MLM

Dlaczego warto budować biznes Network Marketingu. 10 mocnych argumentów

Dlaczego Marketing Sieciowy to najlepszy sposób na dochód pasywny, czym się wyróżnia

Zastanawiasz się jaki biznes wybrać by zbudować swój dochód pasywny i wolność finansową ? 

Dziś przedstawię Ci 10 mocnych argumentów, dlaczego właśnie Network Marketing jest najlepszym sposobem na niezależność i budowanie swojego biznesu od podstaw. Dlaczego ja wybrałam tą branżę i dlaczego właśnie tutaj inwestuję swój czas. 

Przeczytaj moich 10 argumentów i zdecyduj czy Twoje też odpowiada taka forma zarabiania pieniędzy.

Natomiast zanim przejdę do argumentów, wyjaśnię na początek definicję Network Marketingu, co to oznacza, i o co tu w ogóle chodzi…

Co to jest Network Marketing, definicja:

Network Marketing to wyjątkowa profesja, w której budujesz sieć klientów i partnerów biznesowych. W tym biznesie, ludzie pomagają ludziom odnieść sukces, i istnieje zasada “Twój sukces to mój sukces”, czyli zasada wzajemnej pomocy i wsparcia. Ludzie w sieci, wybierają firmę z produktami, które uwielbiają i stosują na co dzień, a następnie promują ten produkt wśród swoich znajomych i innych potencjalnych klientów. Następnie, za każdą rekomendację, każdy dystrybutor, otrzymuje prowizję zakupową, dożywotnio, od firmy z którą podjął współpracę. 

W tym biznesie, każdy kto zdecyduje się rekomendować produkty swojej firmy, ma możliwość osiągnięcia nieograniczonych dochodów pasywnych, gdyż zespół, który rozwija, może mieć nieskończoność klientów….  wyobraź sobie taką sytuację Ty polecasz 5 osób, te 5 osób poleca kolejne 5, następnie 5 itd… W rezultacie w Twoim biznesie na pewnym poziomie znajduje się 780 klientów ( z 5 poziomów)… Dlatego też, branża ta ma nazwę Marketingu Wielopoziomowego (często mylona z piramidą – lecz to całkiem inny model, ponieważ piramidy finansowe są nielegalne,a MLM jest legalny).

W rezultacie , firma wypłaca prowizję wszystkim osobom w sieci (prowizja zależna jest od modelu planu marketingowego firmy) oraz dodatkowe bonusy za awanse i inne osiągnięcia (to wszystko zależy od firmy i planu marketingowego dla potencjalnych partnerów, dlatego warto porównać kilka planów zanim podejmie się decyzję o dołączeniu do biznesu).

Ta profesja, to czysta przyjemność!  Pracuję w swoim własnym czasie, kiedy sama zdecyduję, że chcę akurat poświęcić na to swój czas, bez żadnych ograniczeń i wytycznych gdzie pracuję, z kim pracuję i jak pracuję!

W TYM ZAWODZIE:

  • Każdy może zacząć swój biznes, bez ogromnych inwestycji i ryzyka finansowego
  • Bez konieczności brania kredytu lub pożyczki
  • Oferuję możliwość każdej osobie zbudować dochód pasywny
  • Bez względu na to ile czasu poświęci, na pełen etat, pół etatu lub ćwierć etatu 😉
  • Bez potrzeby zatrudniania ludzi
  • Bez kosztów stałych (jak to bywa w tradycyjnym biznesie)
  • Bez magazynowania produktów
  • Pozwala na niezależność w działaniu lecz z zapewnionym wsparciem liderów
  • Bez wymaganych kwalifikacji i doświadczenia, gdyż wszystkiego się nauczysz z bezpłatnych szkoleń swoich liderów

Większość z nas, nieświadomie robi ten biznes codziennie, czyli poleca i rekomenduje jakieś produkty lub usługi… lecz nie otrzymuje za to zapłaty… Marketing Sieciowy to świadome polecanie i świadome zarabianie 🙂

Co to jest MLM? Fakty & Mity

W biznesie Network Marketingu podstawą są 4 kluczowe elementy, aby odnieść sukces:

1. Budujesz “raport” swojego potencjalnego klienta + Zaufanie i Relację

2. Odkrywasz jaki ma problem lub potrzebę, poprzez konkretną rozmowę 

3. Upewniasz się, że rzeczywiście mają ten problem i potrzebują rozwiązania

4. Pytasz czy chcą coś z tym zrobić i czy są otwarci na rozwiązanie ich problemu

5. Prezentujesz rozwiązanie za pomocą Twojego projektu

JAK DUŻY JEST NETWORK MARKETING:

160 miliardów dolarów rocznie – tyle jest warty globalny rynek MLM

995 tysięcy Networkerów – w systemie MLM w Polsce

20% osób uczyniło z tego główne źródło dochodów (między innymi ja 🙂 )

Istnieje 16 firm Network Marketingu, ze sprzedażą roczną ponad miliarda dolarów ! (mam szczęście współpracować z jedną z nich!)

Branża Network Marketingu jest większa niż branża filmowa, muzyczna oraz branża gier, razem wzięte!

DLACZEGO JA JESTEM TAK BARDZO PODEKSCYTOWANA TĄ BRANŻĄ?

Ponieważ eksperci przewidują, że branża urośnie nawet do 500 miliardów dolarów! To jest najlepszy czas by zacząć działać już teraz, i zabezpieczyć swoją przyszłość , stabilnym dochodem pasywnym….

10 mocnych argumentów, dlaczego warto wybrać Network Marketing

Network Marketing, również znany jako marketing wielopoziomowy, zasługuje na to by każdy kto poszukuje rozwiązania, zapoczątkowania własnego biznesu oraz zbudowania niezależności finansowej, tj. stabilnego dochodu pasywnego, aby przyjrzeć się właśnie temu modelowi biznesu.  Przedstawię Ci 10 mocnych argumentów dlaczego tak twierdzę:

#1 Każdy Biznes wymaga zbudowania relacji z klientem

Każdy dobry biznes może mieć taki produkt lub usługę, która jest wystarczająco dobra, aby się sprzedać, ale tak na naprawdę zdecydowana większość sprzedaży jest nadal napędzana przez dobrze zbudowane relacje z klientami. Zwłaszcza w tych czasach, kiedy istnieje olbrzymia konkurencja na rynku.

Robert Kiyosaki w swojej książce Biznes XXI wieku, mówi, że to nie jest biznes, który kręci się wokół sprzedaży; w jego centrum jest nawiązywanie kontaktów.
Chodzi o tworzenie relacji międzyludzkich, szkolenie, prowadzenie, nauczanie i opiekę mentorską. Codzienna praca związana z budowaniem sieci mniej przypomina zdobywanie obszaru sprzedaży, a bardziej budowanie społeczności.

Ponadto większość przedsiębiorców w dużej mierze polega na tworzeniu sieci kontaktów w celu rozwijania swojej działalności. Oznacza to, że najbardziej podstawowym wyborem pomiędzy modelem biznesowym marketingu sieciowego a bardziej tradycyjnym biznesem,  jest przede wszystkim rodzaj relacji, które rozwijasz w klientami…. jest to różnica między rozwojem klientów a partnerów biznesowych, którzy wraz z Tobą będą rozwijać Twój (i swój) biznes. Dlatego sam pomyśl, które relacje bardziej Ci się opłacają.

#2 Możesz zdobyć hojne uznanie i niesamowite nagrody za wyniki w swoim biznesie network marketingu

 Firma i zespół wsparcia  ludzi nad Tobą są tak zaangażowani w pomoc Tobie w rozwoju Twojego biznesu, że praca z Tobą, jest dla nich ogromnym przywilejem, co oznacza, że  będą oferować Ci  znaczące uznanie, zachęty i nagrody, by Cię docenić za pracę, którą wkładasz. To tak, jakby twoja prywatna drużyna coachów była gotowa Cię dopingować – hojnie! – i nie ma tu żadnej rywalizacji oraz wyścigu szczurów, lecz kompletne uznanie!

W tym biznesie, wynajduje się dobrych i zaangażowanych ludzi, i nagradza się bardzo hojnie za pracę i rozwijanie innych ludzi.

Rzadko kiedy spotkasz firmę Network Marketingu, która nie uznaje swoich ludzi za nawet najmniejsze wyniki…

#3 Będziesz otaczać się najlepszymi ludźmi na świecie

Osoby, które ostatnio pracują w MLM, wydają się bardzo świadome tego, że rozwój osobisty jest kluczem do osiągnięcia kolejnego poziomu sukcesu. Dla Ciebie oznacza to, że będziesz spędzać czas z ludźmi, którzy są najbardziej oświeconymi ludźmi na planecie. Będziesz stale w kontakcie z ludźmi, którzy są pozytywni “nakręceni”, inspirujący, motywujący i  pragnący sukcesu.
Czy nie byłoby to miłą odskocznią, od ciągle narzekającego tłumu ludzi, na wszystko co tylko możliwe ?

W marketingu sieciowym, jest zaangażowanych mnóstwo ambitnych liderów, którzy będą Cię motywować do zmian na lepsze i wyciągać z Ciebie potencjał. 

Mówi się, że jesteśmy wypadkową 5 osób, z którymi najwięcej spędzamy czasu na co dzień. Znasz to powiedzenie: “Zkim się zadajesz, takim się stajesz”? 

W tym biznesie masz gwarancję, że będziesz otaczać się tymi, którymi sam będziesz się stawał.

Kiedy wybierasz firmę Network Marketingu, zwróć uwagę na liderów, którzy myślą perspektywicznie i za priorytet przyjmują rozwój
Twoich umiejętności i zdolności. Kiedy znajdziesz taką firmę, w której
liderzy chcą Cię szkolić i pomagać Ci zostać biznesmenem, co jest
Twoim celem, w takiej firmie warto zostać i budować swój biznes.

#4 Staniesz się osobą, którą zawsze chciałeś być i żyć życiem, które zawsze chciałeś mieć

Tak naprawdę, nikt na tej planecie nie urodził się, aby zostać zniewolonym przez kogokolwiek lub cokolwiek, i żyć spełniając CZYJEŚ marzenia. Jesteśmy tu po to by przeżyć swoje życie jak najlepiej, spełniając SWOJE  marzenia. Niestety bardzo niewielu ludzi,  na łożu śmierci, wspominając swoje życie, będzie zadowolona z tego jak przeżyli swoje życie i ile marzeń spełnili…dlatego, że całe życie byli “niewolnikami etatu” i wiecznych długów…

Natomiast decydując się na działanie w branży MLM, możesz spodziewać się bardzo wczesnej emerytury (ok 2-5 lat, w porównaniu z pracą na etacie ok. 40 lat), dzięki czemu zapewniasz sobie finanse oraz czas na podróżowanie i spełnianie marzeń.  Możesz wykorzystać dochód pasywny na życie o jakim zawsze marzyłeś, mając pewność, że nigdy nie zabraknie Ci na to środków i czasu.

Ponadto jak już wspomniałam , edukacja i szkolenia są dla mnie ogromnymi 
wartościami, jakie może zapewnić marketing sieciowy – nawet większymi
niż tworzenie strumienia nieprzerwanych przychodów. Kiedy więc decydujesz się na firmę w tej branży, upewnij
się więc, czy ta firma je oferuje.

#5 Możesz budować swój biznes w swoim czasie, po swojemu

Co najbardziej podoba mi się w marketingu sieciowym, to to,że  masz kontrolę nad własnym czasem.
W tym biznesie można pracować w pełnym i zmniejszonym wymiarze godzin. Możesz pracować w domu, przez telefon, przy komputerze, wieczorami, w weekendy – w dowolnym miejscu i czasie. Możesz zabrać biznes ze sobą w podróż dookoła świata lub gdy wyjeżdżasz na urlop, schować go do walizki, wystarczy, że masz połączenie z internetem;) ; możesz
pracować kilka razy w ciągu dnia po pół godziny, jeśli masz właśnie takie możliwości.

Ten biznes, jak żaden inny, daje możliwość rozwijania swojego dochodu pasywnego, w pełnym wymiarze godzin lub w niepełnym. Ludzie, którzy mają bardzo mało czasu, mogą wykonywać ten biznes nawet na pół etatu, wciąż ciesząc się bardzo dobrymi zarobkami. 

Każdy kto marzy o swoim własnym biznesie, powinien zacząć właśnie w Network Marketingu, ponieważ ten biznes można zacząć robić jeszcze w trakcie wykonywania pracy na etacie,  nie inwestując olbrzymich pieniędzy i nic nie ryzykując.  Daje swobodę czasu, rozwoju swojej sieci, by móc spokojnie zrezygnować z etatu, w momencie, kiedy dochód pasywny będzie już satysfakcjonujący, a sieć klientów stabilna.

#6 Zbudowanie dochodu pasywnego, bez ograniczeń

Marketing sieciowy jest w pełni skalowalny. Bez względu na płeć, w marketingu sieciowym strumień przychodów
generowanych przez Ciebie, gdy budujesz sieć, jest zupełnie nieograniczony. W tym biznesie, nie istnieje coś takiego jak  szklany sufit.Twoja firma nie wnika, czy jesteś kobietą czy mężczyzną, czy jesteś czarny czy biały, czy masz wyższe wykształcenie, a może nie skończyłeś szkoły średniej. Zależy jej jedynie na tym, byś skutecznie budował własną sieć. Kluczem są Twoje umiejętności, uczenie się i doświadczanie wiedzy w praktyce.

Dochód pasywny, jest jednym z głównych powodów, dlaczego wielu osób zaczyna działanie w tej branży. Ponieważ w aktualnych czasach, ryzykiem jest liczenie tylko na dobrą emeryturę i wysoki standard życia, gdy przyjdzie nam zakończyć pracę na etacie… Dlatego właśnie już teraz, każdy powinien zadbać o swoją dobrą przyszłość pod względem finansowym i zbudować kolejne źródło dochodu, jako zabezpieczenie swojej przyszłości.

Miło jest jechać na wakacje lub wziąć sobie “dłuższy urlop” i wciąż widzieć duże przychody na swoim koncie, pomimo braku obecności i zaangażowania w biznes. Dzieje się tak, dlaczego, że nasza wcześniej wykonana praca, wciąż procentuje.

#7 Możesz otrzymać bezpłatnie luksusowe wakacje i jeździć luksusowym autem

Najlepsze firmy marketingu wielopoziomowego, oferują swoim partnerom wspaniałe zachęty i motywacje  do pracy. Jako wynagrodzenie, często należą do nich bezpłatne luksusowe samochody, sponsorowane wakacje w 5 gwiazdkowych hotelach na rajskich wyspach i bezpłatne weekendy w różnych miejscach na świecie, w celu szkoleń dodatkowych i eventów integracyjnych.

Po co oszczędzać na wakacje i samochód, gdy miejsce pracy opłaca je za Ciebie? Czy twój obecny pracodawca oferuje ci to?

#8 Będziesz swoim własnym szefem. nikt nie powie ci co musisz robić. co najwyżej pokaże ci drogę

Ludzie o osobowościach przedsiębiorczych zazwyczaj nienawidzą bycia manipulowanymi przez kogoś i nigdy nie spotkałam firmy MLM, która tak traktuje swoich ludzi (jeśli znalazłeś takich liderów, to uciekaj gdzie pieprz rośnie! ;)) Osobiście, jestem osobą która nie cierpi wiecznych rozkazów, nakazów i presji ze strony „szefa”.

W MLM jest oczywiste, że stworzenie środowiska, które sprawia, że ​​ludzie są nieszczęśliwi, oznacza, że ​​nie tylko odejdą, ale będą zabierać ze sobą mnóstwo ludzi – a tym samym dużą część dochodów- więc w tej branży, świadomie traktuje się ludzi z szacunkiem i uprzejmością, na jakie zasłużyli. Jest to biznes relacji i nie ma tu miejsca na „szefowanie” i rozkazywanie. Jest to niezależny biznes, więc każdy może zdecydować jak będzie go rozwijać. Nie ma obowiązku naśladować swojego „zapisującego”. Każdy ma wybór i jeśli CHCE to może podążać drogą, która zostanie mu wskazana, lecz jeśli nie chce, to nie musi. I dltego uwielbiam ten biznes! Za cłkowitą WOLNOŚĆ i NIEZALEŻNOŚĆ!

#9 Będziesz pracować z zespołem ludzi, których własny poziom sukcesu zależy bezpośrednio od Ciebie.

Jeśli kiedykolwiek miałeś okazję spędzić jakiś czas w pracy w korporacji, prawdopodobnie miałeś okazję doświadczyć lub zaobserwować „podkopywania” współpracowników, tak by oni mogli „wyprzedzić” Ciebie w awansie lub zdegradować Twoje stanowisko. Taki wieczny wyścig szczurów i podrzucanie sobie kłód pod nogi.

W marketingu sieciowym jedynym sposobem na osiągnięcie prawdziwego sukcesu jest zbudowanie zespołu ludzi, którzy stale rozwijają swój biznes i osiąggają kolejne awanse. Oznacza to, że ludzie nad Tobą w Twojej hierarchii MLM prawdopodobnie będą ciężko pracować nad tym, aby Ci pomóc osiągnąć sukces, bardziej niż kiedykolwiek mogłeś do tej pory doświadczyć w jakiejkolwiek pracy.

W tej branży możesz otrzymać coaching warty miliony dolarów, a także szkolenia biznesowe i sprzedażowe, a wszystko to zazwyczaj za darmo!

#10 Co Donald Trump, Richard Brandson i Robert Kiyosaki mają ze sobą wspólnego?

Podsumuję tym argumentem.

Czy wiesz, że niektórzy z największych biznesmenów na całym świecie są zaangażowani lub polecają marketing sieciowy, w tym Donald Trump, Richard Brandson, Robert Kiyosaki, Stephen Covey, Jim Rohn i T Harv Eker i wielu innych? Kogo będziesz słuchać? Tych co żyją już życiem o jakim marzysz, czy tych co żyją takim życiem tylko w swoich myślach?

Czy potrzebujesz więcej argumentów ? Obejrzyj 5 minutowy filmik pod spodem 🙂

Więcej powodów podaję w tym krótkim filmiku:

Polecam książki branży Network Marketingu, które jeszcze bardziej pomogą Ci zrozumieć na czym polega ten biznes

Biznes XXI wieku R. Kioysaki

Biznes XXI wieku to kluczowa książka, która pomoże Ci rozpocząć biznes w marketingu sieciowym. Dzięki niej Twój proces stawania się przedsiębiorcą będzie o wiele mniej bolesny niż w tradycyjnym biznesie. Poznasz i będziesz mógł zastosować praktyczne rady doświadczonego biznesmena i inwestora. Książka wyjaśni Ci fundamenty marketingu sieciowego – biznesu, który może być niemalże dla każdego.

Erric Worre: Bądź Pro

Uważam, że jest to biblia, każdego Network Marketingowca i właśnie od tego powinien zacząć przygodę ze swoim biznesem! Eric Worre jest liderem branży marketingu sieciowego, w której pracuje od ponad ćwierćwiecza. Zbudował organizacje sprzedaży obejmujące łącznie ponad 500 tysięcy dystrybutorów w ponad 60 krajach oraz pracował na stanowisku prezesa wartej 200 milionów dolarów firmy prowadzącej sprzedaż bezpośrednią. Eric jest także utalentowanym szkoleniowcem. Poprowadził spotkania z 250 tysiącami ludzi z całego świata i uczył ich, jak odnaleźć się w pracy marketera sieciowego.

Sławek Luter: Network Marketing Mastermind. Trening w postaci audiobooka.

Niesamowity trening, który odmienił moje myślenie o tej branży! Ten osobisty audio coaching z polskim kreatorem liderów MLM to najlepsza inwestycja w swoje kompetencje do niezależności finansowej. Cena tego kursu jest bezcenna! Wiedza na wagę złota. Sławek zawiera całą wiedzę niezbędną do profesjonalnego poruszania się w biznesie network marketingu, oraz 80% umiejętności z rozwoju osobistego i postawy psychicznej.

John Kalench: MLM Marketing wielopoziomowy

Książka jest świetnym wytłumaczeniem, jaką postawę i podejście powinieneś mieć w biznesie marketingu sieciowego, wobec swoich partnerów. Jeżeli będziesz traktować klientów i dystrybutorów z niższych poziomów jedynie jako źródło dochodów, nie wyjdziesz na tym dobrze. Dostrzegą oni, że jesteś zainteresowany tylko sobą, i szybko Cię opuszczą. Jeżeli jednak dojrzysz w tym wszystkim okazję do służenia i popierania innych, wtedy klienci i współpracownicy odczują to i więzi między wami się wzmocnią. Polecam wszystkim tą książkę, napisaną przez czołowego szkoleniowca, konsultanta i wizjonera marketingu wielopoziomowego.

Klaudia Stawiarska: Jak zacząć biznes Network Marketingu, online

Konkretny przewodnik, który wskaże Ci drogę od czego zacząć, decydując się na zbudowanie tego biznes od podstaw, wykorzystując Facebooka i inne Social Media. Krok po kroku poznasz priorytety i zasady działania w tej branży. Pobierz bezpłatnie tego ebooka, klikając w link powyżej.

Pytanie tygodnia: Co Ciebie najbardziej przekonało do branży Network Marketingu ? skomentuj 🙂

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *