Buduj Markę,  Marketing,  MLM

Od czego zacząć automatyzację biznesu MLM

Branża Marketingu Sieciowego to specyficzna branża, do której można podejść na wiele sposobów. Ile ludzi, tyle pomysłów! 

Jednak każdy sposób pozyskiwania klientów powinien być strategicznie przemyślany według konkretnych kroków, które dadzą nam efekty jakich oczekujemy!

 Wiele osób działających w MLM, zaczyna ten biznes z powodu pokusy “zarabiania łatwych pieniędzy”. Wchodzą w biznes po to, żeby szybko zbudować strukturę, kompletnie nie biorąc pod uwagę produktów firmy, z którą zaczęli współpracę. Zaczynają promować swój lifestyle, różne inspirujące historie, intrygują treściami, które właściwie nie mają nic wspólnego z produktem, który miałby rozwiązywać jakiś konkretny problem. Nie pozyskują w ten sposób żadnych klientów! 

A zamiast tego, przyciągają ludzi ze słomianym zapałem, którzy za chwile rezygnują bo nie zarobili milionów w rok! I to jest ogromny błąd! 

Jeśli chcesz długofalowo budować swój biznes w MLM, to zacznij pozyskiwać klientów zainteresowanych Twoimi produktami! Daj im rozwiązanie na ich problem, a staną się lojalni i będą z Tobą na dłużej, dając Ci dochody pasywne ze sprzedaży! 

A jeśli chcesz aby KLIENCI sami odzywali się po produkty, to zacznij budować konkretną markę w internecie! Zbuduj markę w niszy, w której znajduje się Twoja grupa docelowa, z konkretnymi potrzebami i problemami! 

Kiedy odkryjesz jakie problemy mają Twoi potencjalni klienci, będziesz wstanie tworzyć treści, które przyciągną ich uwagę! 

I jeśli tylko będziesz konsekwentny w udostępnianiu contentu dla tych ludzi, to szybko zbudujesz relacje i zaufanie tych osób, do Ciebie! 

A wtedy jest to dużo prostsza droga do tego, aby zapromować swoje produkty, dla ludzi, którzy ich pragną i potrzebują! 

I jeśli tylko zdecydujesz tworzyć content w postaci video na YOUTUBE, to znacząco skrócisz sobie tą drogę!

Dlaczego? Mówiłyśmy o tym w pierwszym filmie z serii tego tematu, możesz zobaczyć tutaj.

Ja i Ania Warpechowska właśnie w taki sposób budujemy swój biznes na autopilocie. 

Dzięki temu, że udostępniamy wartościowe treści dla naszych odbiorców, nasi klienci sami nas znajdują i pytają o nasze produkty! 

My nie musimy nikogo do niczego namawiać! Nie musimy udostępniać setek intrygujących postów na Facebooku czy Instagramie. 

Nie musimy do nikogo pisać na priv! To ludzie sami się do nas odzywają! Podejrzewam, że jeśli jeszcze nie tworzysz video, to prawdopodobnie przeraża Cię nagrywanie i nie wiesz kompletnie od czego zacząć…. 

Nic się nie martw! 

Mamy dla Ciebie super rozwiązanie! 

W najnowszym filmie przedstawiamy 4 konkretne kroki, od czego zacząć strategię video, pozyskującą klientów na autopilocie, oraz podpowiadamy od czego zacząć nagrywanie wideo, jeśli paraliżuje Cię strach przed kamerą! 

Koniecznie zobacz ten film i daj znać czy coś się zmieniło w Twoim odczuciu w związku z nagrywaniem wideo?

Od czego zacząć automatyzację w MLM i nagrywanie video

Jest to część trzecia z serii 3 wideo, które dla Ciebie przygotowałyśmy, rozpoczynająca kampanię “MLM na autopilocie. Twoja droga do wolności”…🎉

💥 Po obejrzeniu tych 3 filmów, zapraszamy Cię na nasze bezpłatne szkolenie: “Jak pozyskiwać klientów na autopilocie do MLM”

💥Zobacz video cz.1: Jak pozyskiwać klientów na autopilocie

💥Zobacz video cz.2: Przestań popełniać ten błąd w Social Media

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *