Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne
70% ukończone
Gratulacje {{customer_first_name}}! To była bardzo dobra decyzja! Cieszę się, że już wkrótce Twoja marka w Social Media, zacznie generować płacących klientów! Ale zanim przejdziesz dalej i dokończysz zamówienie, mam dla Ciebie coś jeszcze...
LIMITOWANA OFERTA TYLKO DLA MOICH KLIENTÓW, KTÓRZY KUPILI EBOOK “SKARBIEC SKRYPTÓW”

Obejrzyj to krótkie wideo:

Odtwórz wideo
Odbierz dostęp do kursu Canva Master Grafika
i natychmiast wyróżnij swoją markę na wszystkich swoich Social Media!
Naturalnie zwiększ zasięgi, zaangażowanie oraz sprzedaż!

Co byś powiedział, gdybyś mógł mieć realny wpływ na to jak odbierają Cię Twoi odbiorcy i klienci poprzez tworzenie spójnej, profesjonalnej, wyróżniającej się graficznie marki online?

Jeśli chcesz przejąć totalną kontrolę nad swoją marką i nie chcesz więcej czekać na projekty od grafików, to naucz się tworzyć samodzielnie projekty w darmowym programie Canva!

 

Zadbaj o swój wizerunek w sieci i zdobądź zaufanie swoich potencjalnych klientów!

Naucz się tworzyć profesjonalne grafiki, jednocześnie obniżając koszty związane ze zlecaniem tych usług na zewnątrz Twojej firmy.

 

Wiem, że tworzenie grafik, może być frustrujące i czasochłonne. Możesz spędzić godziny lub nawet dni, próbując znaleźć odpowiedni tutorial online czy darmowy samouczek. 

 

Szukanie projektanta, który wykona dla Ciebie specjalną grafikę lub film, może być jeszcze większym wyzwaniem, nie dość, że czasochłonnym, to też bardzo kosztownym!

 

Właśnie dlatego stworzyłam kurs Canva Master Grafika – aby nauczyć ludzi takich jak Ty, jak łatwo zacząć korzystać z programu Canva.

Ludzie z natury określają markę po wyglądzie... 

Oprócz skutecznych treści na swoich kontach Instagrama czy Facebooka na których budujesz swoją markę, ważne jest również to w jaki sposób pokazujesz się w sieci z każdej strony!

To znaczy… jaką wizualnie markę budujesz!

Wiem, że nie ocenia się książki po okładce, ale w internecie, kiedy ktoś Ciebie nie zna, to czy chcesz tego, czy nie, oceni Cię po wyglądzie Twoich Social Mediów, strony www, stron landingowych, produktów jakie tworzysz, newslettera, lead magnetu itd.

 

Dlatego zachęcam Cię, żebyś zadbał o profesjonalną, spójną graficznie markę w sieci w każdym jej aspekcie!

Zdaję sobie sprawę, że mnóstwo początkujących osób online, ma niemałe wyzwanie by się wyróżnić w Social Media spośród milionów użytkowników.

 

Dlatego tym bardziej powinieneś już teraz tworzyć swoją spójną, profesjonalną markę, od samego początku bycia online, i nie tracić czasu… oraz okazji sprzedażowych….bo konkurencji tylko przybywa.

Im wcześniej zaczniesz, tym bardziej skorzysta na tym Twój biznes i Twoja marka!

 

Mam dla Ciebie coś wyjątkowego!

Osobiście używam Canvy od lat  (bezpłatnego programu do projektowania grafik) i znam jej każdy zakamarek, zarówno wersję darmową jak i PRO.

 

W kursie Canva Master Grafika, krok po kroku nauczę Cię wszystkiego co niezbędne, do zbudowania wyróżniającej się, profesjonalnej marki online, która od pierwszego wejrzenia będzie wzbudzać zaufanie i lojalność klientów!  

 

Kurs jest dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z projektowaniem w Canvie, ale również dla tych którzy projektują w Canvie, lecz nie wykorzystują całego jej potencjału i nie rozumieją wszystkich funkcji i nowości Canvy.

 

Kurs jest oparty na darmowej wersji Canvy, tak więc nie zapłacisz ani złotówki za swoje unikatowe projekty!

Naucz się projektować w Canvie od A do Z!

Ten 10 godzinny kurs został zaprojektowany tak, by nauczyć Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o tworzeniu zachwycających grafik dla swojego biznesu online. 

 

W kursie otrzymasz ode mnie praktyczną wiedzę podaną na tacy, jak zostać Mistrzem Grafiki i własnych projektów, nie znając Photoshopa i innych programów. 

 

Pokażę Ci, jak łatwo możesz wyróżnić się i przyciągnąć klientów przez Social Media, poprzez tworzenie wyjątkowych grafik, poświęcając nawet mniej niż 5 minut na design.

Jak w łatwy sposób zacząć projektować grafiki w Canvie

Dla kogo jest ten kurs

Kurs “Canva Master Grafika” jest idealny dla:

Po tym kursie będziesz bez problemu projektować swoje własne grafiki i budować silną markę online. Swobodnie będziesz potrafił zrobić projekt na Social Media w mniej niż 5 minut, tym samym zapadając w pamięć klientów i budując swój profesjonalny wizerunek.

Dlaczego warto wziąć udział w kursie

Moje szkolenie z programu Canva przeszło już tysiące osób, którzy nigdy nie mieli do czynienia z projektowaniem żadnych grafik, i tuż po kursie stali się samodzielnymi Mistrzami Grafiki! Ty też możesz! Zapraszam Cię na ten świetny kurs !

Po ukończeniu tego kursu, będziesz potrafił samodzielnie projektować:

Poniżej przykłady projektów grafik z kursu Canva Grafika

Wszystkie grafiki zostały zaprojektowane w darmowej wersji Canvy!

Ten kurs to doskonałe uzupełnienie ebooka “Skarbiec Skryptów”

 

Bo przecież nie tylko będziesz potrzebować grafiki do Social Media, 

ale również do strony www, bloga i wszelkich materiałów 

jakie stworzysz wokół swojego biznesu online!

Oprócz wiedzy na temat tworzenia Grafik w Canvie, otrzymasz również MEGA BONUSY!

EBOOK (wartość 47zł)

Praktyczny ebook z 370 pomysłami na filmy do Social Media.

Znajdziesz tu pomysły na filmy w formacie Rolek na Instagrama, Shorts na YouTube i inspiracje na TikToka.

Pomysły na filmy możesz również wykorzystać do postów pisanych w formacie tekstowym zamiast wideo, na Facebooka, LinkedIn, Instagrama lub Newsletter.

W ebooku pomysły na filmy zostały posegregowane według następujących branż:

WORKBOOK (wartość 47zł)

Aby marka w Social Media generowała dla nas sprzedaż, musi być odpowiednio przemyślana i strategicznie zaplanowana.

Wypełniając ćwiczenia zawarte w tym workbooku, ustalisz następujące kwestie dot. Twojej marki:

EBOOK (wartość 47zł)

Narzędziownik to ebook, który na pewno przypadnie do gustu przedsiębiorcom i marketerom, którzy chcą zwiększyć swoją skuteczność w Internecie i mediach społecznościowych.

“130 Narzędzi dla Biznesu Online” to kompendium sprawdzonych narzędzi, które pomogą Ci w kreowaniu contentu w postaci grafik i wideo oraz w skuteczności działań marketingowych.

W ebooku znajdziesz listę ponad 130 różnych narzędzi, dzięki którym z łatwością odkryjesz miejsca w sieci, które ułatwią Ci znacząco pracę, takie jak:

 • – lista 33 stron z których pobierzesz za darmo zdjęcia
 • – lista 16 stron z których pobierzesz za darmo filmy do swoich projektów
 • – lista 15 stron z których pobierzesz za darmo muzykę, audio i efekty dźwiękowe do swoich projektów
 • – lista 12 stron z których pobierzesz za darmo mockupy do swoich projektów
 • – lista 10 stron z których pobierzesz za darmo unikatowe ikony do swoich projektów
 • – lista 25 darmowych narzędzi do tworzenia grafik i wideo
 • – lista 18 darmowych narzędzi do planowania i prowadzenia biznesu online

EBOOK (wartość 47zł)

Praktyczny ebook, który jest kopalnią ukrytych, unikatowych elementów w Canvie.

Wpisując słowo kluczowe z tego ebooka w sekcji “Elementy” w panelu edycji szablonu w Canvie, znajdziesz elementy graficzne, które nie są oczywiste i łatwe do odkrycia. Oprócz listy słów kluczowych, otrzymasz listę skrótów klawiszowych, by ułatwić sobie pracę w Canvie i być jeszcze bardziej produktywnym.

W ebooku kategorie słów kluczowych dla elementów zostały podzielone na:

 • – Organiczne ilustracje i grafiki
 • – Gładkie tła, tekstury i papierowe elementy
 • – Abstrakcyjne projekty i estetyczne elementy dekoracyjne
 • – Kody marki Canva dla ilustracji mistycznych
 • – Elementy obrysu pędzla i farby
 • – Ręcznie rysowane elementy
 • – Elementy cytatów i słów
 • – Elementy ramek
 • – Odważne i kolorowe elementy
 • – Elementy: Girl Power + Równouprawnienie

SZKOLENIE (wartość 97zł)

Jeśli rozwijasz swoją markę i biznes przez Social Media i chcesz zaoszczędzić czas na ręcznym publikowaniu postów, koniecznie musisz poznać narzędzie Meta Business Suite! Aby nauczyć się, jak zautomatyzować proces publikowania postów na swoich profilach społecznościowych, ten tutorial będzie dla Ciebie najlepszy przewodnikiem na start!

W tutorialu “Jak automatyzować posty za FREE do Social Media” krok po kroku dowiesz się, jak korzystać z funkcjonalności Meta Business Suite do automatyzacji procesu publikowania postów na swoich profilach w mediach społecznościowych. Dzięki temu narzędziu będziesz mógł zaplanować i opublikować posty na Facebooka i Instagrama jednym kliknięciem, oszczędzając tym samym mnóstwo czasu i energii.

Jeśli chcesz zaoszczędzić czas na publikowaniu postów, rolek i relacji w Social Media oraz chcesz zoptymalizować swoje kampanie marketingowe, zobacz koniecznie ten tutorial!

Dyplom ukończenia kursu o projektowaniu grafik i wideo w Canvie

EXTRA BONUS!

Po ukończeniu kursu, otrzymasz ode mnie imienny Certyfikat!

 

Wartość BEZCENNE

Całkowita wartość pakietu

Wartość w sumie: 682 zł

Tylko teraz możesz mieć cały pakiet wraz z bonusami za jedyne 197zł

Pamiętaj jednak, że ta oferta jest TYLKO dla nowych klientów. Jak wyjdziesz z tej strony to stracisz tą okazję. W przyszłości planuję wrócić do ceny standardowej. 

Kliknij przycisk i dodaj kurs do zamówienia

Jestem tak pewna, że umiejętności z tego kursu zmienią Twój biznes na lepsze, że daję Ci pełną 30-dniową gwarancję satysfakcji. 

Nie musisz podejmować decyzji teraz. 

Wystarczy, że wypróbujesz kurs “Canva Master Grafika” i jeśli w ciągu 30-dni nie zobaczysz, że Twoja marka ma lepsze zasięgi, masz więcej zainteresowanych klientów i Twój biznes się rozwija, to napisz do mnie, a zwrócę Ci każdy grosz!

Jeśli chcesz być niezależnym kreatorem własnej marki online i nauczyć się raz na zawsze projektować grafiki w prosty sposób, to właśnie trafiłeś na odpowiedni kurs