Zapis na kurs o automatyzacji

Biznes na Autopilocie

W kursie planuję podzielić się moją wiedzą i doświadczeniem z budowania biznesu online, wykorzystując narzędzia do automatyzacji i tworzenia procesu sprzedażowego na autopilocie. Ten kurs będzie odpowiedni dla każdego, kto buduje swoją markę online i chce stworzyć skuteczny system pozyskiwania klientów przez Social Media.

Kurs jeszcze nie jest gotowy, ale planuję zawrzeć

3 główne moduły w kursie

Strona www

Bez względu na to jaką branżę reprezentujesz i jakie produkty/usługi sprzedajesz, musisz mieć swoją stronę www! Powodów jest tysiące, o których nie będę tu pisać! Zaufaj mi, bez strony www Twój biznes online nie istnieje!

Automatyzacja

Tworzenie biznesu w internecie może być naprawdę przyjemną i lekką pracą, jeśli wiesz jakie strategie zastosować i jakie narzędzia użyć, by pozyskiwać zdecydowanych klientów dla Twoich produktów czy usług.

Marketing

Ten krok to uzupełnienie Twojego biznesu. Kiedy masz już stworzony system, zautomatyzowną ścieżkę pozyskiwania klienta, musisz zacząć promować swoje "lejki sprzedażowe" w Social Media. Ważne jest, by robić to sprytnie i skutecznie, wkładając w to jak najmniej wysiłku!
Poznaj swojego Instruktora
Cześć! Tu Klaudia...
Od 2017 roku odkrywam "tajemnice" zarabiania przez internet. Z fascynacją i zaangażowaniem uczę się marketingu internetowego i wszelkich form automatyzacji.
Swoją przygodę z zarabianiem przez internet zaczynałam od branży Network Marketingu. Wtedy po raz pierwszy nauczyłam się Social Media Marketingu i stworzyłam swoja stronę www i bloga.
Od wtedy buduję konsekwentnie swoją markę, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z osobami, które też chcą zbudować skuteczną markę, chcą mieć biznes online, chcą żyć na własnych zasadach i chcą zarabiać pasywnie, dzięki możliwościom internetu.Tworząc kursy i ebooki mam na celu nauczenie Cię praktycznych metod działania, abyś Ty również mógł stworzyć skuteczny biznes w internecie.

Klaudia

© Copyright 2023. | Polityka Prywatności | Regulamin.