MLM

Jak ustawić profil na Facebooku by odnieść sukces w Network Marketingu

Dzisiaj chciałabym się z Tobą podzielić  informacjami, dlaczego Twój profil na Facebooku może być magnesem przyciągającym klientów lub odpychających potencjalnych prospektów do Twojego biznesu Network Marketingu. 

Pokażę Ci, w jaki sposób wdrożyć kilka ciekawych pomysłów, które spowodują większe zaangażowanie i zainteresowanie Twoich znajomych z Facebooka, Twoim osobistym profilem, a co za tym idzie, zainteresowanie Twoim biznesem lub produktami.

Sam Facebook posiada 14 milionów użytkowników z Polski, więc wyobraź sobie ile spośród tych osób jest Twoich klientów ….. Kiedy będziesz dobrze wykorzystywać to narzędzie, osiągniesz niesamowite wyniki w swoim biznesie.

Założę się, że słyszałeś nie raz jak bardzo niesamowite są Social Media i potencjał dobrze prowadzonych platform społecznościowych, a zwłaszcza profilu na Facebooku, w celu budowania sukcesywnego biznesu.

Zakładając, że Facebook ma miliony aktywnych użytkowników, prawdopodobnie “wskoczyłeś na pokład fejsbukowiczów” przekonany, że “rozwalisz system” 🙂  i tu Ci właśnie chciałabym podsunąć kilka ważnych zasad, zanim cokolwiek zrobisz na swoim profilu Facebooka.

Przygotowałam dla Ciebie Przewodnik Facebooka, z którego dowiesz się podstaw prowadzenia swojego profilu, tak by “przyciągał” do Ciebie masę klientów.

Pewnie drapiesz się po głowie i próbujesz odgadnąć dlaczego nikt nie zwraca uwagi na Ciebie, Twoje posty i to co reprezentujesz na swoim profilu…. i czemu nawet rodzina i przyjaciele ignorują to co robisz…

Jeśli tak właśnie jest u Ciebie, to prawdopodobnie stworzyłeś swój profil w Social Media bez specjalnego przygotowania i rozważenia co jest właściwie potrzebne przy budowaniu dobrego profilu na Facebooku.

W tym poście, chcę się podzielić z Tobą, 5 kluczowymi krokami, do natychmiastowego wdrożenia na Twojej platformie Social Media. Jeśli chcesz mieć więcej interakcji i zainteresowania swojej publiczności, wobec publikowanych postów każdego dnia, radzę Ci zastosować te zasady już TERAZ.

Jak ustawić Twój profil na Facebooku by odnieść sukces w Network Marketingu

Przygotowałam dla Ciebie prosty przewodnik Facebooka, który pomoże Ci stworzyć profil na najwyższym poziomie, oraz dowiesz się Jakie treści przyciągają największa uwagę znajomych na Facebooku, najwięcej lajków, komentarzy i udostępnień. Pobierz Przewodnik i zacznij wdrażać te zasady już dziś.

Bez względu na to czy próbujesz zwiększyć swój zasięg online, zbudować relację z fanami czy potencjalnymi klientami, lub chcesz zbudować unikatową markę online, profile na platformach społecznościowych, są na to najlepszym sposobem, ponieważ budują “pierwsze wrażenie” na temat Ciebie i Twojego biznesu, jakie ludzie otrzymują, kiedy znajdują Cię po raz pierwszy w internecie.

Stałam się jednym z top rekruterów w mojej firmie Network Marketingu, używając tylko Facebooka.

I właśnie dziś chcę podzielić się z Tobą 5 ważnymi zasadami, które radzę Ci wdrożyć już teraz na Twoich profilach społecznościowych, jeśli chcesz budować swój biznes Network Marketingu, właśnie online.

Profil w Social Media – Zasada #1

Usuń nazwę Twojej firmy oraz logo, ze wszystkich platform społecznościowych.

Nie jesteś tablicą ogłoszeniową swojej firmy, więc nie “tapetuj” wszystkich swoich profili społecznościowych z nazwą firmy i oferowanymi produktami, uwierz ludzie nie lubią REKLAM ! Budujesz markę siebie i Twojego imienia, nie firmy.

Więc zamiast tego, publikuj coś co wzbudzi ciekawości i rozrywkę z którą ludzie mogą się zidentyfikować i reagować pozytywnie.

Profil w Social Media – Zasada #2

Usuń logo firmy, zdjęcie Twojego kota, psa, krajobrazu czy inne “dziwne” obrazki z Twojego zdjęcia profilowego na Facebooku (lub innych Social Media).

Kiedy jesteś aktywny w Social Mediach, szukając potencjalnych klientów czy partnerów do Twojego biznesu Network Marketingu,  i ludzie zastanawiają się czy zagadać do Ciebie, kiedy już Cię zauważą, będą zastanawiać się najpierw, dlaczego rozmawiają z kotem lub psem, o biznesie….. Czy Ty byś zaufał takiej osobie, która chowa swoją twarz, za innymi obrazkami, nie pokazując siebie prawdziwego ?

Upewnij się, że masz ustawione zdjęcie profilowe SIEBIE, najlepiej uśmiechniętego i “zapraszającego” do rozmowy 🙂

Profil w Social Media – Zasada #3

Usuń swój nudny opis “o mnie”.

W profilu mediów społecznościowych znajduje się sekcja, w której możesz dodać informacje o sobie. Upewnij się, że to nie jest sprzedaż. Pamiętaj, że to nie jest Salesbook to Facebook😉

Bądź prawdziwą osobą w mediach społecznościowych i ułatw ludziom identyfikowanie się z Tobą.

Profil w Social Media – Zasada #4

Pozbądź się swoich promocyjnych postów na swojej stronie lub profilu na Facebooku. Opublikuj wartość lub historię.

Podziel się swoją historią, nie wspominając o swojej firmie. Stwórz ciekawość, zaintryguj w taki sposób, aby ludzie chcieli dowiedzieć się więcej w wiadomości prywatnej na temat, na który wystawiłeś post.

W specjalnie przygotowanym instruktażu, podsuwam Ci 30 świetnych pomysłów na to, co publikować w mediach społecznościowych, aby wzbudzić ciekawość i zachęcić ludzi do sięgnięcia po więcej informacji. Obejrzyj ten krótki filmik instruktażowy już teraz, kliknij w przycisk poniżej:

 

Profil w Social Media – Zasada #5

Usuń negatywność, sarkazm lub cokolwiek dziwnego ze swojego profilu. Jeśli jesteś negatywny i może to dotyczyć czegoś takiego jak polityka, małżeństwo, religia, życie itp. – to właśnie  to sprzedajesz. Sprzedajesz negatywność, a wierz mi, że nikt tego nie chce oglądać, czytać, słuchać itp.

Życie niektórych ludzi jest pełne problemów i zmartwień, a kiedy wchodzą na Social Media by doświadczyć trochę rozrywki i odciąć się od swoich problemów, zazwyczaj  chcą być podnoszeni na duchu, aby mogli wznieść się ponad swoje okoliczności i zainspirować się czymś co “przypadkowo” znajdą na Facebooku lub innych Social Media. Więc bądź świadom tego, kiedy publikujesz posty na profilu lub gdziekolwiek w internecie.

Upewnij się, że reprezentujesz siebie jako kogoś, kogo sam miałbyś ochotę śledzić. Przejrzyj teraz swój profil i usuń wszystko co mogłoby komuś popsuć humor 😉 Publikuj świadomie, pozytywne teksty, a zobaczysz jak bardzo zmieni się odzew i Twój zasięg na Facebooku.

Jeśli te informacje Ci pomogły i chcesz przenieść swoje wysiłki w mediach społecznościowych na wyższy poziom, to pobierz bezpłatny PRZEWODNIK FACEBOOKA, aby móc generować więcej potencjalnych klientów i sprzedaży za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kliknij niebieski przycisk poniżej, aby pobrać DARMOWY materiał.

W każdy wtorek zamieszczam na moim blogu nowe szkolenie wideo i materiał do pobrania za darmo.

W każdy wtorek przeprowadzam webinar na temat biznesu Network Marketingu i firmy z którą współpracuję. Szczegóły dowiesz się na mojej stronie na Facebooku, więc upewnij się, że obserwujesz moją stronę www.facebook.com/klaudiastawiarskabiznes

 

Wyróżnij się i pozostań w kontakcie … zostaw komentarz poniżej.

Jesteś mega przedsiębiorcą i wierzę, że sukces jest Ci pisany ! (potrzebujesz tylko działać i wiedzieć JAK działać!- jestem tu po to by Ci pomóc)

Pytanie tygodnia:

Jaka zasada prowadzenia profilu społecznościowego podobała Ci się najbardziej? Czy masz jakieś wskazówki, którymi chciałbyś się podzielić? Proszę podziel się w komentarzach poniżej, chciałabym “usłyszeć” je od Ciebie! uczę się całe życie, i każda nowa wskazówka jest na wagę złota 🙂

Zobacz, co jeszcze może pomóc Ci w sukcesywnym budowaniu biznesu w branży MLM

One Comment

  • Krzysiek

    Kolejny super wpis! Fajnie się Ciebie czyta Klaudia 🙂

    Co do Facebook, to ja tutaj testuję różne rzeczy. FB co jakiś czas lubi zmieniać swój algorytm i naprawdę to co pewien okres czasu robi :/ Efekty tego widać. Jednak zawsze się znajdzie jakieś rozwiązanie 😉

    Dlatego ja staram się być na bieżąco 😉

    Pozdrawiam!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *