MISTRZ OBIEKCJI

Zawartość kursu została opracowana tak, aby każdy potrafił poradzić sobie z najbardziej absurdalnymi obiekcjami w branży Marketingu Sieciowego. Kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą wykonywać mniej rozmów z prospektami, i stanowczo zamykać każdą relację, nowymi zapisami w zespole.

DLACZEGO WŁAŚNIE TEN KURS CI POMOŻE

Ten 5 godzinny kurs został zaprojektowany tak, by nauczyć Cię wszystkiego co musisz wiedzieć o skutecznym radzeniu sobie z obiekcjami w marketingu sieciowym, jak im zapobiegać i jak pełnić rolę konsultanta w rozmowach z prospektami.  W tym kursie otrzymasz ode mnie praktyczną wiedzę podaną na tacy, jak zostać Mistrzem Obiekcji i jak używać konkretnych argumentów, uświadamiających potencjalnego partnera. Pokażę Ci, jak łatwo możesz poradzić sobie z każdą obiekcją i pytaniem w Twoim biznesie Network Marketingu, poprzez używanie jednego, prostego konceptu, łatwego do powtórzenia natychmiast, dla Ciebie i Twojego zespołu. Idee, które Ci przedstawię, są proste do wdrożenia od zaraz! Po tym mini-kursie, żadna obiekcja nie będzie Ci straszna, a tempo rozwoju Twojego zespołu wzrośnie kilkunastu-krotnie!

Zaoszczędzisz czas

Pokazuję same konkrety i uczę krok po kroku, jak używać konkretnych argumentów w danych obiekcjach, oraz jak im zapobiegać, by w ogóle się nie pojawiały! Wyjaśnię Ci również powód, dlaczego dana obiekcja występuje w Twoich konwersacjach z prospektami. Zaoszczędzisz mnóstwo czasu na rozmowach z potencjalnymi klientami i szybciej zamkniesz relacje. Wykonasz mniej rozmów, natomiast będą one skuteczniejsze! Przyśpieszysz rozwój swojego biznesu i szybciej osiągniesz swoje cele!

Otrzymasz ebooka ze skryptami

Otrzymasz ode mnie podane na tacy, skrypty na najczęściej pojawiające się obiekcje w marketingu sieciowym. Stworzysz swoje własne odpowiedzi na obiekcje, na podstawie prostych konceptów podanych w 55 str. ebooku. Będziesz wykonywać skuteczne rozmowy i stanowczo zamykać konwersacje z prospektami online i offline. Jestem pewna, że będziesz bawić się dobrze podczas tego kursu, a następnie przy wdrażaniu wiedzy w praktykę!

Oszczędzisz pieniądze & będziesz zarabiać więcej !

Dzięki temu kursowi, nauczysz się konkretnie prowadzić konwersacje do pozytywnej finalizacji. Oszczędzisz pieniądze na drogich kursach i szkoleniach, w których jest zbyt dużo teorii, a zbyt mało praktyki i konkretnych przykładów z życia. W tym kursie otrzymasz samo “mięcho” do zastosowania natychmiast w swoim biznesie. Nauczysz się jak w prosty sposób rozmawiać tak, by Twój prospekt chciał dołączyć do Twojego projektu. Kurs przygotuje Cię do nawet najtrudniejszych obiekcji, jakie mogą Ci się “przydarzyć” w konwersacjach z prospektami.

Zobacz dla kogo jest ten Kurs Online:

Naucz się dziś radzić z obiekcjami prospektów i zaoszczędź czas na nieskutecznych rozmowach

  • Czy chcesz wykonywać mniej rozmów z potencjalnymi partnerami, zapobiegając pojawieniu się obiekcji, ale nie wiesz jak to zrobić?
  • Czy poświęciłeś czas i energię szkoląc się na temat działania w MLM, ale wciąż nie masz efektów?
  • Chcesz działać profesjonalnie i mieć silną postawę w swoim biznesie?
  • Chcesz prowadzić konwersacje z prospektami, nie obawiając się pytań i obiekcji pojawiających się po pokazaniu prezentacji?
  • Chcesz zbudować swój biznes stabilnie i profesjonalnie, wyróżniając się na tle konkurencji ?
  • Jesteś początkującym Networkerem, który uczy się konkretnie zamykać?
  • Jesteś początkujący i nie masz żadnego doświadczenia w rozmowach z prospektami?
  • Jeśli odpowiedziałeś TAK na którekolwiek z tych pytań, jesteś we właściwym miejscu!

Chcesz zbudować stabilny zespół Network Marketingu bez namawiania i przekonywania ludzi do swojego projektu ?

Wiem, że mnóstwo początkujących osób w marketingu sieciowym, ma małe wyzwanie by doprowadzić rozmowę z potencjalnymi prospektami do pozytywnej finalizacji konwersacji, czyli zapisu do zespołu.

Istnieje kilka sposobów na to, by zapobiec pojawieniu się obiekcji i absurdalnych pytań ze strony prospektów, po przedstawieniu prezentacji. Kiedy je zastosujesz, automatycznie przyśpieszasz rozwój swojego biznesu, gdyż nie musisz później tracić czasu na “tłumaczenie się” i wykonywanie kolejnych rozmów.

 Jeśli jesteś świadomy obiekcji, które mogą się pojawić i wiesz jak na nie zareagować, gdy się pojawią, to automatycznie wpływa to na Twoją postawę i pewność siebie. Kiedy jesteś pewny siebie, ludzie traktują Ciebie i Twój projekt poważnie, co sprawia, że interesuje ich to co masz do przedstawienia i częściej decydują się na dołączenie. 

Naucz się radzić z obiekcjami, zanim się jeszcze pojawią, by stać się Mistrzem w tej profesji i osiągać swoje cele biznesowe jeszcze szybciej. 

Jak radzić sobie z z 20 najczęściej pojawiającymi się obiekcjami w Network Marketingu
Jak rozmawiać by zapobiec pojawieniu się obiekcji
Jak zachować profesjonalną postawę, by traktowano Ciebie i Twój biznes, poważnie
Jak zastosować koncept, który działa na każdą obiekcję
Jakie zadawać pytania, by prospekci chcieli na nie odpowiadać
Jak pełnić rolę profesjonalnego konsultanta w branży
Jak rozmawiać mniej i zapisywać więcej
Jak przyśpieszyć decyzję o dołączeniu do zespołu
Jak konkretnie i stanowczo zamykać
Jak się zachować wobec ludzi, którzy są ignorantami

Moduły kursu

Sprawdź co znajdziesz w kursie. Kliknij, by rozwinąć

Wprowadzenie & jak zapobiegać obiekcjom, zanim się pojawią

W tej lekcji nauczysz się, prostej zasady, która działa na każdą obiekcję Twoich niepewnych prospektów.

#1 „NIE MAM PIENIĘDZY”.

#2 „WYGLĄDA SUPER, ALE TO NIE DLA MNIE”

#3 „MUSZĘ SIĘ JESZCZE ZASTANOWIĆ, PRZEMYŚLEĆ”;

#4 „ILE JUŻ ZAROBIŁAŚ”; „ZOBACZĘ NAJPIERW, JAK TY SOBIE PORADZISZ W TYM BIZNESIE” 

#5 „MUSZĘ NAJPIERW POROZMAWIAĆ Z MOIM PARTNEREM” 

#6 „NIE MAM CZASU” 

#7„WYGLĄDA JAK PIRAMIDA FINANSOWA”; „TO JEST PIRAMIDA”

#8 „NIE POTRAFIĘ SPRZEDAWAĆ”; „NIE JESTEM DOBRA W SPRZEDAŻY”

#9 „NIE ZNAM NIKOGO” ; „NIE MAM PRZYJACIÓŁ” .

#10 „CZY TO MLM?”; „CZY TO JEST NETWORK MARKETING?” 

#11 „NIKT NIE ZARABIA W NETWORK MARKETINGU”

#12 „ZARABIAJĄ TYLKO CI NA GÓRZE”

#13 „DLACZEGO WCIĄŻ PRACUJESZ NA ETACIE?”

#14 „NIGDY NIE POZNAŁAM NIKOGO, KTO ZAROBIŁBY W TEJ BRANŻY”.

#15 „LUDZIE SĄ ZA BIEDNI, ŻEBY KUPIĆ STARTER LUB TAKIE PRODUKTY”

#16 „CO SPRAWIA, ŻE TWOJA FIRMA SIĘ WYRÓŻNIA OD WSZYSTKICH INNYCH?” 

#17 „CZYTAŁAM W INTERNECIE DUŻO NEGATYWNYCH OPINNI NA TEN TEMAT?”

#18 „CO JEŚLI TA BRANŻA BĘDZIE PRZESYCONA I BĘDZIE ZA DUŻO KONKURENCJI?”..

#19 „CHCĘ NAJPIERW SPRAWDZIĆ PRODUKTY, ZANIM JE BĘDĘ POLECAĆ”

#20 „NIE MAM KOMPUTERA”

O czym pamiętać w działaniu online i offline, by przyśpieszyć efekty w swoim biznesie i stabilnie budować zespół Network Marketingu

Podsumowanie kursu i najważniejszych wskazówek w radzeniu sobie z obiekcjami

1
godzin nagrań
1
lekcji
1
stron ebooka
1
skryptów

Dla kogo jest ten Kurs

Jeśli już teraz widzisz jak Twój biznes może się rozwinąć dzięki wiedzy, którą uzyskasz z kursu, to nie wahaj się, tylko kliknij w przycisk zamówienia kursu.

Podsumowanie

Poradzisz sobie z każdą obiekcją w marketingu sieciowym i przyśpieszysz rozwój swojego biznesu

Krok po kroku

Z tym kursem zrozumiesz dlaczego obiekcje się pojawiają i jak im zapobiec oraz jak z nimi sobie radzić, a od tego dzieli Cię tylko jeden krok do większych zarobków i wolności.

Dostęp online

Dostęp do kursu otrzymasz natychmiast po zakupie. Kurs jest dostępny na specjalnej platformie, do której otrzymujesz login i hasło. W każdej chwili możesz zalogować się na konto i korzystać z kursu dowolną ilość razy.

Dostęp do aktualizacji

Wraz z zakupem kursu otrzymujesz dostęp do jego wszystkich aktualizacji. Jeżeli kurs zostanie wzbogacony o nowe lekcje, wskazówki, porady, PDFy, Ty otrzymasz je zupełnie za darmo.

eBook

Dzięki dołączonemu eBookowi ze skryptami, dostępnemu do pobrania na komputer, w łatwy sposób powtórzysz wszystkie skrypty omówione w kursie. Na bieżąco możesz sprawdzać stan swojej wiedzy, po przez powrócenie do tych zagadnień.

Nagrania video

Oglądaj filmy, w których przedstawiam Ci w przejrzysty sposób każde zagadnienie i wyjaśniam krok po kroku wszystkie obiekcje. Skrypty, które Ci tłumaczę, możesz od razu zastosować swoim biznesie.

Dożywotni dostęp

Kupując ten kurs zyskujesz do niego dożywotni dostęp. Możesz wracać do poszczególnych lekcji, kiedy masz czas i ochotę.

Dołącz do innych ambitnych studentów i zbuduj swój stabilny biznes

Gotowy na nową dawkę wiedzy ?


Ten kurs to pierwszy krok w kierunku zbudowania pewnej postawy w branży Network Marketingu.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z budowaniem zespołu, nie chcesz ciągle słyszeć “nie, to nie dla mnie”, zależy Ci na tym, żeby profesjonalnie wyjaśnić różne informacje prospektowi- jesteś we właściwym miejscu.

 Wszystkie elementy kursu, tworzą doskonale przemyślaną całość, która jak na tacy podaje Ci niezwykle przydatną wiedzę i praktyczne umiejętności.

Jedyne co musisz zrobić to po prostu rozpocząć naukę i natychmiast zastosować w praktyce, nabytą wiedzę.

0
dołącz do ponad 1000 kursantów i bądź o krok do przodu w swoim biznesie MLM

dołącz do ponad 1000 kursantów i bądź o krok do przodu w swoim biznesie MLM

Najczęściej zadawane pytania

Po zakupie otrzymujesz link na adres e-mail, do platformy, na której znajdziesz wszystkie materiały kursu oraz bonusy.  Kurs realizujesz samodzielnie i sam decydujesz o tempie, w jakim to robisz.

Co powiesz, na dostęp do kursu na zawsze ? Po zarejestrowaniu się, masz nieograniczony dostęp do tego kursu tak długo, jak chcesz – na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach.

Każda lekcja zajmie Ci około 10–15 minut. Moim celem  jest, abyś mógł natychmiast zastosować wiedzę w praktyce! Oprócz tego otrzymujesz ebooka, by utrwalić wiedzę.

Tak, po zakupie możesz pobrać fakturę VAT (23%) na stronie sklepu. Faktura jest wystawiana automatycznie i możesz ją pobrać od razu po opłaceniu zamówienia. Otrzymasz  natychmiast na konto.

Klaudia Stawiarska

Trener biznesu online & Network Marketingu

klaudia-Stawiarska.jpg
Budowanie zespołu online 80%
Budowanie innych źródeł dochodu online 90%

Od początku 2017 roku pracuje w branży Network Marketingu i jest Liderem zespołu. 

Trener, który uczy z ogromnym entuzjazmem i energią, byś i Ty mógł skorzystać z efektów, jakie płyną z zastosowania metod biznesu online. Krok po kroku, bez wymówek, prosto do sukcesu.

Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami, autorka wielu e-booków, kursów online i szkoleń 

Szkoli networkerów, którzy chcą poprawić wyniki budowania zespołu w Network Marketingu, komunikację z klientem i podnieść produktywność.

PRZECZYTAJ  DOKŁADNY OPIS KLAUDII STAWIARSKIEJ TUTAJ

Jeśli masz jakieś pytanie, pisz na: klaudia@klaudiastawiarka.pl lub wypełnij formularz na https://klaudiastawiarska.pl/kontakt