MLM

Jak zarządzać czasem, działając online w Network Marketingu ?

Wskazówki Zarządzania Czasem, kiedy pracujesz w Network Marketingu, głównie online

Tak, tak…. wiem, jak bardzo jesteś zajęty każdego dnia, masz mnóstwo obowiązków i innych zajęć do zrobienia, i ciężko Ci pogodzić życie z biznesem Network Marketingu… zwłaszcza online…. Dlatego cieszę się, że dziś mogę podzielić się z Tobą moimi wskazówkami: Jak efektywnie zarządzać swoim czasem, działając online, budując biznes Network Marketingu…

Budowanie stabilnego i sukcesywnego biznesu network marketingu, podczas gdy prowadzisz swój styl życia z bardzo napiętym grafikiem, jest oczywiście możliwe! ale tylko i wyłącznie wtedy, gdy potrafisz zarządzać efektywnie swoim czasem i codziennymi aktywnościami!

Osobiście nauczyłam się tego jeszcze podczas mojego bardzo “napiętego” trybu życia, gdy równocześnie studiowałam dziennie (spędzając 5-8 godzin na uczelni) oraz jednocześnie pracując na pół etatu….i wciąż byłam wstanie zaplanować swój czas tak, by zbudować biznes plan mojego tradycyjnego biznesu i wdrożyć wszystkie aktywności w działanie…. Uwierz, nie było łatwo, ale było warto…. Gdybym już wtedy nie nauczyła się odpowiednio planować swojego czasu, to w życiu bym nie osiągnęła tyle, w tym samym czasie.

Każda godzina w moim grafiku, była na wagę złota i miała olbrzymie znaczenie. Dziś podzielę się z Tobą moimi wskazówkami: Jak zarządzać sobą w czasie, by wciąż mieć oczekiwane efekty…

Teraz, kiedy zajmuję się Network Marketingiem, robię również tysiąc innych rzeczy, na które pewnie nie miałabym czasu, gdyby nie odpowiednie planowanie. Mimo, że mam mnóstwo zadań każdego dnia, to wciąż udaje mi się znaleźć czas na spotykanie z przyjaciółmi, pójście na plażę oraz robienie tego co mi się podoba 😉

Dlaczego dzielę się z Tobą moimi wskazówkami efektywnego zarządzania czasem, w biznesie online ?

Ponieważ teraz jest Twoja kolej, by stworzyć niesamowite wyniki w swoim biznesie Network Marketingu, takie jakich oczekujesz, podczas gdy pracujesz mniej niż Ci się wydawało! 

Otrzymuję bardzo często wiadomości od osób dołączających do tej branży, z pytaniem: jak poradzić sobie z codziennymi aktywnościami, od czego zacząć, co tak naprawdę jest najważniejsze, jak zarządzać swoim czasem w biznesie online ?

Dlatego dziś postanowiłam publicznie podzielić się moimi osobistymi doświadczeniami…. mam nadzieję, że skorzystasz!

Zarządzanie swoim czasem bardziej efektywnie, w niedługim okresie czasu bardzo się opłaci…..tylko po warunkiem, że będziesz robić to dobrze !

W dzisiejszym artykule, podzielę się z Tobą moimi dokładnymi wskazówkami i krokami, w efektywnym zarządzaniu czasem….na czym głównie powinieneś się skupiać, by zyskać najlepsze rezultaty w swoim biznesie, tak szybko jak to możliwe.

Zobacz moje nagranie: Jak zarządzać swoim czasem w biznesie online, kiedy jesteś super zajęty i “nie masz” na nic czasu ?

Znajomość kroków i wskazówek dotyczących zarządzania czasem to tylko połowa sukcesu – Musisz wdrożyć i śledzić swoje działania, aby naprawdę skutecznie osiągnąć sukces w marketingu sieciowym.

Tak więc, tak jak w każdym odcinku na blogu, lubię wyposażyć Cię w BEZPŁATNY PRZEWODNIK, który możesz pobrać i natychmiast wdrożyć w swoim biznesie i zacząć obserwować swoje wyniki.

W tym tygodniu dzielę się z Tobą Plannerem Zarządzania Czasem w Biznesie Network Marketingu, działając online. Pobierz i zacznij korzystać od zaraz !

Jest to świetny planner, który pomoże Ci się zorganizować i zacząć skupiać się na działaniach związanych z aktywnościami generującymi przychody, planując swój czas efektywnie, na ukończenie każdego zadania.

Pobierz go, wydrukuj kilka egzemplarzy i śledź w swoim biznesie działania, aby dowiedzieć się, jak najlepiej zaplanować swój czas na pracę nad zadaniami, które uczynią Cię najbardziej produktywnym i sukcesywnym, w Twoim biznesie Network Marketingu.

Zasada Pareto 80/20 - 20% Twoich działań przyczynia się do 80% Twoich wyników.

Jest to niezwykle ważne, aby wiedzieć i rozumieć tą zasadę oraz swoje priorytety. Ponieważ, kiedy uczysz się planowania, oraz jak lepiej zarządzać swoim czasem, i wiesz, jakie działania przyniosą Ci najwięcej rezultatów, wówczas wiesz, gdzie ten czas poświęcać najwięcej ! Są to tak zwane Aktywności Produkujące Pieniądze (APP) 🙂 

Oto 5 działań, które zapewnią Ci najlepsze wyniki w Twoim biznesie Network Marketing

1. Poszukiwanie i budowanie sieci potencjalnych klientów / listy kontaktów
2. Zapraszanie i umawianie spotkań
3. Prezentowanie swojego produktu lub firmy
4. Follow up i zamknięcie
5. Rozwój osobisty i szkolenia

WSZYSTKO co znajduje się po za tą listą – jeśli nie pasuje do żadnej z tych 5 kategorii w Twoim planowaniu zarządzania czasem, to nie jest to APP i nie powinieneś skupiać się na tym, póki nie wykonasz swoich dziennych priorytetów.

Jeśli masz więcej czasu po wykonaniu APP na dany dzień, MOŻESZ wtedy dodać inne działania.

Te wskazówki dotyczące zarządzania czasem odzróżniają amatorów od profesjonalistów

Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu w nieodpowiednich obszarach, próbując stworzyć sukces w marketingu sieciowym, wykonasz wiele niepotrzebnej i nieefektywnej pracy. To działanie, będzie tylko mylnie dawało Ci wskazówki, że “coś robisz”, a Ty będziesz zastanawiać się, czemu nie masz efektów, kiedy spędzasz cały swój wolny czas na ten biznes….(lecz nie na te aktywności, które są priorytetem)….

Przyjrzyj się swojemu własnemu grafikowi i działaniom jakie wykonujesz każdego dnia… zlokalizuj gdzie obecnie spędzasz najwięcej czasu i natychmiast przestań robić to, co nie jest priorytetem w tym biznesie!

Użyj Plannera Zarządzania Czasem, którym dzielę się z Tobą w tym poście, aby znaleźć luki czasowe w ciągu dnia, na zaplanowanie swoich aktywności produkujących pieniądze (APP). Zwłaszcza jeśli wciąż pracujesz na etacie i “cierpisz” na wieczny brak czasu, ten Przewodnik pozwoli Ci na najlepsze wykorzystanie każdej minuty Twojego dnia !

Jestem tu po to, by pomóc Ci jak najlepiej wykorzystać swój czas i zbudować sukcesywny biznes oraz dochód pasywny. To, czego najbardziej teraz potrzebujesz, to właśnie konkretne zaplanowanie swoich działań i systematyczne oraz konsekwentne wykonywanie tych zadań !  Jeśli będziesz przestrzegać moich wskazówek dotyczących zarządzania swoim czasem, osiągniesz niebywałe wyniki w swoim biznesie !

Krok po krok, zrób to teraz:

#1. Pobierz mój DARMOWY Planner Zarządzania Czasem i zaplanuj swój czas oraz postępuj zgodnie z instrukcjami w Przewodniku

Oczywiście, nikt nie zna lepiej Twojego dziennego grafiku, niż Ty, ale mimo to, podsuwam Ci pomysły i sugestie, aby pomóc Ci najlepiej zmaksymalizować ten czas…. Jeśli zastanawiasz się czy to zadziała na Twój grafik, kiedy jesteś super zajęty i nie masz kompletnie czasu na nic… to zapewniam Cię, że TAK, to może zadziałać, jeśli jesteś bardzo zajęty i masz tylko kilka godzin tygodniowo na wdrożenie tych wskazówek dotyczących zarządzania czasem…. Tylko pamiętaj, że będzie to wymagało od Ciebie zmiany kilku nawyków, do których jesteś teraz przyzwyczajony, lecz dla chcącego nic trudnego 😉 W końcu wiesz o co walczysz, prawda ?

#2. Pozbądź się wszelkich rozpraszaczy. TERAZ, kiedy wykonujesz to zadanie, i za każdym razem kiedy wykonujesz zadanie z Plannera.

Jest to niesamowicie ważne by wyeliminować wszelkie dystrakcje i rozpraszacze, podczas gdy pracujesz nad swoimi APP (aktywności produkujące pieniądze). Może nawet będziesz musiał zamknąć się w swoim biurze i zawiesić karteczkę “nie przeszkadzać”, aby wszyscy domownicy wiedzieli, że zostawiają Cię w spokoju podczas pracy nad APP.
Pamiętaj, że masz mało czasu dostępnego do wykorzystania na te aktywności, więc musisz być w 100% skoncentrowany, aby naprawdę wykorzystać ten czas produktywnie i efektywnie.

#3. Umów się ze swoją rodziną na konkretne zasady

Porozmawiaj ze swoją rodziną, dziećmi i współmałżonkiem, aby poinformować ich, że skupisz się w danym czasie (który zaplanujesz wcześniej na swoje APP) w konkretnych przedziałach czasowych nie będziesz dostępny…. wyjaśnij im, że robisz to dla nich, abyście mogli żyć lepiej i wkrótce mieli więcej czasu dla siebie.

Kiedy wyjaśnisz, dlaczego potrzebujesz tego nieprzerwanego czasu wolnego od zakłóceń, sprawisz, że praca nad swoimi APP będzie o wiele bardziej skuteczna i konkretna. To jedna z moich najważniejszych wskazówek dotyczących zarządzania czasem.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, wydrukuj kilka kopii Przewodnika zarządzania czasem i używaj go, aby organizować swój czas oraz śledzić aktywności produkujące pieniądze. Ten planner, pomoże Ci być na bieżąco z działaniami, o których wiesz, że masz zamiar zrobić, które przyczynią się do osiągnięcia jak najlepszych wyników w Twoim biznesie.

PONIŻEJ POLECAM KILKA PRZYDATNYCH MATERIAŁÓW, KTÓRE POMOGĄ CI W ZBUDOWANIU SUKCESYWNEGO BIZNESU NETWORK MARKETINGU

BUDUJ BIZNES PROFESJONALNIE GRUPA NA FACEBOOKU

Jest to Grupa mojego autorstwa, która powstała całkiem nie dawno, w celu dzielenia się poradami i wskazówkami w branży Network Marketingu. Zapraszam Cię serdecznie już dziś  Dołącz BEZPŁATNIE, i korzystaj z materiałów, jakimi dzielę się każdego dnia. Poznaj również innych, podobnie myślących Networkerów, którzy są zdeterminowani by osiągnąć olbrzymi sukces w swoim biznesie i zbudować dochód pasywny. Do zobaczenia w Grupie ! KLIKNIJ TUTAJ BY DOŁĄCZYĆ

KSIĄŻKA BRIANA TRACY: ZJEDZ TĘ ŻABĘ (najtaniej kupisz tutaj)

Kiedy po raz pierwszy przeczytałam tę książkę kilka lat temu, to była świetna pozycja, która po raz pierwszy pomogła mi wyjść z trybu prokrastynacji i przekładania wszystkiego na później … Zapewne znasz ten tryb, w którym jesteś w ciągłym stanie  “zrobię to jutro” lub “zrobię to później” !

 Porady Briana Tracy, pomogły mi przełamać się i zacząć robić te najważniejsze czynności, w pierwszej kolejności, bez zwlekania i odkładania. Jeśli masz bardzo napięty czas i życie w ciągłym biegu…. a  przy okazji chcesz skupić się TYLKO na rzeczach, które przyczyniają się do Twoich lepszych wyników, to to jest najlepsza książka, którą mogę Ci polecić na początek!

SZKOLENIE KAMILI ROWIŃSKIEJ: 7 ZŁOTYCH ZASAD ZARZĄDZANIA SOBĄ W CZASIE

(kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej)

Odzyskaj od kilku do kilkunastu godzin tygodniowo i ciesz się życiem!
Być może myślisz teraz „to musi być bardzo skomplikowane” lub „dla mnie już chyba nie ma ratunku”, jednak to właśnie osoby takie jak Ty mogą najbardziej skorzystać ze szkolenia. Metodą na większą produktywność wcale nie jest żadna rewolucja, czy drastyczne zmiany. Okazuje się, że – aby zaprosić do swojego życia więcej porządku, organizacji, spokoju i pieniędzy – wystarczy poznać kilka prostych narzędzi i wprowadzić je do swoich codziennych nawyków. Ty też możesz stać się bardziej produktywnym/ produktywną!

Po szkoleniu u Kamili:

– zmaksymalizujesz swoją produktywność, co da Ci przewagę w pracy i pozwoli zarobić więcej pieniędzy;
– przestaniesz odkładać sprawy na później, przez co unikniesz stresu i będziesz mieć więcej czasu dla siebie i bliskich;
– otrzymasz gotowy do implementacji, przejrzysty system, którego wprowadzenie da Ci czas na stopniowe zwiększanie Twoich kompetencji.

Dowiedz się więcej

Ok ! to by było na tyle ! Mam nadzieję, że dałam Ci pomysł i zainspirowałam, jak zarządzać sobą w czasie, żeby być bardziej produktywnym i mieć efekty !

Czy otrzymałeś jakąkolwiek wartość z tych porad ?

Mam nadzieję, że podobało Ci się to czym się właśnie z Tobą podzieliłam, ponieważ każdego tygodnia wkładam całe moje serce w zapewnienie Ci wspaniałych porad i strategii, które możesz wdrożyć w swój biznes natychmiast, jednocześnie ciesząc się drogą do sukcesu i spełnienia marzeń.

Udostępnij ten post oraz podziel się tymi cennymi informacjami ze swoim zespołem, by osiągać jeszcze lepsze efekty !

Pamiętaj, że w każdy wtorek zamieszczam nowy film szkoleniowy i darmowe materiały na moim blogu oraz kanale YouTube (SUBSKRYBUJ BY CIĘ NIC NIE OMINĘŁO)

Wyróżnij się … zostaw komentarz poniżej.

Dziękuję Ci za Twój czas….

Przypominam Ci, że jesteś w najlepszej branży na świecie, wykorzystaj to na maxa !!! 🙂

Pytanie tygodnia: Ile czasu poświęcasz na APP czyli aktywności produkujące pieniądze w branży Network Marketingu ? Jak planujesz swój czas ? Używasz kalendarza ??

Podziel się w komentarzu poniżej i daj znać, co Ci się najbardziej podobało.

Mam nadzieję, że w ten sposób pomogę Ci w lepszym zaplanowaniu swojego działania oraz szybszych efektach…. 😉 z czym jeszcze masz problemy ? Jak mogę Ci pomóc ? Daj znać! Odpowiem kolejnym wpisem na blogu 🙂

Dołącz do Konwersacji poniżej !

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *