DZIĘKUJĘ ZA ZAUFANIE!

Poczekaj! Nie zamykaj jeszcze tej strony!
Nie przegap tej wyjątkowej okazji...

Naucz się dziś robić wszystkie projekty samemu i zaoszczędź tysiące złotych na usługach grafików !

 • Czy chcesz stworzyć własną grafikę do mediów społecznościowych lub Internetu, ale nie wiesz od czego zacząć?
 • Czy poświęciłeś czas i energię szukając na Google samouczków do projektowania graficznego online, aby w końcu przekonać się, że straciłeś czas
 • Chcesz tworzyć profesjonalnie wyglądającą grafikę w krótkim czasie za pomocą bezpłatnych narzędzi?
 • Chcesz być niezależnym Projektantem własnych grafik, bez konieczności zlecania każdego projektu, specjalistom, przy okazji oszczędzając na tym fortunę ?
 • Chcesz zbudować swoją markę online, wyróżniając się na tle konkurencji ?
 • Jesteś totalnym amatorem, jeśli chodzi o technologię i obsługę trudnych programów?
 • Jesteś początkujący i nie masz żadnego doświadczenia w projektowaniu grafik?
 • Jeśli odpowiedziałeś TAK na którekolwiek z tych pytań, jesteś we właściwym miejscu!

KOD KUPONU: Canva80OFF

Chcesz być niezależnym kreatorem własnej marki online i nauczyć się raz na zawsze prostych technik projektowania, ale nie cierpisz technologii ?

Wiem, że mnóstwo początkujących osób ma małe wyzwanie by móc się wyróżniać na Facebook, spośród milionów użytkowników. A jednak bardzo ważne jest to, by tworzyć swoją markę już od samego początku, i nie tracić czasu… oraz okazji sprzedażowych….

Co możesz zrobić, to zatrudnić profesjonalnych grafików lub poszukać specjalnych programów do projektowania. Natomiast możesz nie mieć pojęcia jak ich używać, nie masz czasu na naukę Photoshopa lub innych ciekawych programów graficznych (które nie oszukujmy się, nie są zbyt łatwe dla początkujących).Dodatkowo, często są to płatne programy, na które nie masz budżetu.
Jeśli jesteś w takiej sytuacji, że rozwijasz się z Twoim biznesem online, w mediach społecznościowych, i nie chcesz wydawać pieniędzy na grafików i programy do projektowania, to mam dla Ciebie mega niespodziankę !!!
W kursie, który zaprojektowałam pokazuję Ci krok po kroku, jak stworzyć samemu piękne grafiki, plakaty, infografiki, banery, logo itp.

Jak tworzyć wyróżniające się i przyciągające uwagę grafiki (w formie cytatów, porad, cykli tematycznych, infografik itp). Krok po kroku,

Dla początkujących i średnio zaawansowanych

Jak stworzyć wyróżniający się baner na facebooku, twitter, youtube i innych platformach

Zbudujesz spójny branding w sieci

Jak zrobić idealny projekt do reklamy na Facebooku, który wyróżni się na tle innych reklam i powoduje chęć kliknięcia w nią

Krok po kroku wyjaśnię najważniejsze zasady reklamy i pokażę Ci 20 przykładów najlepszych reklamch w USA

Jak zaprojektować Lead Magnet, pliki PDF/ebook/poradnik/okładkę do ebooka, za pomocą gotowych szablonów

Ta wiedza może zmienić całkowicie Twój system działania. W tych czasach każdy chce coś za darmo! Nauczysz się projektować wyróżniające ebooki.

Jak zrobić własne logo w mniej niż 5 minut!

Pokażę Ci 2 proste programy, dzięki którym stworzysz własne logo

OTRZYMASZ EXTRA BONUSY:
 • #BONUS: 20 pomysłów na angażujące posty w Twojej branży
 • #BONUS: 30 dniowe “wyzwanie-postowanie” tematyczne na Twój profil na Facebooka, budujące relację z odbiorcami
 • #BONUS: Planner tygodniowy postów na Facebooka
 • #BONUS: 20 stron z których pobierzesz zdjęcia za darmo do swoich projektów i grafik
 • #BONUS: 7 darmowych aplikacji na Adroid i iOS do projektowania grafik (krótkie filmiki instruktażowe krok po kroku, jak ich używać)
 • #BONUS: 10 pomysłów na Lead Magnet & Przewodnik jak kreować własne ebooki dla klientów
 • #BONUS: Przewodnik kreowania reklamy na Facebooku oraz mnóstwo przykładów reklam
1
godzin nagrań
1
lekcji
1
narzędzi do pobrania
1
extra bonusów

Podsumowanie

Od A do Z stworzysz własną markę online, ściągającą klientów do Twojego biznesu przez Facebooka i inne Social Media. Teraz możesz mieć spójny wizerunek, bez zatrudniania grafików i ekspertów od marketingu!

Krok po kroku

Z tym kursem od A do Z stworzysz własny wizerunek w sieci, a od tego dzieli Cię tylko jeden krok do większych zarobków i wolności.

Dostęp online

Dostęp do kursu otrzymasz natychmiast po zakupie. Kurs jest dostępny na specjalnej platformie, do której otrzymujesz login i hasło. W każdej chwili możesz zalogować się na konto i korzystać z kursu dowolną ilość razy.

Dostęp do aktualizacji

Wraz z zakupem kursu otrzymujesz dostęp do jego wszystkich aktualizacji. Jeżeli kurs zostanie wzbogacony o nowe lekcje, wskazówki, porady, PDFy, Ty otrzymasz je zupełnie za darmo.

Zeszyty ćwiczeń

Dzięki dołączonym materiałom, dostępnym do pobrania na komputer, w łatwy sposób powtórzysz wszystkie zadania. Na bieżąco możesz sprawdzać stan swojej wiedzy, po przez wykonywanie ćwiczeń.

Nagrania video

Oglądaj filmy instruktażowe, w których przedstawiam Ci w przejrzysty sposób każde zagadnienie i pokazuję krok po kroku wszystkie elementy. Aktywności, które Ci pokazuję, możesz od razu zastosować swoim biznesie.

Dożywotni dostęp

Kupując ten kurs zyskujesz do niego dożywotni dostęp. Możesz wracać do poszczególnych lekcji, kiedy masz czas i ochotę.

Dołącz do innych ambitnych studentów i zbuduj swój mocny branding online

Naucz się dziś robić wszystkie projekty samemu i zaoszczędź tysiące złotych na usługach grafików !
Większość moich grafik i zdjęć tworzonych jest regularnie w programie Canva (praktycznie każdego dnia)… Część ich widzisz u mnie na blogu, Facebooku oraz Instagramie ….

Ty też możesz kreować własne grafiki, samemu w kilka minut! Pokażę Ci jak to zrobić krok po kroku.

Gotowy na nową dawkę wiedzy ?
Ten kurs to pierwszy krok w kierunku poznania Canvy oraz samodzielnego projektowania i zarządzania własną marką

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z projektowaniem i chcesz zbudować swoją markę dla siebie, nie chcesz ciągle prosić Grafików o pomoc, zależy Ci na tym, żeby samodzielnie aktualizować i zarządzać własnymi projektami – jesteś we właściwym miejscu.

 Wszystkie elementy kursu, tworzą doskonale przemyślaną całość, która jak na tacy podaje Ci niezwykle przydatną wiedzę i praktyczne umiejętności.

Jedyne co musisz zrobić to po prostu rozpocząć naukę i natychmiast zastosować w praktyce, nabytą wiedzę.

0
Wartość Kursu

KOD KUPONU ZE ZNIŻKĄ 80% ! Canva80OFF

Moduły kursu

Sprawdź co znajdziesz w kursie. Kliknij, by rozwinąć

Przywitanie oraz co znajdziesz w kursie Mistrz Grafiki

Wprowadzenie & omówienie podstaw

W tej lekcji nauczysz się, jak posługiwać się kokpitem, programu Canva. Tutaj pokażę, jak rozpocząć korzystanie z aplikacji i przedstawię Ci podstawy poruszania się po pulpicie nawigacyjnym Canva. Zaprojektujemy dla przykładu Twoją pierwszą grafikę, byś się oswoił z programem.

W tej lekcji dowiesz się, jak zaprojektować grafikę na swoje kanały Social Media w około 5 minut! Zaprojektujesz swój plakat, ulotkę i broszurkę. Zobaczysz jakie to proste!

W tej lekcji dowiesz się, jak utworzyć reklamę na Facebooku i najważniejsze zasady projektowania grafiki do reklamy.

Zobaczysz mój proces wyszukiwania inspirujących przykładów grafiki reklam na Facebooku, aby przygotować nas do zaprojektowania naszej własnej grafiki, reklamy. Będziesz śledzić, jak projektuję grafikę reklam na Facebooku za pomocą darmowych szablonów i grafiki Canva.

W tej lekcji kursu Mistrz Grafiki, pokażę Ci jak zbudować spójny wizerunek siebie w Social Mediach poprzez zaprojektowanie nagłówków/banerów na Facebook, Youtube, Linkedin, Twitter.

Pokażę Ci, jak korzystać z gotowych szablonów i układów, oraz jak zrobić swoje wspaniałe banery od podstaw, by wyróżniać się w Social Media.

W tej lekcji kursu Mistrz Grafiki, pokażę Ci jak zaprojektować swój własny plik PDF, ebook, przewodnik lub cokolwiek, co mógłbyś podarować swojemu klientowi. Nauczysz się jak projektować okładkę oraz jak stworzyć swój własny brand.

W tej lekcji kursu Mistrz Grafiki, pokażę Ci jak zrobić własne logo, wykorzystując gotowe szablony z Canva, oraz pokażę Ci jeszcze jeden darmowy program, w którym zrobisz swoje logo w 5 minut!

W tej bonusowej lekcji kursu Mistrz Grafiki, pokażę Ci najlepsze strony, z których będziesz mógł pobrać bezpłatnie zdjęcia i obrazki do swoich grafik. Pokażę Ci jak najlepiej, je wykorzystać w codziennych postach na Social Media oraz w grafikach Canvy.

W tej bonusowej lekcji kursu Mistrz Grafiki, pokażę Ci jak zaplanować posty na Facebooka, Bloga i inne Social Media, by przyciągnąć uwagę swoich klientów. Dam Ci gotową listę, 20 najlepszych pomysłów na posty, które możesz stworzyć z programem Canva.

W tej bonusowej lekcji kursu Mistrz Grafiki, pokażę Ci extra pomysły na inne projekty, które możesz zaprojektować w Canva i wyróżniać się na tle konkurencji!

W tej lekcji, nauczysz się robić swoje grafiki, takich projektów jak: Infografika, Mini Poradnik w PDF, Checklista w PDF, Tapeta na pulpit, Kolaż zdjęć, Banner na bloga, Wizytówka, Miniatura kanału YouTube, Nagłówek w meilu Newslettera, Prezentacja i slajdy, Przepis kulinarny, Miniatura Bloga jako zapowiedź postu i Kartka z podziękowaniem

W tej lekcji podsumujemy wszystko to, czego się nauczyłeś w kursie 🙂

#1 Aplikacja LightX do edycji zdjęć na Android i iOS. Z tą aplikacją wymażesz tło i wkleisz wycięty obiekt na nowe zdjęcie.

#2 Aplikacja PicSee do edycji zdjęć na Android i iOS. Z tą aplikacją zrobisz fajne cytaty

#3 Aplikacja Snapseed do edycji zdjęć na Android i iOS. Z tą aplikacją pięknie przygotujemy zdjęcia do naszych projektów.

#4 Aplikacja Canva do projektowania na Smartfonie, dla Android i iOS
Zaprojektujesz swoje grafiki w 5 min, i pokażę Ci również jak zrobić swoje logo w formacie PNG czyli transparentne, za free.

#5 Aplikacja LiveCollage do edycji zdjęć na Android i iOS. Z tą aplikacją zrobisz fantastyczne kolaże i grafiki zdjęć z cytatami

#6 Aplikacja Adobe Spark Post do edycji zdjęć na Android i iOS
Z tą aplikacją stworzysz grafiki z animacją lub piękne cytaty. Również ułatwieniem są gotowe szablony, które automatycznie dostosują grafikę do tekstu.

#7 Aplikacja Typorama do edycji zdjęć na Android i iOS. Z tą aplikacją stworzysz piękne grafiki ze swoimi zdjęciami lub z darmowymi obrazami z galerii Typoramy.

#EXTRA BONUS: lista 5 darmowych aplikacji do edycji video na telefonie

Pobierz konkretne zeszyty ćwiczeń, przewodniki, checklisty i linki z narzędziami.

Klaudia Stawiarska

Trener biznesu online & Network Marketingu

klaudia-Stawiarska.jpg
Budowanie zespołu online 80%
Budowanie innych źródeł dochodu online 90%

Od początku 2017 roku pracuje w branży Network Marketingu i jest Liderem zespołu. 

Trener, który uczy z ogromnym entuzjazmem i energią, byś i Ty mógł skorzystać z efektów, jakie płyną z zastosowania metod biznesu online. Krok po kroku, bez wymówek, prosto do sukcesu.

Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami, autorka wielu e-booków, kursów online i szkoleń 

Szkoli networkerów, którzy chcą poprawić wyniki budowania zespołu w Network Marketingu, komunikację z klientem i podnieść produktywność.

PRZECZYTAJ  DOKŁADNY OPIS KLAUDII STAWIARSKIEJ TUTAJ

Jeśli masz jakieś pytanie, pisz na: klaudia@klaudiastawiarka.pl lub wypełnij formularz na https://klaudiastawiarska.pl/kontakt