MLM,  Inspiracje

Czy warto działać w MLM

Chcesz zacząć swój biznes online i zastanawiasz się czy warto działać w branży MLM? Ja poznałam tą branżę od podszewki. Zobacz czego mnie nauczyła.

Czy warto zacząć działać w branży MLM

Marketing Sieciowy to branża, która ma swoich zwolenników i przeciwników. Zazwyczaj przeciwnikami są osoby, które nigdy nie zaangażowały się w ten biznes, ze względu na różne zasłyszane opinie, tworząc w ten sposób przekonania, które zniechęciły ich do tego, żeby dać sobie szansę na spróbowanie. Argumenty, które usłyszeli “gdzieś” od “kogoś”, powtarzają dalej, nie mając żadnego doświadczenia w Marketingu Sieciowym.

Przeciwnikami branży MLM są też często osoby, które zaangażowały się w biznes (mniej lub bardziej; na dłużej lub krócej), ale im “nie wyszło”. Innymi słowy, weszły w biznes z pewnymi oczekiwaniami i niestety nie osiągnęły swoich celów. Powodów może być wiele, gdyż ten biznes rządzi się swoimi zasadami, i jeśli nie są przestrzegane, słabsi szybko “odpadają”.

Być może zainteresuje Cię mój film na YouTube-> Dlaczego większość osób nie zarabia w MLM dużych pieniędzy. W filmiku opowiadam jakie są powody, że jedni w branży Marketingu Sieciowego odnoszą spektakularne sukcesy, a inni zostają z niczym. Od czego zależy, czy osiągniesz sukces w MLM czy też nie. Zobacz film i zacznij działać tak, by zarabiać duże pieniądze w Marketingu Sieciowym.

Branża MLM to biznes który może zacząć budować każdy (często bez żadnych inwestycji), ale nie każdy zaangażuje się na tyle odpowiednio i konsekwentnie, by osiągnąć “jakiekolwiek” wyniki.

Niestety wiele osób “wchodzi” w ten biznes z nadzieją zarobienia wielkich pieniędzy, w krótkim czasie, z małym zaangażowaniem.

A jednak jest to biznes jak każdy inny. Trzeba poświęcić czas, energię i konsekwentnie działać, żeby zobaczyć efekty.

Wiele osób poddaje się na starcie, kiedy widzi, że “nie jest tak łatwo, jak się wydawało”.

Jednak są też osoby, które wchodząc w biznes MLM, zaangażowały się odpowiednio, działając strategicznie, systematycznie i cierpliwie. Te osoby osiągają swoje cele i wyniki finansowe, ponieważ traktują ten biznes poważnie od samego początku, i te osoby bardzo często wypracowują sobie spore dochody pasywne.

Ja osiągnęłam swoje cele biznesowe w MLM dość szybko, bo już. w pierwszym miesiącu awansowałam podwójnie, zarabiając więcej niż miesięczna wypłata na Teneryfie (tu mieszkam od 2016r.) W 7 miesięcy awansowałam 9 razy, a w niecałe 2 lata zbudowałam zespół ponad 500 osób, i otrzymałam wyróżnienie od mojej firmy, jako Lider Europy z pierwszej piątki liderów w całej firmie.

Jeśli chcesz poznać mój sekret na sukces w branży MLM, oglądaj moje filmy na YT (kliknij tu i zobacz playlistę 123 filmów), ucz się ode mnie z moich szkoleń i kursów online (aktualnie 16 kursów online w tematyce MLM) lub przeczytaj moje artykuły na blogu, poświęcone tej tematyce. 

Zobacz film na YT: Czy warto działać w MLM | Moje osobiste lekcje z tej branży

Aktualnie nie działam w branży MLM, ponieważ postanowiłam rozwijać swoje własne projekty i marki online, uniezależniając się od firmy, z którą działałam dotychczas.

Jeśli ciekawią Cię powody dlaczego zrezygnowałam z MLM, zobacz więcej tutaj.

Mimo, że nie działam w tej branży, wciąż mam do niej duży sentyment i jestem jej ogromnie wdzięczna!

To właśnie dzięki MLM poznałam świat biznesu online i tu rozpoczęłam swoją ścieżkę rozwoju w internecie.

Postanowiłam nagrać film, w którym dzielę się moimi lekcjami, które nabyłam podczas mojej kariery w MLM.

W tym odcinku postanowiłam podzielić się moim doświadczeniem z branży MLM, w której działałam ponad 3 lata temu.

Pokrótce opowiadam o wszystkim, czego nauczyła mnie branża Marketingu Sieciowego, co wykorzystuję w moich aktualnych biznesach oraz czego nauczyłam się podczas bycia liderem w MLM.

Odpowiadam też na pytanie: czy polecam zaangażować się w biznes MLM, kiedy jesteś początkujący w internecie i nie masz żadnego doświadczenia w tej branży.

Mam nadzieję, że filmik zainspiruje Cię do dalszej nauki i rozwoju.

Może Cię również zainteresować:

Mam nadzieję, że ten film pomoże Ci w podjęciu decyzji czy warto zacząć działać w MLM i zainspiruje do dalszego rozwoju.

Skomentuj poniżej, czy jesteś już zaangażowany w MLM, czy dopiero zastanawiasz się nad rozpoczęciem swojej kariery?

Jeśli jesteś już w MLM, to daj znać czego nauczyła Cię ta branża? Czy wykorzystujesz te umiejętności na codzień?

Nie zatrzymuj się tutaj, idź dalej, ucz się i eksperymentuj. A sukces to tylko kwestia czasu. Zobacz moje kursy i szkolenia online, tutaj.

Kolejne kroki:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *