Chcesz ułatwić sobie rozwijanie marki w Social Mediach?

Udostępniam dla Ciebie bezpłatnie mój ebook
"Pomysłownik: 115 pomysłów na posty do Social Media",
dzięki któremu zawsze będziesz mieć pomysły
na content dla rozwoju swojej marki!

Dlaczego warto pobrać ebooka?

subskrybentów na youtube

autorskich kursów online

lat doświadczenia w biznesie online

Kim jest autorka: Klaudia Stawiarska
Klaudia Stawiarska jest profesjonalnym trenerem biznesu online, który prowadzi blogi i rozwija marki od 2017 roku, między innymi www.KlaudiaStawiarska.pl i www.LoveExplore.pl Zaczynając swój biznes w internecie, w branży Network Marketingu, odkryła świat blogowania i innych możliwości zarabiania przez internet.
Opierając się na swoim biznesowym i marketingowym doświadczeniu, zamieniła blogowanie w udaną karierę.
Znana jako „trener biznesu online” w kręgach blogujących, jej pasją jest dzielenie się swoimi doświadczeniami, poradami dotyczącymi rozwijania marki osobistej online, pozyskiwania klientów przez internet i produktywności.

Klaudia jest autorką licznych kursów online, szkoleń oraz ebooków i przewodników. Mieszka na Teneryfie od 2016 roku, i inspiruje innych do spełniania marzeń!

Kiedy nie bloguje, ćwiczy jogę, medytuje lub przyrządza zdrowe dania w kuchni. W weekendy można ją spotkać na wycieczce po pięknej okolicy Teneryfy z synkiem lub na tarasie z dobrą książką .

Jako niezależny e-marketer, Klaudia pomogła ponad 1600 Twórcom Internetowym w rozwijaniu ich marek i biznesów online . Teraz twoja kolej!

Pisz dobre posty i sprzedawaj więcej!

W ebooku otrzymasz 115 pomysłów na posty do Social Media, dzięki którym zbudujesz lojalną społeczność, wzbudzisz zaufanie do swojej marki i naturalnie zaoferujesz swoje produkty i usługi!
Prowadź skuteczny
content marketing

W ebooku posty zostały posegregowane tematycznie

Posty możesz udostępniać w postaci tesktów pisanych, nagrywanych filmików w formacie Rolek lub dłuższych nagrań wideo (albo nawet live’ów).

Opinie moich Studentów
Profesjonalista w swojej dziedzinie

“Pani Klaudia to profesjonalista w swojej dziedzinie. Swoją wiedzą dzieli się rzetelnie i w przystępny sposób – tak, aby nawet osoba, która do tej pory nie wiedziała o istnieniu marketingu sieciowego, mogła krok po kroku, według wskazówek, zbudować swój własny biznes. Pani Klaudia odpowiada zawsze i bardzo szybko na wszelkie pytania i wątpliwości swoich klientów, a wszystkie kursy, z których miałam okazję korzystać wyczerpująco omawiają dane zagadnienie. Zawsze będę wracać po kolejną porcję wiedzy i ogrom życzliwości. Serdecznie polecam wszystkim związanym z marketingiem sieciowym – profesjonalizm w każdym calu!”

-Bożena T.

Pomaga ułożyć wiedzę we właściwy sposób

"Kursy Pani Klaudii są rewelacyjne. W bardzo prosty, konkretny i przejrzysty sposób Pani Klaudia tłumaczy wszystko krok po kroku. W kursach znalazłam też bardzo dużo przykładów z życia wziętych, które pomagają ułożyć wiedzę we właściwy sposób. Zdobytą wiedzę wykorzystuję na codzień w pracy z ludźmi. Jest to bardzo wielkie ułatwienie, ponieważ nie muszę wszystkiego sama poszukiwać ani wymyślać tylko potrzebuję zerknąć do kursów Pani Klaudii i mam gotowe rozwiązanie. To bardzo przyspiesza proces nauki i wdrażania nowej tak potrzebnej wiedzy. Dziękuję za wszystkie wskazówki. Na pewno będę wracać do Pani szkoleń"

-Małgorzata Ciślik

Nie czekaj dłużej i pobierz tego ebooka już teraz.
To niezwykle cenne narzędzie dla każdego, kto chce skutecznie wykorzystać potencjał social media w biznesie.
© Copyright 2023. | Polityka Prywatności | Regulamin.