POLECAM KSIĄŻKI

NAJLEPSZE KSIĄŻKI

BIZNESOWE & ROZWOJU OSOBISTEGO

Witam Cię w strefie wiedzy. Tutaj chcę się z Tobą podzielić moimi najlepszymi książkami z zakresu biznesu, rozwoju osobistego i Network Marketingu. Wszystkie książki na tej stronie, polecam przeczytać w pierwszej kolejności, by zbudować mocne fundamenty wiedzy. 

POBIERZ LISTĘ, BY ZAWSZE MIEĆ POD RĘKĄ

Pamiętaj by nigdy nie przestawać się rozwijać!
Inwestycja w siebie, nigdy nie była stratą.

Erric Worre: Bądź Pro

Bądź Pro! to książka na której osobiście się “wychowywałam” w tej branży!

Uważam, że jest to biblia, każdego Network Marketingowca i właśnie od tego powinien zacząć przygodę ze swoim biznesem! Eric Worre jest liderem branży marketingu sieciowego, w której pracuje od ponad ćwierćwiecza. Zbudował organizacje sprzedaży obejmujące łącznie ponad 500 tysięcy dystrybutorów w ponad 60 krajach oraz pracował na stanowisku prezesa wartej 200 milionów dolarów firmy prowadzącej sprzedaż bezpośrednią. Eric jest także utalentowanym szkoleniowcem. Poprowadził spotkania z 250 tysiącami ludzi z całego świata i uczył ich, jak odnaleźć się w pracy marketera sieciowego.  Ja mam wersję drukowaną, jak i również audiobooka, którego mogę słuchać w każdej chwili. Polecam! Najtaniej kupisz tutaj.

Robert T. Kiyosaki: Biznes XXI wieku

Biznes XXI wieku to kluczowa książka, która pomoże Ci rozpocząć biznes w marketingu sieciowym. Dzięki niej Twój proces stawania się przedsiębiorcą będzie o wiele mniej bolesny niż w tradycyjnym biznesie. Poznasz i będziesz mógł zastosować praktyczne rady doświadczonego biznesmena i inwestora. Książka wyjaśni Ci fundamenty marketigu sieciowego – biznesu, który może być niemalże dla każdego. Nie wymaga wielkich nakładów i szczególnych zdolności. Wszystkiego można się nauczyć dzięki przystąpieniu do sieci MLM, ale tylko wówczas gdy poznamy dobrze ideę tego biznesu – o czym mowa jest w tej książce. Sporo informacji powtarza się z wcześniejszych książek Kiyosakiego.  Najtaniej kupisz tutaj.

Brian Tracy: Zjedz tę żabę

Kiedy po raz pierwszy przeczytałam tę książkę kilka lat temu, to była świetna pozycja, która po raz pierwszy pomogła mi wyjść z trybu prokrastynacji i przekładania wszystkiego na później … Zapewne znasz ten tryb, w którym jesteś w ciągłym stanie  “zrobię to jutro” lub “zrobię to później” !

 Porady Briana Tracy, pomogły mi przełamać się i zacząć robić te najważniejsze czynności, w pierwszej kolejności, bez zwlekania i odkładania. Więc jeśli masz bardzo napięty czas i życie w ciągłym biegu…. a  przy okazji chcesz skupić się TYLKO na rzeczach, które przyczyniają się do Twoich lepszych wyników, to to jest najlepsza książka, którą mogę Ci polecić na początek! Najtaniej kupisz tutaj.

John C Maxwell : 21 cech skutecznego lidera Jak stać się osobą za którą pójdą inni

Mocny zespół w Marketingu Sieciowym, to mocny lider! Książka ta, jest podstawowym podręcznikiem dla każdego, kto chce zbudować silny i stabilny zespół. Ponad milion osób poznało sekret przywództwa zawarty w książce 21 cech skutecznego lidera. O tym, czy będziesz dobrym liderem, decyduje to, jaką jesteś osobą. Koniecznie zapoznaj się z tą książką. Trzymaj ją zawsze przy sobie. Daj ją swoim partnerom biznesowym w prezencie. Ta książka, może pomóc Ci stać
się liderem, którym Liderzy zawsze szukają czegoś, co da im przewagę. John C. Maxwell jest uznanym na świecie ekspertem od przywództwa, wykładowcą i autorem książek, których nakłady przekroczyły 13 milionów egzemplarzy. Od takich ludzi powinniśmy się uczyć. Najtaniej kupisz tutaj.

Sławek Luter: Mistrzowski umysł network marketingu. Trening w postaci audiobooka.

Trening ten powstał dla wsparcia ludzi budujących network marketing, niezależnie od produktu, firmy czy usługi. Buduje mentalność profesjonalisty oraz silną postawę i zrozumienie narzędzia jakim jest personalna sieć marketingowa. Sławek zwraca uwagę, że jeśli chcesz odnieść sukces w MLM, to przede wszystkim powinieneś popracować nad profesjonalną postawą, która przyciąga ludzi, budzi zaufanie oraz bezpieczeństwo. 
Sławomir Luter jest promotorem branży projektów rekomendacyjnych, energicznym mówcą oraz konsultantem. Prowadzi szkolenia dla firm, liderów i zespołów MLM. Jest praktykiem, słynącym tylko z konkretów. Najtaniej kupisz tutaj.

Sławek Luter: Network Marketing Mastermind. Trening w postaci audiobooka.

Niesamowity trening, który odmienił moje myślenie o tej branży! Ten osobisty audio coaching z polskim kreatorem liderów MLM to najlepsza inwestycja w swoje kompetencje do niezależności finansowej. Cena tego kursu jest bezcenna! Wiedza na wagę złota.  Sławek zawiera całą wiedzę niezbędną do profesjonalnego poruszania się w biznesie network marketingu, oraz 80% umiejętności z rozwoju osobistego i postawy psychicznej. Zbudujesz unikalną markę osobistą. Praktyka, bo doświadczenie ponad 10 tys. godzin lidera i trenera, skondensowane do 10 godzin wyśmienitej nauki postawy, nastawienia umysłu i skutecznych technik nie osiągalnych w żadnym innym kursie i książce. Nabywając to szkolenie nabierzesz wymarzonej wiedzy i umiejętności, która pozwoli Ci ruszyć z miejsca i nabrać idealnej pewności siebie w biznesie MLM. Najtaniej kupisz tutaj.

Sławek Luter: Tożsamość Lidera

Czy każdy może być przywódcą i liderem? A jeśli już zdecyduje się wejść na ścieżkę stania na czele danej grupy czy idei, to jakimi zasadami się kierować, aby były efekty i dobre relacje? Lider wyznacza kierunek w którym pragnie się rozwijać, towarzyszy innym i wspiera ich w działaniach. Tworzy i rozwija zespół partnerów i współpracowników, bo takie modele pracy przez następne lata będą kreowały przyszłość, dlatego umiejętności liderskie, zarządzanie zespołem, budowanie relacji, wyznaczanie i osiąganie celów to klucz do przywództwa. Program Tożsamość Lidera to unikalne, nie do skopiowania podejście do przywództwa trenera Sławomira Lutra, który przedstawia zawsze swoje doświadczenia i przemiany. Ten program nauczy Cię jak: – stworzyć tożsamość i mentalność przywódcy – zdobyć kompetencje lidera – wytyczać kierunek działania i rozwoju organizacji – wykonywać główne zadania lidera – umiejętnie budować relacje z zespołem – tworzyć i wdrażać plany rozwojowe. Gorąco polecam! Ta książka zmieniła moje podejście do przewodzenia grupą. Najtaniej kupisz tutaj.

Paweł Lenar: Profesjonalny marketing sieciowy – sposób na sukces w biznesie. 

Znakomita publikacja Pawła Lenara. Audiobook, który odsłoni przed Tobą tajniki marketingu sieciowego. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie zaplanowanie wszystkiego i wykorzystanie marketingu sieciowego, jako narzędzia do zbudowania dochodu pasywnego. 

Zostało przedstawione współczesne podejście do marketingu, wiele praktycznych wskazówek i przykładów, które wskazują drogę i pozwolą uniknąć popełniania błędów. Wersja audio ukazuje się w interpretacji samego autora. Najtaniej kupisz tutaj.

John Kalench: MLM Marketing wielopoziomowy

Książka jest świetnym wytłumaczeniem, jaką postawę i podejście powinieneś mieć w biznesie marketingu sieciowego, wobec swoich partnerów. Jeżeli będziesz traktować klientów i dystrybutorów z niższych poziomów jedynie jako źródło dochodów, nie wyjdziesz na tym dobrze. Dostrzegą oni, że jesteś zainteresowany tylko sobą, i szybko Cię opuszczą. Jeżeli jednak dojrzysz w tym wszystkim okazję do służenia i popierania innych, wtedy klienci i współpracownicy odczują to i więzi między wami się wzmocnią. Polecam wszystkim tą książkę, napisaną przez czołowego szkoleniowca, konsultanta i wizjonera marketingu wielopoziomowego. Najtaniej kupisz tutaj.

Tim Ferris : 4 godzinny tydzień pracy 

Czy to możliwe? Czy istnieje taka szansa aby pracować jedynie cztery godziny tygodniowo? Tim Ferris udowadnia, że biuro w dobie internetu to w dużej części wypadków, przestarzała instytucja wysysająca tylko energię, czas i pieniądze wszystkich. Autor zachęca do pracy zdalnej z dowolnego miejsca na ziemi, automatyzowania możliwie wszystkich procesów, by proste czynności nie kradły cennego czasu, oraz korzystania z tak zwanych mini-emerytur. Polecam tym, którzy zmęczeni są życiem jakie prowadzą, zapominają o tym, aby się nim cieszyć, albo po prostu chcą nauczyć się lepiej zarządzać swoim czasem. Zresztą jest całkiem prawdopodobne, że tytuł obił ci się o uszy i nie bez powodu, bo wywołał swoiste trzęsienie ziemi. Najtaniej kupisz tutaj.

Jakub B Bączek: Zarobić milion, idąc pod prąd

Absolutny hit!  Polecam każdemu, kto jeszcze nie wie jaki chce robić biznes, ale chce być niezależny. Jakub B. Bączek pisze o budowaniu firmy od zera, bez mentorów i dofinansowań, w polskich warunkach. Szczodrze dzieli się przykładami ze swoich biznesów i inwestycji. Z dużym poczuciem humoru odnosi się do tradycyjnych sposobów myślenia o biznesie czy rozwoju i bezlitośnie udowadnia, że te sposoby myślenia są już nieskuteczne. Historia trzydziestoparolatka, który nie musi już pracować, dzięki zbudowaniu stabilnych przychodów pasywnych z wielu źródeł. A dodatkowo, wiele z tych źródeł jest tak opisanych, że można z nich skorzystać od zaraz… W książce między innymi poznasz 15 konkretnych przykładów na szybkie przychody pasywne ,6 inspiracji do stworzenia produktu za Milion Złotych i wiele więcej! Najtaniej kupisz tutaj.

Jak zacząć swój biznes

Robert T. Kiyosaki: Bogaty ojciec, biedny ojciec

Absolutny hit! Książka, która otworzyła mi oczy po raz pierwszy i zrozumiałam czym jest dochód pasywny oraz do czego prowadzi praca na etacie. Autor krok po kroku wyjaśnia dlaczego bogaci ludzie są bogaci, bierzemy udział w wyścigu szczurów, a także pokazuje swój sposób myślenia, który sprawił, że stał się osobą niezależną finansowo. Nie jest to twarda wiedza, ale przekazywanie filozofii autora w formie opowiadań. Autor uświadomi Ci, że Twój dom czy mieszkanie nie należą do Twoich aktywów. Boleśnie przekonały się o tym miliony ludzi wówczas, gdy pękła spekulacyjna bańka na rynku nieruchomości. Najważniejsze jednak, że udowadnia on, jak mało o pieniądzach dowiadują się dzieci w trakcie standardowego procesu edukacji, mimo że ta wiedza jest w ich późniejszym życiu niezwykle ważna. Najtaniej kupisz tutaj.

Simon Sinek: Zaczynaj od “Dlaczego”

Ta książka, to moje ostatnie odkrycie! Trafiła do mnie i spowodowała zmiany w sposobie myślenia, bym zadawała sobie owe, pojawiające się w książce dosłownie tysiące razy, słowo dlaczego: „dlaczego działam w marketingu sieciowym? Dlaczego chcę mieć swój biznes? Dlaczego miałabym być inna? Dlaczego miałabym odnieść sukces?” itd. Książka mówi, że Twoja geneza musi mieć stabilne fundamenty i nie powinieneś zapominać o swoich korzeniach. Bez wątpienia najmocniejszą stroną są właśnie przykłady, które sprawiają, że w trakcie lektury trudno się z autorem nie zgodzić. Komu tą książkę polecam? Wszystkim, którzy coś długofalowo planują. Wykorzystaną tu wiedzę, jakże teoretyczną, można łatwo wykorzystać do zmiany naszych działań, a zwłaszcza myślenia i nastawienia. Najtaniej kupisz tutaj.

Jakub B. Bączek : 25 miniemerytur

Wspaniały przekaz! Książka, jedna z lepszych jakie ostatnio miałam okazję przeczytać. Książka idealnie opisuje życie Kuby, który propaguje ideę 50/50. Pokazuje swoją drogę jaką musiał przebyć, aby znaleźć się w tym miejscu w którym obecnie jest. To 100% praktyk, a więc jego przykłady mają pokrycie w życiu. Z książki wyciągnąłem wiele refleksji, które chcę przekuć i wdrożyć u siebie. Świetne są wyzwania, które warto zrobić! Polecam wszystkim! Czyta się lekko i przyjemnie. Książka jest podróżą dookoła świata, śladami autora – zarówno geograficzną (przez takie miejsca jak Bali, Nowy Jork czy Rio de Janeiro), jak i mentalną (przez nawyki skutecznego działania i szczęśliwego życia). Od teraz nie trzeba już szukać inspirujących historii z zagranicy – na wyciągnięcie ręki mamy bowiem człowieka, który udowadnia, że marzenia się nie spełniają, ale marzenia się SPEŁNIA! Najtaniej kupisz tutaj.

Jak działać w Marketingu Sieciowym

Kamila Rowińska: Zasługujesz na sukces

Zastanawiasz się w jaki sposób zwiększyć swoją efektywność biznesową, jak awansować w pracy lub rozpocząć prowadzenie własnego biznesu?
Nie masz pewności czy poradzisz sobie z budowaniem zespołu, sprzedażą, aspektami prawnymi? Jak znajdziesz na to wszystko czas?
Odpowiedzi znajdziesz w książce Kamili Rowińskiej. Kamila jest świetnym coachem, który zaczynał swoją karierę w biznesie marketingu sieciowego. Polecam każdemu! Bardzo prostu i konkretny przekaz. Tą książkę powinien przeczytać każdy, kto chce osiągnąć sukces. Najtaniej kupisz tutaj.

Mateusz Grzesiak: Psychologia Sprzedaży

Bardzo konkretna książka, na temat sprzedaży. Mnóstwo przykładów z życia. Autor opowiada o wszystkim: od mowy ciała i sposobu ubierania się, po budowanie relacji i sprzedaż. W każdym z działów podaje mnóstwo przykładów i nie ma tu miejsca na typowo amerykańskie rozciąganie treści. Dowiesz się czym jest Elevator Speech i dlaczego powinieneś napisać swoją i stosować na co dzień, zwłaszcza w biznesie MLM. Z tej książki nauczysz się bardzo dużo, jeśli działasz w marketingu sieciowym i nie wiesz jak radzić sobie z obiekcjami klientów. Polecam wszystkim networkerom, marketingowcom, sprzedawcom i przedsiębiorcom, niezależnie od stażu. Najtaniej kupisz tutaj.

Sławek Luter: Kodowanie umysłu na sukces, czyli jak zaprogramować się na nowo. Audiobook.

Kurs “Kodowanie umysłu na sukces” to wytyczający nowe szlaki trening głębokiej przemiany wewnętrznej. Kolejne bezkonkurencyjne szkolenie Sławka Lutra, skuteczne i innowacyjne, dzięki któremu osoba potrzebująca radykalnie wznieść swoje życie na wyższy  poziom, otrzymuje konkretne prowadzenie od A do Z podczas procesu transformacji. Po przesłuchaniu audiobooka, kompletnie zmieniłam nastawienie. To najskuteczniejszy trening kodujący umysł człowieka na nowo, instalujący produktywniejsze przekonania, konkretne techniki myślenia i działania,  powodujące natychmiastowe zmiany w życiu prywatnym i zawodowym. Program treningowy krok po kroku instaluje przekonania  sukcesu w obszarze lingwistycznym oraz obszarze tego co mózg widzi i jak odbiera świat. Polecam, odmienia pozytywnie ! Najtaniej kupisz tutaj.

Jacek Walkiewicz: Rozmyślnik

Jacek Walkiewicz to psycholog, który swoją życiową misję upatruje w edukowaniu dorosłych. Tworzy programy szkoleniowe i wykłady, jest autorem cenionych książek. Ma przemyślenia – “rozmyślenia” – na tematy, które nurtują wielu z nas. Co czyni życie tak fascynującą przygodą? Czym jest mądrość i czy bycia mądrym można się nauczyć? Czy i dlaczego w życiu warto się kierować wartościami? Na te i inne pytania autor poszukuje odpowiedzi na kartach Rozmyślnika. Bazując na własnych doświadczeniach, odsłania przed Czytelnikiem swoją interpretację, wnioski na dany temat, a potem zaprasza do wyruszenia w samodzielną podróż ku zrozumieniu i działaniu, bo co prawda Rozmyślnik służy do rozmyślania, ale efektem rozmyślania powinno być działanie. Moje najnowsze odkrycie, książka świetnie pokazuje rzeczywistość i daje do myślenia. Polecam każdemu!  Najtaniej kupisz tutaj.

Joseph Murphy: Potęga podświadomości

Ta książka, to znany na całym świecie poradnik. Wspomaga pokonywanie psychicznych barier, które nie pozwalają nam na realizację największych pragnień. Największą przeszkodą w realizacji najskrytszych marzeń jesteśmy my sami. To, co tworzymy w naszych umysłach, skutecznie utrudnia samorealizację. A co by było, gdybyśmy zaczęli od zmieniania siebie i swoich przekonań? “Potęga podświadomości” to poradnik, który pomógł już niejednemu Czytelnikowi na całym świecie, również mi, zmienić myślenie. Zawiera liczne ćwiczenia, wskazówki i praktyczne porady, jak osiągnąć sukces i przestać być swoim wrogiem. Serdecznie polecam, każdemu kto nie myśli jeszcze pozytywnie 🙂 Najtaniej kupisz tutaj.

Stephen R. Covey: 7 nawyków skutecznego działania

Absolutny hit! to książka, która może pomóc Ci osiągnąć sukces zarówno w życiu zawodowym i społecznym, jak i osobistym. Stephen R. Covey doskonale wiedział, że stawiać warto przede wszystkim na wewnętrzną uczciwość, poszanowanie innych, głównie zaś na świadomość tego, co jest naprawdę ważne, a co po prostu pilne. Autor prezentuje nam siedem nawyków, które pozwolą zmienić nasze chaotyczne wzloty i upadki w działania naprawdę skuteczne. Oczywiście nie obejdzie się bez wytężonej pracy nad sobą, jednak już świadomość celu i prowadzącej do niego drogi jest niezwykle pomocna. Książka ta, zmieniła życie setek tysięcy ludzi. Teraz przyszła kolej na Ciebie i Twoje nawyki. Polecam, tą książkę powinien przeczytać każdy! Najtaniej kupisz tutaj.

Robert Anthony: Pełna wiara w siebie

Wiele osób pyta mnie, jaka książka najbardziej wpłynęła na mnie, na moje życie i spowodowała całkowity zwrot “akcji”… To właśnie ta książka: “Pełna wiara w siebie”. Przeczytałam ją po raz pierwszy w 2011 roku, ponieważ otrzymałam ją kilka lat wcześniej w prezencie. Trafia do mnie w odpowiednim momencie i zmieniła całkowicie moje życie. Otworzyła oczy i uświadomiła mi, że to ja jestem odpowiedzialna za moje życie. To była pierwsza książka, która rozwinęła mnie, oświeciła, uświadomiła. Odkąd przeczytałam tą książkę, żyję świadomie, myślę świadomie i wierzę w siebie! Jeżeli potrafisz się otworzyć na nowe pomysły, wartości i idee, to odkryjesz jak można systematycznie przewartościować swe procesy myślowe, aby obudzić w sobie Nowe Ja. Nie ma znaczenia kim jesteś, co robisz lub jaka jest twoja sytuacja życiowa możesz osiągnąć pełną wiarę w siebie. Najtaniej kupisz tutaj.

Joe Vitale: Podróże do wnętrza siebie

Autor jest żywym przykładem działania Prawa Przyciągania. Pomimo że sam doświadczył losu bezdomnego, przyciągnął do siebie to, o czym marzył, stając się sławnym pisarzem, doradcą i szczęśliwym multimilionerem. Książka ta, jest najbardziej prywatnym dziełem w dorobku pisarza. Żadna inna nie ukazuje drogi, przez którą przeszedł aż do momentu, w którym jest obecnie. Zanim stał się cenionym autorem i mówcą, uzbierał ogromny bagaż doświadczeń podsyłanych przez los z różnymi intencjami.  Dowiesz się jak wybrnął z najtrudniejszych sytuacji, co sprawiło, że jest tym, kim jest, i z osoby szukającej sensu w życiu stał się człowiekiem sukcesu. Jest to autobiograficzna powieść, która również zmieniła moje życie. To była druga książka z rozwoju osobistego, jaką przesłuchałam w postaci audiobooka. Polecam ! Najtaniej kupisz tutaj.

Philip Kotler: Marketing 4.0

Książki Kotlera, to zdecydowanie absolutne podręczniki każdego marketingowca. Czytałam je jeszcze podczas studiów i dzięki temu autorowi zrozumiałam, na czym polega marketing i jakie są sposoby wpływania na konsumentów w ich podróży ku zakupowi produktu. Tym razem autorzy skupiają się na czasach dzisiejszych, czyli zaawansowanych technologiach, by się dowiedzieć, kim są konsumenci i w jaki sposób podejmują decyzje. Przejście od marketingu tradycyjnego do cyfrowego nie jest wcale trudne, jeśli mamy do dyspozycji oferowane w książce praktyczne porady i intuicyjne wyjaśnienia, które można natychmiast zastosować. Podsumowanie na koniec każdego rozdziału zawiera skrót najważniejszych tematów, by książka jeszcze lepiej sprawdziła się w roli codziennego przewodnika i punktu odniesienia. Konkretna i kluczowa dla każdego marketingowca. Polecam! Najtaniej kupisz tutaj.

Barbara Stawarz-García: Content Marketing i Social Media

Nowe wydanie książki, która przybliża zagadnienie content marketingu. Przedstawia – krok po kroku – jak kreować strategię content marketingową oraz tworzyć treści do internetu i budować społeczność wokół marki w social media. To pierwsza publikacja omawiająca światowe standardy, w sposób umożliwiający zaadaptowanie ich na polskim rynku. Drugie wydanie zostało poszerzone m.in. o szczegółowe omówienie komunikacji w social media, proces dojrzewania leadów i automatyzacji działań content marketingowych. Polecam każdemu, kto działa przez internet, zwłaszcza Social Media! Najtaniej kupisz tutaj.

Anthony Robbins: Obudź w Sobie Olbrzyma

Bardzo długo zbierałam się do przeczytania tej książki. (690 stron to niczym Biblia 😉 ) Patrząc na okładkę i wykłady Robbinsa, miałam wrażenie, że będzie to kolejna motywacyjna książka w stylu amerykańskim. Czyli możesz wszystko i wszędzie, masz 2 lata na zostanie milionerem. Nie. Można znaleźć dużo smaczków, wytłumaczenie procesów, które zachodzą w naszej głowie. Ciekawe historie inspirują i dają do myślenia. Czasem zdarzają się zbyt długie opisy, które sprawiają, że skaczemy do następnego działu. Książka bardzo dobra, miejscami genialna. Kawał potężnej lektury. Na pewno potrafi zmienić życie, podejście do niego, kontakty z innymi. Pozwala docenić to co się ma i uwierzyć, że można osiągnąć wiele. Najistotniejszym przesłaniem jest stwierdzenie, że w życiu zawsze jest czas na zmiany i tylko od nas zależy czy podejmiemy się tego wyzwania.Polecam posłuchać audiobooka, trwa “tylko” 25h.  Najtaniej kupisz tutaj.

Arkadiusz Bednarski: 100 sekretów mistrza sprzedaży. Audiobook

Poradnik audio dla początkujących i doświadczonych sprzedawców. Wspaniały podręcznik, w którym Arkadiusz Bednarski zawarł nie tylko podstawy tego zawodu, ale również mnóstwo interesujących wskazówek, które można wykorzystać w codziennej pracy i planowaniu długoterminowej strategii. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak sprzedawać towary i usługi w sposób skuteczny, posłuchaj tego audiobooka. Niektóre z zasad przedstawionych przez autora mogą wydawać się jasne i dość oczywiste, ale w połączeniu z radami, jakich autor udziela na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia, okażą się wspaniałą metodą nie tylko na nawiązanie nowych kontaktów z klientami, ale również skuteczne konkurowanie na rynku. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i swojego biznesu.  Najtaniej kupisz tutaj.

Kamila Rowińska: 7 kroków do osiągnięcia celów. Bezpłatny przewodnik

Super poradnik Kamili Rowińskiej, który możesz pobrać bezpłatnie. Kamila, jako coach i trener biznesu, prowadzi w przewodniku krok po kroku, jak wyznaczyć konkretnie cele, by je osiągnąć. Nauczysz się skutecznie wytyczać swoje cele i tworzyć plan działania, poznasz swoje wymówki i będziesz potrafił stawić im czoła, oraz zbadasz swój aktualny poziom satysfakcji życiowej. W przewodniku znajdują się praktyczne ćwiczenia i porady. Polecam każdemu, kto jeszcze nie postawił sobie konkretnie celów. Ten Przewodnik możesz pobrać bezpłatnie tutaj.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Otrzymuj najnowsze wskazówki każdego tygodnia


CHCĘ BYĆ NA BIEŻĄCO, ZAPISZ MNIE

Hej, mój przyjacielu ! ? Są ludzie, którzy potrafią zepsuć nawet bułkę z masłem. Wszystkie informacje na moim blogu dotyczą mojej osoby, moich własnych doświadczeń i nie zastępują wizyty i u psychologa, psychiatry, lekarza itp ? Nie ponoszę odpowiedzialności za zastosowanie rad zawartych w tekstach lub komentarzach. Zachęcam do samodzielnego myślenia ? Blog zawiera linki afiliacyjne. A przebywając tutaj oświadczasz, ze znasz regulamin.