MLM

Jak się przełamać, by iść moją propozycją MLM do ludzi

Jak się przełamać by iść z moją propozycją MLM do ludzi Co zrobić, kiedy mam opory, żeby zacząć zapraszać ludzi

Od czego mam zacząć rozmowę, gdy chcę zaprosić ludzi do współpracy lub pokazać moją ofertę produktową

Jak zacząć działać, by nie spalić kontaktów?

🥇Dziś odpowiadam na to pytanie w serii Q&A z własnego doświadczenia🥇

🤓Czy wiesz, że w branży Network Marketingu istnieje 20 takich obiekcji, które non stop się powtarzają odkąd istnieje ta branża?

Niesamowite prawda?😋

Tak naprawdę, wystarczy, że nauczysz się radzić sobie z nimi, żeby być efektywniejszym w swoich rozmowach z potencjalnymi klientami.

😇Osobiście, kiedy zaczynałam działanie w tej branży, byłam zupełnie zielona, jeśli chodzi generalnie o rozmowy z potencjalnymi klientami, a co dopiero radzenie sobie lub też zapobieganie obiekcjom, jakie mogą się pojawić podczas “zamykania”… I dopiero kiedy przeprowadziłam setki rozmów, z marnym efektem, zaczęłam zauważać błędy jakie popełniam i szukać rozwiązań, by wprowadzać małe zmiany w moich rozmowach, żeby więcej ich nie popełniać i nie tracić cennych kontaktów!🙊🙈🙉

🤓Nauczyłam się, co to znaczy pełnić rolę konsultanta oraz jak zapobiegać obiekcjom, zanim się pojawią!

I wtedy oczywiście moje rozmowy zaczęły być skuteczniejsze, a decyzje potencjalnych klientów były coraz częściej na “tak”!

💥W czym tkwi sekret? Oczywiście w PRAKTYCE  😉 Praktyka czyni Mistrza! Tylko dzięki temu, że przeprowadziłam mnóstwo rozmów, które “spaliłam”, natomiast z których wyciągnąłem odpowiednie wnioski, mogłam nauczyć się z własnych doświadczeń, na własnych błędach.

👉Automatycznie mogłam wykonywać mniej rozmów z potencjalnymi partnerami, ponieważ były skuteczniejsze, i szybciej osiągałam każdego miesiąca swój cel rekrutacyjny. Nauczyłam się jak w prosty sposób zapobiegać obiekcjom i jak sobie z nimi radzić, nawet jak się pojawią! Okazuje się, że wcale to nie jest takie trudne, jeśli wie się jakie zasady zastosować.

Wiem, że wiele osób ma ciągle z tym dużo kłopotów i nie wie jak ma radzić sobie z obiekcjami w Network Marketingu, niestety wciąż “paląc” kolejne kontakty.

👩‍🏫Dlatego postanowiłam podzielić się moją wiedzą jak w mistrzowski sposób radzić sobie z 20 najczęściej pojawiającymi się obiekcjami w MLM. Zaprojektowałam Kurs online: Mistrz Obiekcji, w którym przedstawiam krok po kroku moje strategie, które działały niemalże cuda !

👉Ten 5 godzinny kurs został zaprojektowany tak, by nauczyć Cię wszystkiego co musisz wiedzieć o skutecznym radzeniu sobie z obiekcjami w marketingu sieciowym, jak im zapobiegać i jak pełnić rolę konsultanta w rozmowach z prospektami.

😇Pokażę Ci, jak łatwo możesz poradzić sobie z każdą obiekcją i pytaniem w Twoim biznesie Network Marketingu, poprzez używanie jednego, prostego konceptu, łatwego do powtórzenia natychmiast, dla Ciebie i Twojego zespołu. Idee, które Ci przedstawię, są proste do wdrożenia od zaraz! Po tym mini-kursie, żadna obiekcja nie będzie Ci straszna, a tempo rozwoju Twojego zespołu wzrośnie kilkunastu-krotnie!

Ten kurs jest zdecydowanie dla Ciebie, jeśli:

👉chcesz wykonywać mniej rozmów z potencjalnymi partnerami, zapobiegając pojawieniu się obiekcji, ale nie wiesz jak to zrobić

👉poświęciłeś czas i energię szkoląc się na temat działania w MLM, ale wciąż nie masz efektów

👉chcesz działać profesjonalnie i mieć więcej odpowiedzi na “tak” od osób z Twojej listy

👉chcesz prowadzić konwersacje z klientami, nie obawiając się pytań i obiekcji pojawiających się po pokazaniu prezentacji

👉chcesz zbudować stabilny zespół Network Marketingu bez namawiania i przekonywania ludzi do swojego projektu

👉chcesz budować swój biznes stabilnie i profesjonalnie, wyróżniając się na tle konkurencji

👉jesteś początkującym Networkerem, który uczy się konkretnie zamykać

👉jesteś początkujący i nie masz żadnego doświadczenia w rozmowach z prospektami

Wiem, że mnóstwo początkujących osób w marketingu sieciowym, ma małe wyzwanie by doprowadzić rozmowę z potencjalnymi prospektami do pozytywnej finalizacji konwersacji, czyli zapisu do zespołu.

Jeśli jesteś świadomy obiekcji, które mogą się pojawić i wiesz jak na nie zareagować, gdy się pojawią, to automatycznie wpływa to na Twoją postawę i pewność siebie. Kiedy jesteś pewny siebie, ludzie traktują Ciebie i Twój projekt poważnie, co sprawia, że interesuje ich to co masz do przedstawienia i częściej decydują się na dołączenie.🤩

Naucz się radzić z obiekcjami, zanim się jeszcze pojawią, by stać się Mistrzem w tej profesji i osiągać swoje cele biznesowe jeszcze szybciej. W kursie nauczysz się następujących kwestii:

💪Jak radzić sobie z 20 najczęściej pojawiającymi się obiekcjami w Network Marketingu (otrzymasz również ebooka do wydrukowania, by mieć pod ręką ściągę w postaci skryptów)

💪Jak rozmawiać by zapobiec pojawieniu się obiekcji

💪Jak zachować profesjonalną postawę, by traktowano Ciebie i Twój biznes, poważnie

💪Jak zastosować koncept, który działa na każdą obiekcję

💪Jakie zadawać pytania, by prospekci chcieli na nie odpowiadać

💪Jak pełnić rolę profesjonalnego konsultanta w branży

💪Jak rozmawiać mniej i zapisywać więcej

💪Jak przyspieszyć decyzję o dołączeniu do zespołu

💪Jak konkretnie i stanowczo zamykać

💪Jak się zachować wobec ludzi, którzy są ignorantami

 

Ten kurs to pierwszy krok w kierunku zbudowania pewnej postawy w branży Network Marketingu💪

🤩Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z budowaniem zespołu, nie chcesz ciągle słyszeć “nie, to nie dla mnie”, zależy Ci na tym, żeby profesjonalnie wyjaśnić różne informacje klientowi- jesteś we właściwym miejscu.🥳

Wszystkie elementy kursu, tworzą doskonale przemyślaną całość, która jak na tacy podaje Ci niezwykle przydatną wiedzę i praktyczne umiejętności.

😇Jedyne co musisz zrobić to po prostu rozpocząć naukę i natychmiast zastosować w praktyce, nabytą wiedzę. Dowiesz się więcej na temat kursu na tej stronie:

https://klaudiastawiarska.pl/kurs-mistrz-obiekcji

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *