Chcesz zbudować biznes online na autopilocie? Zobacz to szkolenie!

Zajrzyj za kulisy mojego biznesu i odkryj mój sekret na zautomatyzowany system, który zarabia 24h/365dni

13/06 Czwartek godz. 19.00 PL

To co zrobisz raz,
będzie pracować cały czas!

Kto poprowadzi szkolenie:
Cześć, tu Klaudia 🙂
Jestem instruktorem technicznym i trenerem biznesu online.

Założyłam mój biznes online, ponieważ marzyłam o wolności, niezależności, pracy na własnych zasadach oraz dzieleniu się pasją z ludźmi, którym mogę pomóc zmienić życie na lepsze!
Dzięki mojemu systemowi sprzedaży na autopilocie, to wszystko stało się możliwe.Dziś mój biznes zarabia, gdy śpię, spędzam czas z moim synkiem lub pływam w oceanie na gorącym wybrzeżu Teneryfy.
Nigdy nie było lepszego momentu na rozwijanie biznesu przez internet i wdrożenie zautomatyzowanego systemu do swojego działania.
Klaudia Stawiarska
Kto najbardziej skorzysta
z tego szkolenia
Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu

Wzięcie udziału w szkoleniu posiada wiele korzyści:

   1. Wiedza praktyczna: Będziesz miał szansę posłuchać i nauczyć się od praktyka biznesu online! To doskonała okazja, aby zdobyć nowe informacje, które mogą znacząco zmienić Twoje podejście do budowaniu biznesu przez Social Media!
   2. Sesja Q&A: Będziesz miał możliwość zadać pytania podczas sesji Q&A.
   3. Otrzymasz prezent o wartości 199z!: Jako uczestnik szkolenia otrzymasz na koniec ekstra PREZENT, który będzie doskonałym narzędziem do automatyzacji Twojego biznesu online!
   4. Premiera & Promocja na nowy kurs: Po zakończeniu webinaru będziesz miał okazję skorzystać z mojej specjalnej oferty promocyjnej na program “Biznes na Autopilocie”. Ta oferta jest ograniczona czasowo i tylko w tej edycji będzie zawierać indywidualny program coachingowy, co oznacza więcej wsparcia i interakcji, które przyspieszą Twój postęp i sukces w Twoim biznesie!

Nie przegap tej możliwości.

Zarejestruj się już dziś i zapisz tą datę w kalendarzu!

Gotowy, by zbudowaćbiznes na autopilocie?

 

Po wpisaniu danych, sprawdź swoją skrzynkę email. POTWIERDZENIE ZAPISU powinieneś otrzymać w przeciągu kolejnych 2-5 min. Sprawdź również folder “Spam” oraz “Oferty”. Gdyby jednak z jakiegoś powodu potwierdzenie do Ciebie nie dotarło, napisz do mnie meila admin@klaudiastawiarska.pl lub na Facebooku: @klaudiatsawiarskabiznes

Klaudia Stawiarska logo
© Copyright 2024 | Polityka Prywatności | Regulamin