PODSTAWY DZIAŁANIA W MLM NA FACEBOOKU

facebook marketing

W kursie Facebook Marketing, otrzymasz ode mnie prawie 3h samych konkretów jak działać na Facebook w branży MLM. Kiedy poznasz te techniki i strategie, już nigdy nie będziesz tracić czasu na umawianie spotkań offline oraz już nigdy nie będziesz mieć problemu z kończącą się listą kontaktów! Nabierzesz pewności siebie, i zaczniesz budować biznes globalnie!

DLACZEGO WŁAŚNIE TEN KURS CI POMOŻE

Kurs został zaprojektowany tak, byś  już po nie całych 3 godzinach wiedział, na czym to wszystko polega, gdy rozwijasz swój biznes online, wykorzystując cały potencjał Facebooka! Pokażę Ci jak działać na Facebooku krok po kroku w jak najłatwiejszy sposób! Nie musisz być ekspertem marketingu i znać się na technicznych sprawach Social Media, żeby zacząć rozwijać swój biznes! Pokażę Ci jakie to proste, bez zbędnych informacji i “owijania w bawełnę”… same konkrety, jak skutecznie spędzać czas na Facebooku by rozwijać swój biznes MLM! Ten kurs jest dla Ciebie, zwłaszcza kiedy jesteś początkujący w branży, lub poszerzasz swoje działania z offline, również na online.

sample-image-39

Zaoszczędzisz czas

W kursie, pokazuję Ci same konkrety i uczę krok po kroku, jak zacząć korzystać z Facebooka, by nie trwonić czasu na zbędne aktywności, które nie przynoszą żadnych dochodów i efektów biznesowych. Zero “wodolejstwa” i “owijania w bawełnę”. Bezpośrednio otrzymasz przewodnik działania, do zastosowania w praktyce, w swoim biznesie MLM, natychmiast! Ten kurs otworzy Ci oczy na możliwości rozwojowego Twojego biznesu na Facebooku.

sample-image-39

Otrzymasz konkretny plan działania

Otrzymasz ode mnie podane na tacy, praktyczne wskazówki jak zacząć działać skutecznie, by szybko zobaczyć efekty. Dzięki Kursowi Facebook Marketing, pokonasz wszystkie wątpliwości i blokady związane z działaniem na Facebooku. Przedstawię Ci najlepsze strategie, które sama stosuję na co dzień do pozyskiwania klientów i partnerów na Facebooku, i mam dzięki temu  niesamowite efekty! Pokażę Ci tylko to, co działa! Lecz też dowiesz się, co nie działa, by unikać tych aktywności.

sample-image-39

Oszczędzisz pieniądze & będziesz zarabiać więcej !

W strategiach i metodach działania na co dzień na Facebooku, pokazuję Ci tylko darmowe sposoby na pozyskiwanie klientów. A więc tu nie znajdziesz żadnych “haczyków”, gdzie będziesz musiał płacić za reklamy itp. Pokażę Ci jak efektywnie działać, by mieć natychmiast wyniki. Oprócz tego, trafisz do klientów globalnie, za darmo! co oczywiście spowoduje, że będziesz zarabiać więcej! to trafiasz do konkretnych klientów, którzy potrzebują tego, co masz.  Twoją największą inwestycją tutaj, będzie poświęcony czas na odpowiednie działanie!

Zobacz krótkie video:

Naucz się dziś działać na Facebooku od podstaw i zacznij zarabiać więcej!

Dzięki Kursowi Facebook Marketing, pokonasz wszystkie wątpliwości i blokady związane z działaniem na Facebooku.

 

Nauczysz się od podstaw jak rekrutować na Facebooku potencjalnych klientów i partnerów oraz jak skutecznie działać, by nie marnować czasu na zbędne aktywności.

 

Kurs pełen konkretów, nie tylko CO ROBIĆ, ale dokładnie JAK TO ROBIĆ! czyli jak działać na Facebooku, by zbudować wielki biznes MLM

Chcesz być niezależnym liderem biznesu MLM i nauczyć się raz na zawsze prostych technik działania online, ale nie cierpisz technologii ?

Wiem, że mnóstwo początkujących osób ma małe wyzwanie by móc się wdrożyć w działanie na Facebooku, i w znajdywanie klientów i partnerów, spośród milionów użytkowników. A jednak bardzo ważne jest to, by od samego początku wiedzieć na co zwracać uwagę, by nie tracić okazji biznesowych! 

Co możesz zrobić, to wolnym tempem odkrywać “tajemnice” Facebooka i powoli szukać sposobów na najlepsze, skuteczne  działanie, który być może będzie przynosiło efekty…. lub możesz  zapisać się na ten kurs i zacząć od razu działać odpowiednio dobrze, by mieć szybko efekty ! 

W kursie, który zaprojektowałam pokazuję Ci krok po kroku, jak podjeść do budowania biznesu online w branży Network Marketingu, od czego zacząć i jak zaplanować swoje aktywności online, długoterminowo. Jeśli nie lubisz technologii, to nie ma obaw! Wszystko pokazuje w super prosty sposób, byś mógł zastosować wszystko natychmiast w biznesie!

Moduły kursu

Fenomen biznesu MLM, zrozum fundamenty duplikacji

Dla początkujących: jak tłumaczyć fenomen branży

Gdzie szukać klientów na Facebooku

Krok po kroku, w jaki sposób znajdywać klientów dla naszych produktów i partnerów dla naszego biznesu

Jakie wykonać kroki przed pierwszym kontaktem

Co powinieneś zrobić, zanim napiszesz pierwszą wiadomość do obcej osoby na Facebooku

Główne prawo budowania relacji na Facebooku

Podstawowa wiedza, która może zmienić bieg zdarzeń w Twoim codziennym działaniu online

Dlaczego obcy ludzie Cię ignorują

Jakie są najczęstsze powody, dlaczego obcy ludzie będą Cię ignorować. Bądź świadomy tego i przygotuj się na te sytuacje

Twój profil osobisty – podstawy

Jak ustawić profil osobisty na sukces w biznesie MLM

Kluczowe wskazówki Fanpage

Co to za narzędzie i po co Ci ono w biznesie: Fanpage podstawy

Jak postować na Facebooku by intrygować

Jakie posty publikować na profilu oraz w grupach na Facebooku, by przyciągać uwagę Twojego klienta

Top wskazówki budowania profilu, tak by przyciągał klientów i partnerów do biznesu

Twój profil to Twój magnes, i albo nim przyciągniesz klientów, albo odepchniesz. Buduj profil tak, by ich przyciągał!

Jak rozmawiać z nowymi osobami

Konkretne skrypty jak inicjować rozmowę i jak wprowadzać temat naszego projektu. Podstawowe informacje na temat rozmów na Facebooku

Złota Zasada "5"

Stosuj tą zasadę na co dzień w swoim biznesie, a dołączysz do Top Liderów network Marketingu na świecie!

Zasady budowania relacji

Jak budować relację w Social Mediach by była skuteczna

Podsumowanie kluczowych działań na Facebooku każdego dnia

Jak zaplanować swoje działanie na Facebooku na co dzień, by wykonywać priorytety i być produktywnym w swoich aktywnościach biznesowych

1
godzin nagrań
1
lekcji
1
narzędzi do pobrania
1
osób przeszło już przez kurs

Facebook Marketing: czym wyróżnia się ten kurs ?

W kursie Facebook Marketing, otrzymasz ode mnie prawie 3h samych konkretów jak działać na Facebook w branży MLM. Kiedy poznasz te techniki i strategie, już nigdy nie będziesz tracić czasu na umawianie spotkań offline oraz już nigdy nie będziesz mieć problemu z kończącą się listą kontaktów! Nabierzesz pewności siebie, i zaczniesz budować biznes globalnie!

Pokażę Ci jak działać na Facebooku krok po kroku w jak najłatwiejszy sposób! Nie musisz być ekspertem marketingu i znać się na technicznych sprawach Social Media, żeby zacząć rozwijać swój biznes! Pokażę Ci jakie to proste, bez zbędnych informacji i “owijania w bawełnę”… same konkrety, jak skutecznie spędzać czas na Facebooku by rozwijać swój biznes MLM!

Zapisz się na kurs i już po nie całych 3h będziesz wiedział, na czym to wszystko polega, wykorzystując cały potencjał Facebooka!

Otrzymasz konkretny plan działania, dziennych aktywności, by nie tracić czasu na ciągłe szukanie odpowiedzi, jak rekrutować na Facebooku….

W kursie są przedstawione wszystkie moje praktyki, dzięki którym zapisałam osobiście ponad 80 osób w mniej niż rok, tylko przez Facebooka, nie mając żadnego doświadczenia w MLM ani w Social Mediach!

Dla kogo jest ten Kurs

W kursie powinien wziąć udział każdy, kto chce zapewnić sobie sukces w biznesie Network Marketingu.
Wymagania: Podstawowa wiedza na temat obsługi komputera.

Jeśli już teraz widzisz jak Twój biznes może się rozwinąć dzięki wiedzy, którą uzyskasz z kursu, to nie wahaj się, tylko kliknij w przycisk zamówienia kursu.

Podsumowanie

Od A do Z stworzysz stabilny i sukcesywny biznes online na Facebooku!

Krok po kroku

Z tym kursem od A do Z stworzysz własny biznes w sieci, a od tego dzieli Cię tylko jeden krok do większych zarobków i wolności.

Dostęp online

Dostęp do kursu otrzymasz natychmiast po zakupie. Kurs jest dostępny na specjalnej platformie, do której otrzymujesz login i hasło. W każdej chwili możesz zalogować się na konto i korzystać z kursu dowolną ilość razy.

Dostęp do aktualizacji

Wraz z zakupem kursu otrzymujesz dostęp do jego wszystkich aktualizacji. Jeżeli kurs zostanie wzbogacony o nowe lekcje, wskazówki, porady, PDFy, Ty otrzymasz je zupełnie za darmo.

Zeszyty ćwiczeń

Dzięki dołączonym materiałom, dostępnym do pobrania na komputer, w łatwy sposób powtórzysz wszystkie zadania. Na bieżąco możesz sprawdzać stan swojej wiedzy, po przez wykonywanie ćwiczeń.

Nagrania video

Oglądaj filmy instruktażowe, w których przedstawiam Ci w przejrzysty sposób każde zagadnienie i pokazuję krok po kroku wszystkie elementy. Aktywności, które Ci pokazuję, możesz od razu zastosować swoim biznesie.

Dożywotni dostęp

Kupując ten kurs zyskujesz do niego dożywotni dostęp. Możesz wracać do poszczególnych lekcji, kiedy masz czas i ochotę.

Dołącz do innych ambitnych studentów i zbuduj swój biznes mlm na facebooku

Naucz się dziś dziś konkretnie działać i zaoszczędź czas na szukaniu odpowiednich strategii !
Większość moich strategii jest regularnie w programie wdrażane w działanie na co dzień  (praktycznie każdego dnia)… dlatego mam pewność, że są skuteczne!

Ty też możesz zbudować wielki zespół online, nie znając osobiście ludzi.  Pokażę Ci jak to zrobić krok po kroku.

Gotowy na nową dawkę wiedzy ?
Ten kurs to pierwszy krok w kierunku poznania Facebooka oraz samodzielnego budowania biznesu MLM strategicznie.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Facebookiem i chcesz zbudować wielki biznes MLM, a nie chcesz ciągle tracić czasu na nieodpowiednie działanie, zależy Ci na tym, żeby szybko zarabiać i awansować w swojej firmie – jesteś we właściwym miejscu.

 Wszystkie elementy kursu, tworzą doskonale przemyślaną całość, która jak na tacy podaje Ci niezwykle przydatną wiedzę i praktyczne umiejętności.

Jedyne co musisz zrobić to po prostu rozpocząć naukę i natychmiast zastosować w praktyce, nabytą wiedzę.

0
Wartość Kursu

Najczęściej zadawane pytania

Po zakupie otrzymujesz link na adres e-mail, do platformy, na której znajdziesz wszystkie materiały kursu oraz bonusy.  Kurs realizujesz samodzielnie i sam decydujesz o tempie, w jakim to robisz.

Co powiesz, na dostęp do kursu na zawsze ? Po zarejestrowaniu się, masz nieograniczony dostęp do tego kursu tak długo, jak chcesz – na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach.

Każda lekcja zajmie Ci około 20–45 minut. Moim celem  jest, abyś mógł natychmiast zastosować wiedzę w praktyce! Oprócz tego otrzymujesz ćwiczenia i checklisty, by utrwalić wiedzę.

Tak, po zakupie możesz pobrać fakturę VAT (23%) na stronie sklepu. Faktura jest wystawiana automatycznie i możesz ją pobrać od razu po opłaceniu zamówienia. Otrzymasz  natychmiast na konto.

Klaudia Stawiarska

Trener biznesu online & Network Marketingu

klaudia-Stawiarska.jpg
Budowanie zespołu online 80%
Budowanie innych źródeł dochodu online 90%

Od początku 2017 roku pracuje w branży Network Marketingu i jest Liderem zespołu. 

Trener, który uczy z ogromnym entuzjazmem i energią, byś i Ty mógł skorzystać z efektów, jakie płyną z zastosowania metod biznesu online. Krok po kroku, bez wymówek, prosto do sukcesu.

Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami, autorka wielu e-booków, kursów online i szkoleń 

Szkoli networkerów, którzy chcą poprawić wyniki budowania zespołu w Network Marketingu, komunikację z klientem i podnieść produktywność.

PRZECZYTAJ  DOKŁADNY OPIS KLAUDII STAWIARSKIEJ TUTAJ

Jeśli masz jakieś pytanie, pisz na: klaudia@klaudiastawiarka.pl lub wypełnij formularz na https://klaudiastawiarska.pl/kontakt