Zawsze będę wracać po kolejną porcję wiedzy i ogrom życzliwości. Serdecznie polecam wszystkim związanym z marketingiem sieciowym – profesjonalizm w każdym calu!”

Bożena T.

Nic nie tracisz, możesz tylko zyskać!

Ułatw sobie biznes z gotowcami!

O autorze

Klaudia Stawiarska

Jako niezależny e-marketer, Klaudia pomogła ponad 1600 Twórcom Internetowym w rozwijaniu ich marek i biznesów online . Teraz twoja kolej!

Więcej informacji znajdziesz na stronie www:

© Copyright 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.