95% Ukończone
POCZEKAJ! OSTATNIA JEDNORAZOWA OFERTA!
Zdobądź dostęp do kursu Social Media Marketing:
Jak budować markę i biznes od podstaw (197,00 )
TERAZ TYLKO 47,00 !
Nie zamykaj tej strony! Twoje zamówienie może zostać nie potwierdzone na tym etapie
Odtwórz wideo

Uwaga! Opuszczając tą stronę, nie będziesz miał możliwości powrotu do tej oferty!

Kurs Online: Social Media Marketing, czyli jak budować markę i biznes online od zera
197,00 47,00 

Social Media Marketing: czyli jak zacząć budować markę i biznes online, to wyjątkowy mini kurs, który pomoże Ci wystartować w Social Media, ze swoją unikatową marką online. 

Ten pakiet, to pigułka wiedzy dla początkujących w Social Media. W szkoleniu otrzymasz same konkrety, bez zbędnej teorii i tracenia czasu na rzeczy mało istotne na starcie! Pokażę Ci chronologicznie konkretne kroki, żebyś zobaczył jak najszybciej efekty!

Ten mini kurs poprowadzi Cię za rękę, krok po kroku i nauczy wszystkiego co powinieneś wiedzieć o budowaniu marki i biznesu przez Social Media.

W kursie:
  • 10 lekcji wideo (3,5h nagrań)
  • 3 ebooki
  • 3 extra lekcje bonusowe 
Sprawdźmy czy ten kurs jest dla Ciebie:

Odpowiedziałeś “tak” na któryś punkt powyżej?
W takim razie nie zastanawiaj się dłużej, tylko zacznij tworzyć swoją markę i biznes online! Zapisz się na ten mini kurs i zrób krok w kierunku swoich marzeń!
Ten kurs pomoże Ci w końcu wystartować!

KROK PO KROKUZBUDUJ MARKĘ I BIZNES ONLINE
Pokażę Ci krok po kroku od czego zacząć budowanie marki i biznesu online. Nadszedł czas, abyś w końcu zaczął skutecznie wykorzystywać Social Media i zarabiał przez internet bez ograniczeń!
Otrzymasz również Mega Bonusy!
jakie posty udostępniać do social media
jak zaplanować i stworzyć spójną markę w social media
Dlaczego warto wziąć udział w tym 3,5h kursie
Możesz tylko zyskać...
Najczęściej zadawane pytania

Dostęp otrzymujesz od razu po zakupie – wszystkie informacje przyjdą we wiadomości email. Gdyby wiadomość nie pojawiła się w ciągu kolejnych kilku minut, sprawdź koniecznie foldery: spam, oferty i inne. Jeśli nigdzie nie ma wiadomości, napisz do mnie meila  na adres: admin@klaudiastawiarska.pl lub na fanpage wiadomość prywatną.

Tak, otrzymujesz natychmiast dostęp do całej zawartości kursu wraz z bonusami.

Jest to mój premierowy produkt. Chcę podzielić się z Tobą tematem, który jest mi teraz najbliższy, abyś Ty również miał szansę zbudować swój biznes online oparty o markę osobistą. Jestem świadoma, że jest sporo osób, które chciałyby zacząć zarabiać przez internet, ale nie wiedzą od czego zacząć, i nie mają dużego budżetu na start. Dlatego ten kurs będzie dla nich najlepszą mapą do postawienia pierwszych kroków w świecie online. Kurs można kupić w moim sklepie za 197 zł, natomiast teraz możesz mieć dostęp po okazyjnej cenie (bez żadnych “haczyków”)! Kolejne edycje tego kursu będą znacznie droższe.

Super! Jeśli wciąż masz pytania, napisz do mnie wiadomość na admin@klaudiastawiarska.pl lub bezpośrednio na messenger na moim fanpage @klaudiastawiarskabiznes.

Jeśli wciąż masz obawy przed wystartowaniem ze swoją marką online i nie wiesz od czego zacząć, przychodzę do Ciebie z rozwiązaniem!
Naucz się rozwijać markę online i porzuć etat raz na zawsze! Dołącz do tysięcy osób, którzy już zmieniają swoje życie, tworząc solidne marki online w Social Media!Dzięki wiedzy z tego mini kursu, będziesz skutecznie rozwijać swoją markę i biznes w Social Media, przyciągać klientów oraz osiągać lepsze wyniki i sukcesy finansowe.
COPYRIGHTS 2023 | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN