Chcesz trafiać do swoich klientów w Social Media?

Udostępniam dla Ciebie bezpłatnie mój ebook
"Checklista: Jak określić swoją grupę docelową",
dzięki któremu zdecydujesz
kto jest Twoim najlepszym klientem!

Dlaczego warto pobrać ebooka?

subskrybentów na youtube

autorskich kursów online

lat doświadczenia w biznesie online

Kim jest autorka: Klaudia Stawiarska
Klaudia Stawiarska jest profesjonalnym trenerem biznesu online, który prowadzi blogi i rozwija marki od 2017 roku, między innymi www.KlaudiaStawiarska.pl i www.LoveExplore.pl Zaczynając swój biznes w internecie, w branży Network Marketingu, odkryła świat blogowania i innych możliwości zarabiania przez internet.
Opierając się na swoim biznesowym i marketingowym doświadczeniu, zamieniła blogowanie w udaną karierę.
Znana jako „trener biznesu online” w kręgach blogujących, jej pasją jest dzielenie się swoimi doświadczeniami, poradami dotyczącymi rozwijania marki osobistej online, pozyskiwania klientów przez internet i produktywności.

Klaudia jest autorką licznych kursów online, szkoleń oraz ebooków i przewodników. Mieszka na Teneryfie od 2016 roku, i inspiruje innych do spełniania marzeń!

Kiedy nie bloguje, ćwiczy jogę, medytuje lub przyrządza zdrowe dania w kuchni. W weekendy można ją spotkać na wycieczce po pięknej okolicy Teneryfy z synkiem lub na tarasie z dobrą książką .

Jako niezależny e-marketer, Klaudia pomogła ponad 1600 Twórcom Internetowym w rozwijaniu ich marek i biznesów online . Teraz twoja kolej!

Trafiaj do swoich!

W ebooku otrzymasz checklistę 15 konkretnych pytań, dzięki którym odkryjesz kim jest Twój idealny klient w Social Media
Wybierzesz TOP odbiorców spośród grup w Twojej niszy

Jeśli Twój produkt jest tak uniwersalny, że trafia do kilku różnych klientów, to ważne jest abyś potrafił rozdzielić komunikację do każdego z nich!

Jeśli będziesz mówił do wszystkich, to trafisz do nikogo!

W ebooku otrzymasz praktyczne ćwiczenie, określenia najlepszej grupy odbiorców w Social Media, którzy będą zaangażowani pod postami i zainteresowani Twoimi produktami!

Opinie moich Studentów
Profesjonalista w swojej dziedzinie

“Pani Klaudia to profesjonalista w swojej dziedzinie. Swoją wiedzą dzieli się rzetelnie i w przystępny sposób – tak, aby nawet osoba, która do tej pory nie wiedziała o istnieniu marketingu sieciowego, mogła krok po kroku, według wskazówek, zbudować swój własny biznes. Pani Klaudia odpowiada zawsze i bardzo szybko na wszelkie pytania i wątpliwości swoich klientów, a wszystkie kursy, z których miałam okazję korzystać wyczerpująco omawiają dane zagadnienie. Zawsze będę wracać po kolejną porcję wiedzy i ogrom życzliwości. Serdecznie polecam wszystkim związanym z marketingiem sieciowym – profesjonalizm w każdym calu!”

-Bożena T.

Pomaga ułożyć wiedzę we właściwy sposób

"Kursy Pani Klaudii są rewelacyjne. W bardzo prosty, konkretny i przejrzysty sposób Pani Klaudia tłumaczy wszystko krok po kroku. W kursach znalazłam też bardzo dużo przykładów z życia wziętych, które pomagają ułożyć wiedzę we właściwy sposób. Zdobytą wiedzę wykorzystuję na codzień w pracy z ludźmi. Jest to bardzo wielkie ułatwienie, ponieważ nie muszę wszystkiego sama poszukiwać ani wymyślać tylko potrzebuję zerknąć do kursów Pani Klaudii i mam gotowe rozwiązanie. To bardzo przyspiesza proces nauki i wdrażania nowej tak potrzebnej wiedzy. Dziękuję za wszystkie wskazówki. Na pewno będę wracać do Pani szkoleń"

-Małgorzata Ciślik

Nie czekaj dłużej i pobierz tego ebooka już teraz.
To niezwykle cenne narzędzie dla każdego, kto chce skutecznie wykorzystać potencjał social media w biznesie.
© Copyright 2023. | Polityka Prywatności | Regulamin.