MLM

Od czego bym zaczęła budowanie biznesu MLM dzisiaj

Od czego bym zaczęła dziś, gdybym dopiero startowała w MLM

Jak by podeszła do tego biznesu, gdybym właśnie zaczynała swój biznes online, bez doświadczenia w tej branży

Jak bym zaczęła budować swój zespół w Network Marketingu gdybym zaczynała dzisiaj swoje działanie

🥇Dziś odpowiadam na to pytanie w serii Q&A z własnego doświadczenia 🥇

Zastanawiałeś się czasem, czy byłoby to możliwe, aby budować biznes Network Marketingu, bez Twojego udziału w codziennej rekrutacji nowych klientów i partnerów do zespołu?🤓

🧐Czy dałoby się zrobić tak, żeby biznes MLM działał niezależnie od tego, czy Ty pracujesz, śpisz czy aktualnie podróżujesz ?

🤓Ja bardzo długo się nad tym zastanawiałam, ponieważ chciałam oszczędzić czas na szukaniu klientów i rozmawianiu z ludźmi na Facebooku, by móc rozwijać moich liderów oraz budować inne źródła dochodów.😎

Metodą prób i błędów, setek testów i poświęconego czasu na szukanie, w końcu odkryłam świetny sposób na automatyzację!🎉🥳😍😁

🎉Znalazłam genialne narzędzia w internecie oraz zaprojektowałam system, dzięki któremu stworzyłam tkz. Autopilot, czyli system pozyskiwania klientów za pomocą tkz. Lejka sprzedażowego.

W pewnym momencie, skupiłam się na zupełnie innych działaniach niż dotychczas, by móc przetestować efektywność tego systemu. System zadziałał, a ja dzięki temu, wygenerowałam więcej czasu na budowanie swojego bloga, projektowanie kursów online oraz sklepów internetowych.👩‍💻

🧘‍♀️Pewnie zastanawiasz się, “jak to zrobić, gdy biznes Network Marketingu to biznes relacji i każdemu klientowi trzeba poświęcić czas? Czy jest to w ogóle możliwe, żeby zautomatyzować ten biznes?”

Zapewniam Cię, że jest to możliwe!👌

🙌Jeśli podobnie jak ja, chcesz mieć więcej czasu na swoje pasje lub budowanie innych źródeł dochodu, lecz mimo to, wciąż chcesz budować zespół Network Marketingu, to myślę, że mam dla Ciebie genialne rozwiązanie!🙌

👩‍💻Zaprojektowałam kurs Mistrz Facebooka, dzięki któremu zrozumiesz na czym polega proces automatyzacji biznesu MLM na Facebooku i przyspieszysz rozwój swojego zespołu.

Bez względu na to, czy już masz zespół czy dopiero planujesz zbudować swój zespół lub jesteś w trakcie budowania i masz marne efekty, ta wiedza którą się z Tobą podzielę, będzie dla Ciebie bardzo pomocna.

Dlaczego ?

🤩Ponieważ przedstawię Ci mój system automatyzacji biznesu Network Marketingu dzięki Facebookowi, stronom Landing Page oraz autoresponderowi meilingowemu. Brzmi skomplikowanie? Nie martw się! Ułatwię Ci tą drogę, byś zrozumiał jak w prosty sposób możesz zacząć pozyskiwać nowe kontakty na autopilocie.🥳

Krok po kroku, dla początkujących i dla średnio zaawansowanych. Ustawisz swoją machinę, która będzie ściągać dla Ciebie konkretnych klientów przez 365 dni/24h.

Kurs, który zaprojektowałam, jest moim autorskim systemem pozyskiwania automatycznie klientów i partnerów przez Facebooka.  Kurs składa się z dwóch części: pierwsza część (6h) to wyjaśnienie podstawowych działań i zasad budowania biznesu Network Marketingu na Facebooku dla początkujących (więc nawet jeśli nie chcesz budować machiny automatyzacji, to przynajmniej zrozumiesz jaki jest potencjał Facebooka przy rekrutacji codziennej do MLM, pokazuje jak ja działałam zanim odkryłam sposób automatyzacji).

🥰Druga część kursu, to wejście na bardziej zaawansowany poziom, czyli zautomatyzowanie tych wszystkich działań w taki sposób, by spędzać minimum czasu na poszukiwanie klientów i partnerów.

Po kursie, skupisz się na tym, by strategicznie rozwijać swój biznes. I albo zbudujesz system, który spowoduje, że klienci zaczną się ustawiać przed Twoimi drzwiami, gotowi, by skorzystać z tego, co masz do zaoferowania, albo będziesz korzystał z moich sposób jakie stosowałam na początku mojego działania, przynosząc mi niesamowite efekty!💪💪💪💪

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że trafisz do klientów, którzy z chęcią kupią to co masz w ofercie, to znaczy, że nie będziesz musiał ich do niczego przekonywać. Nie będziesz musiał być nachalnym sprzedawcą, którego wszyscy unikają i ignorują. Wystarczy, że dobrze to zaprezentujesz, za pomocą narzędzi, które Ci pokaże w tym kursie.

😎Skoncentrujesz się na tym, co jest naprawdę ważne. Zaczniesz budować swój biznes w taki sposób, żeby krok po kroku zaczął on działać bez Twojego udziału. Wreszcie będziesz miał więcej czasu na podróże i spełnianie marzeń, jeśli zdecydujesz się na nauczenie tego jak taki system stworzyć dla swojego biznesu.

To wszystko jest możliwe, choć teraz pewnie nie dowierzasz….

😋Jak więc to zrobić ?

Pokazuję to krok po kroku w kursie Mistrz Facebooka, który dla Ciebie zaprojektowałam, byś też mógł zacząć z korzystać z tego, z czego sama korzystam na co dzień (również w innych moich biznesach).

😇W kursie dzielę się własnym doświadczeniem i przetestowanym systemem automatyzacji, który (z tego co mi wiadomo)  nigdy wcześniej nie był przez nikogo w tej branży stosowany.

Przedstawiam Ci (bezpłatne) narzędzia w internecie, które od razu możesz zastosować do budowania Twojego automatycznego biznesu, nawet jeśli nie masz doświadczenia, a technologia nie jest Twoją najmocniejszą stroną.

💥Najlepsze w tym wszystkim jest to, że system którego Cię nauczę, możesz zastosować w każdym innym biznesie online, ponieważ jest to tworzenie tkz. Lejka Sprzedaży, który strategicznie będzie pozyskiwał dla Ciebie potencjalnych klientów.

😇Dla kogo jest skierowany ten kurs?

W kursie powinien wziąć udział każdy, kto chce zapewnić sobie sukces w Network Marketingu, działając online w sposób skuteczny i zautomatyzowany.

Wymagania: Podstawowa wiedza na temat obsługi komputera.

👉Jeśli już teraz widzisz jak Twój biznes może się rozwinąć dzięki wiedzy, którą uzyskasz z kursu, to nie wahaj się, tylko kliknij w link, by poznać szczegóły kursu Mistrz Facebooka:. https://klaudiastawiarska.pl/kurs-mistrz-facebooka

🎁 KUP 50% TANIEJ Z TYM KUPONEM: “UPSELL50OFF” 🎁

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *