MLM

Dlaczego Kocham Network Marketing & Biznes online ?

Dzisiaj przedstawiam Ci jakie wartości w Network Marketingu są dla mnie najważniejsze, które powodują, że kocham ten biznes i styl życia jaki on mi daje:
 1. Dla mnie Network Marketing to przede wszystkim kontakt z ludźmi, zdrowe relacje i styl życia, który uwielbiam 🙂 – jeśli lubisz ludzi to ta forma uczciwej, etycznej działalności i stylu życia jest dla Ciebie!
 2. Rozwój osobisty i zdrowie!
 3. Produkty prozdrowotne, które poprawiają moje oraz innych zdrowie i samopoczucie psychofizyczne! – a to jest dla mnie najcenniejsza, bezcenna wartość, którą dają mi wyjątkowe, najwyższej światowej klasy produkty z biznesu Network Marketingu!
 4. Pomaganie innym w osiąganiu wartościowych celów, trenowanie, pomoc w rozwoju osobistym i finansowym moich konsultantów.
 5. Praca z kim chcę, kiedy chcę, gdzie chcę, jak długo – ile czasu chcę, działanie i zarabianie bez ograniczeń, dochód pasywny, wakacje kiedy chcę, a nie wtedy kiedy pozwoli mi na to pracodawca, bo tu jestem sam dla siebie szefem i mogę mieć wolność, bezpieczeństwo i niezależność na własnych warunkach!
 6. Możliwość pracowania z przyjaznymi i optymistycznie nastawionymi ludźmi. Wysoki poziom pozytywnej energii i kultury w działaniu personalnym i zespołowym.
 7. Wzajemne wspieranie się w naszym zespole.
 8. Zaufani liderzy.
 9. Ucieczka z tzw. “wyścigu szczurów”!
 10. Najlepsza biznesowa relacja kosztów do zysków czyli najniższe ryzyko finansowe – minimalne koszty na start i prowadzenie działalności! – w przeciwieństwie to klasycznego biznesu!
 11. Nieograniczone dochody!
 12. Dużo czasu wolnego dla rodziny i najbliższych.
 13. Prowadzenie biznesu rodzinnego.
 14. Podróże zagraniczne.
 15. Realizacja swoich marzeń.
 16. Wolność i wolny wybór – mogę wybierać co chcę robić, a nie co muszę robić.
 17. Sam decyduję o tym jak wygląda mój dzień!
 18. Praca z laptopa lub telefonu, gdziekolwiek tylko chcę!
Ps. A dlaczego Ty cenisz sobie, lubisz czy kochasz Network Marketing?Napisz proszę w komentarzu do tego posta 🙂Pozdrawiam Ciebie i życzę sukcesów!

2 komentarze

 • Krzysiek

  Dlaczego lubię Network Marketing? Odkąd dowiedziałem się jakie oferuje możliwości, to nie zamieniłbym tej branży na nic innego.

  Dzięki Network Marketingu zrezygnowałem z etatu, zbudowałem sobie dodatkowy i solidny dochód, z którego mogę się spokojnie utrzymać, a nawet pozwolić sobie na więcej 🙂 Ta branża oferuje nieograniczone możliwości, nie ma tutaj sufitu finansowego.

  Jak już napisałaś wcześniej nie ma tutaj szefa. Sam sobie jestem szefem 🙂 Oferuje możliwość pracy z każdego miejsca na ziemi, do wykonywania tego zajęcia wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu 😉 A przede wszystkim lubię tą branżę, dlatego, że każdego dnia mogę poznawać ciekawych ludzi, którzy też chcą robić coś innego niż oferuje system.

  No i tutaj wszystko idzie w parze, choćby np. rozwój osobisty, który przekłada się na większe zarobki. Dlatego właśnie Network Marketing.

  Pozdrawiam serdecznie
  Krzysiek.

  • Awatar użytkownika

   Klaudia

   Wow! Super Krzysztof! Dziękuję za podzielenie się Twoim doświadczeniem 🙂 Rzeczywiście Network Marketing to najlepszy biznes tych czasów!
   Życzę Ci dużo sukcesów, w rozwoju Twojego biznesu i dużo frajdy przy tym 🙂
   Pozdrawiam!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *