Co znajdziesz na tej stronie

Ten obszar został zaprojektowany dla wszystkich, którzy działają w biznesie Network Marketingu z myślą o organizowaniu moich NAJLEPSZYCH szkoleń, materiałów i programów, aby pomóc Ci rozwinąć działalność biznesu  i zapewnić wsparcie. To dla mnie wielki zaszczyt, że mogę podzielić się z Tobą moją wiedzą BEZPŁATNIE. 

Na tej stronie znajdziesz wiele, tematycznych szkoleń i treningów, które polecam Ci odsłuchać już dziś ! i przekazać swojemu zespołowi, by przyśpieszyć rozwój w swoim biznesie 🙂 By zobaczyć szkolenie/trening, kliknij w link.

8 najczęściej popełnianych błędów w działaniu w Social Media

Co trzeba zrobić, żeby być skutecznym Network Marketingowcem w mediach społecznościowych i jakich błędów nie popełniać. W tym szkoleniu otrzymasz ode mnie gotowe rozwiązania.

Facebook dla początkujących. Jak używać Facebooka ? Instrukcja obsługi

Naucz się podstaw obsługi Facebooka. Wykorzystaj to narządzie w pełni do swojego biznesu online. Krok po kroku odkryj na czym polega działanie na Facebooku.

Jak prowadzić rozmowy z potencjalnymi klientami ?

Naucz się: Jak zagadać do nieznajomego z Facebooka lub innych Social Media, aby poprowadzić efektywną rozmowę i wprowadzić temat o biznesie. Jak zaproponować nowemu, potencjalnemu biznes Network Marketingu ?

30 pomysłów na angażujące posty. Jak publikować w mediach społecznościowych, aby zwiększyć zasięg?

Z tego treningu, nauczysz się, jak prowadzić marketing w mediach społecznościowych, a także jak rozwijać interakcję ze swoimi fanami i potencjalnymi klientami.

Jak konkretnie wyznaczyć i zaplanować cele oraz jak je zrealizować?

Naucz się:jak strategicznie ustalić swoje cele w biznesie i jak zrobić plan działania, by je zrealizować. Krok po kroku na podstawie tego co już wiemy, gdzie jesteśmy i gdzie chcemy dotrzeć. Konkretne wskazówki wyznaczania i realizacji celów w biznesie Network Marketingu i w życiu.

Jak w ciągu 20 dni zdobyć 100 nowych kontaktów i zapisać min. 2 nowych partnerów?

W szkoleniu dowiesz się, co trzeba zrobić w pierwsze dni od startu, żeby zwróciły się pieniądze za wystartowanie. Jak działać skutecznie by mieć pierwsze zapisy do zespołu Network Marketingu.

10 skutecznych strategi pozyskiwania klientów do Network Marketingu przez Facebooka!

Naucz się: jak wykorzystywać możliwości Facebooka by znaleźć nowych partnerów i klientów do Twojego biznesu. Skąd brać ludzi do MLM? Jak wygląda praca w branży Network Marketingu na Facebooku?

Gdzie rekrutować do MLM: 25 pomysłów na skuteczną rekrutację online i offline

Gdzie znaleźć ludzi do mojego zespołu Marketingu Sieciowego ? Gdzie rekrutować? Gdzie mam szukać ? Czy jest możliwe działanie w Marketingu Sieciowym online i offline ? Jak to połączyć ? W tym szkoleniu poznasz aż 25 pomysłów na rozwój biznesu!

Facebook Marketing dla początkujących

W kursie Facebook Marketing, otrzymasz ode mnie prawie 3h samych konkretów jak działać na Facebook w branży MLM. Kiedy poznasz te techniki i strategie, już nigdy nie będziesz mieć problemu z kończącą się listą kontaktów! Nabierzesz pewności siebie, i zaczniesz budować biznes globalnie, wykorzystując potencjał Facebooka !

Dlaczego możesz mi zaufać

Dlatego, że mam OLBRZYMIE doświadczenie działając w tej branży (bardzo intensywnie), wykorzystując tylko darmowe narzędzia i internet.  Zbudowałam zespół w mojej firmie w rok czasu, z rekordowymi osiągnięciami, nie mając wcześniejszego doświadczenia. Prowadziłam otwarte prezentacje rekrutacyjne i szkolenia  na których było kilkaset uczestników, biorących udział online, z całego świata. I wciąż prowadzę szkolenia na różne tematy z zakresu biznesu online.

Rekomendacje i opinie innych...

Klaudia jest mega pozytywną osobą, zaraża swym optymizmem, a w związku z tym fantastycznie się z nią współpracuje i się od niej uczy. 100% profesjonalizmu. Szkolenia to przystępny dla każdego język, mnóstwo pomysłów i strategii do zastosowania. Serdecznie polecam 👍😍
Anna Warpechowska
Lider zespołu
Cieszę się, że mam możliwość korzystania ze szkoleń Klaudii. Jest pomocną i otwartą osobą 😊😍Polecam z całego serca korzystanie z jej ogromnej wiedzy. Klaudia jesteś wielka 😍
Beata Świdurska
Lider zespołu
Klaudia jest praktykiem i to, czego uczy sprawdziła w działaniu. Zatem mamy do czynienia z wiedzą praktyczna nie tylko teorią. KLAUDIA, rozwija się w tempie błyskawicy i ciągle uczy się nowych rzeczy, testuje nowe strategie, programy, metody. Polecam całym sercem!!
Marzena Szabłowska
Lider zespołu
Klaudia jest cudowna! Zawsze przygotowana, profesjonalna. Jej szkolenia obfitują w wiedzę opartą na literaturze i doświadczeniu. Daje proste i jasne wskazówki 🙂
Magdalena Świstuń
Lider zespołu
Klaudio jesteś profesjonalistką . Twoje szkolenia są rewelacyjne, jasne, konkretne. Jesteś moim idolem. Chcę iść z Tobą i osiągać swoje cele.. Wielkie dzięki za to ,że jesteś.Zachęcam wszystkich do korzystania ze wszystkich szkoleń prowadzonych przez Klaudię - są bezcenne
Danuta Szafoni
Biznes Online
Jasno, zwięźle, przyjemnie się słucha i uczy. Klaudia to doskonały instruktor, dzięki czemu nauka staje się przyjemnym doświadczeniem. Gorąco polecam ten kurs. Teraz nie mogę się doczekać, aby zastosować wszystko w praktyce! Mnóstwo super przykładów, same konkrety! Klaudia nie traci czasu na zbędne gadanie, dowiadujesz się wszystko to co musisz wiedzieć! Dziękuję za tak fantastyczne doświadczenie.
Mariola Skiba
Biznes online