PIGUŁKA WIEDZY NETWORKERA

Pakiet 10 szkoleń online dla działaczy w MLM ! W tym pakiecie otrzymasz ode mnie merytoryczną wiedzę podaną na tacy, praktyczne ćwiczenia i gotowe rozwiązania, w jaki sposób budować biznes MLM krok po kroku. W 10 szkoleniach, dzielę się z Tobą konkretnymi przykładami z własnego doświadczenia.

DLACZEGO WŁAŚNIE TEN PAKIET CI POMOŻE

Ten pakiet to 23 godziny konkretnej wiedzy dla Skutecznego Networkera. Szkolenia w pakiecie zostały zaprojektowane tak, by nauczyć Cię krok po kroku wszystkiego co musisz wiedzieć o budowaniu biznesu Network Marketingu. W każdym szkoleniu, otrzymasz ode mnie merytoryczną wiedzę podaną na tacy, jak zostać Mistrzem MLM, budując biznes online i offline. Pokażę Ci, jak łatwo możesz rozwinąć listę kontaktów online i offline; jak nawiązywać relacje i zapraszać, jak przedstawiać prezentację biznesu i produktów; jak prowadzić zespół i wiele wiele więcej! Wszystkie 10 szkoleń, to same konkretne wskazówki JAK DZIAŁAĆ by natychmiast zobaczyć efekty i zacząć zarabiać. 

Dlaczego Pigułka Wiedzy Networkera to Twoje najlepsze rozwiązanie w MLM?

Osiągniesz swoje cele biznesowe szybciej

Dzięki temu, że będziesz znał podstawy biznesu MLM i działał krok po kroku tak, by mieć efekty. To z pewnością przyśpieszy rozwój Twojego biznesu i zwiększy zarobki!

Krok po kroku stworzysz swój własny system pracy

W szkoleniach otrzymasz podane na tacy rozwiązania budowania zespołu online i offline, dzięki którym zainspirujesz się, w jaki sposób powinno się budować sukcesywnie zespół w Marketingu Sieciowym. 

Wzrośnie sprzedaż tuż po pierwszych lekcjach

Jeśli zastosujesz zasady, schematy, skrypty i moje porady przedstawione w tych szkoleniach, szybko zauważysz wzrost sprzedaży w swoim biznesie.  Tą wiedzę bez problemu przekażesz swojemu zespołowi, który dzięki Tobie, będzie również skuteczny w rozwoju biznesu MLM.

Będziesz miał przewagę nad konkurencją

Wiedza, którą się z Tobą dzielę z własnych doświadczeń i praktyki codziennej, jest zamknięta w pigułce tych szkoleń. Nigdzie nie udostępniam tych materiałów i tylko tutaj z Tobą podzielę się moimi strategiami działania. To wiedza, jakiej nie ma 90% Twojej konkurencji! Poczujesz radość z budowania biznesu Network Marketingu, bo w końcu będziesz zauważać efekty swojej pracy.

Poprawią się Twoje relacje w życiu osobistym

Po przejściu wszystkich 10 szkoleń, będziesz czuł się pewniejszy siebie w rozmowach z potencjalnymi klientami,  w budowaniu własnego zespołu i prowadzeniu go przez internet, w przedstawianiu prezentacji, w działaniu online, itp. Poprawi się jakość Twojej komunikacji nie tylko w biznesie, ale również w życiu osobistym. To na pewno wpłynie na lepszy standard życia i lepsze relacje osobiste.

Zaplanujesz strategicznie swoje działanie i oszczędzisz czas

Nauczysz się działać na zimnym, letnim i ciepłym rynku. Online i offline. Nauczysz się jak rozmawiać przez telefon, rozmową głosem; przez Messengera – rozmową pisaną; na żywo- rozmową naturalną. Dzięki temu, będziesz wiedział jak podejść do klienta, jaką strategię użyć i jak skutecznie zamknąć, co w rezultacie pozwoli Ci na zaoszczędzenie czasu, na nie konkretnych rozmowach. 

Zobacz to krótkie video:

JESTEŚ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU, JEŚLI:

Jesteś przedsiębiorcą, networkerem, działasz w MLM, sprzedaży bezpośredniej , Network Marketingu czy Marketingu Sieciowym, i masz wiadomość do przekazania, ale nikt nie wydaje się słuchać

Chcesz zbudować duży, stabilny zespół w Marketingu Sieciowym,by zarabiać dochód pasywny

Chcesz zbudować dochodowy biznes, nie wydając ani grosza na reklamy, wykorzystując nieograniczone możliwości kontaktów na Facebooku

Chcesz mieć więcej klientów, i wiesz, że Facebook jest odpowiedzią, ale nie wiesz jak zacząć rozmowy z obcymi ludźmi i jak wprowadzić temat Twojej oferty

Chcesz wiedzieć jak skutecznie zapraszać ludzi na prezentację Twojego biznesu MLM

Chcesz zarabiać więcej i chcesz nauczyć innych w swoim zespole,  tego samego

Jeśli odpowiedziałeś TAK na którekolwiek z tych pytań, jesteś we właściwym miejscu!

Przebyłam drogę, którą Ty teraz podążasz...

Szkolenia w tym pakiecie, mają charakter bardzo praktyczny, co znaczy, że będziesz mógł natychmiast dosłownie “skopiować” moje strategie do swojego biznesu, jeśli również chcesz rozwijać się online.

Dzięki wiedzy nabytej w tych szkoleniach, nauczysz się skutecznej rekrutacji przez Facebooka (i nie tylko), najprostszymi sposobami, które będziesz mógł zastosować, nawet jeśli jesteś “zielony” i nie wiesz od czego zacząć swoje działanie przez internet. Jeśli działasz aktualnie offline i ciekawi Cię w jaki sposób wygląda rekrutacja na Facebooku, to szybko zobaczysz na czym to polega, ponieważ w każdym szkoleniu, bez względu na tematykę, opowiadam jak działać przez Fb! Wyjawiam wszystkie “sekrety” rekrutacji do MLM, zwłaszcza dla osób początkujących (pokazuję jak ja to zrobiłam krok po kroku, bez doświadczenia!)

Otrzymasz informacje, jakimi wcześniej się dzieliłam tylko i wyłącznie w moim zespole oraz w mojej firmie! Te szkolenia, były moimi pierwszymi, jakie poprowadziłam dla całego zespołu moich upline, i były najpopularniejszymi szkoleniami oglądanym przez osoby zaczynające z nami biznes! Te szkolenia bardzo często prowadziłam dla liderów w mojej firmie z innych zespołów niż mój, by pomóc im zrozumieć na czym polega rekrutacja na Facebooku. Dzięki tym szkoleniom, mnóstwo osób po raz pierwszy zrozumiało jak ma działać online i bardzo szybko osiągnęło swoje pierwsze awanse!

Całą wiedzę, jaką dzielę się w tych szkoleniach, czerpię z własnych doświadczeń popartych metodą prób i błędów, w poszukiwaniu najlepszej taktyki działania na Facebooku i w internecie.

Dzięki tej wiedzy, rozwijanie Twojej struktury poprzez rekrutację online i offline, będzie dla Ciebie zrozumiałe, uporządkowane i strategicznie zaplanowane, byś nie tracił czasu na ciągłe poszukiwania metod rekrutacji do MLM. Twój biznes natychmiast nabierze tempa rozwoju, jeśli tylko zastosujesz w praktyce taktyki, jakie sama stosowałam na samym początku mojego działania. Unikniesz błędów, jakie popełnia większość osób z branży MLM, zaczynających działanie na Facebooku.

Dzięki tym szkoleniom

unikniesz 95% błędów, które popełnia większość liderów MLM
poznasz narzędzia systemu rekrutacji online, jakich większość osób nie stosuje
otrzymasz narzędzia do skutecznego prowadzenia nowych osób w Twoim biznesie MLM
nauczysz się, jak rozmawiać przez telefon z zimnymi kontaktami z Facebooka
odkryjesz sposoby komunikacji, dzięki którym będziesz miał kontrolę nad rozwojem swojego biznesu MLM

poznasz narzędzia, które osobiście zastosowałam w swoim zespole, dzięki czemu zautomatyzowałam działania i zyskałam więcej czasu dla siebie
dowiesz się, jak wygląda proces pozyskiwania klienta do MLM na Facebooku

odkryjesz sposoby komunikacji, dzięki którym będziesz wiedział jak zacząć rozmowy z osobami poznanymi na Facebooku

poznasz 15 podstawowych zasad skutecznego działania w MLM, by awansować na kolejny poziom w swoim planie marketingowym

dowiesz się, jak zarządzać zespołem przez internet, stosując najprostsze narzędzia

odkryjesz sposoby komunikacji, dzięki którym będziesz miał kontrolę nad rozwojem swojego biznesu MLM

dowiesz się, jak być skutecznym Liderem MLM i wzniesiesz swój biznes na kolejny level

dowiesz się, jak skutecznie zamykać w 8 prostych krokach

poznasz sposoby, które osobiście zastosowałam w swoim działaniu na początku, dzięki którym zrekrutowałam ponad 40 osób do mojego biznesu MLM, w mniej niż 4 miesiące od wystartowania w branży

otrzymasz "gotowce" do pobrania, m.in: Przewodnik Jak pracować na codzień; Przewodnik Gdzie znajduję ludzi do zespołu na Facebooku; Przewodnik rozmowy przez telefon z osobą z Facebooka; Przewodnik Pracy z grupą dla początkujących Liderów; Notatki ze szkolenia w PDF

Pakiet 10 szkoleń online:

Sprawdź co znajdziesz w każdym szkoleniu. Kliknij, by rozwinąć

Lista Kontaktów w biznesie MLM to fundament wszystkich działań. Aby Twój biznes się rozwijał, musisz nauczyć się budować listę osób, które będą Twoimi potencjalnymi liderami i klientami. W tym szkoleniu nauczysz się wszystkiego co musisz wiedzieć na temat budowania nie kończącej się listy kontaktów, krok po kroku.

W szkoleniu “Jak budować niekończącą się listę kontaktów w MLM” przekażę Ci proste sposoby na zbudowanie listy kontaktów oraz narzędzia, które pomogą Ci osiągać lepsze wyniki w Twoim biznesie Network Marketingu.

W szkoleniu nauczysz się:

 1. Co to jest lista kontaktów
 2. Gdzie znaleźć ludzi do mojej listy
 3. Lista kontaktów „ciepłych”
 4. Lista kontaktów „letnich”
 5. Lista kontaktów „zimnych”
 6. Lista „strachu”
 7. Jak zacząć
 8. Stymulator pamięci
 9. Jak posegregować ludzi, do kogo odezwać się w pierwszej kolejności
 10. Jak budować listę w „nieskończoność”, skąd brać nowe kontakty
 11. Podstawowe błędy popełniane przy budowie oraz pracy z listą kontaktów
 12. Jak prowadzić listę na co dzień online & offline
 13. Otrzymasz również narzędzia do pobrania i zeszyt ćwiczeń, w którym zbudujesz swoją listę kontaktów.

W szkoleniu “Jak skutecznie Umawiać spotkania & zapraszać na prezentację w MLM” przekażę Ci proste wskazówki do wdrożenia natychmiast, które zwiększą Twoją efektywność w zapraszaniu potencjalnych klientów na spotkania i pomogą Ci nabrać większej pewności siebie w rozmowach z osobami z ciepłego i z zimnego rynku, zarówno offline (przez telefon) oraz online (messenger). Dzielę się najlepszymi skryptami z mojego osobistego doświadczenia, które pozwoliły mi osobiście zarejestrować ponad 100 osób w moim pierwszym roku działania w Marketingu Sieciowym.

W TYM SZKOLENIU:

 • Co to znaczy “Zapraszanie” w MLM
 • Jak przygotować się do swoich pierwszych rozmów telefonicznych
 • Zasady umawiania spotkań
 • Najważniejsze elementy umówienia spotkania
 • Przykłady skutecznych “podejść”, czyli skryptów umawiania spotkań przez telefon
 • Przykłady skutecznych skryptów umawiania spotkań przez messenger
 • Zasady komunikacji przez messenger z zimnym rynkiem
 • Najważniejsze zasady umawiania spotkań online & offline
 • Najczęściej popełniane błędy w “zapraszaniu”
 • Planowanie aktywności
 • Otrzymasz ode mnie konkretne wskazówki
 • JAK DZIAŁAĆ by natychmiast zobaczyć efekty i nie palić więcej kontaktów!
 • Przełamiesz obawy przed rozmowami przez telefon i messenger
 • Otrzymasz wiedzę podaną na tacy, jakiej nie ma 90% Twojej konkurencji
 • Dzięki tej wiedzy, świadomie wybierzesz najlepszy sposób na umawianie spotkań, w rozmowach prowadzonych online i offline
 • Otrzymasz: nagrany trening w formie wideo, ponad 2 godziny konkretnej wiedzy i praktycznych wskazówek! Dostęp na czas nieograniczony!
 • Otrzymasz zeszyt ćwiczeń z ekstra skryptami do pobrania w PDF

W szkoleniu “Jak skutecznie przedstawiać prezentację biznesu i produktów w MLM” przekażę Ci proste wskazówki do wdrożenia natychmiast, które zwiększą Twoją efektywność w przeprowadzaniu spotkań z potencjalnymi klientami i pomogą Ci nabrać większej pewności siebie w stanowczym “zamknięciu” prezentacji, tym samym zwiększając ilość osób zainteresowanych dołączeniem do Twojego projektu. Dzielę się najlepszymi praktykami z mojego osobistego doświadczenia, które pozwoliły mi osobiście zarejestrować ponad 100 osób w moim pierwszym roku działania w Marketingu Sieciowym.

W TYM SZKOLENIU:

 • Co to znaczy “Prezentacja oferty” w MLM
 • Jak przygotować się do swoich pierwszych prezentacji biznesowych i produktowych w MLM
 • Zasady przedstawienia skutecznej prezentacji, gdzie klienci będą na “tak”
 • Jaką prezentację powinieneś przedstawiać na samym początku
 • Co powinieneś wiedzieć o swoim odbiorcy, zanim przedstawisz prezentację ?
 • Jak znaleźć potrzebę klienta i zaoferować rozwiązanie w postaci naszej oferty
 • Jakie istnieją formy prezentowania: online & offline ?
 • Jak Twoje nastawienie może wpłynąć na decyzję klienta ?
 • Jak się przygotować by skutecznie przedstawić prezentację ?
 • Jak zacząć prezentację? Konkretne skrypty i wskazówki zwłaszcza dla początkujących
 • Jak przedstawić Prezentację firmy, produktów oraz biznesu krok po kroku
 • Jak rozłożyć w czasie, kwestie poruszane w prezentacji oraz jak “zmieścić się w czasie”, by powiedzieć wszystko co najważniejsze
 • Jak skutecznie zamykać prezentację ?
 • Najczęściej popełniane błędy podczas przeprowadzania prezentacji
 • Otrzymasz ode mnie konkretne wskazówki JAK DZIAŁAĆ by natychmiast zobaczyć efekty i nie palić więcej kontaktów!
 • Przełamiesz obawy przed prowadzeniem spotkać z umówionymi kontaktami z listy
 • Otrzymasz wiedzę podaną na tacy, jakiej nie ma 90% Twojej konkurencji
 • Dzięki tej wiedzy, świadomie wybierzesz najlepszy sposób na przeprowadzanie spotkań, online i offline
 • Otrzymasz: nagrany trening w formie wideo, 2 godziny konkretnej wiedzy i praktycznych wskazówek! Dostęp na czas nieograniczony!
 • Otrzymasz notatki do pobrania w PDF

W szkoleniu “Jak skutecznie prowadzić mistrzowski zespół w MLM” przekażę Ci moje najlepsze wskazówki do wdrożenia natychmiast, które zwiększą potencjał Twojego biznesu, poprzez zorganizowaną duplikację i specjalnie opracowany system, łatwy do powtórzenia, przez każdego nowego członka zespołu. Dzielę się najlepszymi strategiami z mojego osobistego doświadczenia, które pozwoliły mi osobiście prowadzić zespół online od pierwszych tygodni mojego działania, tym samym automatyzując rozwój mojego zespołu.

Co zawiera Szkolenie: Jak prowadzić Mistrzowski Zespół w MLM?

 • Co to znaczy „Sesja Strategiczna w MLM”
 • Jaki jest cel Sesji? Po co stosuje się Sesję Strategiczną
 • Jak wprowadzić nowego partnera biznesowegodo zespołu?
 • Co konkretnie ustalić z Twoim nowym partnerem?
 • Jak skutecznie poprowadzić cały zespół przez internet
 • Jak przeprowadzać narady grupowe?
 • Jak pracować z grupą na codzień, by osiągnąć sukces w biznesie
 • Jak być skutecznym Liderem MLM
 • Kodeks honorowy- zasady zespołu
 • 11 Sesji Strategicznych do rozwoju samodzielnych liderów w biznesie
 • Jak wprowadzić nowego klienta do zespołu i zaopiekować się nim, by pozostał lojalny
 • Podsumowanie szkolenia

W szkoleniu “Gdzie pozyskiwać klientów do MLM przez internet: 30 strategii online” przekażę Ci moje najlepsze metody rekrutacji klientów i partnerów, do wdrożenia natychmiast! Strategie, które Ci przedstawiam, są moim własnymi pomysłami, które “odkryłam” w trakcie działania i rozwijania swojego biznesu MLM. Metody te, zapewne przyśpieszą rozwój Twojego biznesu, poprzez zorganizowaną zorganizowaną i strategicznie dostosowaną pracę online, łatwą do powtórzenia, przez każdego nowego członka Twojego zespołu. Dzielę się najlepszymi strategiami z mojego osobistego doświadczenia, które pozwoliły mi osobiście zbudować zespół online od pierwszych dni mojego działania, dzięki czemu zostałam uznana za “Rekordzistę rekrutacji” spośród wszystkich osób w aktualnym zespole.

Co zawiera Szkolenie: Gdzie pozyskiwać klientów do MLM przez internet?

 • Weryfikacja: Jakie aktualnie stosujesz sposoby na rekrutację w MLM?
 • Odpowiedź na pytanie: Gdzie mam szukać „potencjalnych” ludzi do zespołu MLM ?
 • Facebook: 17 strategii pozyskiwania klienta i partnera biznesowego: wszystko pokazane w praktyce
 • Internet ogólnie: 5 strategii znajdowania ludzi do biznesu prostymi metodami
 • Instagram: 3 skuteczne strategie, które warto zastosować natychmiast
 • YouTube: 3 strategie, o których może nie zdajesz sobie sprawy
 • Linkedin: 2 strategie, dzięki którym znajdziesz liderów do zespołu
 • Ćwiczenie: Jak wybrać najlepszą strategię do zastosowania w pracy online na co dzień
 • Podsumowanie szkolenia i najważniejsze zasady

ZE SZKOLENIA DOWIESZ SIĘ:

 • 30 różnych strategi szukania ludzi w internecie do MLM
 • Jak rozmawiać z nowo poznanymi osobami w internecie
 • Jak skutecznie rekrutować
 • Przykłady z mojej własnej praktyki, które możesz łatwo zastosować już dziś
 • Wiele pomysłów z których nie zdajesz sobie sprawy, jak łatwo znaleźć ludzi do Twojego biznesu Network Marketingu
 • Przyśpiesz swój sukces w biznesie i rozwój swojego zespołu
 • Nauczysz się prostych sposobów na szukanie klientów online, globalnie
 • Dowiesz się jak zainicjować kontakt i będziesz potrafił natychmiast zastosować tą wiedzę w praktyce

Zobacz pełny opis szkolenia.

Cena tego szkolenia po za pakietem to 297 zł!

Dzięki wiedzy nabytej w tym szkoleniu, nauczysz się rekrutować ludzi do MLM przez internet, wykorzystując jego pełen potencjał, i nigdy nie będziesz miał problemu z kończącą się ludzi kontaktów oraz nie będziesz się zastanawiał “skąd brać ludzi do MLM?”.

Otrzymasz informacje, jakimi nigdzie wcześniej się nie dzieliłam! To pigułka wiedzy, dla każdego kto chce oszczędzić czas na rekrutacji do zespołu drogą offline, i chciałby przyśpieszyć rozwój swojego biznesu, drogą online.

Całą wiedzę, którą przedstawiam w tym 3 godzinnym szkoleniu, czerpię z własnych doświadczeń budowania zespołu, głównie przez internet. Dzięki tej wiedzy budowanie, zarządzanie i duplikacja w zespole, będzie uporządkowana, a Twój biznes natychmiast nabierze tempa rozwoju. Unikniesz błędów, jakie popełnia większość osób, zaczynających swój biznes w Marketingu Sieciowym.

W szkoleniu “Jak zaplanować działanie online by być skuteczniejszym w MLM” przekażę Ci proste narzędzia, które zwiększą Twoją efektywność, produktywność i pomogą Ci osiągać lepsze wyniki w swoim biznesie Network Marketingu.

W szkoleniu nauczysz się:

 • jak zarządzać sobą w czasie, tak by mieć czas na najważniejsze aktywności w biznesie
 • jak ustalić priorytety w działaniu, kluczowe aktywności produkujące pieniądze (APP)
 • jak wygenerować czas na biznes, nawet jeśli pracujesz na etacie i masz masę innych obowiązków
 • krok po kroku zrobisz swój plan działania i przygotujesz się do pracy, by nie tracić czasu na zbędne aktywności
 • zmaksymalizujesz swoją produktywność, co da Ci przewagę w pracy i pozwoli zarobić więcej pieniędzy
 • przestaniesz odkładać zadania na później, przez co unikniesz stresu i będziesz osiągać szybciej swoje cele
 • otrzymasz gotowy do wdrożenia plan działania, przejrzysty system, który sama stosuję na co dzień
 • otrzymasz gotowe narzędzia, które pomogą Ci w zorganizowaniu swojej pracy i konkretnym zaplanowaniu aktywności
 • otrzymasz sam konkret podany na tacy!!! Po zastosowaniu, natychmiast zobaczysz efekty!
 • ustabilizujesz swoje działania i nabierzesz dobrych nawyków w codziennej rutynie
 • zyskasz więcej czasu dla siebie i swojej rodziny
 • skoncentrujesz się na celu i efektywnie będziesz go realizować
 • osiągniesz lepsze efekty w swoim biznesie Network Marketingu, pracując przez Facebooka
 • otrzymasz prosty system, który jest łatwo duplikowalny i z powodzeniem może być powtórzony przez cały Twój zespół!
 • dodatkowo otrzymasz BONUSOWE materiały do pobrania: tabela w excelu do budowania listy kontaktów | Workbook: jak zarządzać swoim czasem w MLM | Checklista: 30 pomysłów na skuteczne posty w MLM | ebook: jak zacząć biznes MLM w Social Mediach krok po kroku

W szkoleniu “Jak ustalić cele i zrobić plan działania w MLM, by osiągnąć sukces” przekażę Ci moje najlepsze wskazówki do wdrożenia natychmiast, dzięki którym krok po kroku wyznaczysz realistyczne cele, zrobisz skuteczny plan działania i zrealizujesz go!

Dzielę się najlepszymi strategiami planowania biznesu z mojego osobistego doświadczenia, które pozwoliły mi osobiście osiągać moje cele każdego miesiąca, tym samym organizując moją pracę online i oszczędzając dużo czasu na zbędnych działaniach.

Co zawiera Szkolenie: “Jak ustalić cele i zrobić plan działania w MLM, by osiągnąć sukces”:

 • Od czego zacząć planowanie celów w biznesie Marketingu Sieciowego
 • Dlaczego warto postawić sobie cele & zrobić plan działania
 • 5 kroków do zdefiniowania kluczowych wskaźników efektywności
 • Jak wyznaczyć cele w Twoim biznesie MLM
 • Jak zaplanować swoje cele pośrednie
 • Jak wyznaczyć priorytety
 • Jak zaplanować swój rozwój osobisty w MLM
 • Jak zrobić plan działania online & offline , by zrealizować swoje cele
 • Jak zaplanować działanie na Facebooku
 • Jak kontrolować drogę do celu
 • Jak śledzić postępy miesięczne i roczne
 • Jak ustalić swoją wizję
 • Jak skutecznie zarządzać swoim czasem
 • Przykładowy dzień Networkera: jak wygląda praca na codzień krok po kroku
 • Na czym się skupiać, by efektywnie działać i awansować : jak działać online i jak działać offline
 • Czemu nie masz efektów ? (19 możliwych powodów)
 • Co zrobić, by mieć efekty ? (17 podstawowych zasad skutecznego Networkera)
 • Podsumowanie szkolenia

Szkolenie stworzyłam po to, abyś w końcu zaczął realizować SWOJE cele oraz abyś stworzył PLAN działania i krok po kroku zbliżał się do upragnionego celu.

W szkoleniu “Jak zrekrutowałam osobiście 40 osób przez Facebook w 4 miesiące od startu w biznesie MLM” przekażę Ci moje najlepsze taktyki działania online, do wdrożenia natychmiast w Twoim biznesie MLM, zwłaszcza kiedy jesteś początkujący i chcesz mieć szybko efekty!

Dzielę się najlepszymi strategiami z mojego osobistego doświadczenia, które pozwoliły mi osobiście zarejestrować ponad 40 osób do mojego zespołu, w mniej niż 4 miesiące od startu w biznesie, pomimo, że nie miałam żadnego doświadczenia w MLM i nigdy nie byłam aktywna na Facebooku!

Co zawiera Szkolenie: “Jak zrekrutowałam osobiście 40 osób przez Facebook w 4 miesiące od startu w biznesie MLM”

 • Jak pracować na codzień, by efektywnie rekrutować & zapisywać do biznesu w MLM przez Facebooka
 • Gdzie znajduję ludzi na Facebooku do mojego biznesu
 • Jak wygląda proces pozyskiwania klienta do MLM na Facebooku
 • Wybieranie swoich partnerów biznesowych przez Messenger w 5 krokach
 • Jak poprowadzić rozmowę przez Messenger z osobami z Facebooka
 • Jak rozmawiać przez telefon z osobami z Facebooka by zaoferować biznes & jakie wartościowe pytania zadawać
 • Osiem kroków do sukcesywnego „zamknięcia”
 • Praca na codzień z grupą w podsumowaniu
 • Co zrobić, żeby mieć efekty i awansować w swoim biznesie MLM
 • 15 podstawowych zasad skutecznego działania

Zobacz pełny opis szkolenia.

Cena tego szkolenia po za pakietem to 297 zł!

Dzięki temu szkoleniu:

 • unikniesz 95% błędów, które popełnia większość osób w MLM, działających na Facebooku
 • poznasz narzędzia systemu rekrutacji online, jakich większość osób nie stosuje
 • otrzymasz narzędzia do skutecznego pozyskiwania nowych osób do Twojego biznesu MLM
 • poznasz 15 podstawowych zasad skutecznego działania w MLM, by awansować na kolejny poziom w swoim planie marketingowym
 • dowiesz się, jak wygląda proces pozyskiwania klienta do MLM na Facebooku
 • nauczysz się, jak szukać ludzi do swojego biznesu
 • dowiesz się, jak budować listę kontaktów na Facebooku
 • odkryjesz sposoby komunikacji, dzięki którym będziesz wiedział jak zacząć rozmowy z osobami poznanymi na Facebooku
 • poznasz najważniejsze zasady rozmowy przez Messenger
 • nauczysz się, jak rozmawiać przez telefon z zimnymi kontaktami z Facebooka
 • poznasz sposoby, które osobiście zastosowałam w swoim działaniu na początku, dzięki którym zrekrutowałam ponad 40 osób do mojego biznesu MLM, w mniej niż 4 miesiące od wystartowania w branży
 • dowiesz się, jak skutecznie zamykać w 8 prostych krokach
 • dowiesz się, jak wyglądały moje początki pracy z zespołem, pomimo braku doświadczenia
 • otrzymasz “gotowce” do pobrania: Przewodnik Jak pracować na codzień; Przewodnik Gdzie znajduję ludzi do zespołu na Facebooku; Przewodnik rozmowy przez telefon z osobą z Facebooka; Przewodnik Pracy z grupą dla początkujących Liderów; Notatki ze szkolenia w PDF

Otrzymasz prawie 3 godziny cennych, autorskich lekcji, popartych moim ogromnym doświadczeniem w branży

Czy wiesz, że “follow up” to najważniejszy krok w procesie rekrutacji do MLM? W tym szkoleniu poznasz techniki, jak krok po kroku zamykać sprzedaż, by otrzymać pozytywną reakcję swojego potencjalnego klienta.

W szkoleniu “Jak robić skuteczny follow up w MLM” przekażę Ci moje najlepsze metody zamykania sprzedaży w Marketingu Sieciowym, do wdrożenia natychmiast w Twoim biznesie MLM, i przyśpieszył rozwój swojej struktury.

Dzielę się najlepszymi wskazówkami z mojego osobistego doświadczenia, które pozwoliły mi osobiście zarejestrować ponad 60 osób do mojego zespołu, w 6 miesięcy od startu w biznesie, pomimo, że nie miałam żadnego doświadczenia w MLM i nigdy nie pracowałam w sprzedaży bezpośredniej.

Co zawiera Szkolenie: “Jak robić skuteczny follow up w MLM”

 • Czym jest follow up w MLM
 • Elementy niezbędne do sukcesywnego follow up-u
 • Dlaczego Twój follow up nie odnosi pozytywnego skutku?
 • Jakie są konsekwencje braku follow up ?
 • Mój przepis na sukces w follow upie
 • Zrozum 12 kroków procesu rekrutacji do Marketingu Sieciowego
 • Jak robić skutecznie Follow up? Przykładowe skrypty
 • Follow up do osób z którymi „spaliłeś kontakt”. Przykładowe skrypty
 • Follow up zamykający kontakt tkz. „ostateczny”. Przykładowe skrypty
 • Najczęstsze powody dlaczego ludzie wciąż się wahają przed podjęciem decyzji
 • Siedem przykazań skutecznego sprzedawcy
 • Co zrobić, żeby zapisać pierwsze 2 osoby do zespołu ?
 • Przepis: Co zrobić by przyśpieszyć nowe rejestracje ?
 • Podsumowanie szkolenia i zasady do zapamiętania

Dzięki temu szkoleniu:

 • unikniesz 95% błędów, które popełnia większość osób w MLM, działających online & offline
 • poznasz narzędzia skutecznego follow up, jakich większość osób nie stosuje
 • otrzymasz konkretne skrypty do zastosowania w swoim działaniu natychmiast!
 • poznasz 12 kroków procesu rekrutacji do Marketingu Sieciowego
 • dowiesz się, jak wygląda proces zamykania od pierwszego kontaktu po rejestrację
 • nauczysz się, jak wracać do ludzi, którzy “milczą” i wciąż nie podjęli decyzji
 • dowiesz się, jak stanowczo zadawać “pytania zamykające”
 • odkryjesz sposoby komunikacji, dzięki którym będziesz wiedział jak “odebrać decyzję” w związku z Twoją ofertą
 • poznasz najważniejsze zasady skutecznego sprzedawcy
 • nauczysz się, jak wracać do “spalonych kontaktów”, by móc przedstawić jeszcze raz swoją propozycję
 • poznasz mój sposób na sukces w robieniu skutecznego follow up przez Facebooka, dzięki któremu zarejestrowałam osobiście 60 osób w 6 miesięcy od startu w MLM
 • dowiesz się, dlaczego ludzie wciąż wahają się przed podjęciem decyzji i będziesz wiedział jak zapobiec tym obawom
 • dowiesz się, dlaczego Twój dotychczasowy follow up nie przynosi pozytywnego skutku
 • dowiesz się, co zrobić, żeby zapisać 2 pierwsze osoby do swojego zespołu MLM
 • otrzymasz “gotowce” do pobrania: Przewodnik Follow UP w MLM; Notatki w PDF ze szkolenia; Skrypty z konkretnymi przykładami follow up do zastosowania od zaraz!

Otrzymasz aż 3 godziny cennych, autorskich lekcji, popartych moim ogromnym doświadczeniem w branży. 

W szkoleniu “Jak zbudować zespół ok. 1000 osób w mniej niż rok” przekażę Ci moją autorską strategię działania dla zespołu, by była duplikacja i ciągły rozwój nowych liderów.

Strategia, którą Ci pokażę jest podzielona na dwa typy działania: szybkie tempo i wolne tempo, dzięki czemu będziesz mógł wybrać najlepszą strategię dla siebie i swojego zespołu.

Co zawiera Szkolenie: “Jak zbudować zespół ok. 1000 osób w mniej niż rok”

 • Jaką strategię działania obrać, by Twój zespół się rozwijał od samego początku
 • Na czym polega fenomen Marketingu Sieciowego
 • Jak wygląda proces budowania zespołu na tle roku
 • Wybieranie swoich partnerów biznesowych do współpracy
 • Jak poprowadzić nowe osoby, by miały pierwsze efekty finansowe
 • Co zrobić, żeby w mniej niż rok w Twoim zespole było ponad 1000 osób
 • Jak nastawić się strategicznie każdego miesiąca, by osiągać swoje cele

Dzięki tej wiedzy, rozwijanie Twojej struktury, będzie dla Ciebie zrozumiałe, uporządkowane i strategicznie zaplanowane, byś nie tracił czasu na ciągłe poszukiwania skutecznych strategii rozwoju zespołu. Twój biznes natychmiast nabierze tempa rozwoju, jeśli tylko zastosujesz w praktyce taktyki, jakie pokazuję Ci w tym 1 godzinnym szkoleniu.

Unikniesz błędów, jakie popełnia większość osób z branży MLM, zaczynających działanie w branży.

szkoleń
1
godzin nagrań
1
PDF do pobrania
1

Pigułka Wiedzy Networkera : czym wyróżnia się ten pakiet szkoleń ?

Otrzymasz ode mnie podane na tacy, merytoryczne i praktyczne wskazówki jak skutecznie wystartować w biznesie MLM, jak rekrutować, jak prowadzić zespół, i jak wprowadzić duplikację oraz system do zespołu, by sprzedawać i zarabiać więcej!

Po przesłuchaniu wszystkich szkoleń, będziesz bez problemu rekrutować potencjalnych klientów online i offline, porzucisz obawy przed prowadzeniem zespołu i pokonasz wszystkie swoje problemy, związane z budowaniem sieci klientów do swojej firmy Marketingu Sieciowego. Wzrośnie Twoja pewność siebie i świadomie będziesz potrafił rozwijać swój biznes przez internet.

Dla kogo jest Pakiet: Pigułka Wiedzy Networkera

Jeśli już teraz widzisz jak Twój biznes może się rozwinąć dzięki wiedzy, którą uzyskasz ze szkoleń w pakiecie, to nie wahaj się, tylko kliknij w przycisk zamówienia pakietu w tej niezwykłej ofercie.

Podsumowując

Otrzymasz 23 godziny cennych, autorskich lekcji, popartych moim ogromnym doświadczeniem w branży. Cena łączna szkoleń to 1820 zł, natomiast teraz możesz otrzymać te szkolenie w pakiecie, wraz ze wszystkimi materiałami do pobrania za ułamek tej ceny!

Wartość wszystkich kursów oddzielnie

1820zł

697zł

Kupując w pakiecie zapłacisz jedyne 69zł za kurs!

Podsumowanie

Dzięki szkoleniom w pakiecie, zdobędziesz pewność siebie w budowaniu biznesu MLM, zwiększysz sprzedaż i zarobki, a przy okazji oszczędzisz czas i będziesz skuteczniejszy.

Krok po kroku

Z tym pakietem od A do Z stworzysz własny system działania, a od tego dzieli Cię tylko jeden krok do większych zarobków i wolności.

Dostęp online

Dostęp do pakietu otrzymasz natychmiast po zakupie. Pakiet szkoleń jest dostępny na specjalnej platformie, do której otrzymujesz login i hasło. W każdej chwili możesz zalogować się na konto i korzystać ze szkoleń dowolną ilość razy.

Dostęp do aktualizacji

Wraz z zakupem pakietu, otrzymujesz dostęp do jego wszystkich aktualizacji. Jeżeli szkolenia zostaną wzbogacone o nowe lekcje, wskazówki, porady, PDFy, Ty otrzymasz je zupełnie za darmo.

Zeszyty ćwiczeń

Dzięki dołączonym materiałom, dostępnym do pobrania na komputer, w łatwy sposób powtórzysz wszystkie zadania. Na bieżąco możesz sprawdzać stan swojej wiedzy, po przez wykonywanie ćwiczeń.

Nagrania video

Oglądaj filmy instruktażowe, w których przedstawiam Ci w przejrzysty sposób każde zagadnienie i pokazuję krok po kroku wszystkie elementy. Aktywności, które Ci pokazuję, możesz od razu zastosować swoim biznesie.

Dożywotni dostęp

Kupując ten pakiet szkoleń, zyskujesz do niego dożywotni dostęp. Możesz wracać do poszczególnych lekcji, kiedy masz czas i ochotę.

Moje szkolenia kupiło już ponad 1700 osób! Dołącz do innych ambitnych studentów i zbuduj stabilny biznes w branży MLM.

Zawartość pakietu szkoleń została opracowana tak, aby maksymalnie skrócić czas poświęcony na naukę budowania i rozwijania biznesu w branży Marketingu Sieciowego, zwłaszcza działając przez internet. Wszystkie elementy pakietu, tworzą doskonale przemyślaną całość, która jak na tacy podaje Ci niezwykle przydatną wiedzę i praktyczne umiejętności.

Jedyne co musisz zrobić to po prostu rozpocząć naukę i natychmiast zastosować w praktyce, nabytą wiedzę.

Skorzystaj z gotowych rozwiązań w branży Marketingu Sieciowego, kup w pakiecie PIGUŁKĘ WIEDZY NETWORKERA

Tyle byś zapłacił, kupując wszystkie 10 szkoleń oddzielnie
1820
“Szkolenia Klaudii to sam konkret. Uwielbiam je. Kiedyś myślałam, że poznałam świetnego trenera z marketingu sieciowego. Ale potem poznałam Klaudie i to zupełnie inny level. To jest to, czego szukałam. Rewelacja !”
KATARZYNA
Lider MLM
“Super kursy! Uczę się zawsze od praktyków-Klaudia przeszła już tą drogę więc ufam jej w 100%. Kursy pełne merytorycznej wiedzy i wspaniałych narzędzi które możesz wprowadzić od zaraz. Bardzo polecam!”
ELŻBIETA
Lider MLM
“Bardzo przydatne kursy, wszystkie które poznałam a było ich 7 więc nie mało. Nauczyłaś mnie przede wszystkim podejścia biznesowego do działań i nawiązywania relacji na Facebooku.”
ANNA
Lider MLM
“Pani Klaudia to profesjonalista w swojej dziedzinie. Swoją wiedzą dzieli się rzetelnie i w przystępny sposób – tak, aby nawet osoba, która do tej pory nie wiedziała o istnieniu marketingu sieciowego, mogła krok po kroku, według wskazówek, zbudować swój własny biznes. Pani Klaudia odpowiada zawsze i bardzo szybko na wszelkie pytania i wątpliwości swoich klientów, a wszystkie kursy, z których miałam okazję korzystać wyczerpująco omawiają dane zagadnienie. Zawsze będę wracać po kolejną porcję wiedzy i ogrom życzliwości. Serdecznie polecam wszystkim związanym z marketingiem sieciowym – profesjonalizm w każdym calu!”
BOŻENA
Lider MLM
“Kursy Klaudii są przejrzyste, zrozumiałe. Zaletą jest to, że można w każdym momencie wrócić do tego co nas interesuje i wiemy, gdzie tego szukać. Szczerze polecam!”
JOANNA
Lider MLM
“Klaudia przekazuje ogromną wiedzę w prosty i zrozumiały sposób. Nie trzeba być informatykiem żeby to wprowadzić w życie”
IRENEUSZ
Lider MLM
“Stawiarska to przykład pracowitości, dzięki której posiadła nie tylko wiedzę i doświadczenie ale przede wszystkim umiejętność przekazywania ich dalej – widać i czuć pasję Klaudii , która zdecydowała o moim pozostaniu przy jej szkoleniach. Polecam !”
AGNIESZKA
Lider MLM
“Klaudia w jasny i zrozumialy sposob przekazuje nam zdobytą z doświadczenia wiedzę. Jest to jedyna osoba jaką do tej pory spotkałam, która wyjaśniła mi prawie wszystkie rzeczy budowania biznesu online. Z nią czuję się pewniej pisząc z ludźmi, bo wiem, że jestem bardzo dobrze przygotowana”
MAGDA
Lider MLM
“Konsekwentna, zaangażowana, pracowita i spójna dziewczyna. Materiały przejrzyste, spójne graficznie, dobrze opracowane. Od Klaudii można po koleji uczyć się jak działać w MLM. A wszystko podane bardzo normalnie i zrozumiale.”
KASIA
Lider MLM
“Skromna ale skuteczna, do bólu merytoryczna jej działanie poparte jest praktyką, namacalnymi efektami, rzetelną wiedzą i znajomością tematu. Przy tym jest miła, życzliwa, chętnie dzieli się tym co sama osiągnęła. Jest dla mnie wzorem.”
DANUTA
Lider MLM
“Bardzo dobra, szczegółowo, zrozumiałym językiem przekazana wiedza dająca odpowiedź na pytanie – od czego zacząć i jak postępować w drodze do stania się liderem w Network Marketingu. Podstawowe ABC każdego początkującego w systemie MLM “
DAREK
Lider MLM
“Kursy Klaudii są niezwykle merytoryczne, napakowane wartościową, konkretną wiedzą gotową do zastosowania już w momencie przerabiania kursu lub tuż po nim. Są to kursy, dzięki którym można wznieść się na dużo wyższe poziomy działania w Marketingu Sieciowym.”
ANETA
Lider MLM
“Witam serdecznie, jest mi bardzo milo uczestniczyć w tylu inspirujących, nabytych wiadomosci, że mogę z czystym sumieniem polecać każdemu, jestem wdzięczna za to ze mogę brać udział już sam fakt jak czuje się jak student, dlatego bardzo , ale to bardzo mocno dziękuję i polecam wszystkim z całego serca ❤️😍“
ŻANETA
Lider MLM
“Klaudię obserwowałam prawie od początku jej kanału na YT, ceniłam sobie jej przesycone mięsem i konkretnymi wskazówkami materiały. Chętnie je też polecałam osobom ze swojego podwórka. Klaudia prostym językiem przemawia i wskazuje drogę w marketingu rekomendacyjnym. Dzięki jej materiałom usystematyzowałam swoją pracę, pracę osób w mojej grupie oraz plan działania. Brakowało na polskim rynku przewodnika po MLM online krok po kroku. Klaudia właśnie taki stworzyła.”
MARLENA
Lider MLM
“Klaudia, chciałam Ci ogromnie podziękować. Twoje szkolenie on line zaoszczędziło mi mnóstwo czasu a przede wszystkim nerwów związanych z próbowaniem różnych metod działania on line w MLM. Wielokrotnie próbowałam zrobić coś po swojemu, odkryć przysłowiowe koło. Jestem bardzo niecierpliwa, więc szybko się zniechęcałam brakiem efektów. Stwierdzałam, że tego biznesu nie da się robić przez Facebook. Ale przecież wokół byli ludzie, którzy to robili. Więc musiała istnieć jakaś „tajemna” wiedza, która pozwalała na uproszczenie całego systemu pracy. Już od dawna byłaś w moich znajomych. Co jakiś czas zaglądałam, ale nie miałam pojęcia, że stworzyłaś aż tyle nagrań i że masz też szkolenia. Jakimś cudem wyświetliła mi się Twoja oferta zniżkowa na jedno ze szkoleń. Bez wahania je wykupiłam i…. to był strzał w „10”. Nagle, jakby mnie oświeciło. Wszystko stało się banalnie proste. Teraz czytam wszystko co masz na swoich profilach we wszystkich możliwych mediach społecznościowych. Zasypiam słuchając Twoich szkoleń na YT. Rano wstaję i działam. Tego potrzebowałam. Dziękuję ogromnie i proszę o więcej.”
DOROTA
Lider MLM

Najczęściej zadawane pytania

Po zakupie otrzymujesz link na adres e-mail, do platformy, na której znajdziesz wszystkie materiały kursu/szkolenia oraz bonusy.  Kurs/szkolenie realizujesz samodzielnie i sam decydujesz o tempie, w jakim to robisz. 

#UWAGA: jeśli robisz przelew bankowy, wyślij potwierdzenie przelewu na adres email: admin@klaudiastawiarska.pl oraz podaj adres email na który chcesz otrzymać dostęp do zakupionego kursu/szkolenia.

Co powiesz, na dostęp do szkoleń na zawsze ? Po zarejestrowaniu się, masz nieograniczony dostęp do tego pakietu tak długo, jak chcesz – na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach.

Każda lekcja zajmie Ci około 20–45 minut. Moim celem  jest, abyś mógł natychmiast zastosować wiedzę w praktyce! Oprócz tego otrzymujesz ćwiczenia i checklisty, by utrwalić wiedzę.

Tak, po zakupie możesz napisać do mnie meila ze swoimi danymi, bym mogła wsytawić Tobie fakturę.

Na stronie płatności za kurs, możesz zapłacić bezpośrednio kartą debetową (zwykłą karta płatniczą np. Mastercard, Visa etc.) lub kartą kredytową wpisując w pole “Card Number” numer swojej karty oraz dane. Po zaksięgowaniu płatności, otrzymasz natychmiast dostęp do platformy ze szkoleniami, oraz dane logowania we wiadomości e-mail.

Istnieją również inne możliwości opłaty za szkolenie: Karta Debetowa. Wpisz w polu:”Card Number” numer karty debetowej np.Visa, Mastercard, inne Karta Kredytowa. Wpisz w polu: “Card Number” numer karty kredytowej

PayPal: Wyślij sumę za kurs na konto: klaudiastawiarska.ks@gmail.com .

Przelew: Odbiorca: Klaudia Stawiarska Nr konta: PL 42 1320 1537 3899 1831 3000 0001 . W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu (np. MR Mistrz Rozmowy)

Revolut: Skontaktuj się ze mną by móc skorzystać z opcji płatności przez Revolut.

#UWAGA: W przypadku przelewu bankowego lub PayPal wpisz w tytule przelewu swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu, np. PWN (Pigułka Wiedzy Networkera). Wyślij potwierdzenie przelewu na adres email: admin@klaudiastawiarska.pl  oraz informację na jaki adres email chcesz otrzymać dostęp do platformy ze szkoleniami. 

Daję Ci moją 100% gwarancję, że jeśli zastosujesz wszystkie praktyki tak jak w kursie, krok po kroku, i zastosujesz dokładnie ćwiczenia w sposób jaki jest przedstawiony w lekcjach, możesz spodziewać się szybkich efektów w swoim biznesie. Zaznaczam, że nie musisz mieć żadnego wcześniejszego doświadczenia w sprzedaży, by zauważyć efekty!

Warunek jest jeden: musisz zastosować to w praktyce, by dowiedzieć się jaki masz ukryty talent 🙂 !!!

Klaudia Stawiarska

Trener biznesu online & Network Marketingu

klaudia-Stawiarska.jpg
Budowanie zespołu online 80%
Budowanie innych źródeł dochodu online 90%

Od początku 2017 roku zaczęła działać w branży Network Marketingu i jest Liderem zespołu. 

Trener, który uczy z ogromnym entuzjazmem i energią, byś i Ty mógł skorzystać z efektów, jakie płyną z zastosowania metod biznesu online. Krok po kroku, bez wymówek, prosto do sukcesu.

Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami, autorka wielu e-booków, kursów online i szkoleń. Założycielka kanału na YouTube: Klaudia Stawiarska 

Szkoli networkerów, którzy chcą poprawić wyniki budowania zespołu w Network Marketingu, komunikację z klientem i podnieść produktywność.

PRZECZYTAJ  DOKŁADNY OPIS KLAUDII STAWIARSKIEJ TUTAJ

Jeśli masz jakieś pytanie, pisz na: admin@klaudiastawiarka.pl lub wypełnij formularz na https://klaudiastawiarska.pl/kontakt