Poczekaj {{customer_first_name}}! Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę, tylko na tej stronie!

Ten produkt znakomicie uzupełni Twoje zamówienie!

Biznes Planner to interaktywny workbook, który uzupełnisz bezpośrednio w PDF. Jest to narzędzie. dzięki któremu zaplanujesz krok po kroku swój biznes online. Dodatkowo otrzymasz 2h szkolenie, z którego dowiesz się jakie istnieją możliwości na zarabianie w internecie, i wybierzesz najlepsze opcje dla siebie. W szkoleniu również wyjaśniam krok po kroku jak napisać dobry biznes plan, wypełniając ebooka.

Biznes Planner

Otrzymasz trzy wersje workbooka:

1. pierwsza wersja do druku w PDF;
2. druga wersja edytowalna ( wypełnisz ebooka bezpośrednio w pliku PDF)
3. trzecia wersja: szablon do edycji bezpośrednio w Canvie

+ 2h Szkolenie (zobacz opis poniżej)

197,00 37,00 

Płatność zostanie automatycznie doliczona do zamówienia.

Ten zestaw kupisz tylko na tej stronie w tak niskiej cenie!

Wychodząc z tej strony już nigdzie więcej nie zobaczysz tej oferty.

Zobacz krótkie wideo

Odtwórz wideo

BIZNES PLANNER ZAWIERA:

Poniżej znajdziesz komplet informacji o pakiecie “Zaplanuj Swój Biznes Online”. Aktualnie dostępny jest on wyłącznie w ramach sprzedaży mojego Workbooka “Biznes Planner” (w wariancie ebook+szkolenie online).

PODSUMOWANIE NAJWAŻNIEJSZYCH INFORMACJI BIZNESOWYCH

Informacje ogólne, streszczenie biznesu, główne wartości i cechy marki, określenie grupy docelowej, analiza SWOT, analiza konkurencji, najważniejsze wnioski.

BRANDING & MARKA ONLINE

Jak zbudować wyróżniającą się markę w internecie, wizualizacja marki, obietnica marki, misja, wizja, branding moodboard, checklista: zadbaj o spójny przekaz.

PRODUCT LAUNCH

Zaplanowanie swojego pierwszego produktu lub usługi, analiza problemów grupy docelowej i pomysły na potencjalne produkty, wybór najlepszego produktu, plan premiery produktu.

NIEZBĘDNIK BIZNESOWY

Narzędzia i szablony, niezbędne do prowadzenia biznesu, tzn: tabele śledzenia sprzedaży, zwrotów, wysyłek, faktury, śledzenie zakupów, śledzenie zamówień, inwentaryzacja, lista dostawców, arkusz wyceny, planner budżetu, śledzenie sprzedaży.

MARKETING PLANNER

Plan Marketingowy, pomysły sezonowe, marketing świąteczny, marketing plan miesięczny, budżet kampanii, główny przekaz marketingowy, planner postów na Instagramie, Facebooku i Pintereście, Checklisty planowania postów w social mediach, planner hasztagów, planner grup społ. na Facebooku, planner tablic na Pinterest, Keyword Research.

PLANOWANIE CELÓW BIZNESOWYCH

Cele roczne, cele miesięczne, focus planner, checklista planowania celów.

NIEZBĘDNE PLANNERY W BIZNESIE ONLINE

Planner dzienny, planner tygodniowy, planner miesięczny, planner roczny, to do list, project planner, matryca priorytetów, koło produktywności, habit tracker- śledzenie nawyków, planner długoterminowy.

NARZĘDZIOWNIK

W tej sekcji otrzymasz listy linków url przydatne do tworzenia Twoich projektów i grafik, m.in: lista 34 stron www z których pobierzesz zdjęcia za free; lista 13 stron www z których pobierzesz darmowe wideo, lista 11 stron www z których pobierzesz bezpłatnie muzykę do swoich filmów na YT, lista 10 stron www z darmowymi ikonami, lista 12 stron www z darmowymi mockupami, lista 18 najlepszych narzędzi do tworzenia grafik i wideo.

OTRZYMASZ EXTRA BONUSY:
  • #BONUS: lista 25 pomysłów na posty do Social Media
  • #BONUS: lista 25 pomysłów na posty na Bloga i Vloga
  • #BONUS: tabela do kontroli linków afiliacyjnych
  • #BONUS: codzienna checklista zadań, kiedy budujesz dochodowego bloga
  • #BONUS: tygodniowa checklista zadań, kiedy budujesz dochodowego bloga
  • #BONUS: miesięczna checklista zadań, kiedy budujesz dochodowego bloga
  • #BONUS: trzykładowy, tygodniowy grafik skutecznego Bloggera
  • #BONUS: tabela kontroli statystyk rozwoju Social Media i Bloga
  • #BONUS: Tabela: moje lekcje w drodze do celów
OTRZYMASZ 3 WERSJE WORKBOOKA

Workbook jest interaktywnym narzędziem, które pomoże Ci zaplanować swoje działania w rozwoju biznesu w internecie. Otrzymasz trzy wersje workbooka: pierwsza wersja do druku; druga wersja edytowalna, do wypełnienia bezpośrednio w dokumencie PDF i trzecia, szablon do edycji w Canvie. Jest to produkt wirtualny, to znaczy, że nie otrzymasz wersji papierowej. Dostęp do Workbooka i szkolenia otrzymasz bezpośrednio po zaksięgowaniu płatności.

Jak zacząć zarabiać przez internet

SZKOLENIE ZAWIERA:

WPROWADZENIE & MOJA HISTORIA
JAK SKUTECZNIE WYSTARTOWAĆ ZE SWOIM BIZNESEM ONLINE
POMYSŁY NA BIZNES ONLINE
SPOSOBY ZARABIANIA PRZEZ INTERNET
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI POMYSŁ NA BIZNES
JAK ZAPLANOWAĆ SWÓJ BIZNES KROK PO KROKU
JAK UZUPEŁNIĆ WORKBOOK: BIZNES PLANNER
PODSUMOWANIE
1
godzin nagrań
1
stron workbooka
1
narzędzi online
1
extra bonusów

Rozdziały Workbooka

Sprawdź co znajdziesz w Workbooku. Kliknij, by rozwinąć

Pierwsza sekcja tego biznes planu to streszczenie najważniejszych informacji odnośnie planowanego przedsięwzięcia. W tym miejscu określisz informacje ogólne, takie jak: nazwę biznesu, profile w social media, strona www, potencjalne produkty oraz usługi. Wypiszesz również główne wartości, którymi chcesz by kierował się Twój biznes oraz jak chcesz by Twoja marka była odbierana przez odbiorców. Określisz swoją grupę docelową, przeprowadzisz analizę SWOT, analizę konkurencji i podsumujesz najważniejsze wnioski dla swojego biznesu online.

W tej sekcji skupisz się na planowaniu i budowaniu brandingu swojego biznesu. Zaczniesz od wizualizacji swojej marki, określisz wizję, misję, obietnicę marki, stworzysz spójny wizerunek za pomocą Moodboard (tablicy z materiałami określającymi wygląd marki). Podsumowując ten rozdział, upewnisz się, że tworzysz spójny przekaz, odpowiadając na konkretne pytania z checklisty.

Budowanie biznesu online to przede wszystkim odpowiadanie na potrzeby Twoich odbiorców. Warto stworzyć produkt lub usługę, która będzie odpowiedzią na problemy i wyzwania Twojej grupy docelowej. Kiedy rozwiązujesz problem Twojego klienta, masz niemalże pewność, że Twój biznes będzie zarabiał pieniądze! W tej sekcji skupisz się na planowaniu swoich pierwszych produktów na sprzedaż oraz krok po kroku zaplanujesz premierę tego produktu.

Posiadanie własnego biznesu, również wiąże się tym byś prowadził kontrolę sprzedaży, dostaw, wydatków, wystawiał faktury, śledził zwroty, śledził wysyłki oraz zamówienia. Powinieneś mieć pod kontrolą swoje przychody i rozchody oraz mieć system wyceny swoich produktów. Wszystkie te narzędzia znajdziesz w tej sekcji, by nic Ci nie umknęło w Twojej codziennej pracy.

Założenie własnego biznesu to zaledwie pierwszy krok. Jeżeli zależy Ci na stałym przypływie nowych klientów, potrzebujesz przemyślanej strategii i działań dopasowanych do Twojego idealnego klienta. Marketing jest niezbędny w rozwoju Twojego biznesu, ponieważ informuje Twoich odbiorców na temat tego, w jaki sposób możesz rozwiązać ich problemy. Klient musi zaufać, że Twoje rozwiązania ułatwią mu życie, zanim zdecyduje się cokolwiek od Ciebie kupić. W tej sekcji stworzysz swój Plan Marketingowy, który pomoże Ci zwiększyć sprzedaż, ponieważ to właśnie strategicznie przemyślane działanie, zwiększy Twój zasięg i zwróci uwagę na to, co sprzedajesz, aby ludzie chcieli to kupić.

Cele biznesowe, powinny być wyznaczane dla lepszego funkcjonowania firmy, a przede wszystkim sensu jej działania. Ważne jest, abyś od samego początku, w jasny i konkretny sposób określił to, co chcesz osiągnąć jako firma. Dlatego w tej sekcji ustal, co chcesz osiągnąć w danym czasie, np. w ciągu roku kalendarzowego. Jakie kroki będziesz musiał podjąć, aby dotrzeć do tego punktu, w którym chcesz być w przyszłości. To pozwoli Ci na zaplanowanie odpowiednich działań i odnoszenie sukcesów na polu sprzedażowym, a także marketingowym.

Aby dobrze się zorganizować w swoim biznesie online i nie pogubić się w obowiązkach i codziennych zadaniach, warto rozpisywać sobie to wszystko w plannerach: dziennym, tygodniowym, miesięcznym oraz rocznym. Kiedy zaczniesz kontrolować swoje nawyki oraz skupisz się na priorytetach, znacznie szybciej osiągniesz swoje cele. Tabele w tej sekcji pomogą Ci w rozpisaniu Twojego plan działania i realizacji kluczowych aktywności

Ta sekcja została stworzona z myślą o rozwoju Twojego biznesu w sieci. Znajdziesz tu listę miejsc w internecie, z których pobierzesz bezpłatnie zdjęcia, wideo, ikony i mockupy. Otrzymasz również listę prostych narzędzi do tworzenia samodzielnie, spójnych grafik oraz wideo do swoich social media. Na końcu znajdziesz dwie obszerne listy z pomysłami na posty do social media, bloga i vloga.

Dodatkowo w tej sekcji znajdziesz narzędzia pomocne w budowaniu Twojego bloga i zarabianiu na nim. Znajdują się tu niezbędne checklisty:dzienna, tygodniowa i miesięczna, przykładowy -tygodniowy grafik bloggera oraz tabele do kontroli statystyk i programów partnerskich.

Ta oferta jest dostępna tylko na tej stronie!

Wychodząc z tej strony już nigdzie nie dostaniesz tego produktu w tak niskiej cenie!