Klaudia Stawiarska logo
90% Ukończone
Poczekaj {{customer_first_name}}! Ma dla Ciebie już ostatnią super ofertę!
Tylko na tej stronie możesz otrzymać dostęp do kursu, 150 zł taniej!
Odtwórz wideo
Kurs Online: Social Media Marketing, czyli jak budować markę i biznes online od zera
197,00 47,00 

Social Media Marketing: czyli jak zacząć budować markę i biznes online, to wyjątkowy mini kurs, który pomoże Ci wystartować w Social Media, ze swoją unikatową marką online. 

Ten pakiet, to pigułka wiedzy dla początkujących w Social Media. W szkoleniu otrzymasz same konkrety, bez zbędnej teorii i tracenia czasu na rzeczy mało istotne na starcie! Pokażę Ci chronologicznie konkretne kroki, żebyś zobaczył jak najszybciej efekty!

Ten mini kurs poprowadzi Cię za rękę, krok po kroku i nauczy wszystkiego co powinieneś wiedzieć o budowaniu marki i biznesu przez Social Media.

W kursie:
  • 10 lekcji wideo (3,5h nagrań)
  • 3 ebooki
  • 3 extra lekcje bonusowe 

TYLKO
TERAZ
47zł

Jednorazowa Okazja!
Tylko teraz 47zł
Wartość 397zł
KROK PO KROKUZBUDUJ MARKĘ I BIZNES ONLINE
Pokażę Ci krok po kroku od czego zacząć budowanie marki i biznesu online. Nadszedł czas, abyś w końcu zaczął skutecznie wykorzystywać Social Media i zarabiał przez internet bez ograniczeń!
Sprawdźmy czy ten kurs jest dla Ciebie...czy zastanawiasz się:
Rezonuje z Tobą któryś z podpunktów?
Lub być może, szukasz odpowiedzi na:

Odpowiedziałeś “tak” na któreś z pytań powyżej?
W takim razie nie zastanawiaj się dłużej, tylko zacznij tworzyć  swoją markę i biznes online! 

Zapisz się na ten kurs i zrób krok w kierunku swoich marzeń!

Ten kurs pomoże Ci w końcu wystartować!

Dlaczego warto wziąć udział w tym 3,5h kursie
Możesz tylko zyskać...
Biorąc udział w tym mini kursie, uzyskasz następujące korzyści:

Komu ten kurs pomoże najbardziej?

lekcji
0
godzin nagrań
0
lekcje bonusowe
0
bonusowe ebooki
0

Lekcje w kursie

Jeśli wciąż masz obawy przed wystartowaniem ze swoim biznesem online i nie wiesz od czego zacząć, przychodzę do Ciebie z rozwiązaniem! Poprowadzę Cię za rękę, krok po kroku i nauczę Cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o budowaniu marki i biznesu online, jak wybrać najlepszy pomysł dla siebie na zarabianie i jak stworzyć efektywny plan działania.

Krótko, krok po kroku, konkretnie. Wszystko w jednym miejscu, bez szukania poradników na YouTube czy czytania wielu nieaktualnych blogów. Dodatkowo otrzymasz materiały wideo, PDF-y i bonusy!

Opowiem Ci moją historię, jak ja zaczynałam mój biznes online i co polecam Tobie zrobić, kiedy jesteś na samym początku.

 

biznes i marka online jak zacząć

Lekcja 1

W tej lekcji skupimy się na strategicznym ustaleniu głównych celów Twojego biznesu oraz określimy jakie jest Twoje “Dlaczego”. To będzie Twój fundament i motywacja dla dalszego rozwoju.

biznes i marka online jak zacząć

Lekcja 2

W tej lekcji skupimy się na ustaleniu Twojej aktualnej pozycji. Najpierw poszukamy pomysłu na Twój biznes, jeśli jeszcze nie wiesz jak chcesz zarabiać online. A jeśli już wiesz, to określimy w którym momencie znajduje się Twoja marka i biznes. 

W tej lekcji skupimy się na strategicznym wyborze Twojej grupy docelowej, dla której będziesz tworzyć treści i na której będziesz wkrótce zarabiać pieniądze. Nauczysz się szukać informacji na temat swoich odbiorców i zdefiniujesz w czym możesz pomóc przyszłym klientom. 

biznes i marka online jak zacząć

Lekcja 4

W tej lekcji poznasz najpopularniejsze platformy Social Media, czym się charakteryzują, jak na nich działać, jak zarabiać z ich pomocą i wybierzesz swoje miejsce w sieci, od którego zaczniesz swój rozwój.  

biznes i marka online jak zacząć

Lekcja Bonusowa

W tej lekcji przedstawię Ci checklistę krok po kroku, co ja bym zrobiła dziś, gdybym zaczynała od zera i nie miała jeszcze nic. 

W tej lekcji skupimy się na strategii treści, która będzie budowała Twoją markę i rozwijała relacje z Twoimi odbiorcami . Po tej lekcji wygenerujesz pierwsze pomysły na posty do Social Media, i stworzysz swój kalendarz postów na kolejne miesiące.

biznes i marka online jak zacząć

Lekcja 6

W tej lekcji skupimy się na strategicznym wyborze sposobu monetyzacji Twojej marki. Przedstawię Ci 8 pomysłów na zarabianie dzięki Twojej marce online.

biznes i marka online jak zacząć

Lekcja 7

W tej lekcji opowiem Ci historie powstawania moich biznesów online i w jakim czasie od startu zaczęłam zarabiać pierwsze pieniądze. Dzięki temu uświadomisz sobie ile rzeczywiście potrzebne jest czasu, żebyś zaczął zarabiać przez internet.

W tej bonusowej lekcji dowiesz się czym są kamienie milowe i dlaczego to jest takie ważne, aby je ustalać w swoim biznesie. Przedstawię Ci kilka przykładów, jak takie kamienie milowe ustalać, abyś po tej lekcji sam ustalił swoje cele w biznesie.

biznes i marka online jak zacząć

Lekcja 8

W ostatniej lekcji, w celu utrwalenia wiedzy, podsumujemy wszystko co było w kursie krok po kroku, a następnie podsunę Ci kilka pomysłów, co polecam zrobić dalej.

OBEJRZYJ LEKCJE | ZASTOSUJ W PRAKTYCE | CIESZ SIĘ WYNIKAMI!

Jeśli wciąż masz obawy przed wystartowaniem ze swoją marką online i nie wiesz od czego zacząć, przychodzę do Ciebie z rozwiązaniem!
Naucz się rozwijać markę online i porzuć etat raz na zawsze! Dołącz do tysięcy osób, którzy już zmieniają swoje życie, tworząc solidne marki online w Social Media!Dzięki wiedzy z tego mini kursu, będziesz skutecznie rozwijać swoją markę i biznes w Social Media, przyciągać klientów oraz osiągać lepsze wyniki i sukcesy finansowe.

OCZYWIŚCIE MAM DLA CIEBIE SPECJALNE BONUSY!

BONUS #1

Workbook: Plan Biznesu i Marki Online od Podstaw

Praktyczny workbook, który jest uzupełnieniem kursu i omawianych lekcji. Jest to zeszyt ćwiczeń do uzupełnienia podczas kursu.

W ebooku znajdziesz pytania dotyczące kwestii poruszanych w kursie, m.in:

BONUS #2

Ebook 115 pomysłów na posty do Social Media

Praktyczny ebook z 115 pomysłami na posty do Social Media.

Znajdziesz tu pomysły na posty do Twoich platform społecznościowych, takich jak: Facebook czy Instagram. Posty możesz udostępniać w postaci tesktów pisanych, nagrywanych filmików w formacie Rolek
lub dłuższych nagrań wideo (albo nawet live’ów).

W ebooku posty zostały posegregowane tematycznie:

jakie posty udostępniać do social media
jak zaplanować i stworzyć spójną markę w social media

BONUS #3

Workbook: Plan Spójnej Marki

Ten zeszyt ćwiczeń, to uzupełnienie Workbooka dołączonego do kursu.

Wypełniając ćwiczenia zawarte w tym ebooku, ustalisz następujące kwestie dot. Twojej marki:

BONUS #4

Tutorial: Jak zaplanować automatyzację postów i rolek w Metasuite.

Po obejrzeniu tego 40 min tutorialu, będziesz wiedział jak planować i automatyzować posty, bezpośrednio w darmowym narzędziu Facebooka (Meta Suite).

Znając to narzędzie, Twoja marka będzie się stabilnie rozwijać. Dlaczego? Ponieważ korzystając z tego plannera, udostępnisz posty i rolki, które automatycznie się opublikują w Twoich Social Media, bez późniejszego, Twojego zaangażowania. To sprawi, że oszczędzisz mnóstwo czasu, a Twoja marka wciąż będzie systematycznie i konsekwentnie budowana (na automacie).

metasuite tutorial

DOŁĄCZAJĄC DO KURSU, NIC NIE RYZYKUJESZ!

Gwarantuję Ci w 100%, że ten mini kurs da Ci tonę praktycznych wskazówek, żebyś ruszył ze swoim biznesem z miejsca!

Dołącz do mini kursu Social Media Marketing już dziś, przejrzyj wszystkie filmy, pobierz wszystkie bonusy i wykonaj zadania z każdej lekcji, a gwarantuję Ci, że zobaczysz efekty!

Jeśli jednak z jakiegokolwiek powodu uważasz, że nie uzyskałeś znacznie większej wartości z kursu niż zainwestowałeś, to po prostu napisz do mnie na adres admin@klaudiastawiarska.pl z załączoną pracą w ciągu 30 dni od zakupu, a ja z przyjemnością zwrócę Ci wszystkie pieniądze.

Nic nie ryzykujesz, a tak naprawdę możesz tylko zyskać!

Najczęściej zadawane pytania

Dostęp otrzymujesz od razu po zapisie na listę mailingową – wszystkie informacje przyjdą we wiadomości email. Gdyby wiadomość nie pojawiła się w ciągu kolejnych kilku minut, sprawdź koniecznie foldery: spam, oferty i inne. Jeśli nigdzie nie ma wiadomości, napisz do mnie meila  na adres: admin@klaudiastawiarska.pl lub na fanpage wiadomość prywatną.

Tak, otrzymujesz natychmiast dostęp do całej zawartości kursu wraz z bonusami.

Jest to mój premierowy produkt. Chcę podzielić się z Tobą tematem, który jest mi teraz najbliższy, abyś Ty również miał szansę zbudować swój biznes online oparty o markę osobistą. Jestem świadoma, że jest sporo osób, które chciałyby zacząć zarabiać przez internet, ale nie wiedzą od czego zacząć, i nie mają dużego budżetu na start. Dlatego ten kurs będzie dla nich najlepszą mapą do postawienia pierwszych kroków w świecie online. Wartość tego kursu wyceniłam na 397 zł, natomiast teraz możesz mieć dostęp po okazyjnej cenie (bez żadnych “haczyków”)! Kolejne edycje tego kursu będą znacznie droższe.

Super! Jeśli wciąż masz pytania, napisz do mnie wiadomość na admin@klaudiastawiarska.pl lub bezpośrednio na messenger na moim fanpage @klaudiastawiarskabiznes.

© Copyright 2023 | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN