Klaudia Stawiarska

 

Niezwykły Trener Biznesu i Marketingu

W czym mogę Ci pomóc

Wybierz z opcji poniżej

Blog

Na blogu znajdziesz artykuły dotyczące obszarów związanych z rozpoczęciem i prowadzeniem biznesu online, budowaniem dochodu pasywnego, budowaniem zespołów w branży Network Marketingu, skutecznej komunikacji w mediach społecznościowych, tworzeniem strategii pozyskiwania klienta online oraz budowaniem wizerunku w sieci.

Darmowe Szkolenia

Ten obszar został zaprojektowany dla wszystkich, którzy rozwijają swój biznes online z myślą o zorganizowaniu moich najlepszych szkoleń i tutoriali, aby pomóc Ci osiągać sukcesy! To dla mnie wielki zaszczyt, że mogę podzielić się z Tobą moją wiedzą BEZPŁATNIE. 

Darmowe Ebooki

Obszerna baza materiałów do pobrania. Znajdziesz tu moje autorskie Przewodniki, Plannery, Zeszyty Ćwiczeń, eBooki, które są częścią treningów i szkoleń, znajdujących się na moim blogu. Pobierz bezpłatnie i zastosuj w działaniu, by przyśpieszyć swoją drogę do celu.

Kursy Online

Platforma z profesjonalnymi kursami, w których prezentuję moje najlepsze strategie, stosowane przeze mnie osobiście na co dzień w biznesie internetowym wykorzystując głównie darmowe narzędzia online. Kursy to zbiór wiedzy merytorycznej i praktycznej, która każdego amatora, zmieni w profesjonalistę w tej branży.

Grupa

Grupa na Facebooku, w której otrzymasz regularnie wskazówki dotyczące różnych form zarabiania online i marketingu w social mediach. Członkostwo w Grupie jest bezpłatne i do niczego Cię nie zobowiązuje. Dołącz, by być na bieżąco z najnowszymi poradami, szkoleniami, wyzwaniami i tutorialami.

BLOG: Najnowsze wskazówki dla Ciebie !

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Otrzymuj BEZPŁATNIE najnowsze wskazówki każdego tygodnia**

** Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach KlaudiaStawiarska.pl. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.