FAQ Najczęściej zadawane pytania Na czym polega współpraca

1. Czy Każdy może dołączyć  ?

ZARABIAĆ MOŻE KAŻDY.
Nieważne, jakie masz wykształcenie, czy masz skończone studia, a nawet czy zdałeś maturę. Nikt nie będzie żądał od Ciebie dyplomu czy świadectwa. W dodatku nie ma znaczenia, czy masz 20, 37 czy 78 lat.

Wystarczy, że jesteś pełnoletni! To jedyny warunek. I wypełnisz moją ankietę o współpracy 🙂 KLIKNIJ TUTAJ

2. Co potrzebuję do pracy ?

NIE POTRZEBUJESZ BIURA , ANI NAWET OSOBNEGO MIEJSCA. JEDYNE, CZEGO POTRZEBUJESZ, TO URZĄDZENIE Z DOSTĘPEM DO INTERNETU I TELEFON.
Znam takich, którzy zarabiają z domu, ale są też tacy, którzy robią to przy kawiarnianym stoliku, a nawet w porach lunchowych w pracy na etacie.

3. Ile czasu powinienem poświęcić na ten biznes ?

NIE MUSISZ DYSPONOWAĆ WIELKĄ ILOŚCIĄ CZASU
wystarczy 2-3 godziny kilka razy w ciągu tygodnia (ale oczywiście im więcej czasu poświęcisz, tym szybciej będziesz mieć efekty).

Z sposobu działania online możesz korzystać np. dwie godziny dziennie, a ze sposobu działania offline mniej więcej to samo. Jeśli chcesz zarobić więcej, poświęcasz więcej czasu.

4. Jakie jest ryzyko podjęcia współpracy?

NIE PODEJMUJESZ ŻADNEGO RYZYKA
Jednorazowa rejestracja do systemu pozwoli Ci na działanie od zaraz. Możesz w każdej chwili zrezygnować nie ponosząc za to żadnych konsekwencji zerwania umowy.

Zapomnij o kredytach, pożyczkach – nie będą Ci potrzebne, by wystartować.

5. Czy muszę mieć doświadczenie ?

NIE MUSISZ MIEĆ DOŚWIADCZENIA.

95% osób zaczynających współpracę, nigdy nie miały do czynienia z Marketingiem Sieciowym (łącznie ze mną). Wszystkiego się nauczysz od podstaw z bezpłatnych materiałów, które otrzymasz tuż po rejestracji.

6. Czy muszę płacić za szkolenia, kursy i materiały ?

NIE, MATERIAŁY, DOSTĘP DO KURSÓW I CENTRUM BIZNESOWEGO OTRZYMUJESZ BEZPŁATNIE W RAMACH PARTNERSTWA.

7. Od czego mam zacząć ?

OD REJESTRACJI DO SYSTEMU. (wypełnij najpierw ankietę, zadzwonię do Ciebie w najbliższych 24-48h)

Pierwszy krok to rejestracja Twojego konta do systemu. Następnie otrzymasz wszystkie instrukcje krok po kroku co robić, a ja pomagam Ci wdrożyć plan działania jak najszybciej.

8. Jak wygląda nasza współpraca ?

KOMUNIKUJEMY SIĘ ONLINE ORAZ TELEFONICZNIE.

Pracuję z moim zespołem wykorzystując darmowe narzędzia komunikacji. Codziennie mam z Tobą kontakt przez Messenger i ekskluzywną Grupę na Facebooku (zamkniętą) w której są tylko członkowie mojego zespołu.

9. Czy to jest legalne ?

TAK. FIRMA Z KTÓRĄ WSPÓŁPRACUJĘ JEST LEGALNA.

Otrzymujesz umowę partnerską, która chroni Twoje prawa. Umowę możesz przeczytać przez podjęciem decyzji o współpracy. Skontaktuj się ze mną, bym mogła Ci ja przesłać w formacie PDF.

10. Czy rzeczywiście mogę zarobić ?

OCZYWIŚCIE! SKORO JA ZARABIAM, TO TY TEŻ MOŻESZ ZAROBIĆ.

Wszystko zależy od Twojego zaangażowania i współpracy. Jeśli będziesz podążać za moimi wskazówkami i uczciwie, codziennie, systematycznie wykonywać priorytety, to gwarantuję Ci, że zarobisz niesamowite pieniądze! Niezbędna jest nasza codzienna komunikacja i Twoja zdolność do uczenia się. Jeśli jesteś nauczalny, to nie będzie problemu z wdrożeniem wiedzy w praktykę.