Ucz się razem
ze mną!

Ucz się ze mną biznesu online i marketingu w Social Mediach. Na tej stronie znajdziesz moje autorskie kursy i ebooki, które stworzyłam z myślą o początkujących przedsiębiorcach w sieci.

7500+ Subskrybentów

Od 2018 roku prowadzę kanał na YouTube, gdzie regularnie dzielę się wiedzą i doświadczeniem biznesowym.

Doświadczenie

Wszystko czego uczę w moich kursach, szkoleniach i ebookach, jest na bazie mojego osobistego doświadczenia.

Ciągły Rozwój

Jestem Samoukiem. Testuję wiele metod na sobie, wyciągam wnioski z popełnianych błędów, a następnie tworzę własne strategie działania.

Najnowsze kursy i ebooki

Skarbiec 150 Gotowych Skryptów to soczysty ebook z napisanymi za Ciebie treściami do Social Media. Gotowe scenariusze postów, chwytliwe nagłówki i wezwania do działania, dzięki którym nigdy nie zabraknie Ci pomysłów na content do postów na Instagrama i Facebooka!

Pomogę Ci w tworzeniu Twojego contentu – otrzymasz ode mnie gotowe teksty do skopiowania.

Wystarczy, że uzupełnisz tekst o swoje detale i emojis, dodasz zdjęcie, grafikę lub rolkę – gotowe!

Już chyba łatwiej być nie może ?

Kurs Canva Master to kurs nauki projektowania grafik i wideo w darmowym programie Canva. Treści w kursie są ułożone tak, abyś nauczył się wszystkiego od zera, by wystartować ze swoją marką online, nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia.

Zapomnij o Photoshopie i innych drogich (trudnych) programach graficznych! Z moim kursem Canva Master zakochasz się w projektowaniu grafik i wideo do Social Media!

Jeśli znasz już trochę Canvę, ale chciałbyś wiedzieć jak wykorzystać jej pełen potencjał, to ten kurs jest dla Ciebie!

Ten wyjątkowy pakiet, poprowadzi Cię za rękę, krok po kroku i nauczy Cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o budowaniu biznesu przez internet. Workbook jest edytowalny i zawiera 100 stron z tabelkami, checklistami, arkuszami etc.

W szkoleniu jest jeden pełny rozdział z wyjaśnieniem jak uzupełnić poszczególne sekcje w Workbooku.

Po szkoleniu i wypełnieniu ebooka, będziesz miał swoją osobistą mapę do sukcesu swojego biznesu!

Zapisanych Studentów
0 +
Dostępnych szkoleń i kursów
0 +
Darmowych Ebooków
0 +

Kategorie produktów

Opinie moich zadowolonych klientów

Zacznij zdobywać wiedzę i doświadczenie razem ze mną!

Klaudia Stawiarska

Kim jest Klaudia Stawiarska

Klaudia Stawiarska jest internetowym przedsiębiorcą, który rozwija swoje marki online od 2018 roku, między innymi www.KlaudiaStawiarska.pl ; www.LoveExplore.pl oraz www.CudNaTeneryfie.pl od 2022.

Zaczynając swój biznes w internecie, w branży Network Marketingu w 2017r., odkryła świat blogowania i innych możliwości zarabiania przez internet. Opierając się na swoim biznesowym i marketingowym doświadczeniu, zamieniła blogowanie w udaną karierę. Znana jako „trener biznesu online” w kręgach blogujących, jej pasją jest dzielenie się swoimi doświadczeniami biznesowymi, poradami dotyczącymi budowania marki w sieci i tworzenia życia, według własnych zasad.  Klaudia jest autorką licznych kursów online, szkoleń oraz ebooków i przewodników.

Spełniła marzenie o zamieszkaniu na Teneryfie w 2016 roku i od wtedy tworzy życie na własnych zasadach.  Kiedy nie tworzy contentu dla swoich biznesów w sieci, spędza czas ze swoim synkiem Kacperkiem, ćwiczy jogę, medytuje lub przyrządza zdrowe dania w kuchni. W weekendy można ją spotkać na wycieczce po pięknej okolicy Teneryfy lub na tarasie z dobrą książką .