Klaudia Stawiarska logo
Krok 3 z 4: Uzupełnij zamówienie
90% Complete
Poczekaj {{customer_first_name}}! Mam dla Ciebie jeszcze jedną, ekskluzywną ofertę, która doskonale uzupełni Twoje zamówienie!
Dodaj ten mini kurs wraz z bonusami, obniżony o 60% ceny regularnej!
Kurs Online: Social Media Marketing, czyli jak budować markę i biznes online od zera
197,00 77,00 

Social Media Marketing: czyli jak zacząć budować markę i biznes online, to wyjątkowy mini kurs, który pomoże Ci wystartować w Social Media, ze swoją unikatową marką online. 

Ten pakiet, to pigułka wiedzy dla początkujących w Social Media. W szkoleniu otrzymasz same konkrety, bez zbędnej teorii i tracenia czasu na rzeczy mało istotne na starcie! Pokażę Ci chronologicznie konkretne kroki, żebyś zobaczył jak najszybciej efekty!

Ten mini kurs poprowadzi Cię za rękę, krok po kroku i nauczy wszystkiego co powinieneś wiedzieć o budowaniu marki i biznesu przez Social Media.

W kursie:
  • 10 lekcji wideo (3,5h nagrań)
  • 3 ebooki
  • 3 extra lekcje bonusowe 

CO ZNAJDZIESZ W KURSIE: SOCIAL MEDIA MARKETING OD PODSTAW

Kurs składa się z następujących lekcji:

 

1. Dlaczego powinieneś budować markę online w dzisiejszych czasach

2. Od czego zacząć, kiedy nie masz jeszcze biznesu, pomysłu na siebie i wiedzy

3. Masz już pomysł, ale nie wiesz od czego zacząć rozwijanie marki w sieci

4. Czy już wiesz, komu będziesz pomagać? Określenie grupy docelowej klientów

5. Research: gdzie szukać informacji o potencjalnych klientach

6. Które Social Media wybrać dla swojego biznesu na start (wyjaśnienie najpopularniejszych platform: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok)

7. Jakie posty udostępniać w pierwszej kolejności

8. Skąd brać pomysły na posty?

9. Jak zaplanować content marketing od zera

10. Jak zarabiać online: 8 sposobów na spieniężenie Twojej marki

11. Kiedy możesz spodziewać się pierwszych zarobków

12. Jak ustalić plan działania, rozwoju marki i biznesu online

13. Kamienie milowe: zaprojektuj swoją drogę do sukcesu i podążaj za wskazówkami

14. Podsumowanie i dalsze kroki

Mini Kurs: Marka i Biznes od Zera

Krok po kroku zbuduj swój biznes online, który zarabia!

Pokażę Ci krok po kroku od czego zacząć budowanie marki i biznesu online. Nadszedł czas, abyś w końcu zaczął skutecznie wykorzystywać Social Media i zarabiał przez internet bez ograniczeń!

Dlaczego warto zapisać się na ten kurs

Zrób pierwszy krok w kierunku swoich marzeń swojego biznesu online życia na własnych zasadach |

Czy czujesz czasem brak perspektyw na przyszłość?

Być może brakuje Ci pomysłu na siebie, pasji lub zajęcia, które sprawiałoby, że będziesz się spełniać, poczujesz satysfakcję z działania i będziesz się rozwijać? 

Być może masz poczucie, że chciałbyś pokolorować swoje życie, ale brakuje Ci kolorowych kredek i narzędzi, aby to zrealizować?

Wiele osób w tych czasach kręci się wokół siebie, jak chomik w kółku, bez żadnych perspektyw na zmianę… Obserwuje innych w social mediach, ciągle poszukując “sposobu na siebie”, marnując kupę czasu, wciąż stojąc w miejscu i nie podejmując żadnej decyzji….

Kiedy zaczynałam mój biznes online, miałam podobne odczucia, jak Ty teraz. Ciągle szukałam sposobu na zarabianie w internecie i niezależność. Miałam dość pracy na etacie, gonienia za weekendami i poczucia, że marnuję czas na spełnianie marzeń kogoś, zamiast swoich. Ogarniało mnie poczucie niespełnienia i frustracja, że nie chcę tak żyć. 

Też tak masz? 

Nie musi tak być.

Możesz zdecydować dzisiaj, że zaczniesz budować swoją markę online i biznes, który może zmienić Twój świat, tak jak zmienił mój. Od 2017 roku nie pracuję na etacie i jestem szczęśliwą, niezależną kreatorką, która decyduje sama o sobie. I chcę abyś Ty też tak miał!

Dlatego zapraszam Cię do tego mini kursu już dziś, abyś mógł zmienić swoją obecną sytuację i zrobił krok w kierunku swoich marzeń!

Poprowadzę Cię za rękę krok po kroku, abyś zrobił to profesjonalnie od początku do końca w zaledwie 3,5h! 

Naprawdę warto dać sobie szansę…przecież nic nie tracisz! Natomiast warto zadać sobie pytanie, co możesz stracić, nie dając sobie tej szansy?

Dla kogo jest ten kurs

Początkujący Przedsiębiorcy

dla początkujących, którzy dopiero startują ze swoją marką i chcą rozwijać swój biznes przez Social Media

Jesteś początkujący?

Nauczysz się krok po kroku, jak znaleźć pomysł na swoją markę, jak zrobić plan swojego biznesu i jak wykorzystywać Social Media do budowania swojej marki

Przedsiębiorcy chcący rozwijać markę online

dla tych, którzy mają swój biznes offline, i chcieliby rozwijać się online, budując markę w Social Media

Masz swój biznes offline?

Nauczysz się krok po kroku, jak zacząć rozwijać swoją markę w Social Media i jak pozyskiwać klientów dla swojego biznesu

Twórcy Online, nie mający efektów

dla tych, którzy już działają online, ale gdzieś po drodze się zatrzymali i nie wiedzą jak wrócić na właściwie tory

Masz już markę online?

Nauczysz się krok po kroku, jak stworzyć skuteczną strategię contentu, aby zacząć przyciągać zdecydowanych, lojalnych klientów dla Twoich produktów i usług

Komu ten kurs pomoże najbardziej?

Sprawdźmy czy ten kurs jest dla Ciebie:

-Chcesz stworzyć swoją markę online, by zarabiać nawet wtedy kiedy śpisz?

-Chcesz dywersyfikować źródła dochodu?

-Chcesz zarabiać na swojej pasji i spełniać się w projekcie, który sam tworzysz od początku do końca

-Chcesz samemu decydować o skali swojego biznesu i zarobkach

-Chcesz poczuć więcej wolności w działaniu i decydowaniu w swoim życiu

-Chcesz być niezależnym przedsiębiorcom online

-Chcesz w końcu zrezygnować z etatu i robić coś dla siebie

-Masz wielkie marzenia, chcesz podróżować i mieć więcej wolnego czasu

Odpowiedziałeś "tak" na któryś punkt powyżej?
W takim razie nie zastanawiaj się dłużej, tylko zacznij tworzyć swoją markę i biznes online! Zapisz się na ten mini kurs i zrób krok w kierunku swoich marzeń! Ten kurs pomoże Ci w końcu wystartować!

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W TYM 3,5h KURSIE:

Lekcje w kursie

Jeśli wciąż masz obawy przed wystartowaniem ze swoim biznesem online i nie wiesz od czego zacząć, przychodzę do Ciebie z rozwiązaniem! Poprowadzę Cię za rękę, krok po kroku i nauczę Cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o budowaniu marki i biznesu online, jak wybrać najlepszy pomysł dla siebie na zarabianie i jak stworzyć efektywny plan działania.

Krótko, krok po kroku, konkretnie. Wszystko w jednym miejscu, bez szukania poradników na YouTube czy czytania wielu nieaktualnych blogów. Dodatkowo otrzymasz materiały wideo, PDF-y i bonusy!

Opowiem Ci moją historię, jak ja zaczynałam mój biznes online i co polecam Tobie zrobić, kiedy jesteś na samym początku.

 

biznes i marka online jak zacząć

Lekcja 1

W tej lekcji skupimy się na strategicznym ustaleniu głównych celów Twojego biznesu oraz określimy jakie jest Twoje “Dlaczego”. To będzie Twój fundament i motywacja dla dalszego rozwoju.

biznes i marka online jak zacząć

Lekcja 2

W tej lekcji skupimy się na ustaleniu Twojej aktualnej pozycji. Najpierw poszukamy pomysłu na Twój biznes, jeśli jeszcze nie wiesz jak chcesz zarabiać online. A jeśli już wiesz, to określimy w którym momencie znajduje się Twoja marka i biznes. 

W tej lekcji skupimy się na strategicznym wyborze Twojej grupy docelowej, dla której będziesz tworzyć treści i na której będziesz wkrótce zarabiać pieniądze. Nauczysz się szukać informacji na temat swoich odbiorców i zdefiniujesz w czym możesz pomóc przyszłym klientom. 

biznes i marka online jak zacząć

Lekcja 4

W tej lekcji poznasz najpopularniejsze platformy Social Media, czym się charakteryzują, jak na nich działać, jak zarabiać z ich pomocą i wybierzesz swoje miejsce w sieci, od którego zaczniesz swój rozwój.  

biznes i marka online jak zacząć

Lekcja Bonusowa

W tej lekcji przedstawię Ci checklistę krok po kroku, co ja bym zrobiła dziś, gdybym zaczynała od zera i nie miała jeszcze nic. 

W tej lekcji skupimy się na strategii treści, która będzie budowała Twoją markę i rozwijała relacje z Twoimi odbiorcami . Po tej lekcji wygenerujesz pierwsze pomysły na posty do Social Media, i stworzysz swój kalendarz postów na kolejne miesiące.

biznes i marka online jak zacząć

Lekcja 6

W tej lekcji skupimy się na strategicznym wyborze sposobu monetyzacji Twojej marki. Przedstawię Ci 8 pomysłów na zarabianie dzięki Twojej marce online.

biznes i marka online jak zacząć

Lekcja 7

W tej lekcji opowiem Ci historie powstawania moich biznesów online i w jakim czasie od startu zaczęłam zarabiać pierwsze pieniądze. Dzięki temu uświadomisz sobie ile rzeczywiście potrzebne jest czasu, żebyś zaczął zarabiać przez internet.

W tej bonusowej lekcji dowiesz się czym są kamienie milowe i dlaczego to jest takie ważne, aby je ustalać w swoim biznesie. Przedstawię Ci kilka przykładów, jak takie kamienie milowe ustalać, abyś po tej lekcji sam ustalił swoje cele w biznesie.

biznes i marka online jak zacząć

Lekcja 8

W ostatniej lekcji, w celu utrwalenia wiedzy, podsumujemy wszystko co było w kursie krok po kroku, a następnie podsunę Ci kilka pomysłów, co polecam zrobić dalej.

OBEJRZYJ LEKCJE | ZASTOSUJ W PRAKTYCE | CIESZ SIĘ WYNIKAMI!

lekcji
0
godzin nagrań
0
lekcje bonusowe
0
bonusowe ebooki
0

Biorąc udział w tym mini kursie, uzyskasz następujące korzyści:

BONUS #1

Workbook: Plan Biznesu i Marki Online od Podstaw

Praktyczny workbook, który jest uzupełnieniem kursu i omawianych lekcji. Jest to zeszyt ćwiczeń do uzupełnienia podczas kursu.

W ebooku znajdziesz pytania dotyczące kwestii poruszanych w kursie, m.in:

BONUS #2

Ebook 115 pomysłów na posty do Social Media

Praktyczny ebook z 115 pomysłami na posty do Social Media.

Znajdziesz tu pomysły na posty do Twoich platform społecznościowych, takich jak: Facebook czy Instagram. Posty możesz udostępniać w postaci tesktów pisanych, nagrywanych filmików w formacie Rolek
lub dłuższych nagrań wideo (albo nawet live’ów).

W ebooku posty zostały posegregowane tematycznie:

jakie posty udostępniać do social media
jak zaplanować i stworzyć spójną markę w social media

BONUS #3

Workbook: Plan Spójnej Marki

Ten zeszyt ćwiczeń, to uzupełnienie Workbooka dołączonego do kursu.

Wypełniając ćwiczenia zawarte w tym ebooku, ustalisz następujące kwestie dot. Twojej marki:

BONUS #4

Tutorial: Jak zaplanować automatyzację postów i rolek w Metasuite.

Po obejrzeniu tego 40 min tutorialu, będziesz wiedział jak planować i automatyzować posty, bezpośrednio w darmowym narzędziu Facebooka (Meta Suite).

Znając to narzędzie, Twoja marka będzie się stabilnie rozwijać. Dlaczego? Ponieważ korzystając z tego plannera, udostępnisz posty i rolki, które automatycznie się opublikują w Twoich Social Media, bez późniejszego, Twojego zaangażowania. To sprawi, że oszczędzisz mnóstwo czasu, a Twoja marka wciąż będzie systematycznie i konsekwentnie budowana (na automacie).

metasuite tutorial

WARTOŚĆ CAŁEGO PAKIETU WRAZ Z BONUSAMI TO 342zł!

Pakiet Social Media Marketing

Kurs Online + Bonusy
Kurs Social Media Marketing wartość 197 zł
Bonus #1 Workbook Marka i Biznes od Podstaw Wartość 27zł
Bonus #2 Ebook 115 Pomysłów na Posty Wartość 27zł
Workbook Plan Spójnej Marki Wartość 17zł
Tutorial Jak automatyzować posty w Metasuite Wartość 47zł
Oszczędzasz 250 zł!
OKAZJA

Naucz się rozwijać markę online i porzuć etat raz na zawsze! Dołącz do tysięcy osób, którzy już zmieniają swoje życie, tworząc solidne marki online w Social Media!

Dzięki wiedzy z tego mini kursu, będziesz skutecznie rozwijać swoją markę i biznes w Social Media, przyciągać klientów oraz osiągać lepsze wyniki i sukcesy finansowe.

DOŁĄCZAJĄC DO KURSU, NIC NIE RYZYKUJESZ!

Gwarantuję Ci w 100%, że ten mini kurs da Ci tonę praktycznych wskazówek, żebyś ruszył ze swoim biznesem z miejsca!

Dołącz do mini kursu Social Media Marketing już dziś, przejrzyj wszystkie filmy, pobierz wszystkie bonusy i wykonaj zadania z każdej lekcji, a gwarantuję Ci, że zobaczysz efekty!

Jeśli jednak z jakiegokolwiek powodu uważasz, że nie uzyskałeś znacznie większej wartości z kursu niż zainwestowałeś, to po prostu napisz do mnie na adres admin@klaudiastawiarska.pl z załączoną pracą w ciągu 30 dni od zakupu, a ja z przyjemnością zwrócę Ci wszystkie pieniądze.

Nic nie ryzykujesz, a tak naprawdę możesz tylko zyskać!

Najczęściej zadawane pytania

Dostęp otrzymujesz od razu po zapisie na listę mailingową – wszystkie informacje przyjdą we wiadomości email. Gdyby wiadomość nie pojawiła się w ciągu kolejnych kilku minut, sprawdź koniecznie foldery: spam, oferty i inne. Jeśli nigdzie nie ma wiadomości, napisz do mnie meila  na adres: admin@klaudiastawiarska.pl lub na fanpage wiadomość prywatną.

Tak, otrzymujesz natychmiast dostęp do całej zawartości kursu wraz z bonusami.

Jest to mój premierowy produkt. Chcę podzielić się z Tobą tematem, który jest mi teraz najbliższy, abyś Ty również miał szansę zbudować swój biznes online oparty o markę osobistą. Jestem świadoma, że jest sporo osób, które chciałyby zacząć zarabiać przez internet, ale nie wiedzą od czego zacząć, i nie mają dużego budżetu na start. Dlatego ten kurs będzie dla nich najlepszą mapą do postawienia pierwszych kroków w świecie online. Wartość tego kursu wyceniłam na 197 zł, natomiast teraz możesz mieć dostęp po okazyjnej cenie (bez żadnych “haczyków”)! Kolejne edycje tego kursu będą znacznie droższe.

Super! Jeśli wciąż masz pytania, napisz do mnie wiadomość na admin@klaudiastawiarska.pl lub bezpośrednio na messenger na moim fanpage @klaudiastawiarskabiznes.