MLM

Jak prowadzić profil na Facebooku, kiedy rekrutujesz do MLM

“Jak prowadzić profil na Facebooku, kiedy rekrutuję do MLM, lecz moje życie nie jest takie ciekawe, nie podróżuje, i nie mam co pokazać ?”

Jak zbudować społeczność osób, które będą chciały nas obserwować i interesować się tym, co mamy do zaoferowania ?

Jak zawrócić na siebie uwagę w Social Mediach za pomocą ciekawych postów?

Dziś odpowiadam na to pytanie w serii Q&A z własnego doświadczenia.

Czy wiesz, że to w jaki sposób prezentujesz się na swoich Social Media, ma ogromny wpływ na Twoje wyniki w biznesie Marketingu Sieciowego?🤓

Sama nie zdawałam sobie z tego sprawy, póki nie zauważyłam, jak bardzo moje zasięgi się poszerzają, kiedy zaczęłam projektować różnego rodzaju grafiki i obrazki, które bardzo przyciągały uwagę społeczności na Facebooku, tym samym przyciągając do mnie moich potencjalnych klientów i partnerów biznesowych….🤩

🤔Wtedy zrozumiałam jak wielkie znaczenie ma budowanie swojej marki online i wizerunku, jaki się prezentuje na swoim profilu osobistym na Facebooku, a następnie w grupach i wszystkich możliwych miejscach w internecie gdzie się znajdowałam (np. Instagram, Blog, YouTube)

😎Dzięki temu, że odkryłam jakiś czas temu program Canva, który jest bezpłatny w wersji podstawowej, postanowiłam zacząć wykorzystywać możliwości projektowania grafik na wszelkie okazje w moim biznesie Network Marketingu….

Od projektowania chwytliwych cytatów, inspiracji i motywacji, po różnego rodzaju infografiki, przewodniki, banery, plakaty, broszury, ebooki itd….

Te działania wpłynęły na to, jak byłam odbierana przez moich potencjalnych klientów i na otwartość ludzi w stosunku mojej osoby….😋

👊Dlatego już dziś zachęcam Cię by zadbać o swoje miejsce w internecie np. Profil na Facebooku czy Instagram, w sensie budowania spójnej marki, która będzie pozytywnie kojarzona oraz przyśpieszy proces budowania zaufania potencjalnych klientów, do Ciebie i Twojego biznesu.

🤨Wiem, że mnóstwo początkujących osób ma małe wyzwanie by móc się wyróżniać na Facebook, spośród milionów użytkowników, bo przecież konkurencja jest taka duża, a ludzie są naprawdę kreatywni, jeśli chodzi o prowadzenie swoich profili społecznościowych….

Jednak Ty też możesz się wyróżnić, w bardzo prosty sposób!  Natomiast ważne jest abyś zrozumiał jak tworzyć swoją markę już od samego początku, i nie tracił czasu… oraz okazji sprzedażowych….😇

🧐Myślisz, że projektowanie jest trudne i jesteś totalnie “nie techniczny”… ja też tak myślałam 🙂 póki nie poznałam tak wielu bezpłatnych aplikacji, dzięki którym mogłam zacząć tworzyć przyciągające uwagę posty z pięknymi grafikami….

Jeśli nie potrafisz projektować, to możesz zatrudnić profesjonalnych grafików lub poszukać specjalnych programów do projektowania i się ich nauczyć (często są to płatne programy, na które być może nie masz budżetu)

Jeśli jesteś w takiej sytuacji, że rozwijasz się z Twoim biznesem online, w mediach społecznościowych, i nie chcesz wydawać pieniędzy na grafików i programy do projektowania, a chcesz być totalnie niezależny, to mam dla Ciebie mega rozwiązanie !!!

🥳🤩Zaprojektowałam Kurs pod tytułem : Mistrz Grafiki, który jest przeznaczony dla początkujących osób, które nie mają pojęcia o projektowaniu, a mimo to chciałyby wyróżnić się online, nie wydając pieniędzy na projektantów.😁

 

W kursie pokażę Ci krok po kroku, jak stworzyć samemu piękne grafiki, plakaty, infografiki, banery, logo itp. I mieć w pełni wpływ na budowanie swojej marki w internecie!👩‍🏫

Otrzymasz ode mnie podane na tacy, praktyczne wskazówki jak zaprojektować najważniejsze elementy postów i grafik, w działaniu online, jakie posty tworzyć i jak wykorzystać to w Social Mediach.. A wszystko to, wykorzystując darmowe narzędzie jakim jest Canva.

🤩I nawet jeśli miałeś dotychczas do czynienia z Canvą, to jestem pewna, że nie korzystasz z nawet połowy możliwości potencjału tej aplikacji. W kursie Mistrz Grafiki, wraz ze mną odkryjesz cały potencjał tego programu i zobaczysz co jeszcze możesz stworzyć, by przyciągnąć jeszcze więcej klientów! Po każdej lekcji stworzysz swój własny projekt!

🥳Po tym kursie będziesz bez problemu potrafił zaprojektować swoje własne grafiki i zaczniesz budować spójną markę online. Swobodnie będziesz potrafił zrobić projekt na Social Media w mniej niż 5 minut, tym samym zapadając w pamięć klientów i budując swój profesjonalny wizerunek.

Ten kurs jest zdecydowanie dla Ciebie, jeśli:

👉chcesz się nauczyć projektowania grafik, a nie masz kompletnie doświadczenia w żadnym programie graficznym

👉chcesz przyciągnąć docelowych odbiorców i zdobyć uwagę potencjalnych klientów

👉chcesz zbudować zaufanie do swojej osoby, za pomocą spójnej marki prezentowanej w Social Media

👉chcesz całkowitej kontroli nad swoim brandingiem i budowaniem wizerunku

👉działasz w branży Network Marketingu, zwłaszcza na Facebooku lub Instagramie i tu rekrutujesz osoby do zespołu

👉jesteś początkującym lub średnio zaawansowanym użytkownikiem Canvy i chcesz poznać potencjał tego programu

😬Wiem, że tworzenie grafiki dla Twojej firmy czy biznesu, może być frustrujące i czasochłonne. Możesz spędzić godziny lub nawet dni, próbując znaleźć odpowiedni tutorial online czy darmowy samouczek. Szukanie projektanta, który wykona dla Ciebie specjalną grafikę, może być jeszcze większym wyzwaniem, nie dość, że czasochłonnym, to też bardzo kosztownym!😟

🥳Właśnie dlatego stworzyłam ten kurs – aby nauczyć ludzi takich jak Ty, jak łatwo zacząć korzystać z Canvy.

😍Moje szkolenie z programu Canva przeszło już tysiące osób, którzy nigdy nie mieli do czynienia z projektowaniem żadnych grafik, i tuż po kursie stali się samodzielnymi Mistrzami Grafiki! Ty też możesz! Zapraszam Cię na ten świetny kurs !

🤓Osobiście używam od lat, bezpłatnych programów do budowania marki i rozwijania biznesu online, i wszystkie grafiki jakie widzisz w internecie, są zaprojektowane przeze mnie osobiście, właśnie w programie Canva!

I to chcę Ci pokazać w moim kursie. Opracowałam system, który pozwoli Ci nauczyć się tego, co powinieneś wiedzieć oraz tego co potrzebujesz, by stać się niezależnym projektantem grafik do Social Media.

Gwarantuję Ci, że ten kurs będzie dla Ciebie świetną zabawą!🤩🥳😍

🎉Jeśli już teraz widzisz jak Twój biznes może się rozwinąć dzięki wiedzy, którą uzyskasz z kursu, to nie wahaj się, tylko kliknij w link by poznać szczegóły kursu i otrzymać natychmiastowy dostęp do platformy online, bez ograniczeń czasowych!.

https://klaudiastawiarska.pl/kurs-mistrz-grafiki/

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *