Oferta

Dołącz już dziś do grona zadowolonych kursantów!

 

ROZPOCZNIJ NAUKĘ

Wybierz pakiet dla siebie

Skorzystaj z gotowych rozwiązań w branży Marketingu Sieciowego, kupując w pakiecie oszczędzasz kilkaset zł!

Pigułka Wiedzy Networkera

10 szkoleń online 

597 zł

wartość: 1917 zł (oszczędzasz 1320 zł)

#1 Jak budować niekończącą się Listę Kontaktów w MLM

#2 Jak skutecznie Umawiać Spotkania & Zapraszać w MLM

#3 Jak skutecznie prowadzić prezentację & spotkania w MLM

#4 Jak skutecznie prowadzić Mistrzowski Zespół w MLM

#5 Gdzie pozyskiwać klientów do MLM przez internet: 30 strategii online

#6 Jak w 1 godzinę dziennie, działać na Fb? 1 skuteczna strategia

#7 Jak ustalić cele i zrobić plan działania w MLM, by osiągnąć sukces w biznesie

#8 Jak zrekrutowałam osobiście 40 osób przez Facebook w 4 miesiące od startu w biznesie MLM bez doświadczenia

#9 Jak robić skuteczny follow up w MLM: krok po kroku proces zamykania & skrypty

#10 Jak zbudować zespół ok 1000 osób w mniej niż rok w Twoim biznesie Marketingu Sieciowego

Razem: 23 godziny konkretnej wiedzy dla Skutecznego Networkera

KUP TERAZ

Pakiet Mistrza MLM

5 kursów online + 3 szkolenia

 

1097 zł

wartość: 1926 zł (oszczędzasz 829 zł)

Kurs Mistrz Rozmowy: Jak skutecznie rekrutować do biznesu MLM online & offline

Kurs Mistrz Grafiki: Jak tworzyć projekty graficzne za darmo & spójną markę online

Kurs Mistrz Facebooka: Jak wykorzystać pełen potencjał Facebooka do rekrutacji w MLM & zautomatyzować biznes (system działający 365 dni/24h)

Kurs Mistrz Obiekcji: Jak radzić sobie z obiekcjami w Marketingu Sieciowym i im zapobiegać

Kurs Facebook Marketing: Jak zacząć działać na Facebooku w MLM krok po kroku (dla początkujących)

Szkolenie: Jak zorganizować swoją pracę online na Facebooku krok po kroku, by być super skutecznym

Szkolenie: Tożsamość Lidera: Jak być skutecznym Liderem MLM

Szkolenie: Jak w ciągu 20 dni zdobyć 100 nowych kontaktów i zapisać min. 2 nowych partnerów ?

Razem: 33 godziny Mistrzowskiej Wiedzy w branży MLM

KUP TERAZ

VIP Networker

13 szkoleń + 5 kursów + konsultacje

(oferta limitowana)

1897 zł

wartość: 3997 zł (oszczędzasz 2200 zł)

Wszystkie szkolenia z pakietu: Pigułka Wiedzy (x10)

Wszystkie kursy i szkolenia z pakietu: Pakiet Mistrza MLM (5+3)

Konsultacje indywidualne z Klaudią Stawiarską 90 min

Razem: 56 godzin wiedzy + 90 min konsultacji weryfikujących Twoją pracę

KUP TERAZ

Opinie kursantów

Cześć Klaudia, niedawno kupiłam jeden z Twoich kursów i jestem bardzo zadowolona z treści jakie tam przekazujesz. Taka dawka wiedzy! Nigdy wcześniej nie trafiłam na tak dobry kurs, w którym ktoś dzieli się wiedzą w taki sposób, zdradzają tyle ważnych rzeczy i to krok po kroku. Szacun ? Klaudia Twoje szkolenia, Twoja wiedza jaka przekazujesz są naprawdę konkretne - jak to mówią - samo gęste :) ja dopiero niedawno Cię "odkryłam" i od tych kilku dni szkolę się i wprowadzam Twoje wskazówki ale tego właśnie mi brakowało :) pozdrawiam serdecznie Monika

Monika Grom Dworznikowska

Cześć Klaudia, niedawno kupiłam jeden z Twoich kursów i jestem bardzo zadowolona z treści jakie tam przekazujesz. Taka dawka wiedzy! Nigdy wcześniej nie trafiłam na tak dobry kurs, w którym ktoś dzieli się wiedzą w taki sposób, zdradzają tyle ważnych rzeczy i to krok po kroku. Szacun ? Klaudia Twoje szkolenia, Twoja wiedza jaka przekazujesz są naprawdę konkretne – jak to mówią – samo gęste 🙂 ja dopiero niedawno Cię “odkryłam” i od tych kilku dni szkolę się i wprowadzam Twoje wskazówki ale tego właśnie mi brakowało 🙂 pozdrawiam serdecznie Monika Klaudia, chciałam Ci ogromnie podziękować. Twoje szkolenie on line zaoszczędziło mi mnóstwo czasu a przede wszystkim nerwów związanych z próbowaniem różnych metod działania on line w MLM. Wielokrotnie próbowałam zrobić coś po swojemu, odkryć przysłowiowe koło. Jestem bardzo niecierpliwa, więc szybko się zniechęcałam brakiem efektów. Stwierdzałam, że tego biznesu nie da się robić przez Facebook. Ale przecież wokół byli ludzie, którzy to robili. Więc musiała istnieć jakaś „tajemna” wiedza, która pozwalała na uproszczenie całego systemu pracy. Już od dawna byłaś w moich znajomych. Co jakiś czas zaglądałam, ale nie miałam pojęcia, że stworzyłaś aż tyle nagrań i że masz też szkolenia. Jakimś cudem wyświetliła mi się Twoja oferta zniżkowa na jedno ze szkoleń. Bez wahania je wykupiłam i…. to był strzał w „10”. Nagle, jakby mnie oświeciło. Wszystko stało się banalnie proste. Teraz czytam wszystko co masz na swoich profilach we wszystkich możliwych mediach społecznościowych. Zasypiam słuchając Twoich szkoleń na YT. Rano wstaję i działam. Tego potrzebowałam. Dziękuję ogromnie i proszę o więcej.

Dorota Śliwińska

Klaudia, chciałam Ci ogromnie podziękować. Twoje szkolenie on line zaoszczędziło mi mnóstwo czasu a przede wszystkim nerwów związanych z próbowaniem różnych metod działania on line w MLM. Wielokrotnie próbowałam zrobić coś po swojemu, odkryć przysłowiowe koło. Jestem bardzo niecierpliwa, więc szybko się zniechęcałam brakiem efektów. Stwierdzałam, że tego biznesu nie da się robić przez Facebook. Ale przecież wokół byli ludzie, którzy to robili. Więc musiała istnieć jakaś „tajemna” wiedza, która pozwalała na uproszczenie całego systemu pracy. Już od dawna byłaś w moich znajomych. Co jakiś czas zaglądałam, ale nie miałam pojęcia, że stworzyłaś aż tyle nagrań i że masz też szkolenia. Jakimś cudem wyświetliła mi się Twoja oferta zniżkowa na jedno ze szkoleń. Bez wahania je wykupiłam i…. to był strzał w „10”. Nagle, jakby mnie oświeciło. Wszystko stało się banalnie proste. Teraz czytam wszystko co masz na swoich profilach we wszystkich możliwych mediach społecznościowych. Zasypiam słuchając Twoich szkoleń na YT. Rano wstaję i działam. Tego potrzebowałam. Dziękuję ogromnie i proszę o więcej.
Klaudię obserwowałam prawie od początku jej kanału na YT, ceniłam sobie jej przesycone mięsem i konkretnymi wskazówkami materiały. Chętnie je też polecałam osobom ze swojego podwórka. Klaudia prostym językiem przemawia i wskazuje drogę w marketingu rekomendacyjnym. Dzięki jej materiałom usystematyzowałam swoją pracę, pracę osób w mojej grupie oraz plan działania. Brakowało na polskim rynku przewodnika po MLM online krok po kroku. Klaudia właśnie taki stworzyła.

Marlena Marczuk

Klaudię obserwowałam prawie od początku jej kanału na YT, ceniłam sobie jej przesycone mięsem i konkretnymi wskazówkami materiały. Chętnie je też polecałam osobom ze swojego podwórka. Klaudia prostym językiem przemawia i wskazuje drogę w marketingu rekomendacyjnym. Dzięki jej materiałom usystematyzowałam swoją pracę, pracę osób w mojej grupie oraz plan działania. Brakowało na polskim rynku przewodnika po MLM online krok po kroku. Klaudia właśnie taki stworzyła. Witam serdecznie, jest mi bardzo milo uczestniczyć w tylu inspirujących, nabytych wiadomosci, że mogę z czystym sumieniem polecać każdemu, jestem wdzięczna za to ze mogę brać udział już sam fakt jak czuje się jak student, dlatego bardzo , ale to bardzo mocno dziękuję i polecam wszystkim z całego serca ❤️?

Żaneta Kolek

Witam serdecznie, jest mi bardzo milo uczestniczyć w tylu inspirujących, nabytych wiadomosci, że mogę z czystym sumieniem polecać każdemu, jestem wdzięczna za to ze mogę brać udział już sam fakt jak czuje się jak student, dlatego bardzo , ale to bardzo mocno dziękuję i polecam wszystkim z całego serca ❤️? Czesc Klaudia ?Dziekuje za cenne wskazówki. Szkolenie jak zarejestrowałam 40 os w 3 msc swietne , wiele cennych rad z których na pewno skorzystam. To szkolenie otworzyło mi oczy gdzie popełniałam błędy. Na pewno skorzystam z innych szkolen. ?

Monika Wojtków

Czesc Klaudia ?Dziekuje za cenne wskazówki. Szkolenie jak zarejestrowałam 40 os w 3 msc swietne , wiele cennych rad z których na pewno skorzystam. To szkolenie otworzyło mi oczy gdzie popełniałam błędy. Na pewno skorzystam z innych szkolen. ? Cześć Kochana, dziękuję za te nowe kursy. Są rewelacyjne. Zakupiłam wszystkie i zaczynam działać. Rewelka, super że natrafiłam na Ciebie. Tłumaczysz rewelacyjnie, Pozdrawiam!

Magdalena Dobosz

Cześć Kochana, dziękuję za te nowe kursy. Są rewelacyjne. Zakupiłam wszystkie i zaczynam działać. Rewelka, super że natrafiłam na Ciebie. Tłumaczysz rewelacyjnie, Pozdrawiam! Sprawdź więcej opinii tutaj

Skorzystaj z gotowych rozwiązań. 

Zobacz co znajdziesz w każdym z pakietów

Najczęściej Zadawanie Pytania

 • Kiedy kursy i szkolenia rozpoczynają się i kończą?

  Kursy i szkolenia rozpoczynają się teraz, tuż po zakupie i nigdy się nie kończą! Otrzymujesz dostęp do pakietu na zawsze! Jest to całkowicie samowystarczalny sposób na naukę online – sam decydujesz kiedy zaczynasz i kiedy kończysz.

 • Jak długo mam dostęp do pakietu?

  Co powiesz, na dostęp do pakietu na zawsze ? Po zarejestrowaniu się, masz nieograniczony dostęp do tego pakietu tak długo, jak chcesz – na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach.

 • Jaką mam gwarancję, że będę mieć efekty po nauce?

  Daję Ci moją 100% gwarancję, że jeśli zastosujesz wszystkie praktyki tak jak w kursach i szkoleniach, krok po kroku, i zastosujesz dokładnie skrypty i schematy rozmów w sposób jaki jest przedstawiony w scenariuszach, możesz spodziewać się szybkich efektów w swoim biznesie. Warunek jest jeden: musisz zastosować to w praktyce i być konsekwentny w swoim działaniu !!!

 • Co jeśli mam już jeden z Twoich kursów lub szkoleń a chciałbym kupić pakiet?

  Jeśli jesteś szczęśliwym nabywcom jednego z moich kursów lub szkoleń, skontaktuj się ze mną na klaudiastawiarska.ks@gmail.com lub na Fanpage: klaudiastawiarskabiznes. Zaoferuję Ci kupon zniżkowy lub bezpłatne konsultacje indywidualne.

 • Jakie istnieją metody płatności za pakiet?

  Na stronie płatności, możesz zapłacić bezpośrednio kartą debetową (zwykłą karta płatniczą np. Mastercard, Visa etc.) lub kartą kredytową wpisując w pole “Card Number” numer swojej karty oraz dane. Po zaksięgowaniu płatności, otrzymasz natychmiast dostęp do platformy ze szkoleniami, oraz dane logowania we wiadomości e-mail.

  Istnieją również inne możliwości opłaty za szkolenie: Karta Debetowa. Wpisz w polu:”Card Number” numer karty debetowej np.Visa, Mastercard, inne Karta Kredytowa. Wpisz w polu: “Card Number” numer karty kredytowej

  PayPal: Wyślij sumę za kurs na konto: klaudiastawiarska.ks@gmail.com

  Przelew bankowy: Odbiorca: Klaudia Stawiarska Nr konta: PL 42 1320 1537 3899 1831 3000 0001 . W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko oraz inicjały pakietu (np. PW Pigułka Wiedzy). Potwierdź mailowo kupno pakietu oraz podaj adres email na który chcesz otrzymać dostęp do platformy z kursami.

  Revolut: Skontaktuj się ze mną by móc skorzystać z opcji płatności przez Revolut.

  Uwaga: W przypadku przelewu bankowego lub PayPal wpisz w tytule przelewu swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu, np. PW (Pigułka Wiedzy). Wyślij na adres email: klaudiastawiarska.ks@gmail.com potwierdzenie przelewu oraz informację na jaki adres email chcesz otrzymać dostęp do platformy ze szkoleniami.

  Dziękujemy