Inspiracje

Warsztaty Rozwojowe na Teneryfie | Mój nowy projekt

Mam ogromną przyjemność, ogłosić Wam publicznie coś, nad czym pracowałam od kilku ostatnich tygodni ( a dokładnie od połowy grudnia 2021!).

 

Być może wiecie już, że lubię wymyślać nowe wyzwania w swoim życiu… mój umysł pracuje jak szalony, nawet kiedy śpię!

 

Budzę się rano z głową pełną pomysłów, które chciałabym natychmiast wszystkie realizować! Jednak nie wszystkie pomysły realizuję, z tak oczywistego powodu, jak brak czasu 😉 (też tak macie?) 

 

Mimo wszystko, jednym z pomysłów, który zdecydowałam się podjąć jest “CUD na Teneryfie”…to coś, o czym marzyłam od dawna…

Co to takiego? CUD to skrót od słów Ciało | Umysł | Dusza … są to warsztaty rozwojowo – duchowe, które planuję organizować dla polskiej społeczności, w najpiękniejszych miejscach tu na Teneryfie…

 

Z racji z tego, że bardzo pasjonuje mnie rozwój osobisty i duchowy, i od dłuższego czasu marzyłam o organizowaniu warsztatów rozwojowych na Teneryfie, w końcu pojawił się odpowiedni moment i odpowiedni ludzie na mojej drodze, by spełnić to marzenie! 

 

Fascynacja i ekscytacja sprawiły, że w ciągu 2 tygodni powstała strona www, pełna oferta oraz blog i konta na social media.

Zapraszam wszystkich pasjonatów rozwoju osobistego i duchowego do obserwacji kont na FB @cudnateneryfie i IG @cudnateneryfie oraz do odwiedzenia strony www.cudnateneryfie.pl

Biznes w zgodzie z intuicją | Warsztaty Rozwojowe na Teneryfie

Skąd pomysł na Warsztaty Rozwojowe na Teneryfie

Zanim opowiem skąd pomysł na Warsztaty rozwojowe na Teneryfie, muszę zaznaczyć, że projekt ten tworzę z moją bratnią Duszą, którą miałam szczęście spotkać na swojej drodze tu na Teneryfie, Kasią Smółka.

 

A więc skąd pomysł na Cud na Teneryfie ….rozwój osobisty i duchowy, to tematy, które pasjonują nas obie, od dawna. Ja zaczęłam swoją podróż z rozwojem ok 10 lat temu, kiedy to po raz pierwszy odkryłam w sobie potencjał budowania życia na własnych zasadach ..

 

Kasia również rozpoczęła podróż do wnętrza siebie kilka lat temu i rozwija swą duchowość z pasją i wielką ciekawością każdego dnia..

Pomimo, że mieszkamy na Teneryfie już jakiś czas, to dopiero całkiem niedawno miałyśmy okazję się spotkać…

Od pierwszego wejrzenia “poczułyśmy do siebie chemię” 😉 a nasza energia połączyła się w przestrzeni….

 

Codzienne rytuały i poranne pływanie bardzo nas do siebie zbliżyły. Przegadałyśmy ze sobą setki godzin, odkrywając w sobie wiele wspólnego….

I z racji tego, że pasjonuje nas temat rozwoju osobistego i duchowego, jak również temat eventów (ja jestem z zawodu event managerem, a Kasia wedding plannerką), znalazłyśmy wspólny mianownik! 

 

CUD na Teneryfie, to pomysł , który zrodził się z pasji dwóch podobnych do siebie Dusz…. Chcemy wspierać innych w ich rozwoju osobistym i duchowym, dzielić się swoimi doświadczeniami, by inspirować do pozytywnych zmian, a przy okazji pokazywać Teneryfę z jej najlepszej strony…

 

Projekt CUD na Teneryfie to coś, co nas głęboko łączy, co sprawia, że razem wzrastamy i chcemy tworzyć coś pięknego dla ludzi

joga na teneryfie

Chcemy, abyś Ty Drogi Podróżniku wyruszył z nami w podróż do wnętrza siebie i odkrywał to, co w Tobie najCUDowniejsze!

Warsztaty rozwojowe CUD na Teneryfie, to pierwsze takie warsztaty, organizowane na wyspie dla polskiej społeczności.

Chcemy dać możliwość naszym rodakom cieszyć się rozwojem na jednej z najpiękniejszych wysp na świecie, proponując wyjątkowy program warsztatów!

 

Sprawdź nasz program i zapisz się na warsztaty, które odbędą się już 31 maja! (Ilość miejsc ograniczona do 14 osób na jeden wyjazd) https://cudnateneryfie.pl/

Warsztaty Rozwojowe na Teneryfie Film Promocyjny

Czym jest "CUD" i dlaczego warto skorzystać z naszych warsztatów rozwojowych na Teneryfie

„CUD NA TENERYFIE” to warsztaty rozwojowo-duchowe, dedykowane dla osób szukających regeneracji, redukcji stresu, odnowy fizycznej i duchowej. To doskonałe miejsce także dla wszystkich poszukujących zmiany i siły, lub którzy na codzień odczuwają samotność, depresję, odrzucenie lub stratę. Warsztaty odbywają się na jednej z najpiękniejszych wysp kanaryjskich – Teneryfie, zwanej rajem na ziemi oraz wyspą wiecznej wiosny.

To tutaj właśnie ściągają z całego świata podróżnicy, celebryci, aktorzy, jogini czy sportowcy. To miejsce z niespotykaną energią, idealne dla regeneracji Ciała, Umysłu i Ducha.

 

Warsztaty rozwojowe z jogą na Teneryfie to zajęcia, podczas których będziesz miał okazję zagłębić się w samym sobie, odstresować, wyciszyć umysł, a także zrozumieć co dla Ciebie jest najważniejsze w życiu…Praktyki w naszym programie są ułożone tak, byś zadbał o swoje ciało, umysł i duszę jednocześnie!

 

Program warsztatów składa się z części praktycznej, jak i teoretycznej, ale najważniejszym ich elementem jest praca uczestniczek i uczestników nad własnymi doświadczeniami i wspólne rozważania nad dokonanymi odkryciami.  W tym celu stosuje się różne aktywności (tzw. ćwiczenia, rytuały, praktyki), które wykonywane są pojedynczo lub przez całą grupę.

Co zawiera program "CUD na Teneryfie"

CUD na Teneryfie to jak sama nazwa wskazuje są to warsztaty, które odbywają się na tej uroczej wyspie 🙂

 

Są to zorganizowane wakacje, podczas których uczestnicy poznają i trenują Mindfulness, czyli uważność oraz rozwijają swoją świadomość w różnych obszarach.

 

Program organizowanych zajęć na Teneryfie obejmuje:

 

 • jogę, która jest nie tylko modną praktyką, ale też wysiłkiem mającym korzystny wpływ na samodyscyplinę oraz samopoczucie. Badania naukowe potwierdzają, że joga ma znaczący wpływ zarówno dla psychiki człowieka, jak i dla zdrowia całego organizmu. Tradycja jogi trwa od setek lat, a w tych ostatnich zyskuje ona pozycję liderki wśród aktywności fizycznych i ćwiczeń. Jogę ćwiczą nie tylko kobiety, ale i mężczyźni, dlatego można uznać, że jest uniwersalnym źródłem samodoskonalenia.
 • medytację – to jedna z technik relaksacji, która pomaga oczyścić umysł, wyzbyć się codziennego napięcia psychicznego i wejścia w stan całkowitego rozluźnienia i wyciszenia. Dodatkowo medytacja uodparnia na stres, poprawia naszą pamięć, a także dodaje energii.
 • pranajamę, czyli praktykę świadomego oddechu, która realnie wpływa na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne. Jest to proste narzędzie, którego możemy użyć do walki ze stresem. Korzyści płynące z umiejętności odstresowania się mają wpływ na ogólną jakość naszego życia.
 • pływanie z intencją, które jest porannym pływaniem w oceanie z określeniem indywidualnej intencji, z jaką będziemy pływać w danym momencie. Czym jest świadoma intencja – jak i po co ją stworzyć? Mówi się, że we wszechświecie właśnie wszystko zaczyna się od intencji. Bo ważne jest nie tylko to, co robimy, ale nasza intencja, czyli dlaczego właśnie to robimy? Świadoma intencja jest czymś w rodzaju małego ziarenka, które zaczyna kiełkować i bujnie rosnąć w momencie, kiedy trafi na żyzną glebę oraz dobre warunki. Dlatego wszystko, o czym myślimy lub czemu poświęcamy swoją uwagę, prędzej czy później stanie się częścią naszej rzeczywistości. Warto wyznaczać świadomą intencję i tym samym kreować życie, które jest spełnieniem pragnień i marzeń. Ponadto intencja lubi wodę i ruch, dlatego pływanie w oceanie intencją sprzyja szybszemu spełnianiu się tej intencji.
 • malowanie intuicyjne, które jest szczególnym rodzajem nieformalnej praktyki medytacji.To bycie zaangażowanym w proces twórczy, w chwili obecnej. Taki rodzaj tworzenia prowokuje do zaglądania w głąb siebie, obserwacji przepływających myśli, pojawiających się emocji oraz do wrażeń płynących z ciała. Kiedy już się skupiamy i wyciszamy – umysł, ciało i serce współgrają z uwagą całkowicie skoncentrowaną na tym doświadczeniu. Wszystko jest takie, jakie ma być. Wszystko jest takie, jakie jest. Jesteś w tu i teraz. Jesteśmy świadkami każdego pociągnięcia pędzlem. Malowanie intuicyjne, to nie tylko tworzenie obrazów, to przede wszystkim odkrywanie swego wnętrza i słuchanie swojej intuicji.
 • taniec intuicyjny, który jest formą medytacji w ruchu. Pomaga pozbyć się blokad z ciała, podnieść poziom wibracji, przywrócić energię życiową i połączyć się z wewnętrznym głosem intuicji. Zajęcia dedykowane są wszystkim tym, którzy lubią spontaniczny taniec, który oparty jest na ruchu intuicyjnym z muzyką w tle. Poprzez taki taniec porzucamy codzienne role, maski, formy i przez godzinę bawimy się intuicyjną interpretacją bodźców. Ta praktyka zdecydowanie pozwoli poczuć Ci wolność i odprężenie!
 • zwiedzanie Teneryfy, czyli wycieczki objazdowe po najpiękniejszych miejscach na wyspie, tj. Maska, klify Los Gigantes, Garachico, Icod de los Vinos, etc. oraz rejsy katamaranem po wybrzeżu Teneryfy i oglądanie delfinów w ich naturalnym środowisku. To niezapomniane wrażenia i doświadczenia, które na długo zapamiętasz po powrocie do domu.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach jogi i samorozwoju na Teneryfie

Warsztaty rozwojowe z jogą na Teneryfie mają bardzo bogaty program, który może zmieniać się przy kolejnych edycjach i dopasowywać do potrzeb uczestników.

 

Warto zainwestować w siebie i skorzystać z tego wyjątkowego wydarzenia, ponieważ korzyści jakie odczujesz po warsztatach, są bezcenne! Zauważysz szybkie i głębokie zmiany, korzystnie wpływające na kondycję fizyczną, umysłową i emocjonalną.

 

Możemy Ci zagwarantować, że z takich wczasów wrócisz zrelaksowany, kreatywniejszy, pozytywnie nastawiony do świata i ludzi oraz naładowany energią miłości. 

 

Warsztaty organizujemy kilka razy w roku, dla max 14 osób jednorazowo. Każde warsztaty różnią się od siebie programem i głównym tematem wyjazdu.

Sprawdź, kiedy organizujemy kolejny wyjazd, na naszej stronie www.CudNaTeneryfie.pl

Jak możesz wziąć udział w warsztatach rozwojowych na Teneryfie

Aby wziąć udział w warsztatach jogi na Teneryfie, sprawdź szczegóły na naszej głównej stronie, na której opisujemy jaki aktualnie proponujemy program warsztatów rozwojowych, w jakim terminie, oraz czy są dostępne miejsca (liczba miejsc ograniczona do max. 14 osób). 

 

Możesz bezpośrednio zapisać się online! Otrzymasz dalsze instrukcje we wiadomości email. 

 

Wejdź na stronę zapisu i zarezerwuj swoje miejsce dziś!

Zapraszamy do wspólnej podróży! Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas wiadomość.

Zapraszamy również do współpracy

Oprócz naszego autorskiego programu “Wewnętrzna Mądrość”, pomagamy innym w zorganizowaniu ich własnych programów na Teneryfie!

 

Zorganizujemy dla Ciebie warsztaty rozwojowe na Teneryfie

 

Dlaczego warto powierzyć nam organizację warsztatów rozwojowych na Teneryfie:

 • każdy wyjazd traktowany jest indywidualnie; czuwamy nad realizacją Państwa wycieczki, od samego początku do sukcesywnego finału
 • za każdym razem uzgadniamy indywidualny program wyjazdu, spełniający Państwa oczekiwania
 • dopasujemy program, zakwaterowanie oraz atrakcje do Państwa budżetu
 • jesteśmy otwarte na pomysły z Państwa strony w trakcie organizacji wyjazdu
 • mieszkamy na Teneryfie, znamy lokalizacje i możliwości wyspy, jesteśmy wstanie doradzić najlepsze rozwiązania
 • dzięki doświadczeniu w organizacji warsztatów i eventów, możemy zapewnić jakość naszych usług

Współpracujemy z Twórcami Internetowymi, firmami/korporacjami, firmami eventowymi, indywidualnymi coachami/trenerami etc. Więcej informacji na naszej stronie, tutaj.

wczasy z jogą na teneryfie

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *