Klaudia Stawiarska logo
Krok 2 z 3: Uzupełnij swoje zamówienie
75% Ukończone

Poczekaj {{customer_first_name}}! Mam dla Ciebie kolejną genialną ofertę,
jako uzupełnienie Twojego zamówienia!

Zwiększ swoje szanse na szybki rozwój biznesu! Naucz się budować relacje i prowadzić skuteczne rozmowy z ludźmi z zimnego rynku, poznanymi na Facebooku! Zostań Mistrzem Rozmowy i Relacji!

Ten kurs to mój nr#1 wśród wszystkich kursów z tematyki Network Marketingu!

Ta oferta jest ważna tylko 30 minut!


Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/klaudia88/klaudiastawiarska.pl/public_html/wp-content/plugins/wpr-addons-pro/modules/countdown-pro/widgets/wpr-countdown-pro.php on line 122
Dni
Godzin
Minut
Sekund

Przeczytaj tę ofertę i podejmij najlepszą dla Ciebie decyzję!

Kiedy licznik dojdzie do zera, nie będziesz w stanie zapoznać się z tą ofertą ponownie…

Ten kurs na mojej stronie kosztuje 297zł!
TYLKO TERAZ MOŻESZ OSZCZĘDZIĆ 200zł!

JEDYNY TAKI KURS NA POLSKIM RYNKU!

Dlaczego warto wziąć udział w kursie

Mistrz Rozmowy i Relacji, czyli jak skutecznie rekrutować do Network Marketingu

Osiągniesz swoje cele biznesowe szybciej

Dzięki temu, że będziesz potrafił rozmawiać i nawiązywać relacje w różnych sytuacjach, będziesz potrafił wykorzystać każdą okazję do nawiązania relacji i prawidłowo przeprowadzenia konwersacji. To z pewnością przyśpieszy rozwój Twojego biznesu i zwiększy zarobki!

Krok po kroku stworzysz własne złote skrypty rozmów z klientami

W kursie otrzymasz kilkadziesiąt przykładowych sytuacji budowania relacji, dzięki którym zainspirujesz się, w jaki sposób powinno się przeprowadzić rozmowę, w celu finalizacji i sukcesywnego zamknięcia. Pozbędziesz się obawy przed rozmową z obcymi ludźmi i swobodnie będziesz potrafił rozwijać relacje.

Będziesz miał przewagę nad konkurencją

Wiedza, którą się z Tobą dzielę z własnych doświadczeń i praktyki codziennej, jest zamknięta w pigułce tego kursu. Nigdzie nie udostępniam tych materiałów i tylko tutaj z Tobą podzielę się moimi złotymi skryptami i schematami rozmów. To wiedza, jakiej nie ma 90% Twojej konkurencji! Poczujesz radość z budowania biznesu Network Marketingu, bo w końcu będziesz zauważać efekty swojej pracy.

Wzrośnie sprzedaż tuż po pierwszych lekcjach

Jeśli zastosujesz zasady, schematy, skrypty i moje porady przedstawione w tym kursie szybko zauważysz wzrost sprzedaży w swoim biznesie. Otrzymasz ode mnie podane na tacy, gotowe rozwiązania, w jaki sposób rozmawiać z potencjalnymi klientami, by rozwijać swój zespół Network Marketingu. Tą wiedzę bez problemu przekażesz swojemu zespołowi, który dzięki Tobie, będzie również skuteczny w rozwoju biznesu MLM.

Poprawią się Twoje relacje w życiu osobistym

Po tym kursie będziesz czuł się pewniejszy siebie w rozmowach z ludźmi w różnych sytuacjach. Swobodnie będziesz potrafił przeprowadzić rozmowę z każdym człowiekiem, skutecznie, przedstawiając swoją ofertę biznesu lub produktu. Poprawi się jakość Twojej komunikacji nie tylko w biznesie, ale również w życiu osobistym. To na pewno wpłynie na lepszy standard życia i lepsze relacje osobiste.

Zaplanujesz strategicznie swoje działanie i oszczędzisz czas

Nauczysz się działać na zimnym, letnim i ciepłym rynku. Online i offline. Nauczysz się jak rozmawiać przez telefon, rozmową głosem; przez Messengera – rozmową pisaną; na żywo- rozmową naturalną. Dzięki temu, będziesz wiedział jak podejść do klienta, jaką strategię użyć i jak skutecznie zamknąć, co w rezultacie pozwoli Ci na zaoszczędzenie czasu, na nie konkretnych rozmowach.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/klaudia88/klaudiastawiarska.pl/public_html/wp-content/plugins/wpr-addons-pro/modules/countdown-pro/widgets/wpr-countdown-pro.php on line 122
Dni
Godzin
Minut
Sekund

JEST TO OFERTA JEDNORAZOWA!
WYCHODZĄC Z TEJ STRONY JUŻ NIGDY NIE OTRZYMASZ TEGO KURSU
W TAK NISKIEJ CENIE!

Ten ponad 4 godzinny kurs został zaprojektowany tak, by nauczyć Cię wszystkiego co musisz wiedzieć o rozmowach i budowaniu relacji w biznesie Network Marketingu. W tym kursie otrzymasz ode mnie merytoryczną wiedzę podaną na tacy, jak zostać Mistrzem Rozmowy i skutecznych relacji, budując biznes online i offline. Pokażę Ci, jak łatwo możesz rozwinąć skuteczną relację na Facebooku i znaleźć klientów w 3 prostych krokach. Cały kurs to same konkretne wskazówki JAK DZIAŁAĆ by natychmiast zobaczyć efekty i zacząć zarabiać. 

Niezwykle przemyślany kurs i praktyczne wskazówki do zastosowania od zaraz!

Zawartość kursu została opracowana tak, aby maksymalnie skrócić czas poświęcony na naukę rozmów z potencjalnymi klientami, zwłaszcza obcymi osobami poznanymi w sieci. Wszystkie elementy kursu, tworzą doskonale przemyślaną całość, która jak na tacy podaje Ci niezwykle przydatną wiedzę i praktyczne umiejętności.

Jedyne co musisz zrobić to po prostu rozpocząć naukę i natychmiast zastosować w praktyce, nabytą wiedzę.

W TYM KURSIE: 

 

 • Jak skutecznie prowadzić rozmowy by ludzie byli zainteresowani Twoim projektem
 • Jak prowadzić efektywnie rozmowę na messenger
 • Jak pisać do osób z różnych sytuacji, z zimnego i ciepłego rynku
 • Jak zdobyć klienta przez Facebooka w 3 krokach
 • Poznasz mój Sekret #1 na rozmowę z ludźmi z zimnego rynku + skuteczne skrypty
 • Poznasz jakie są sposoby na wprowadzenie tematu Twojego biznesu lub produktu!
 • Dowiesz się jakich błędów nie popełniać w rozmowie
 • Dowiesz się jak efektywnie prowadzić rozmowę pisaną na messenger z obcą osobą
 • Dowiesz się jak pisać do osób z różnych sytuacji, z zimnego i ciepłego rynku
 • Dowiesz się jak zdobyć klienta przez Facebooka w 3 krokach
 • Dowiesz się jakich argumentów używać, by zmotywować do słuchania Twojej oferty
 • Określisz jaki problem rozwiążesz w życiu swojego klienta, przez co Twoja rozmowa będzie skuteczna!
 • Otrzymasz: nagrany trening w formie wideo! Dostęp na 365 dni!
 • Konkretne wskazówki JAK DZIAŁAĆ by natychmiast zobaczyć efekty i zacząć zarabiać
 • Przełamiesz obawy przed poznawaniem nowych ludzi i pokazywaniem im oferty
 • Otrzymasz wiedzę podaną na tacy, jakiej nie ma 90% Twojej konkurencji
 • Dzięki tej wiedzy, świadomie wybierzesz najlepszy sposób i skrypt dla siebie, w rozmowach online i offline

JESTEŚ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU, JEŚLI:

 • Jesteś przedsiębiorcą, networkerem, działasz w MLM, sprzedaży bezpośredniej , Network Marketingu czy Marketingu Sieciowym, i masz wiadomość do przekazania, ale nikt nie wydaje się słuchać
 • Chcesz zbudować duży, stabilny zespół w Marketingu Sieciowym,by zarabiać dochód pasywny
 • Chcesz zbudować dochodowy biznes, nie wydając ani grosza na reklamy, wykorzystując nieograniczone możliwości kontaktów na Facebooku
 • Chcesz mieć więcej klientów, i wiesz, że Facebook jest odpowiedzią, ale nie wiesz jak zacząć rozmowy z obcymi ludźmi i jak wprowadzić temat Twojej oferty
 • Chcesz wiedzieć jak skutecznie zapraszać ludzi na prezentację Twojego biznesu MLM
 • Chcesz zarabiać więcej i chcesz nauczyć innych w swoim zespole,  tego samego
 • Jeśli odpowiedziałeś TAK na którekolwiek z tych pytań, jesteś we właściwym miejscu!

Wiem, że prowadzenie rozmów z potencjalnymi klientami na początku może być trudne, nieefektywne, frustrujące i zniechęcać do dalszego działania… Też kiedyś zaczynałam i byłam w tym miejscu, co być może jesteś Ty…ale właśnie dzięki temu, że wciąż się nie poddawałam, i kontynuowałam prowadzenie nowych rozmów, a następnie analizowałam swoje błędy, by udoskonalać swoje techniki, w końcu doszłam do mistrzostwa w rozmowach! Teraz nie jet mi straszna, żadna rozmowa, czy to jest online zimny rynek, czy offline ciepły rynek.. I właśnie dlatego, zaprojektowałam ten kurs, by pomóc tym, którzy też są na początki tej drogi i szukają rozwiązań.

Osobiście stosuję praktyki przedstawione w kursie, na co dzień w swoim biznesie, i mam niesamowite wyniki. Każda rozmowa, jaką prowadzę, jest konkretna, bezpośrednia i skuteczna.  I to chcę Ci pokazać w tym kursie.

Opracowałam system, który pozwoli Ci nauczyć się tego, co powinieneś wiedzieć, tylko tego co potrzebujesz wiedzieć, by stać się Mistrzem w budowaniu relacji w Network Marketingu.

JEŚLI JUŻ TERAZ WIDZISZ JAK TWÓJ BIZNES MOŻE SIĘ ROZWINĄĆ DZIĘKI WIEDZY, KTÓRĄ UZYSKASZ Z KURSU, TO NIE WAHAJ SIĘ, TYLKO KLIKNIJ W PRZYCISK ZAMÓWIENIA KURSU.

Dołącz do innych ambitnych studentów i zbuduj stabilny biznes mlm

 

Naucz się jak skutecznie w rozmawiać z klientami by rekrutować do zespołu Network Marketingu i zarabiać. 

Mistrz Rozmowy to niezwykle przemyślany kurs i praktyczne wskazówki do zastosowania od zaraz!

Zawartość kursu została opracowana tak, aby maksymalnie skrócić czas poświęcony na naukę rozmów z potencjalnymi klientami, zwłaszcza obcymi osobami poznanymi w sieci. Wszystkie elementy kursu, tworzą doskonale przemyślaną całość, która jak na tacy podaje Ci niezwykle przydatną wiedzę i praktyczne umiejętności.

W KURSIE POKAŻĘ CI NIE TYLKO CO POWINIENEŚ ROBIĆ, ŻEBY MIEĆ EFEKTY, 

ALE ZWŁASZCZA JAK TO ROBIĆ!

Czas leci.... Wskakujesz na pokład?


Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/klaudia88/klaudiastawiarska.pl/public_html/wp-content/plugins/wpr-addons-pro/modules/countdown-pro/widgets/wpr-countdown-pro.php on line 122
Dni
Godzin
Minut
Sekund
© Copyright 2023. | Polityka Prywatności | Regulamin.