Klaudia Stawiarska logo
Krok 2 z 3: Uzupełnij swoje zamówienie
90% Ukończone

Poczekaj jeszcze moment {{customer_first_name}}! Mam dla Ciebie już ostatnią propozycję, która może Cię zainteresować!

Facebook Marketing dla MLM!

Kurs pełen konkretów, nie tylko CO ROBIĆ, ale dokładnie JAK TO ROBIĆ!
czyli jak działać na Facebooku, by zbudować wielki biznes MLM (dla początkujących).

KURS JEST GENIALNYM ROZWIĄZANIEM DLA KAŻDEGO, KTO CHCE BUDOWAĆ BIZNES MLM PRZEZ FACEBOOKA

Dlaczego warto wziąć udział w kursie

W kursie Facebook Marketing, otrzymasz ode mnie prawie 3h samych konkretów jak działać na Facebook w branży MLM. Kiedy poznasz te techniki i strategie, już nigdy nie będziesz tracić czasu na umawianie spotkań offline oraz już nigdy nie będziesz mieć problemu z kończącą się listą kontaktów! Nabierzesz pewności siebie, i zaczniesz budować biznes globalnie!

Zaoszczędzisz czas

W kursie, pokazuję Ci same konkrety i uczę krok po kroku, jak zacząć korzystać z Facebooka, by nie trwonić czasu na zbędne aktywności, które nie przynoszą żadnych dochodów i efektów biznesowych. Zero “wodolejstwa” i “owijania w bawełnę”. Bezpośrednio otrzymasz przewodnik działania, do zastosowania w praktyce, w swoim biznesie MLM, natychmiast! Ten kurs otworzy Ci oczy na możliwości rozwojowego Twojego biznesu na Facebooku.

Otrzymasz konkretny plan działania

Otrzymasz ode mnie podane na tacy, praktyczne wskazówki jak zacząć działać skutecznie, by szybko zobaczyć efekty. Dzięki Kursowi Facebook Marketing, pokonasz wszystkie wątpliwości i blokady związane z działaniem na Facebooku. Przedstawię Ci najlepsze strategie, które sama stosuję na co dzień do pozyskiwania klientów i partnerów na Facebooku, i mam dzięki temu niesamowite efekty! Pokażę Ci tylko to, co działa! Lecz też dowiesz się, co nie działa, by unikać tych aktywności.

Oszczędzisz pieniądze & będziesz zarabiać więcej !

W strategiach i metodach działania na co dzień na Facebooku, pokazuję Ci tylko darmowe sposoby na pozyskiwanie klientów. A więc tu nie znajdziesz żadnych “haczyków”, gdzie będziesz musiał płacić za reklamy itp. Pokażę Ci jak efektywnie działać, by mieć natychmiast wyniki. Oprócz tego, trafisz do klientów globalnie, za darmo! co oczywiście spowoduje, że będziesz zarabiać więcej! to trafiasz do konkretnych klientów, którzy potrzebują tego, co masz. Twoją największą inwestycją tutaj, będzie poświęcony czas na odpowiednie działanie!

Naucz się dziś działać na Facebooku od podstaw i zacznij zarabiać więcej!

Dzięki Kursowi Facebook Marketing, pokonasz wszystkie wątpliwości i blokady związane z działaniem na Facebooku.

 

Nauczysz się od podstaw jak rekrutować na Facebooku potencjalnych klientów i partnerów oraz jak skutecznie działać, by nie marnować czasu na zbędne aktywności.

 

Kurs pełen konkretów, nie tylko CO ROBIĆ, ale dokładnie JAK TO ROBIĆ!

czyli jak działać na Facebooku, by zbudować wielki biznes MLM

Chcesz być niezależnym liderem biznesu MLM i nauczyć się raz na zawsze prostych technik działania online, ale nie cierpisz technologii ?

Wiem, że mnóstwo początkujących osób ma małe wyzwanie by móc się wdrożyć w działanie na Facebooku, i w znajdywanie klientów i partnerów, spośród milionów użytkowników. A jednak bardzo ważne jest to, by od samego początku wiedzieć na co zwracać uwagę, by nie tracić okazji biznesowych! 

Co możesz zrobić, to wolnym tempem odkrywać “tajemnice” Facebooka i powoli szukać sposobów na najlepsze, skuteczne  działanie, który być może będzie przynosiło efekty…. lub możesz  zapisać się na ten kurs i zacząć od razu działać odpowiednio dobrze, by mieć szybko efekty ! 

W kursie, który zaprojektowałam pokazuję Ci krok po kroku, jak podjeść do budowania biznesu online w branży Network Marketingu, od czego zacząć i jak zaplanować swoje aktywności online, długoterminowo. Jeśli nie lubisz technologii, to nie ma obaw! Wszystko pokazuje w super prosty sposób, byś mógł zastosować wszystko natychmiast w biznesie!

Moduły kursu

Fenomen biznesu MLM, zrozum fundamenty duplikacji

Dla początkujących: jak tłumaczyć fenomen branży

Gdzie szukać klientów na Facebooku

Krok po kroku, w jaki sposób znajdywać klientów dla naszych produktów i partnerów dla naszego biznesu

Jakie wykonać kroki przed pierwszym kontaktem

Co powinieneś zrobić, zanim napiszesz pierwszą wiadomość do obcej osoby na Facebooku

Główne prawo budowania relacji na Facebooku

Podstawowa wiedza, która może zmienić bieg zdarzeń w Twoim codziennym działaniu online

Dlaczego obcy ludzie Cię ignorują

Jakie są najczęstsze powody, dlaczego obcy ludzie będą Cię ignorować. Bądź świadomy tego i przygotuj się na te sytuacje

Twój profil osobisty – podstawy

Jak ustawić profil osobisty na sukces w biznesie MLM

Kluczowe wskazówki Fanpage

Co to za narzędzie i po co Ci ono w biznesie: Fanpage podstawy

Jak postować na Facebooku by intrygować

Jakie posty publikować na profilu oraz w grupach na Facebooku, by przyciągać uwagę Twojego klienta

Top wskazówki budowania profilu, tak by przyciągał klientów i partnerów do biznesu

Twój profil to Twój magnes, i albo nim przyciągniesz klientów, albo odepchniesz. Buduj profil tak, by ich przyciągał!

Jak rozmawiać z nowymi osobami

Konkretne skrypty jak inicjować rozmowę i jak wprowadzać temat naszego projektu. Podstawowe informacje na temat rozmów na Facebooku

Złota Zasada "5"

Stosuj tą zasadę na co dzień w swoim biznesie, a dołączysz do Top Liderów network Marketingu na świecie!

Zasady budowania relacji

Jak budować relację w Social Mediach by była skuteczna

Podsumowanie kluczowych działań na Facebooku każdego dnia

Jak zaplanować swoje działanie na Facebooku na co dzień, by wykonywać priorytety i być produktywnym w swoich aktywnościach biznesowych

godzin nagrań
1
lekcji
1
narzędzi do pobrania
1
osób przeszło już przez kurs
1

Facebook Marketing: czym wyróżnia się ten kurs ?

W kursie Facebook Marketing, otrzymasz ode mnie prawie 3h samych konkretów jak działać na Facebook w branży MLM. Kiedy poznasz te techniki i strategie, już nigdy nie będziesz tracić czasu na umawianie spotkań offline oraz już nigdy nie będziesz mieć problemu z kończącą się listą kontaktów! Nabierzesz pewności siebie, i zaczniesz budować biznes globalnie!

Pokażę Ci jak działać na Facebooku krok po kroku w jak najłatwiejszy sposób! Nie musisz być ekspertem marketingu i znać się na technicznych sprawach Social Media, żeby zacząć rozwijać swój biznes! Pokażę Ci jakie to proste, bez zbędnych informacji i “owijania w bawełnę”… same konkrety, jak skutecznie spędzać czas na Facebooku by rozwijać swój biznes MLM!

Zapisz się na kurs i już po nie całych 3h będziesz wiedział, na czym to wszystko polega, wykorzystując cały potencjał Facebooka!

Otrzymasz konkretny plan działania, dziennych aktywności, by nie tracić czasu na ciągłe szukanie odpowiedzi, jak rekrutować na Facebooku….

W kursie są przedstawione wszystkie moje praktyki, dzięki którym zapisałam osobiście ponad 80 osób w mniej niż rok, tylko przez Facebooka, nie mając żadnego doświadczenia w MLM ani w Social Mediach!

Dla kogo jest ten Kurs

W kursie powinien wziąć udział każdy, kto chce zapewnić sobie sukces w biznesie Network Marketingu.
Wymagania: Podstawowa wiedza na temat obsługi komputera.

Jeśli już teraz widzisz jak Twój biznes może się rozwinąć dzięki wiedzy, którą uzyskasz z kursu, to nie wahaj się, tylko kliknij w przycisk zamówienia kursu.

Dołącz do innych ambitnych studentów i zbuduj swój biznes mlm na facebooku

Naucz się dziś dziś konkretnie działać i zaoszczędź czas na szukaniu odpowiednich strategii !
Większość moich strategii jest regularnie w programie wdrażane w działanie na co dzień  (praktycznie każdego dnia)… dlatego mam pewność, że są skuteczne!

Ty też możesz zbudować wielki zespół online, nie znając osobiście ludzi.  Pokażę Ci jak to zrobić krok po kroku.

Gotowy na nową dawkę wiedzy ?
Ten kurs to pierwszy krok w kierunku poznania Facebooka oraz samodzielnego budowania biznesu MLM strategicznie.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Facebookiem i chcesz zbudować wielki biznes MLM, a nie chcesz ciągle tracić czasu na nieodpowiednie działanie, zależy Ci na tym, żeby szybko zarabiać i awansować w swojej firmie – jesteś we właściwym miejscu.

 Wszystkie elementy kursu, tworzą doskonale przemyślaną całość, która jak na tacy podaje Ci niezwykle przydatną wiedzę i praktyczne umiejętności.

Jedyne co musisz zrobić to po prostu rozpocząć naukę i natychmiast zastosować w praktyce, nabytą wiedzę.

Wartość kursu
0
© Copyright 2023. | Polityka Prywatności | Regulamin.