Chcesz zbudować biznes MLM na autopilocie? Zobacz to szkolenie!

Zajrzyj za kulisy naszych biznesów i odkryj nasz sekret na „inteligentny marketing”, który pomaga nam przyciągać co tydzień 15–25 zdecydowanych klientów za pomocą AUTOMATYZACJI (organicznie)

To co zrobisz raz, będzie pracować cały czas! 24h/365 dni! |

zapisanych uczestników

szkolenie

narzędzi na start

Kim jesteśmy
Tu Klaudia Stawiarska i Anna Warpechowska. Poznałyśmy się w 2017 roku przez internet, dzięki branży MLM. Obie mamy podobne marzenia i wolność oraz niezależność to nasze główne wartości w życiu. Budujemy swoje marki online głównie wykorzystując video marketing na YouTube i stosujemy strategię automatyzacji, aby uwolnić jak najwięcej czasu spędzanego w internecie.
Podczas szkolenia, pokażemy Ci skuteczny sposób pozyskiwania klientów online, który stosujemy w swoich biznesach, i jesteśmy przekonane, że ta strategia również zadziała u Ciebie!
Chcemy zainspirować Cię do zastosowania nowego podejścia w budowaniu biznesu MLM przez internet, innego niż prawdopodobnie znasz dotychczas! Wystarczy, że otworzysz się na zmiany, a Twój biznes poszybuje w kosmos! Daj sobie tą szansę, zobacz szkolenie i posłuchaj co mamy do powiedzenia!
Klaudia i Ania
Zanim odkryłyśmy tę strategię i system automatyzacji, spędziłyśmy niezliczone godziny przyklejone do ekranu telefonu, przeszukując sieć, próbując dowiedzieć się, jak rozwijać swój biznes w Internecie.
Próbowałyśmy wszystkiego i wydałyśmy dużo pieniędzy, próbując „rozgryźć jak działać skutecznie online, by spędzać jak najmniej czasu w Social Media”.
JEDNĄ ważną rzeczą, jaką się nauczyłyśmy, było to, że kiedy WIDZISZ, że ktoś robi coś w Internecie, wcale nie oznacza, że to działa i przynosi przychody…

Bo fajnie patrzeć na innych z boku, jak rozwijają swoje marki, ale czy ich strategie rzeczywiście dają im w rezultacie sprzedaż i zdecydowanych klientów?

Aby działanie online miało sens, musisz mieć odpowiednią strategię, aby przyciągnąć konkretnych odbiorców do SIEBIE i przekształcić ich w lojalnych klientów na zawsze!I tego chcemy Cię nauczyć! Bo raz konkretnie poświęcony czas, będzie procentować dla Ciebie kolejne miesiąca, a nawet lata!Odbierz dostęp do szkolenia i dowiedz się więcej!
To szkolenie nie jest tylko dla osób w MLM!

To szkolenie jest dla każdego, kto buduje swoją markę i biznes przez Social Media

W tym ok. 3 godzinnym szkoleniu dowiesz się:

 • co w tych czasach już NIE DZIAŁA w Social Media i na co szkoda czasu
 • co w tych czasach DZIAŁA w Social Media, co powinieneś natychmiast zacząć robić
 • jak sprzedawać, NIE SPRZEDAJĄC
 • co to znaczy inteligentny marketing
 • jak stworzyć system pozyskiwania klientów na autopilocie
 • jak korzystać z ChatGPT w swoim biznesie online, kiedy brakuje Ci pomysłów na treści
 • jak tworzyć content, dzięki któremu ludzie sami się będą do Ciebie odzywać
 • od czego zacząć działanie DZISIAJ
Komu to wyjątkowe szkolenie może pomóc najbardziej…
 • Osoby, które budują markę online i sprzedają produkty lub usługi

 • Osoby początkujące w Social Media, które zaczęły swój biznes w branży MLM

 • Osoby, które interesują się automatyzacją i ułatwianiem procesów w Social Media

 • Osoby, które chcą zredukować czas spędzany w Social Media na pozyskiwaniu klientów i sprzedaż

 • Osoby, które chcą zaaplikować system pracy, który będzie działał długoterminowo i przede wszystkim skutecznie

 • Zmotywowani przedsiębiorcy, którzy nie chcą spędzać całego dnia przy komputerze, tablecie czy telefonie, “czekając” aż ktoś się zainteresuje ich produktami lub biznesem. 

 • Inteligentni przedsiębiorcy, którzy chcą prawdziwych, sprawdzonych strategii marketingowych online, które zapewniają długoterminowe rezultaty, w porównaniu ze sztuczkami, które nie działają…

Jeśli działasz w MLM i wciąż czas poświęcony na rozwój biznesu nie jest współmierny z zarobkami, to szkolenie jest skondensowaną pigułką wiedzy, która rozjaśni Ci wiele dylematów i odpowie na ważne pytania, w kontekście rozwijania biznesu MLM przez internet.

Po tym szkoleniu będziesz pewniejszy siebie w Social Mediach i  będziesz wiedział co robić dalej jeśli utknąłeś na jakimś etapie rozwoju swojego biznesu.

Natomiast jeśli jeszcze nie masz żadnej marki (lub strategii) i nie wiesz jak rozwijać swój biznes online, to zainspirujesz się jak znaleźć pomysł na siebie i w końcu zdecydujesz jaką strategię zastosować!

Opinie osób, które wzięły udział
w naszym szkoleniu na żywo
Dlaczego warto wziąć udział w tym 3h szkoleniu

Wzięcie udziału w naszym szkoleniu posiada wiele korzyści:

   1. Wiedza praktyczna: Będziesz miał/miała szansę posłuchać i nauczyć się od doświadczonych ekspertek video marketingu, które podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w pozyskiwaniu klientów automatycznie. To doskonała okazja, aby zdobyć nowe informacje i umiejętności, które mogą znacząco zmienić Twoje podejście do budowaniu biznesu przez Social Media!
   2. Sesja Q&A: Nie tylko będziesz mógł/mogła odsłuchać szkolenia, ale także będziesz miał/miała możliwość odsłuchania pytań i uzyskiwanych odpowiedzi podczas szkolenia na żywo, od praktyków biznesu online. Sesja Q&A to świetny sposób na rozwianie Twoich wszelkich wątpliwości i zdobycie większej klarowności na temat omawianych zagadnień.
   3. Darmowy prezent: Jako uczestnik szkolenia otrzymasz na koniec ekstra PREZENT, który będzie doskonałym narzędziem do przyciągania Twoich potencjalnych klientów na autopilocie. To dodatkowa wartość, którą otrzymasz za darmo i która może przynieść Ci korzyści w prowadzeniu biznesu.
   4. Oferta promocyjna: Po zakończeniu webinaru będziesz miał/miała okazję skorzystać z naszej specjalnej oferty promocyjnej na kurs “MLM na Autopilocie”. Ta oferta jest ograniczona czasowo i tylko w tej edycji będzie zawierać dodatkową grupę mentoringową, co oznacza więcej wsparcia i interakcji, które przyspieszą Twój postęp i sukces w Twoim biznesie!

Nie przegap tej możliwości. Zarejestruj się już dziś i otrzymaj dostęp do szkolenia!

Sprawdź email!

 

Po wpisaniu danych, sprawdź swoją skrzynkę email. POTWIERDZENIE ZAPISU powinieneś otrzymać w przeciągu kolejnych 2-5 min. Sprawdź również folder “Spam” oraz “Oferty”. Gdyby jednak z jakiegoś powodu potwierdzenie do Ciebie nie dotarło, napisz do mnie meila admin@klaudiastawiarska.pl lub na Facebooku: @klaudiatsawiarskabiznes

Klaudia Stawiarska logo
© Copyright 2023 | Polityka Prywatności | Regulamin