Bestseller wśród moich szkoleń w branży MLM

Jak zrekrutowałam 40 osób do mojego biznesu MLM
w 4 miesiącu od startu, używając tylko Facebooka!

Podsumowanie najważniejszych działań w pracy online krok po kroku

Wartość tego kursu to 297zł! 

chcesz rozwijać swój biznes MLM na Facebooku?
Naucz się jak to robić, od praktyka biznesu!

Dlaczego warto zainwestować w kurs...

Konkrety do wdrożenia od zaraz!

W szkoleniu "Jak zrekrutowałam osobiście 40 osób przez Facebook w 4 miesiące od startu w biznesie MLM" przekażę Ci moje najlepsze taktyki działania online, do wdrożenia natychmiast w Twoim biznesie MLM, zwłaszcza kiedy jesteś początkujący i chcesz mieć szybko efekty!

Poznaj moje unikalne strategie!

Dzielę się najlepszymi strategiami z mojego osobistego doświadczenia, które pozwoliły mi osobiście zarejestrować ponad 40 osób do mojego zespołu, w mniej niż 4 miesiące od startu w biznesie, pomimo, że nie miałam żadnego doświadczenia w MLM i nigdy nie byłam aktywna na Facebooku!

Działanie na Facebooku jest proste!

W kursie uczę Cię krok po kroku, jak zacząć korzystać z Facebooka, by nie trwonić czasu na zbędne aktywności, które nie przynoszą żadnych dochodów i efektów biznesowych. Zero “wodolejstwa” i “owijania w bawełnę”. Ten 3h kurs otworzy Ci oczy na możliwości rozwojowego Twojego biznesu na Fb.

Przebyłam drogę, którą Ty teraz podążasz

To szkolenie ma charakter bardzo praktyczny, co znaczy, że będziesz mógł natychmiast dosłownie "skopiować" moje strategie do swojego biznesu, jeśli również chcesz rozwijać się online.

Dzięki wiedzy nabytej w tym szkoleniu, nauczysz się skutecznej rekrutacji przez Facebooka, najprostszymi sposobami, które będziesz mógł zastosować, nawet jeśli jesteś "zielony" i nie wiesz od czego zacząć swoje działanie przez internet. Jeśli działasz aktualnie offline i ciekawi Cię w jaki sposób wygląda rekrutacja na Facebooku, to koniecznie zobacz to szkolenie! Wyjawiam wszystkie "sekrety" rekrutacji do MLM, zwłaszcza dla osób początkujących (pokazuję jak ja to zrobiłam krok po kroku, bez doświadczenia!)

Otrzymasz informacje, jakimi wcześniej się dzieliłam tylko i wyłącznie w moim zespole oraz w mojej firmie! To szkolenie, było moim pierwszym, jakie poprowadziłam dla całego zespołu moich upline, i było najpopularniejszym szkoleniem oglądanym przez osoby zaczynające z nami biznes! To szkolenie bardzo często prowadziłam dla liderów w mojej firmie z innych zespołów niż mój, by pomóc im zrozumieć na czym polega rekrutacja na Facebooku. Dzięki temu szkoleniu, mnóstwo osób po raz pierwszy zrozumiało jak ma działać online i bardzo szybko osiągnęło swoje pierwsze awanse!

Całą wiedzę, jaką dzielę się w tym szkoleniu, czerpię z własnych doświadczeń popartych metodą prób i błędów, w poszukiwaniu najlepszej taktyki działania na Facebooku.Dzięki tej wiedzy, rozwijanie Twojej struktury poprzez rekrutację na Facebooku, będzie dla Ciebie zrozumiałe, uporządkowane i strategicznie zaplanowane, byś nie tracił czasu na ciągłe poszukiwania metod rekrutacji do MLM. Twój biznes natychmiast nabierze tempa rozwoju, jeśli tylko zastosujesz w praktyce taktyki, jakie sama stosowałam na samym początku mojego działania. Unikniesz błędów, jakie popełnia większość osób z branży MLM, zaczynających działanie na Facebooku.
Czy zdajesz sobie z tego sprawę, że...:

Facebook to kopalnia klientów!?

Musisz tylko wiedzieć jak wykorzystywać to narzędzie skutecznie...
Pokażę Ci dokładnie jak działać na Facebooku krok po kroku, na podstawie mojego własnego doświadczenia, żebyś już więcej nie tracił czasu na nieskuteczne działania!

Dla kogo jest ten kurs?

Sprawdź czy ten kurs jest dla Ciebie....
dla tych, którzy chcą się nauczyć jak działać na Facebooku w branży MLM
dla tych, którzy chcą znajdywać konkretnych klientów i partnerów do zespołu
dla tych, którzy chcą całkowitej kontroli nad rozwojem swojego biznesu
dla tych, którzy działają w branży MLM- offline i chcą poszerzyć swoją działalność globalnie, za pomocą najlepszej lokalizacji biznesu, jaką jest Facebook
dla początkujących Networkerów, którzy stawiają pierwsze kroki w biznesie
dla tych, którzy chcą zbudować duży zespół przez internet i nauczyć tego swoich partnerów biznesowych
Daj sobie szansę!

Zapisz się na kurs, by już po niecałych 3h wiedzieć, na czym to wszystko polega, wykorzystując potencjał Facebooka!

Otrzymasz konkretny plan działania, dziennych aktywności, by nie tracić czasu na ciągłe szukanie odpowiedzi, jak rekrutować na Facebooku….W kursie są przedstawione wszystkie moje praktyki, dzięki którym zapisałam osobiście ponad 40 osób w 4 miesiące od startu, tylko przez Facebooka, nie mając żadnego doświadczenia w MLM, ani w Social Mediach!

Co zawiera Szkolenie:

"Jak zrekrutowałam osobiście 40 osób przez Facebooka w 4 miesiące od startu w MLM"

Jak pracować na codzień, by efektywnie rekrutować & zapisywać do biznesu w MLM przez Facebooka

Gdzie znajdować ludzi na Facebooku do biznesu Network Marketingu oraz klientów dla produktów Twojej firmy MLM

Jak wygląda proces pozyskiwania klienta do MLM na Facebooku

Wybieranie swoich partnerów biznesowych przez Messenger w 5 krokach

Jak poprowadzić rozmowę przez Messenger z osobami z Facebooka

Jak rozmawiać przez telefon z osobami z Facebooka by zaoferować biznes & jakie wartościowe pytania zadawać

Osiem kroków do sukcesywnego „zamknięcia”

Praca na codzień z grupą w podsumowaniu

Co zrobić, żeby mieć efekty i awansować w swoim biznesie MLM

BONUS:
15 podstawowych zasad skutecznego działania

TERAZ KURS W MEGA PROMOCJI!

Wykorzystaj pełen potencjał Facebooka!

Dzięki udziałowi w kursie, pokonasz wszystkie wątpliwości i blokady związane z działaniem na Facebooku. Nauczysz się od podstaw jak rekrutować na Facebooku potencjalnych klientów i partnerów oraz jak skutecznie działać, by nie marnować czasu na zbędne aktywności. Kurs pełen konkretów, nie tylko CO ROBIĆ, ale dokładnie JAK TO ROBIĆ! czyli jak działać na Facebooku, by zbudować wielki biznes MLM
Wartość kursu
Otrzymasz prawie 3 godziny cennych, autorskich lekcji, popartych moim ogromnym doświadczeniem w branży.

Cena kursu to tylko 297 zł, natomiast teraz możesz otrzymać to szkolenie wraz ze wszystkimi materiałami do pobrania, za jedyne 47 zł !!! Oszczędzasz aż 250 zł i co najważniejsze CZAS!
Wartość kursu: 297zł
oszczędzasz 250zł!
Cena tylko teraz 47 zł

Dlaczego warto skorzystać...

W kursie powinien wziąć udział każdy, kto chce zapewnić sobie sukces w biznesie Network Marketingu. Wymagania: Podstawowa wiedza na temat obsługi komputera.
korzyści dla ciebie

Dzięki temu szkoleniu

Ja też byłam kiedyś tu, gdzie jesteś teraz ty!

Dowiesz się, jak wyglądały moje początki pracy z zespołem, pomimo braku doświadczenia

Feedback

Opinie moich Studentów

Dotychczas w moich kursach wzięło udział ponad 1800 osób!
Poniżej możesz przeczytać kilka opinii na mój temat 🙂
Klaudia Stawiarska

Twój instruktor: Klaudia Stawiarska

Klaudia Stawiarska jest internetowym przedsiębiorcą, który rozwija swoje marki online od 2018 roku, między innymi www.KlaudiaStawiarska.pl www.LoveExplore.pl oraz www.CudNaTeneryfie.pl

Zaczynała swój biznes w internecie, w branży Network Marketingu w 2017r., odniosła ogromny sukces, w bardzo krótkim czasie, rozwijając zespół 500 osób w ponad rok. Po 7 miesiącach działania w swojej firmie MLM, została uznana jako Lider Europy. Podczas rozwijania biznesu MLM, zaczęła również rozwijać swoją markę na blogu i kanale YouTube (który szybko stał się najpopularniejszym kanałem w tematy Network Marketingu). 

Opierając się na swoim biznesowym i marketingowym doświadczeniu, zamieniła blogowanie w udaną karierę, tym samym dywersyfikując swoje pasywne źródła dochodów online. Znana jako „trener biznesu online i marketingu” w kręgach twórców internetowych. Jej pasją jest dzielenie się swoim doświadczeniem biznesowym, poradami dotyczącymi budowania marki w sieci i tworzenia życia, według własnych zasad.  Klaudia jest autorką licznych kursów online, szkoleń oraz ebooków i przewodników.

Spełniła marzenie o zamieszkaniu na Teneryfie w 2016 roku i od wtedy tworzy życie na własnych zasadach.  Kiedy nie tworzy contentu dla swoich biznesów w sieci, spędza czas ze swoim synkiem Kacperkiem, ćwiczy jogę, medytuje lub przyrządza zdrowe dania w kuchni. W weekendy można ją spotkać na wycieczce po pięknej okolicy Teneryfy lub na tarasie z dobrą książką. Klaudia to kobieta z pasją do życia!

FAQ

Masz pytania?

Sprawdź poniżej czy znajduje się odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli wciąż szukasz odpowiedzi to napisz do mnie na admin@klaudiastawiarska.pl

Po zakupie otrzymujesz link na adres e-mail, do platformy, na której znajdziesz wszystkie materiały kursu oraz bonusy.  Kurs realizujesz samodzielnie i sam decydujesz o tempie, w jakim to robisz.

Każda lekcja zajmie Ci około 20–45 minut. Moim celem  jest, abyś mógł natychmiast zastosować wiedzę w praktyce! Oprócz tego otrzymujesz ćwiczenia i checklisty, by utrwalić wiedzę.

Do pełnego skorzystania z możliwości kursu potrzebujesz:

– Komputera z najnowszą wersją najpopularniejszych przeglądarek internetowych.

– Możliwości odtwarzania filmów online

– Możliwości przeglądania plików w formacie PDF.

Dostęp do kursu otrzymujesz na 365 dni od dnia zakupu.

Tak, po zakupie możesz pobrać fakturę VAT w panelu “Moje Konto” lub bezpośrednio we wiadomości email, potwierdzającej zakup. Faktura jest wystawiana automatycznie i możesz ją pobrać od razu po opłaceniu zamówienia. 

Otrzymujesz natychmiastowy dostęp do wszystkich lekcji, na specjalnej platformie szkoleniowej, do której otrzymasz login i hasło. Mimo to, polecam przechodzenie wszystkich lekcji po kolei, aby zrozumieć całkowity przekaz.

Rozpocznik naukę

Gotowy na nową dawkę wiedzy ?

Ta oferta jest dostępna tylko na tej stronie!
Jeśli opuścisz stronę, to już nigdzie więcej nie otrzymasz tego kursu w tak niskiej cenie!
© Copyright 2023. | Polityka Prywatności | Regulamin.