Mini Kurs:
Załóż & Rozwijaj Dochodowego Bloga

Krok po kroku zbuduj swojego bloga i zarabiaj online

Pokażę Ci krok po kroku jak stworzyć samodzielnie bloga na WordPress i kreować markę online, by stać się influencerem oraz ekspertem w danej dziedzinie. Nadszedł czas, aby zarabiać online i tworzyć stabilne dochody pasywne!

Dlaczego warto zapisać się na ten kurs

Odtwórz wideo

Jakie są Twoje marzenia ?

Czy masz może poczucie braku perspektyw na przyszłość?

Być może brakuje Ci pomysłu na siebie, pasji lub zajęcia, które sprawiałoby, że będziesz się spełniać, poczujesz satysfakcję z działania i będziesz się rozwijać? 

Być może masz poczucie, że chciałbyś pokolorować swoje życie, ale brakuje Ci kolorowych kredek i narzędzi, aby to zrealizować?

Wiele osób w tych czasach kręci się wokół siebie, jak chomik w kółku, bez żadnych perspektyw na zmianę… Obserwuje innych w social mediach, ciągle poszukując “sposobu na siebie”, marnując kupę czasu, wciąż stojąc w miejscu i nie podejmując żadnej decyzji….

Kiedy zaczynałam mój biznes online, miałam podobne odczucia, jak Ty teraz. Ciągle szukałam sposobu na zarabianie w internecie i niezależność. Miałam dość pracy na etacie, gonienia za weekendami i poczucia, że marnuję czas na spełnianie marzeń kogoś, zamiast swoich. Ogarniało mnie poczucie niespełnienia i frustracja, że nie chcę tak żyć. 

Też tak masz? 

Nie musi tak być.

Możesz założyć dochodowego bloga, który może zmienić Twój świat, tak jak zmienił mój. Od 5 lat nie pracuję na etacie i jestem szczęśliwą, niezależną blogerką, która decyduje sama o sobie. I chcę abyś Ty też tak miał. Dlatego zapraszam Cię do tego bezpłatnego kursu już dziś, abyś mógł zmienić swoją obecną sytuację i zrobił krok w kierunku swoich marzeń! Poprowadzę Cię za rękę krok po kroku, abyś zrobił to profesjonalnie od początku do końca! 

Naprawdę warto dać sobie szansę…przecież nic nie tracisz! Natomiast warto zadać sobie pytanie, co możesz stracić, nie dając sobie tej szansy?

Dla kogo jest ten kurs

-Nie chcesz wydawać pieniędzy na zbudowanie Twojej personalnej strony www

-Chcesz stworzyć swoją markę online i zostać influencerem, by zarabiać więcej

-Gubisz się w kwestiach technicznych html oraz innych platform do blogowania i chcesz krok po kroku zbudować własnego bloga w WordPress

-Chcesz zautomatyzować działania w internecie i dywersyfikować źródła dochodu online

 

-Masz wielkie marzenia, chcesz podróżować i mieć więcej wolnego czasu

-Chcesz zarabiać na swojej pasji i spełniać się w projekcie, który sam tworzysz od początku do końca

-Chcesz samemu decydować o skali swojego biznesu i zarobkach

-Chcesz poczuć więcej wolności w działaniu i decydowaniu w swoim życiu

-Chcesz być niezależnym przedsiębiorcom online

-Chcesz w końcu zrezygnować z etatu i robić coś dla siebie

-Chcesz się rozwijać i doskonalić, by czuć spełnienie i satysfakcję

Odpowiedziałeś "tak" na któryś punkt powyżej? W takim razie nie zastanawiaj się dłużej, tylko zapisz się na ten bezpłatny 7-dniowy kurs online!

.

Lekcje w kursie

Dostęp do kolejnych lekcji będziesz otrzymywać każdego dnia w wiadomości email. Poniżej znajduje się podsumowanie wszystkich zagadnień, jakie poruszymy w tym 7 dniowym mini-kursie.

Krótko, krok po kroku, konkretnie. Wszystko w jednym miejscu, bez szukania poradników na YouTube czy czytania wielu nieaktualnych blogów. Dodatkowo otrzymasz materiały video, materiały tekstowe, PDF-y, szablony w excelu i workbooki.

Techniczna strona tworzenia bloga.

W tej lekcji założysz swojego bloga krok po kroku. Wybierzesz hosting, domenę, zainstalujesz WordPressa i wybierzesz motyw (szablon swojego bloga).

lekcja 2 Jak zacząć pisać bloga

Lekcja 2

Jak znaleźć dochodową niszę dla swojego bloga

W tej lekcji skupimy się na strategicznym wyborze Twojej grupy docelowej, dla której będziesz tworzyć treści i na której będziesz wkrótce zarabiać pieniądze.

lekcja 3 Jak zacząć pisać bloga

Lekcja 3

Opracowanie zwycięskiej strategii treści na bloga

W tej lekcji skupimy się na strategii treści, która wygeneruje ruch na Twoim blogu. Zdefiniujesz główny cel swojego bloga, poznasz swoich czytelników, zdecydujesz jakie kategorie treści zawrzeć na blogu, wygenerujesz pierwsze pomysły na posty na blogu, i stworzysz swój kalendarz redakcyjny na cały rok)

lekcja 4 Jak zacząć pisać bloga

Lekcja 4

Kierowanie ruchu na Twojego bloga (zdobywanie pierwszego 1000 czytelników)

W tej lekcji skupimy się na czterech sprawdzonych sposobach na zwiększenie ruchu na blogu i przyciągnięcie pierwszych 1000 czytelników. Dowiesz się krok po kroku jak i gdzie promować swojego bloga, aby zwiększać ruch na swojej stronie.

lekcja 5 Jak zacząć pisać bloga

Lekcja 5

Jak zarabiać na swoim blogu (poznaj najskuteczniejsze sposoby zarabiania na swoim blogu)

W tej lekcji poznasz 6 najlepszych sposobów na zarabianie na blogu. Dowiesz się jakie są wady i zalety każdej z nich i zdecydujesz w jaki sposób Ty będziesz zarabiać na swoim blogu na początku.

lekcja 6 Jak zacząć pisać bloga

Lekcja 6

Realizacja 90-dniowego planu rozwoju bloga i biznesu online

W ostatniej lekcji opracujemy plan 90 dniowy, abyś wyrobił sobie dobre nawyki i strategicznie rozwijał swojego bloga w taki sposób, byś za rok od dziś spełniał swoje marzenia i zarabiał w swoim biznesie online dochody pasywne.

Zacznij pisać swojego bloga, stwórz markę online i zarabiaj pasywnie

.

Naucz się rozwijać dochodowego bloga i porzuć etat raz na zawsze! Dołącz do tysięcy osób, którzy już zmieniają swoje życie, tworząc solidne marki online, blogując!

W ciągu następnych 6 dni przeprowadzę Cię krok po kroku przez proces założenia niezwykle udanego bloga w jak najkrótszym czasie!

Nauczę Cię również, jak unikać największych błędów i pułapek po drodze!

Oto harmonogram tego, czego będziesz się uczyć przez następne 6 dni:

  • Lekcja bonusowa – wprowadzenie
  • Dzień 1 – Techniczna strona tworzenia bloga
  • Dzień 2 – Jak znaleźć dochodową niszę dla swojego bloga
  • Dzień 3 – Opracowanie zwycięskiej strategii treści na bloga
  • Dzień 4 – Kierowanie ruchu na Twojego bloga (zdobywanie pierwszego 1000 czytelników)
  • Dzień 5 – Jak zarabiać na swoim blogu (poznaj najskuteczniejsze sposoby zarabiania na swoim blogu)
  • Dzień 6 – Realizacja 90-dniowego planu rozwoju bloga i biznesu online!
0
dni
0
lekcji
0
narzędzi do pobrania
0
tutoriale video

Najczęściej zadawane pytania

Dostęp otrzymujesz od razu po zapisie na listę mailingową – wszystkie informacje przyjdą we wiadomości email. Gdyby wiadomość nie pojawiła się w ciągu kolejnych kilku minut, sprawdź koniecznie foldery: spam, oferty i inne. Jeśli nigdzie nie ma wiadomości, napisz do mnie meila  na adres: admin@klaudiastawiarska.pl lub na fanpage wiadomość prywatną.

Dostęp do każdej lekcji indywidualnie, otrzymujesz po kolei każdego dnia przez następne 7 dni, na Twoją skrzynkę email z linkiem do lekcji na platformie szkoleniowej oraz hasłem dostępu.

Jest to mój premierowy produkt w branży blogowania. Chcę podzielić się z Tobą tematem, który jest mi teraz najbliższy, abyś Ty również miał szansę zbudować swój biznes online oparty o bloga. Wartość tego kursu wyceniłam na 297 zł, natomiast teraz możesz mieć dostęp za darmo (bez żadnych “haczyków”)! Kolejne edycje tego kursu będą płatne.

Dziękuję, że pytasz. Cieszę się, że korzystasz z moich materiałów bezpłatnie. W ramach podziękowania, będę wdzięczna jeśli napiszesz na moim fanpage lub we wiadomości prywatnej, recenzję produktu, z którego dotychczas skorzystałeś, np.: kurs, szkolenie, webinar, PDF, filmy na YouTube, posty na blogu, prywatna porada na priv, cokolwiek co Ci pomogło z mojej strony. Twoja opinia jest dla mnie ważna. Dziękuję z góry za wszystkie miłe słowa (oraz za konstruktywną krytykę też ;)) To będzie dla mnie najlepsza zapłata, za pracę jaką wykonuję online.

.
Klaudia Stawiarska

Poznajmy się 🙂

Klaudia Stawiarska jest profesjonalnym blogerem, który prowadzi blogi od 2017 roku, między innymi www.KlaudiaStawiarska.pl i www.LoveExplore.pl

Zaczynając swój biznes w internecie, w branży Network Marketingu, odkryła świat blogowania i innych możliwości zarabiania przez internet. Opierając się na swoim biznesowym i marketingowym doświadczeniu, zamieniła blogowanie w udaną karierę. Znana jako „trener biznesu online” w kręgach blogujących, jej pasją jest dzielenie się swoimi biznesami, poradami dotyczącymi blogowania i produktywności. Klaudia jest autorką licznych kursów online, szkoleń oraz ebooków i przewodników.

Mieszka na Teneryfie od 2016 roku, i inspiruje innych do spełniania marzeń! Kiedy nie bloguje, ćwiczy jogę, medytuje lub przyrządza zdrowe dania w kuchni. W weekendy można ją spotkać na wycieczce po pięknej okolicy Teneryfy z synkiem lub na tarasie z dobrą książką .