ZOSTAŃ MISTRZEM FACEBOOKA

Naucz się skutecznie działać na Facebooku by budować biznes MLM w tempie ekspresowym ! Zastosuj moje metody, dzięki którym zautomatyzujesz swój biznes online by działał 365 dni/24h.

DLACZEGO WŁAŚNIE TEN KURS CI POMOŻE

Ten 12 godzinny kurs został zaprojektowany tak, by nauczyć Cię wszystkiego co musisz wiedzieć o budowaniu biznesu Network Marketingu na Facebooku. Nauczysz się jak skutecznie wykorzystać Facebooka do biznesu, jakie strategie zastosować kiedy jesteś początkujący w branży oraz na Facebooku, a następnie jak zastosować możliwości internetu, by zautomatyzować biznes MLM w taki sposób, aby pracował dla Ciebie 365 dni/24h. Stworzysz swój tkz. Lejek Sprzedaży, który strategicznie będzie pozyskiwał dla Ciebie konkretnych klientów i partnerów biznesowych.

green

Zaoszczędzisz czas

Pokazuję same konkrety odnośnie działania na Facebooku i podaję krok po kroku strategie do zastosowania natychmiast ! Otrzymasz tylko najważniejsze informacje! A co najważniejsze, poznasz narzędzia, dzięki którym zautomatyzujesz swój biznes MLM !

green

Otrzymasz konkretny plan działania

Dzięki wiedzy i umiejętnościom zdobytym podczas kursu będziesz mogła zrealizować wszelkie cele, jakie przed sobą postawisz. Nauczysz się planować priorytety w biznesie Network Marketingu i zarządzać sobą w czasie! Ustalisz swój konkretny plan gry, by szybciej osiągnąć swoje cele.

green

Zaczniesz w końcu zarabiać online !

System, który Ci pokażę, stosuję na co dzień i jest moją machiną działającą 365 dni/24h nie tylko w MLM, ale również w moich innych biznesach online. Pokażę Ci krok po kroku jak stworzyć taki system, byś mógł zarabiać więcej, poświęcając mniej czasu  na rekrutację osobistą na Facebooku.

green

Osiągniesz cele szybciej!

Kurs stworzyłam po to, by ułatwić pracę każdego Networkera, pracującego online. Odkrywam przed Tobą najlepsze narzędzia, które ułatwiają Ci pracę w branży i przyciągną klientów, nawet wtedy gdy śpisz lub podróżujesz !

green

Będziesz działać strategicznie

Trafisz do klientów, którzy z chęcią kupią to co masz w ofercie, to znaczy, że nie będziesz musiał ich do niczego przekonywać. Nie będziesz musiał być nachalnym sprzedawcą, którego wszyscy unikają i ignorują. 

green

Będziesz miał przewagę nad konkurencją

Wiedzę, jaką ode mnie otrzymasz, nie ma 95% Twojej konkurencji ! Przedstawię Ci najlepsze metody, o których wiele osób nie ma pojęcia ! A najlepsze jest to, że ten system, będziesz mógł wykorzystać w każdym innym biznesie online !

Zobacz krótkie video:

Jak mieć więcej czasu i lepsze efekty, budując biznes Network Marketingu, przez Facebooka?

Zastanawiałeś się czasem, czy byłoby to możliwe, aby budować biznes Network Marketingu, bez Twojego udziału w codziennej rekrutacji nowych klientów i partnerów do zespołu?

Czy dałoby się zrobić tak, żeby biznes MLM działał niezależnie od tego, czy Ty pracujesz, śpisz czy aktualnie podróżujesz ?

Czy nie chciałbyś oszczędzić czasu na szukaniu klientów i rozmawianiu z ludźmi na Facebooku, by móc spędzać czas na to co lubisz robić ? 

Czy ciągły brak efektów, nie odbiera Ci czasem trochę radości z rozwijania Twojego biznesu Network Marketingu?

Ja bardzo długo się nad tym zastanawiałam, ponieważ chciałam oszczędzić czas na szukaniu klientów i rozmawianiu z ludźmi na Facebooku, by móc rozwijać moich liderów oraz budować inne źródła dochodów.

Metodą prób i błędów, setek testów i poświęconego czasu na szukanie, w końcu odkryłam świetny sposób na automatyzację!

Znalazłam genialne narzędzia w internecie oraz zaprojektowałam system, dzięki któremu stworzyłam tkz. Autopilot, czyli system pozyskiwania klientów za pomocą tkz. Lejka sprzedażowego.

W pewnym momencie, skupiłam się na zupełnie innych działaniach niż dotychczas, by móc przetestować efektywność tego systemu. System zadziałał, a ja dzięki temu, wygenerowałam więcej czasu na budowanie swojego bloga, projektowanie kursów online oraz sklepów internetowych.

Pewnie zastanawiasz się, “jak to zrobić, gdy biznes Network Marketingu to biznes relacji i każdemu klientowi trzeba poświęcić czas? Czy jest to w ogóle możliwe, żeby zautomatyzować ten biznes?” 

Zapewniam Cię, że jest to możliwe!

Może powinieneś się skupić na inny działaniach ?

Możliwe, że żyjesz nadzieją, że jak tylko zbudujesz duży zespół , to wszystko się jakoś ułoży i wreszcie będziesz miał więcej czasu ( i pieniędzy) na spełnianie marzeń …

Zastanawiałeś się kiedy to nastąpi ? Ile czasu jeszcze będziesz musiał spędzić na Facebooku, by zbudować swój wymarzony zespół ?

 Ile jeszcze rozmów przeprowadzisz, zanim znajdziesz „tych konkretnych ludzi” ?

Jeśli podobnie jak ja, chcesz mieć więcej czasu na swoje pasje lub budowanie innych źródeł dochodu, lecz mimo to, wciąż chcesz budować zespół Network Marketingu, to myślę, że mam dla Ciebie genialne rozwiązanie! 

Zaprojektowałam kurs Mistrz Facebooka, dzięki któremu zrozumiesz na czym polega proces automatyzacji biznesu MLM na Facebooku i przyspieszysz rozwój swojego zespołu. 

Jak zacząć działać na Facebooku krok po kroku & jak zautomatyzować biznes 365/24h

Dla początkujących i średniozaawansowanych

Gdzie szukać ludzi (odkryjesz pełen potencjał Facebooka!)

Mnóstwo strategii szukania klientów i partnerów

Jak rozmawiać na Messenger z obcymi ludźmi, i jakie strategie nawiązywania relacji, użyć

Mnóstwo konkretnych skryptów

Jak ustalić avatar klienta, czyli kim jest Twój klient i kim jest Twój partner biznesowy

Znajdywanie dokładnie grupy docelowej

Poznasz mój Sekret #1 na rekrutację na Facebooku

Co takiego robię, że mam efekty

Moduły kursu

Sprawdź co znajdziesz w kursie. Kliknij, by rozwinąć

Przywitanie oraz co znajdziesz w kursie Mistrz Facebooka 

Dlaczego właśnie na Facebooku powinieneś budować swój biznes

Facebook podstawy, funkcje oraz prawidłowe ustawienie Profilu osobistego

Jak prowadzić profil na Facebooku by zbudować dobrą relację z odbiorcami

Jak dokładnie określić swoją grupę docelową: klient i partner biznesowy

10 strategii gdzie szukać ludzi do Twojego biznesu

5 prostych strategii, które gwarantują nowe kontakty i przyśpieszenie rozwoju biznesu

Jak wygląda praca na Facebooku na co dzień. Ustal swój plan gry.

Nieskończone możliwości Fanpage. Krok po kroku zbuduj swoją markę online

Załóż Fanpage krok po kroku

Automatyzacja publikacji postów na 6 miesięcy do przodu

Jak zbudować Grupę na Facebooku i jak stworzyć społeczność, która będzie potrzebowała moich produktów

Jak skutecznie rozmawiać na Facebooku

Odkryj 21 prostych strategii, nawiązywania relacji na Facebooku

Jak powinien wyglądać schemat rozmowy. Najważniejsze zasady

Krok po kroku, jak używać tego narzędzia i do czego służy, oraz jak może przyśpieszyć rozwój Twojego biznesu online

Krok po kroku, jak stworzyć reklamę na Facebooku

Jakich błędów nie popełniać. Bądź świadomy

Na czym polega stworzenie Automatu ? Jak to właściwie działa ? Wprowadzenie do automatyzacji biznesu i jak wykorzystać to w Network Marketingu

Stwórz Free Lead Magnet, czyli prezent dla klienta

Krok po kroku, stwórz stronę Landing Page za FREE (3 strony zapisu)

Zbuduj swoją listę mailingową i zautomatyzuj swój biznes

Stwórz automatyczny Follow up do potencjalnych klientów i partnerów

Dlaczego powinieneś używać Chat bota- wprowadzenie

Dlaczego warto wykorzystać ich popularność właśnie teraz, zwłaszcza w MLM

Jak zaprogramować automatyczne odpowiedzi i podstawy “sztucznej inteligencji”

Jak ustawić reklamy na Facebooku przekierowujące do Messengera

Ustaw Chatbota krok po krok & strategie użycia na co dzień

Automatyzacja kompletna, czyli połącz wszystko razem i uruchom system

Jak zautomatyzować proces pozyskiwania klientów online przez integracje z przedstawionymi programami w kursie

Pobierz konkretne zeszyty ćwiczeń, przewodniki, checklisty i linki z narzędziami.

1
godzin nagrań
1
lekcji
1
plików do pobrania
1
narzędzi online

Mam dla Ciebie rozwiązanie.
Jeśli chcesz przyśpieszyć proces budowania swojego zespołu i zwiększyć swoje dochody, to system który Ci zaproponuje, będzie dla Ciebie idealny.

Dlaczego ? 

Ponieważ przedstawię Ci mój system automatyzacji biznesu Network Marketingu dzięki Facebookowi, stronom Landing Page oraz autoresponderowi meilingowemu. Brzmi skomplikowanie? Nie martw się! Ułatwię Ci tą drogę, byś zrozumiał jak w prosty sposób możesz zacząć pozyskiwać nowe kontakty na autopilocie.

Krok po kroku, dla początkujących i dla średnio zaawansowanych. Ustawisz swoją machinę, która będzie ściągać dla Ciebie konkretnych klientów przez 365 dni/24h.

Kurs, który zaprojektowałam, jest moim autorskim systemem pozyskiwania automatycznie klientów i partnerów przez Facebooka. 

Kurs składa się z dwóch części: pierwsza część (6h) to wyjaśnienie podstawowych działań i zasad budowania biznesu Network Marketingu na Facebooku dla początkujących (więc nawet jeśli nie chcesz budować machiny automatyzacji, to przynajmniej zrozumiesz jaki jest potencjał Facebooka przy rekrutacji codziennej do MLM, pokazuje jak ja działałam zanim odkryłam sposób automatyzacji).

Druga część kursu (6h), to wejście na bardziej zaawansowany poziom, czyli zautomatyzowanie tych wszystkich działań w taki sposób, by spędzać minimum czasu na poszukiwanie klientów i partnerów.

Po kursie, skupisz się na tym, by strategicznie rozwijać swój biznes. I albo zbudujesz system, który spowoduje, że klienci zaczną się ustawiać przed Twoimi drzwiami, gotowi, by skorzystać z tego, co masz do zaoferowania, albo będziesz korzystał z moich sposób jakie stosowałam na początku mojego działania, przynosząc mi niesamowite efekty!

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że trafisz do klientów, którzy z chęcią kupią to co masz w ofercie, to znaczy, że nie będziesz musiał ich do niczego przekonywać. Nie będziesz musiał być nachalnym sprzedawcą, którego wszyscy unikają i ignorują. Wystarczy, że dobrze to zaprezentujesz, za pomocą narzędzi, które Ci pokaże w tym kursie.

Skoncentrujesz się na tym, co jest naprawdę ważne. Zaczniesz budować swój biznes w taki sposób, żeby krok po kroku zaczął on działać bez Twojego udziału. Wreszcie będziesz miał więcej czasu na podróże i spełnianie marzeń, jeśli zdecydujesz się na nauczenie tego jak taki system stworzyć dla swojego biznesu i stworzysz go krok po kroku, dzięki instrukcjom w tym kursie.

To wszystko jest możliwe, choć teraz pewnie nie dowierzasz….

Jak więc to zrobić?

Pokazuję to krok po kroku w kursie Mistrz Facebooka, który dla Ciebie zaprojektowałam, byś też mógł zacząć z korzystać z tego, z czego sama korzystam na co dzień (również w innych moich biznesach). 

W kursie dzielę się własnym doświadczeniem i przetestowanym systemem automatyzacji, który (z tego co mi wiadomo)  nigdy wcześniej nie był przez nikogo w tej branży stosowany. 

Przedstawiam Ci (bezpłatne) narzędzia w internecie, które od razu możesz zastosować do budowania Twojego automatycznego biznesu, nawet jeśli nie masz doświadczenia, a technologia nie jest Twoją najmocniejszą stroną.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że system którego Cię nauczę, możesz zastosować w każdym innym biznesie online, ponieważ jest to tworzenie tkz. Lejka Sprzedaży, który strategicznie będzie pozyskiwał dla Ciebie potencjalnych klientów. 

Dla kogo jest skierowany ten kurs?

W kursie powinien wziąć udział każdy, kto chce zapewnić sobie sukces w Network Marketingu, działając online na Facebooku w sposób skuteczny oraz zautomatyzowany.
Wymagania: Podstawowa wiedza na temat obsługi komputera.
Zobacz w podsumowaniu wyżej,  jak wygląda kurs Mistrz Facebooka i co konkretnie znajdziesz w prezentowanych lekcjach.

Jeśli już teraz widzisz jak Twój biznes może się rozwinąć dzięki wiedzy, którą uzyskasz z kursu, to nie wahaj się, tylko kliknij w przycisk zamówienia kursu.

Podsumowanie

Od A do Z stworzysz własną machinę ściągającą klientów do Twojego biznesu przez Facebooka. Zbudujesz system, który będzie działał 365 dni/24h
– bez kodowania i we własnym tempie!

Krok po kroku

Z tym kursem od A do Z stworzysz własny system zautomatyzowanego biznesu online, a od tego dzieli Cię tylko jeden krok do większych zarobków i wolności.

Dostęp online

Dostęp do kursu otrzymasz natychmiast po zakupie. Kurs jest dostępny na specjalnej platformie, do której otrzymujesz login i hasło. W każdej chwili możesz zalogować się na konto i korzystać z kursu dowolną ilość razy.

Dostęp do aktualizacji

Wraz z zakupem kursu otrzymujesz dostęp do jego wszystkich aktualizacji. Jeżeli kurs zostanie wzbogacony o nowe lekcje, wskazówki, porady, PDFy, Ty otrzymasz je zupełnie za darmo.

Zeszyty ćwiczeń

Dzięki dołączonym materiałom, dostępnym do pobrania na komputer, w łatwy sposób powtórzysz wszystkie zadania. Na bieżąco możesz sprawdzać stan swojej wiedzy, po przez wykonywanie ćwiczeń.

Nagrania video

Oglądaj filmy instruktażowe, w których przedstawiam Ci w przejrzysty sposób każde zagadnienie i pokazuję krok po kroku wszystkie elementy. Aktywności, które Ci pokazuję, możesz od razu zastosować swoim biznesie.

Dożywotni dostęp

Kupując ten kurs zyskujesz do niego dożywotni dostęp. Możesz wracać do poszczególnych lekcji, kiedy masz czas i ochotę.

Dołącz do innych ambitnych studentów i zbuduj swój biznes szybko i stabilnie !

Niezwykle przemyślany kurs i praktyczne wskazówki do zastosowania od zaraz!
Jak mieć więcej czasu i lepsze efekty, budując biznes Network Marketingu, przez Facebooka.
Jak generować leadów i klientów na autopilocie w biznesie MLM. Poznaj 15 skutecznych i praktycznych narzędzi, które zapewnią Ci przewagę w biznesie, dadzą wolność i zwiększą sprzedaż. Po raz pierwszy odkryjesz sekret Mistrza Facebooka!

0
Wartość Kursu

WARTOŚĆ TEGO KURSU JEST OSZACOWANA NA PODSTAWIE KONKURENCYJNYCH KURSÓW ONLINE W PODOBNEJ TEMATYCE, KTÓRE MUSIAŁBYŚ KUPIĆ OSOBNO, BY “SKLEIĆ” W CAŁOŚĆ STRATEGIĘ DZIAŁANIA W NETWORK MARKETINGU (kupując tutaj, oszczędzasz aż 40%) !

Najczęściej zadawane pytania

Po zakupie otrzymujesz link na adres e-mail, do platformy, na której znajdziesz wszystkie materiały kursu oraz bonusy.  Kurs realizujesz samodzielnie i sama decydujesz o tempie, w jakim to robisz.

Co powiesz, na dostęp do kursu na zawsze ? Po zarejestrowaniu się, masz nieograniczony dostęp do tego kursu tak długo, jak chcesz – na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach.

Każda lekcja zajmie Ci około 20–45 minut. Moim celem  jest, abyś mógł natychmiast zastosować wiedzę w praktyce! Oprócz tego otrzymujesz ćwiczenia i checklisty, by utrwalić wiedzę.

Tak, po zakupie możesz pobrać fakturę VAT (23%) na stronie sklepu. Faktura jest wystawiana automatycznie i możesz ją pobrać od razu po opłaceniu zamówienia. Otrzymasz  natychmiast na konto.

Klaudia Stawiarska

Trener biznesu online & Network Marketingu

klaudia-Stawiarska.jpg
Budowanie zespołu online 80%
Budowanie innych źródeł dochodu online 90%

Od początku 2017 roku pracuje w branży Network Marketingu i jest Liderem zespołu. 

Trener, który uczy z ogromnym entuzjazmem i energią, byś i Ty mógł skorzystać z efektów, jakie płyną z zastosowania metod biznesu online. Krok po kroku, bez wymówek, prosto do sukcesu.

Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami, autorka wielu e-booków, kursów online i szkoleń 

Szkoli networkerów, którzy chcą poprawić wyniki budowania zespołu w Network Marketingu, komunikację z klientem i podnieść produktywność.

PRZECZYTAJ  DOKŁADNY OPIS KLAUDII STAWIARSKIEJ TUTAJ

Jeśli masz jakieś pytanie, pisz na: klaudia@klaudiastawiarka.pl lub wypełnij formularz na https://klaudiastawiarska.pl/kontakt