ZOSTAŃ MISTRZEM ROZMOWY & BUDOWANIA REACJI

W tym kursie otrzymasz ode mnie merytoryczną wiedzę podaną na tacy, praktyczne ćwiczenia i gotowe rozwiązania, w jaki sposób rozmawiać z potencjalnymi klientami, by rozwijać swój zespół Network Marketingu. Podzielę się z Tobą konkretnymi przykłady z własnego doświadczenia.

DLACZEGO WŁAŚNIE TEN KURS CI POMOŻE

Ten ponad 4 godzinny kurs został zaprojektowany tak, by nauczyć Cię wszystkiego co musisz wiedzieć o rozmowach i budowaniu relacji w biznesie Network Marketingu. W tym kursie otrzymasz ode mnie merytoryczną wiedzę podaną na tacy, jak zostać Mistrzem Rozmowy i skutecznych relacji, budując biznes online i offline. Pokażę Ci, jak łatwo możesz rozwinąć skuteczną relację na Facebooku i znaleźć klientów w 3 prostych krokach. Cały kurs to same konkretne wskazówki JAK DZIAŁAĆ by natychmiast zobaczyć efekty i zacząć zarabiać. 

Osiągniesz swoje cele biznesowe szybciej

Dzięki temu, że będziesz potrafił rozmawiać i nawiązywać relacje w różnych sytuacjach, będziesz potrafił wykorzystać każdą okazję do nawiązania relacji i prawidłowo przeprowadzenia konwersacji. To z pewnością przyśpieszy rozwój Twojego biznesu i zwiększy zarobki!

Krok po kroku stworzysz własne złote skrypty

W kursie otrzymasz kilkadziesiąt przykładowych sytuacji  budowania relacji, dzięki którym zainspirujesz się, w jaki sposób powinno się przeprowadzić rozmowę, w celu finalizacji i sukcesywnego zamknięcia. Pozbędziesz się obawy przed rozmową z obcymi ludźmi i swobodnie będziesz potrafił rozwijać relacje.

Będziesz miał przewagę nad konkurencją

Wiedza, którą się z Tobą dzielę z własnych doświadczeń i praktyki codziennej, jest zamknięta w pigułce tego kursu. Nigdzie nie udostępniam tych materiałów i tylko tutaj z Tobą podzielę się moimi złotymi skryptami i schematami rozmów. To wiedza, jakiej nie ma 90% Twojej konkurencji! Poczujesz radość z budowania biznesu Network Marketingu, bo w końcu będziesz zauważać efekty swojej pracy.

Wzrośnie sprzedaż tuż po pierwszych lekcjach

Jeśli zastosujesz zasady, schematy, skrypty i moje porady przedstawione w tym kursie szybko zauważysz wzrost sprzedaży w swoim biznesie.  Otrzymasz ode mnie podane na tacy, gotowe rozwiązania, w jaki sposób rozmawiać z potencjalnymi klientami, by rozwijać swój zespół Network Marketingu. Tą wiedzę bez problemu przekażesz swojemu zespołowi, który dzięki Tobie, będzie również skuteczny w rozwoju biznesu MLM.

Poprawią się Twoje relacje w życiu osobistym

Po tym kursie będziesz czuł się pewniejszy siebie w rozmowach z ludźmi w różnych sytuacjach. Swobodnie będziesz potrafił przeprowadzić rozmowę z każdym człowiekiem, skutecznie, przedstawiając swoją ofertę biznesu lub produktu. Poprawi się jakość Twojej komunikacji nie tylko w biznesie, ale również w życiu osobistym. To na pewno wpłynie na lepszy standard życia i lepsze relacje osobiste.

Zaplanujesz strategicznie swoje działanie i oszczędzisz czas

Nauczysz się działać na zimnym, letnim i ciepłym rynku. Online i offline. Nauczysz się jak rozmawiać przez telefon, rozmową głosem; przez Messengera – rozmową pisaną; na żywo- rozmową naturalną. Dzięki temu, będziesz wiedział jak podejść do klienta, jaką strategię użyć i jak skutecznie zamknąć, co w rezultacie pozwoli Ci na zaoszczędzenie czasu, na nie konkretnych rozmowach. 

Zobacz dla kogo jest ten Kurs Online:

JESTEŚ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU, JEŚLI:

 • Jesteś przedsiębiorcą, networkerem, działasz w MLM, sprzedaży bezpośredniej , Network Marketingu czy Marketingu Sieciowym, i masz wiadomość do przekazania, ale nikt nie wydaje się słuchać
 • Chcesz zbudować duży, stabilny zespół w Marketingu Sieciowym,by zarabiać dochód pasywny
 • Chcesz zbudować dochodowy biznes, nie wydając ani grosza na reklamy, wykorzystując nieograniczone możliwości kontaktów na Facebooku
 • Chcesz mieć więcej klientów, i wiesz, że Facebook jest odpowiedzią, ale nie wiesz jak zacząć rozmowy z obcymi ludźmi i jak wprowadzić temat Twojej oferty
 • Chcesz wiedzieć jak skutecznie zapraszać ludzi na prezentację Twojego biznesu MLM
 • Chcesz zarabiać więcej i chcesz nauczyć innych w swoim zespole,  tego samego
 • Jeśli odpowiedziałeś TAK na którekolwiek z tych pytań, jesteś we właściwym miejscu!

WYOBRAŹ SOBIE…

 • Co stałoby się z Twoim biznesem, gdybyś wiedział konkretnie jakich skryptów używać w jakiej sytuacji i jak poprowadzić rozmowę z potencjalnymi klientem, by zakończyła się zamknięciem czyli sprzedażą?
 • Co stałoby się, gdyby każda osobą z którą rozmawiasz, chciała dowiedzieć się tego czym się zajmujesz, lub jakie produkty oferujesz ?
 • Jak byś podchodził do każdego człowieka, gdybyś wiedział konkretnie jak z nim rozmawiać, by wprowadzić temat propozycji?
 • Jak bardzo byś się czuł pewny siebie, gdybyś wiedział jak pokierować rozmową, poprzez zadawanie konkretnych pytań?
 • Pamiętaj to! Aby ludzie kupowali od Ciebie, muszą Cię poznać, polubić, zaufać
 • Przygotuj się więc na bycie Mistrzem w Rozmowach na Messenger i na żywo, aby każdego dnia odkrywać nowych potencjalnych klientów, i rozwijać swoją organizację w Network Marketingu!
 • Twoim celem jest praktykowanie rozmów z prospektami, aby poradzić sobie z nawet najbardziej „zamkniętym” klientem. I to szkolenie właśnie jest po to byś został MISTRZEM ROZMÓW A ZARAZEM SPRZEDAŻY!
Jak skutecznie prowadzić rozmowy by ludzie byli zainteresowani Twoim projektem

Ten kurs to odpowiedź na Twoje najtrudniejsze pytanie: jak rozmawiać z potencjalnymi, żeby chcieli się zapisać do Twojego biznesu. Przełamiesz również obawy przed poznawaniem nowych ludzi i pokazywaniem im oferty produktowej oraz biznesowej.

Jak prowadzić efektywnie rozmowę na messenger

Nauczysz się jak efektywnie prowadzić rozmowę pisaną na messenger z obcą osobą poznaną na Facebooku

Jak pisać do osób z różnych sytuacji, z zimnego i ciepłego rynku

Otrzymasz konkretne wskazówki JAK DZIAŁAĆ by natychmiast zobaczyć efekty i zacząć zarabiać. Zobaczysz, że jest to prostsze niż Ci się wydaje!

Poznasz mój Sekret #1 na rozmowę z ludźmi z zimnego rynku + otrzymasz skuteczne skrypty

Ta wiedza może zmienić całkowicie Twój system działania. W tych czasach każdy chce budować biznes online, lecz nie każdy wie jak to poprawnie robić. Poznasz jakie są moje sposoby na wprowadzenie tematu biznesu lub produktu! Dowiesz się również jakich błędów nie popełniać w rozmowie

Dowiesz się jak zdobyć klienta przez Facebooka w 3 krokach

Pokażę Ci najprostsze strategie pozyskiwania klientów na Facebooku.

Nauczysz się zasad skutecznej komunikacji

Dowiesz się jakich argumentów używać, by zmotywować do słuchania Twojej oferty. Określisz jaki problem rozwiążesz w życiu swojego klienta, przez co Twoja rozmowa będzie skuteczna! Dzięki tej wiedzy, świadomie wybierzesz najlepszy sposób i skrypt dla siebie, w rozmowach online i offline

Moduły kursu

Sprawdź co znajdziesz w kursie. Kliknij, by rozwinąć

Przywitanie oraz co znajdziesz w kursie Mistrz Rozmowy i Relacji

W tej lekcji przedstawię Ci podstawy umiejętności jakie musisz rozwijać i doskonalić każdego dnia, by być profesjonalistą w tym biznesie. Pokrótce opowiem jak z jakich zagadnień składa się kurs, a na kolejnych lekcjach przedstawię Ci konkretnie wyjaśnienie każdego tematu.

W tej lekcji nauczysz się jakie są podstawy działania na Facebooku, od czego zacząć budowanie swojej marki i jaki ma to wpływ na Twoje nowe znajomości i potencjalnych klientów

W tej lekcji nauczysz się jakie wygląda proces pozyskiwania klienta na Facebooku. Poznasz 3 proste kroki, które ułatwią Ci szukanie idealnego klienta i partnera do Twojego zespołu.

W tej lekcji nauczysz się jak rozmawiać z nowo poznanymi, potencjalnymi partnerami i klientami, na Facebooku. Od czego zacząć rozmowę, jak zagadać, jak poprowadzić rozmowę.

W tej lekcji nauczysz się jak skutecznie prowadzić rozmowę na messenger, jakie są elementy, o których musisz pamiętać i jakich błędów nie popełniać.

W tej lekcji nauczysz się jak kontrolować rozmowę poprzez odpowiednio zadane pytania. Dowiesz się dlaczego warto zadawać pytania i co się stanie, kiedy ich nie zadajesz, jak to wpłynie na Twój rezultat rozmowy.

W tej lekcji podsumujemy część pierwszą kursu oraz wprowadzimy do części drugiej. Nauczysz się również jakich, podstawowych błędów nie popełniać w rozmowach z potencjalnymi klientami, poznanymi na Facebooku i nie tylko…

W tej lekcji nauczysz się jak ważne jest bycie świadomym argumentów za Twoją firmą, produktami i branżą. W jaki sposób i jakich argumentów używać, by zainteresować potencjalnych klientów, swoją ofertą produktową lub biznesową. Również nauczysz się jak robić skuteczny Follow up, najważniejszy krok w procesie rekrutacji

W tej bonusowej lekcji, nauczysz się jak powinna wyglądać rozmowa przez telefon z ciepłymi rynkiem. Jakie elementy składają się na dobrze wykonaną rozmowę telefoniczną. Krok po kroku przedstawię Ci jak rozmawiać skutecznie przez telefon.

W tej lekcji poznasz różne rodzaje podejść by zaprosić potencjalnego klienta na spotkanie, w celu przedstawienia prezentacji. Podam Ci wiele przykładów, skryptów, którymi możesz się zainspirować i zacząć stosować od zaraz!

W tej lekcji dowiesz się jak konkretnie wykorzystać technikę zapraszania pośredniego, z listy kontaktów ciepłych oraz zimnych. Dowiesz się również jak poprosić o rekomendację znajomych- Twoich znajomych, by poszerzyć swoją listę kontaktów. Podsumujemy również wszystkie niezbędne elementy w rozmowach telefonicznych, podczas umawiania skutecznych spotkań.

W tej lekcji nauczysz się jak zagadywać do ludzi z zimnego rynku, poznanych w różnych sytuacjach, w taki sposób by zaintrygować swoją ofertą i zaprosić na prezentację. Przedstawię konkretne skrypty i scenariusze, jak zachować się w danej sytuacji.

Lekcja 13. Podsumowanie zasad komunikacji online i offline

W tej lekcji podsumujemy kurs Mistrz Rozmowy oraz zasady rozmów na messenger.

#Pobierz konkretne zeszyty ćwiczeń, przewodniki, checklisty i linki z narzędziami.

# BONUS: Otrzymasz również złoty skrypt Rozmowy na Messenger w postaci infografiki do wydrukowania.

#BONUS: Otrzymasz PDF z gotowymi skryptami do natychmiastowego zastosowania w praktyce


#BONUS Otrzymasz gotowe skrypty na rozmowę w różnych sytuacjach z różnymi ludźmi offline i online

godzin nagrań
1
lekcji
1
narzędzi do pobrania
1
extra bonusów
1

Mistrz Rozmowy : czym wyróżnia się ten kurs ?

Otrzymasz ode mnie podane na tacy, merytoryczne i praktyczne wskazówki jak zaczynać relację, jak prowadzić rozmowę i jak zamykać, by sprzedawać i zarabiać więcej!

Po tym kursie będziesz bez problemu prowadzić rozmowy z potencjalnymi klientami online i offline, porzucisz obawy przed odrzuceniem i pokonasz wszystkie swoje problemy, związane z prowadzeniem efektywnych rozmów. Wzrośnie Twoja pewność siebie i świadomie będziesz potrafił poprowadzić każdą rozmowę do finalizacji.

Dla kogo jest ten Kurs

Wiem, że prowadzenie rozmów z potencjalnymi klientami na początku może być trudne, nieefektywne, frustrujące i zniechęcać do dalszego działania… Też kiedyś zaczynałam i byłam w tym miejscu, co być może jesteś Ty…ale właśnie dzięki temu, że wciąż się nie poddawałam, i kontynuowałam prowadzenie nowych rozmów, a następnie analizowałam swoje błędy, by udoskonalać swoje techniki, w końcu doszłam do mistrzostwa w rozmowach! Teraz nie jet mi straszna, żadna rozmowa, czy to jest online zimny rynek, czy offline ciepły rynek.. I właśnie dlatego, zaprojektowałam ten kurs, by pomóc tym, którzy też są na początki tej drogi i szukają rozwiązań.

Osobiście stosuję praktyki przedstawione w kursie, na co dzień w swoim biznesie, i mam niesamowite wyniki. Każda rozmowa, jaką prowadzę, jest konkretna, bezpośrednia i skuteczna.  I to chcę Ci pokazać w tym kursie.

Opracowałam system, który pozwoli Ci nauczyć się tego, co powinieneś wiedzieć, tylko tego co potrzebujesz wiedzieć, by stać się Mistrzem w budowaniu relacji w Network Marketingu.

Jeśli już teraz widzisz jak Twój biznes może się rozwinąć dzięki wiedzy, którą uzyskasz z kursu, to nie wahaj się, tylko kliknij w przycisk zamówienia kursu.

Podsumowanie

Dzięki temu kursowi, zdobędziesz pewność siebie w rozmowach z ludźmi z ciepłego i z zimnego rynku, zwiększysz sprzedaż i zarobki, a przy okazji oszczędzisz czas i będziesz skuteczniejszy.

Krok po kroku

Z tym kursem od A do Z stworzysz własny wizerunek w sieci, a od tego dzieli Cię tylko jeden krok do większych zarobków i wolności.

Dostęp online

Dostęp do kursu otrzymasz natychmiast po zakupie. Kurs jest dostępny na specjalnej platformie, do której otrzymujesz login i hasło. W każdej chwili możesz zalogować się na konto i korzystać z kursu dowolną ilość razy.

Dostęp do aktualizacji

Wraz z zakupem kursu otrzymujesz dostęp do jego wszystkich aktualizacji. Jeżeli kurs zostanie wzbogacony o nowe lekcje, wskazówki, porady, PDFy, Ty otrzymasz je zupełnie za darmo.

Zeszyty ćwiczeń

Dzięki dołączonym materiałom, dostępnym do pobrania na komputer, w łatwy sposób powtórzysz wszystkie zadania. Na bieżąco możesz sprawdzać stan swojej wiedzy, po przez wykonywanie ćwiczeń.

Nagrania video

Oglądaj filmy instruktażowe, w których przedstawiam Ci w przejrzysty sposób każde zagadnienie i pokazuję krok po kroku wszystkie elementy. Aktywności, które Ci pokazuję, możesz od razu zastosować swoim biznesie.

Dożywotni dostęp

Kupując ten kurs zyskujesz do niego dożywotni dostęp. Możesz wracać do poszczególnych lekcji, kiedy masz czas i ochotę.

Dołącz do innych ambitnych studentów i zbuduj stabilny biznes mlm

Naucz się jak skutecznie w rozmawiać z klientami by rekrutować do zespołu Network Marketingu i zarabiać. 

Mistrz Rozmowy to iezwykle przemyślany kurs i praktyczne wskazówki do zastosowania od zaraz!

Zawartość kursu została opracowana tak, aby maksymalnie skrócić czas poświęcony na naukę rozmów z potencjalnymi klientami, zwłaszcza obcymi osobami poznanymi w sieci. Wszystkie elementy kursu, tworzą doskonale przemyślaną całość, która jak na tacy podaje Ci niezwykle przydatną wiedzę i praktyczne umiejętności.


Jedyne co musisz zrobić to po prostu rozpocząć naukę i natychmiast zastosować w praktyce, nabytą wiedzę.

Najczęściej zadawane pytania

Po zakupie otrzymujesz link na adres e-mail, do platformy, na której znajdziesz wszystkie materiały kursu oraz bonusy.  Kurs realizujesz samodzielnie i sam decydujesz o tempie, w jakim to robisz.

Co powiesz, na dostęp do kursu na zawsze ? Po zarejestrowaniu się, masz nieograniczony dostęp do tego kursu tak długo, jak chcesz – na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach.

Każda lekcja zajmie Ci około 20–45 minut. Moim celem  jest, abyś mógł natychmiast zastosować wiedzę w praktyce! Oprócz tego otrzymujesz ćwiczenia i checklisty, by utrwalić wiedzę.

Tak, po zakupie możesz pobrać fakturę VAT (23%) na stronie sklepu. Faktura jest wystawiana automatycznie i możesz ją pobrać od razu po opłaceniu zamówienia. Otrzymasz  natychmiast na konto.

Klaudia Stawiarska

Trener biznesu online & Network Marketingu

klaudia-Stawiarska.jpg
Budowanie zespołu online 80%
Budowanie innych źródeł dochodu online 90%

Od początku 2017 roku pracuje w branży Network Marketingu i jest Liderem zespołu. 

Trener, który uczy z ogromnym entuzjazmem i energią, byś i Ty mógł skorzystać z efektów, jakie płyną z zastosowania metod biznesu online. Krok po kroku, bez wymówek, prosto do sukcesu.

Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami, autorka wielu e-booków, kursów online i szkoleń 

Szkoli networkerów, którzy chcą poprawić wyniki budowania zespołu w Network Marketingu, komunikację z klientem i podnieść produktywność.

PRZECZYTAJ  DOKŁADNY OPIS KLAUDII STAWIARSKIEJ TUTAJ

Jeśli masz jakieś pytanie, pisz na: klaudia@klaudiastawiarka.pl lub wypełnij formularz na https://klaudiastawiarska.pl/kontakt