8 komentarzy

 1. Krzysiek
  22 sierpnia, 2018 @ 6:29 pm

  Aktualnie korzystam z opcji #2. U mnie sprawdza się świetnie. Natomiast testuję różne metody 😉 Jestem także otwarty na inne rozwiązania 🙂 Trzeba będzie sprawdzić jak się spisują.

  Reply

  • Klaudia
   28 lutego, 2019 @ 6:11 pm

   Super Krzysiek! Gratuluję! Mam nadzieję, że inne opcje okażą się równie skuteczne 🙂

   Reply

 2. 5 kluczowych aktywności w Network Marketingu – Klaudia Stawiarska
  6 września, 2018 @ 1:27 pm

  […] Jeśli wciąż masz problem ze znalezieniem ludzi na swoją listę kontaktów, sprawdź koniecznie mój wpis: 25 pomysłów, gdzie znaleźć ludzi do marketingu sieciowego działając online & offline. […]

  Reply

 3. 10 sposobów na zmotywowanie się do działania - Klaudia Stawiarska
  21 kwietnia, 2019 @ 8:39 pm

  […] 25 pomysłów na skuteczną rekrutację online i offline Sprawdź teraz! […]

  Reply

 4. Ania
  1 października, 2019 @ 6:04 pm

  Ja właśnie wwszłam w jeden biznes oparty na MLM. Jednak jestem poczatkująca i nie wiele jeszcze wiem. Mam zamiar wypróbowaćkilka opisanych przez ciebie metod. Może nawet zapiszę sie na to bezpłatne szkolenie. Jednak ja za bardzo do rozmowy na żywo się nie nadaję, poniewaz zaraz panikuję. Ciekawe czy istnieją sposoby online, które działają bez potrzeby kontaktu fizycznego z drugim człowiekiem.

  Reply

 5. Klaudia
  19 listopada, 2019 @ 1:27 pm

  Gratuluję decyzji! Oczywiście, że istnieją sposoby online, gdzie nie ma kontaktu “początkowego” z osobą na żywo 🙂 natomiast prędzej czy później do rozmowy głosem będzie musiało dojść, ponieważ tego biznesu nie da się robić inaczej 🙂 Na tym polega Marketing Referencyjny. Jeśli chcesz poznać skuteczne skrypty rozmawiania z ludźmi przez internet, zwłaszcza na Facebooku, to bardzo polecam Ci mój autorski Kurs Mistrz Rozmowy: https://klaudiastawiarska.pl/kurs-mistrz-rozmowy/ 🙂 Pozdrawiam i życzę powodzenia w biznesie.

  Reply

 6. Marcin Gurtowski
  10 września, 2020 @ 7:23 pm

  Fajne tipy Klaudia, krótkie, ale rzeczowe i konkretne. Fajnie się Ciebie słucha i ogląda na kanale YT. Szkoda, że nie nagrywasz więcej na temat network marketingu, bo moim zdaniem bardzo dobrą wartość przekazujesz 🙂
  Pozdrawiam serdecznie,
  Marcin Gurtowski

  Reply

  • Klaudia
   10 września, 2020 @ 10:23 pm

   Dziękuję Marcin 🙂 Osobiście lubię konkrety i też dzielę się konkretami 🙂 szkoda życia na “lanie wody” 😉 Nie nagrywam, bo nie działam już w tej branży aktywnie, i byłoby to ze mną nie spójne. Jak tylko znajdę więcej czasu i lepiej się zorganizuję to będę kontynuować nagrywanie w nowych tematach 🙂 Pozdrawiam serdecznie !

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four × 3 =