MLM

Czy możesz zbudować duży zespół w Network Marketingu, bez rozmowy z rodziną i przyjaciółmi ?

Czy są inne sposoby rekrutacji do zespołu Network Marketingu, niż budowanie listy kontaktów ciepłych?

W dzisiejszym odcinku, chciałabym się z Tobą podzielić moim doświadczeniem rekrutacji do zespołu Marketingu Sieciowego, na zimnych kontaktach. 

Być może wydaje Ci się, że kiedy Twoja lista kontaktów się skończy, to zarazem skończy się Twój biznes…. Jak już zapewne wiesz, Twoja lista, to Twój kapitał…powinna być żywa, aktywna i nigdy się nie kończyć… sposobów na poznanie ludzi na co dzień są tysiące… nawet napisałam na ten temat post jakiś czas temu, możesz go przeczytać tutaj: 25 pomysłów na znalezienie ludzi do Marketingu Sieciowego online i offline. W tym poście przedstawiam Ci łatwe sposoby na rekrutację klientów i partnerów biznesowych, łatwo duplikowalne (czyli łatwe do powtórzenia)…

W dzisiejszym poście, pokażę Ci, że są sposoby na to by zbudować duży zespół Network Marketingu, nie polegając na swoich znajomych i rodzinie….

Czy osoby w Twoim zespole również wciąż powtarzają, że nie chcą rozmawiać ze swoimi znajomymi i rodziną ? Że nie mają znajomych ? Że nikogo nie znają, komu mogliby pokazać propozycję ?

Lub może nawet Ty sam nie chcesz budować listy kontaktów ciepłych, i nie masz ochoty rozmawiać ze swoją rodziną i znajomymi ? 😉 🙂 😉

Większość firm marketingu sieciowego uczy, że musisz rozmawiać z przyjaciółmi i rodziną, jeśli chcesz zbudować duży zespół…. (czyżby?)

P.S. Osobiście zapisałam ponad 70 osób korzystając tylko z Facebooka i zimnych kontaktów, czyli obcych ludzi 😉

Zastanawiasz się jak to zrobiłam ?

Zapewne już zauważyłeś, że są ludzie, którzy osiągają niesamowite wyniki, działając tylko online za pomocą mediów społecznościowych i marketingu internetowego.

A jeśli już od jakiegoś czasu mnie śledzisz …

Wiesz, że jestem jednym z tych ludzi 🙂

I jestem naprawdę bardzo pozytywnie nastawiona do innych form rekrutacji, niż poleganie na swoich znajomych 😉 już wiem, że działają!

Więc masz szczęście, bo w tym odcinku postanowiłam podzielić się z Tobą moim doświadczeniem 🙂 Czego się dziś nauczysz ?

  •  Moje osobiste przemyślenia dotyczące tego, czy uważam, że korzystanie z rodziny i przyjaciół do budowania udanego biznesu jest dobrą strategią, czy nie

  • Jak od samego początku nastawić się na sukces, jeśli chcesz zbudować swój biznes online

  • I wiele więcej przydatnych wskazówek…

Czy mogę zbudować duży zespół Marketingu Sieciowego, bez rozmowy ze znajomymi i rodziną ?

Klaudia, czy naprawdę nie będę musiała rozmawiać ze swoimi znajomymi i rodziną ....?

Wciąż słyszę to samo pytanie, od ludzi, którzy przyłączają się do mojego zespołu.

Zadaję im następujące pytania , zanim zaczniemy współpracę…

Oto 6 pytań, które im zadaję:

  1. Jaki jest Twój cel zarobkowy z naszą firmą ?
  2. W jakim czasie chcesz osiągnąć ten cel ? (szybko czy wolno)
  3. Jakie jest Twoje Dlaczego ?
  4. Ile możesz poświęcić czasu na ten biznes?
  5. Jakie masz doświadczenie z poznawaniem ludzi na Facebooku?
  6. Czy wolisz rozmawiać z obcymi ludźmi czy z rodziną?

Czy musisz rozmawiać z rodziną i przyjaciółmi, żeby osiągnąć sukces w tym biznesie ?

Odpowiedź brzmi….NIE !

W dzisiejszych czasach z Internetem, mediami społecznościowymi i wszystkimi narzędziami, które mamy do dyspozycji, nie wierzę, że musisz rozmawiać ze swoimi przyjaciółmi i rodziną, aby zbudować sukceswyny biznes.

Jednak … Myślę, że powinieneś zacząć od przyjaciół i rodziny….

Dlaczego ?

Twoja rodzina i znajomi, którzy już Cię znają, ufają, lubią, darzą sympatią i są ciekawi Twoich pomysłów, będą bardziej otwarci by Cię wysłuchać, niż osoby kompletnie nieznajome. Radzę Ci jednak spróbować podejść do swoich znajomych i im pokazać swoją ofertę ! Przynajmniej zrób to, gdy zaczniesz pracę w swojej firmie, ponieważ jest to najszybszy sposób na stworzenie historii sukcesu, którą możesz udostępnić obcym ludziom, gdy zaczniesz rozmawiać z nimi o swojej propozycji.

Jeśli zaczynasz od mediów społecznościowych, musisz liczyć się z tym, że budowanie relacji i znalezienie odpowiednich ludzi, zajmie Ci więcej czasu. Będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość, ponieważ w tych czasach ludzie są bardzo nieufni i bardzo sceptycznie podchodzą do “obcych” i do nieznanych projektów.

Dlatego daj sobie i swoim znajomym szansę! Nigdy nie decyduj za kogoś, czy będzie zainteresowany, czy też nie…. bo tak naprawdę, nie wiesz w jakiej sytuacji znajduje się Twój znajomy, i czy właśnie Twoja propozycja, nie byłaby najlepszym rozwiązaniem dla niego!

Jednak uprzedzam Cię, że Twoi znajomi i rodzina, nie będą tymi osobami, z którymi zbudujesz sukcesywny biznes na lata! Realia są takie, że współpracuje nam się łatwiej z obcymi ludźmi, których dopiero poznajemy, niż z tymi, których już znamy.

Znajomi są dobrym punktem startowym, by się rozkręcić w tej branży. By nauczyć się rozmawiać o tym co robisz i przedstawiać swoją ofertę.

 Możesz podejść do swoich znajomych szczerze, z następującym zapytaniem/prośbą:

“Hej Kasia! słuchaj, właśnie zaczynam genialny projekt biznesowy, który naprawdę traktuję poważnie! jestem bardzo podekscytowana możliwościami branży w której się właśnie zaangażowałam! Miałabym do Ciebie ogromną prośbę: czy mogłabym popraktykować na Tobie przedstawianie tego projektu, zanim pójdę do obcych ludzi? Będę Ci bardzo wdzięczna za Twój feedback i podpowiedzi w czym mogę się poprawić 🙂 “

W ten sposób, Twoja znajoma czy ktoś z rodziny, nie będzie czuł presji, że chcesz mu coś sprzedać lub zaoferować, lecz odbierze to jako pomoc dla Ciebie pod innym względem. Często zdarza się, że na etapie przedstawiania projektu znajomemu (podczas praktykowania), Twój znajomy może się jednak zainteresować tym o czym opowiadasz i chcieć dowiedzieć się więcej! Dlatego kiedy już umówisz się na spotkanie ze znajomym, by popraktykować, bądź przygotowany 😉

 

Jak mogę wykorzystać moje ciepłe kontakty? W czym mogą jednak pomóc mi moi znajomi i rodzina ?

Czy Twoi znajomi mogą Ci w jakiś sposób pomóc ?? oczywiście, ze TAK! Tak jak napisałam wyżej, po pierwsze możesz pratykować przedstawianie projektu, a po drugie…..

Możesz poprosić swoich znajomych i rodzinę, aby przetestowali produkty lub stali się klientami i pomogli Ci osiągnąć sukces, jakiego potrzebujesz na początkowych etapach swojej działalności.

Większość przyjaciół i rodziny pomoże Ci, jeśli podejdziesz do nich właściwie i pomoże Ci osiągnąć awans pierwszego poziomu w Twojej firmie…. (tak było ze mną…. pierwsze 5 osób jakie zapisałam, to byli właśnie moi znajomi, którzy zechcieli kupować produkty mojej firmy, niekoniecznie angażując się w biznes).

Taki początek, da Ci wiarę w ten biznes, w firmę, w produkty, w branżę i w siebie ! Dla mnie okazało się to bardzo pomocne na starcie i dzięki temu, bardzo szybko awansowałam! … to spowodowało również, że zarobiłam pierwsze pieniądze, osiągnęłam swój pierwszy sukces i miałam już o czym opowiadać obcym ludziom z Facebooka!

 

Wystartuj ta szybko jak możesz, ze swoimi znajomymi i rodziną... by szybko przestawić się na działanie online

Zdecydowanie uważam, że powinieneś zacząć od znajomych i rodziny, oraz Twój zespół powinien zrobić to samo.

Jeśli Twój zespół zacznie widzieć rezultaty zaraz po wejściu do firmy, spowoduje to, że szybko zwiększy się ich poziom wiary w branże i zarabianie z Twoją firmą!…. a tego właśnie chcesz, prawda ?

Będą myśleć: “Och, to działa! Zarabiam pieniądze w tej branży i chcę więcej!” 

Dlatego bądź przykładem dla swojego zespołu i pokaż im, że też zacząłeś od rodziny i znajomych, następnie zapisz kogoś ze swojej listy ciepłych kontaktów, a inni będą Cię naśladować!

W taki sposób zbudujesz zespół, podekscytowany tym co robią, mocno wierzący w to co robią, i silnie budujący swoje własne  zespoły, ciesząc się tym biznesem!

Pomimo takiego początku, szybko szkolę mój zespół, aby oprócz korzystania z listy: przyjaciół i rodziny, zacząć budować relacje z ludźmi online. Zachęcam ich, aby nauczyli się korzystania z Facebooka, który codziennie generuje dla nich mnóstwo potencjalnych klientów. Ponieważ jeśli nie ma Cię w internecie, to nie istniejesz 😉 W tych czasach niezbędne jest budowanie biznesu online, bo to właśnie tu znajduje się najwięcej klientów, i tu możemy budować biznes globalnie! nie tylko lokalnie….

Osobiście, jestem OGROMNĄ fanką, nauki marketingu internetowego i mediów społecznościowych w celu budowania biznesu Network Marketingu.

Szczerze powiedziawszy…

Jeśli nie realizujesz żadnych strategii marketingowych online dla swojego biznesy, nie osiągniesz poziomu sukcesu, który chcesz osiągnąć, w tempie, w jakim chcesz to zrobić!

Będziesz nadal obracał się w jednym miejscu, jeśli nie skorzystasz z możliwości zbudowania biznesu opartego na dźwigni finansowej i swobodzie czasowej, wykorzystując Facebooka i inne media społecznościowe.

Podsumowując...

Osobiście udowodniłam swoimi wynikami, oraz wielu moich partnerów, którzy wzięli udział w moich szkoleniach, udowodniło, że MOŻESZ osiągnąć sukces w marketingu sieciowym za pośrednictwem Internetu i mediów społecznościowych.

Ale jeśli zastanawiasz się, jak wszystkie elementy łączą się podczas budowania biznesu online, przedstawię Ci plan działania, który pomoże Ci uzyskać wyraźny obraz.

Przygotowałam pakiet 10 szkoleń online, które trwają łącznie 23 godziny! : krok po kroku dla początkujących Network Marketingowców, które możesz zobaczyć już TERAZ i rozpocząć swoją podróż z budowaniem WIELKIEGO, ROZWIJAJĄCEGO SIĘ BIZNESU ONLINE! 

Kliknij w przycisk poniżej, by dowiedzieć się więcej!

Mam nadzieję, że podobało Ci się to czym się właśnie z Tobą podzieliłam,  ponieważ każdego tygodnia wkładam całe moje serce w zapewnienie Ci wspaniałych porad i strategii rekrutacyjnych na Facebooku, które pozwolą Ci wdrożyć je w Twój biznes natychmiast, jednocześnie ciesząc się drogą do sukcesu i spełnienia marzeń. 

Pamiętaj, że w każdy wtorek zamieszczam nowy film szkoleniowy i darmowe materiały na moim blogu oraz kanale YouTube.

Wyróżnij się … zostaw komentarz poniżej, podziel sięco Ci się najbardziej podobało 🙂 
Dziękuję Ci za Twój czas….Jesteś MEGA !

Pytanie tygodnia: Czy korzystasz już z Facebooka do rekrutacji potencjalnych klientów? Czy zaczynałeś od swojej listy ciepłych kontaktów ?

Jeśli tak, podziel się w komentarzu poniżej i daj znać, co Ci się w tym najbardziej podoba.

Mam nadzieję, że podobał Ci się mój sposób na budowanie tego biznesu online 😉

Dołącz do Konwersacji

Polecam Ci skorzystać z następujących narzędzi, do budowania swojego biznesu Network Marketingu

Jest to Grupa mojego autorstwa, która powstała całkiem nie dawno, w celu dzielenia się poradami i wskazówkami w branży Network Marketingu. Zapraszam Cię serdecznie już dziś  Dołącz BEZPŁATNIE, i korzystaj z materiałów, jakimi dzielę się każdego dnia. Poznaj również innych, podobnie myślących Networkerów, którzy są zdeterminowani by osiągnąć olbrzymi sukces w swoim biznesie i zbudować dochód pasywny. Do zobaczenia w Grupie ! KLIKNIJ TUTAJ BY DOŁĄCZYĆ

Bądź Pro! to książka na której osobiście się “wychowywałam” w tej branży! uważam, że jest to biblia, każdego Network Marketingowca i właśnie od tego powinien zacząć przygodę ze swoim biznesem! Eric Worre jest liderem branży marketingu sieciowego, w której pracuje od ponad ćwierćwiecza. Zbudował organizacje sprzedaży obejmujące łącznie ponad 500 tysięcy dystrybutorów w ponad 60 krajach oraz pracował na stanowisku prezesa wartej 200 milionów dolarów firmy prowadzącej sprzedaż bezpośrednią. Eric jest także utalentowanym szkoleniowcem. Poprowadził spotkania z 250 tysiącami ludzi z całego świata i uczył ich, jak odnaleźć się w pracy marketera sieciowego.

NAJTANIEJ KUPISZ TĄ KSIĄŻKĘ TUTAJ (kliknij w link)

lub w postaci Audiobooka: TUTAJ

Koniecznie zobacz również ten post, gdzie szukać ludzi do Marketingu Sieciowego: 25 pomysłów na łatwą rekrutację online i offline: KLIKNIJ TUTAJ

Dziękuję Ci za Twój czas….Przypominam Ci, że jesteś w najlepszej branży na świecie, wykorzystaj to na maxa !!!
Powodzenia 🙂

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *