dziękuję za zaufanie

Poczekaj! Nie zamykaj jeszcze tej strony! Nie przegap tej wyjątkowej okazji...

Naucz się dziś działać na Facebooku od podstaw i zacznij zarabiać więcej!

Dzięki Kursowi Facebook Marketing, pokonasz wszystkie wątpliwości i blokady związane z działaniem na Facebooku.

 

Nauczysz się od podstaw jak rekrutować na Facebooku potencjalnych klientów i partnerów oraz jak skutecznie działać, by nie marnować czasu na zbędne aktywności.

 

Kurs pełen konkretów, nie tylko CO ROBIĆ, ale dokładnie JAK TO ROBIĆ! czyli jak działać na Facebooku, by zbudować wielki biznes MLM

Chcesz być niezależnym liderem biznesu MLM i nauczyć się raz na zawsze prostych technik działania online, ale nie cierpisz technologii ?

Wiem, że mnóstwo początkujących osób ma małe wyzwanie by móc się wdrożyć w działanie na Facebooku, i w znajdywanie klientów i partnerów, spośród milionów użytkowników. A jednak bardzo ważne jest to, by od samego początku wiedzieć na co zwracać uwagę, by nie tracić okazji biznesowych! 

Co możesz zrobić, to wolnym tempem odkrywać “tajemnice” Facebooka i powoli szukać sposobów na najlepsze, skuteczne  działanie, który być może będzie przynosiło efekty…. lub możesz  zapisać się na ten kurs i zacząć od razu działać odpowiednio dobrze, by mieć szybko efekty ! 

W kursie, który zaprojektowałam pokazuję Ci krok po kroku, jak podjeść do budowania biznesu online w branży Network Marketingu, od czego zacząć i jak zaplanować swoje aktywności online, długoterminowo. Jeśli nie lubisz technologii, to nie ma obaw! Wszystko pokazuje w super prosty sposób, byś mógł zastosować wszystko natychmiast w biznesie!

Moduły kursu

Fenomen biznesu MLM, zrozum fundamenty duplikacji

Dla początkujących: jak tłumaczyć fenomen branży

Gdzie szukać klientów na Facebooku

Krok po kroku, w jaki sposób znajdywać klientów dla naszych produktów i partnerów dla naszego biznesu

Jakie wykonać kroki przed pierwszym kontaktem

Co powinieneś zrobić, zanim napiszesz pierwszą wiadomość do obcej osoby na Facebooku

Główne prawo budowania relacji na Facebooku

Podstawowa wiedza, która może zmienić bieg zdarzeń w Twoim codziennym działaniu online

Dlaczego obcy ludzie Cię ignorują

Jakie są najczęstsze powody, dlaczego obcy ludzie będą Cię ignorować. Bądź świadomy tego i przygotuj się na te sytuacje

Twój profil osobisty – podstawy

Jak ustawić profil osobisty na sukces w biznesie MLM

Kluczowe wskazówki Fanpage

Co to za narzędzie i po co Ci ono w biznesie: Fanpage podstawy

Jak postować na Facebooku by intrygować

Jakie posty publikować na profilu oraz w grupach na Facebooku, by przyciągać uwagę Twojego klienta

Top wskazówki budowania profilu, tak by przyciągał klientów i partnerów do biznesu

Twój profil to Twój magnes, i albo nim przyciągniesz klientów, albo odepchniesz. Buduj profil tak, by ich przyciągał!

Jak rozmawiać z nowymi osobami

Konkretne skrypty jak inicjować rozmowę i jak wprowadzać temat naszego projektu. Podstawowe informacje na temat rozmów na Facebooku

Złota Zasada "5"

Stosuj tą zasadę na co dzień w swoim biznesie, a dołączysz do Top Liderów network Marketingu na świecie!

Zasady budowania relacji

Jak budować relację w Social Mediach by była skuteczna

Podsumowanie kluczowych działań na Facebooku każdego dnia

Jak zaplanować swoje działanie na Facebooku na co dzień, by wykonywać priorytety i być produktywnym w swoich aktywnościach biznesowych

1
godzin nagrań
1
lekcji
1
narzędzi do pobrania
1
osób przeszło już przez kurs

Dla kogo jest ten Kurs

Podsumowanie

Od A do Z stworzysz stabilny i sukcesywny biznes online na Facebooku!

Krok po kroku

Z tym kursem od A do Z stworzysz własny biznes w sieci, a od tego dzieli Cię tylko jeden krok do większych zarobków i wolności.

Dostęp online

Dostęp do kursu otrzymasz natychmiast po zakupie. Kurs jest dostępny na specjalnej platformie, do której otrzymujesz login i hasło. W każdej chwili możesz zalogować się na konto i korzystać z kursu dowolną ilość razy.

Dostęp do aktualizacji

Wraz z zakupem kursu otrzymujesz dostęp do jego wszystkich aktualizacji. Jeżeli kurs zostanie wzbogacony o nowe lekcje, wskazówki, porady, PDFy, Ty otrzymasz je zupełnie za darmo.

Zeszyty ćwiczeń

Dzięki dołączonym materiałom, dostępnym do pobrania na komputer, w łatwy sposób powtórzysz wszystkie zadania. Na bieżąco możesz sprawdzać stan swojej wiedzy, po przez wykonywanie ćwiczeń.

Nagrania video

Oglądaj filmy instruktażowe, w których przedstawiam Ci w przejrzysty sposób każde zagadnienie i pokazuję krok po kroku wszystkie elementy. Aktywności, które Ci pokazuję, możesz od razu zastosować swoim biznesie.

Dożywotni dostęp

Kupując ten kurs zyskujesz do niego dożywotni dostęp. Możesz wracać do poszczególnych lekcji, kiedy masz czas i ochotę.

Dołącz do innych ambitnych studentów i zbuduj swój biznes mlm na facebooku

Naucz się dziś dziś konkretnie działać i zaoszczędź czas na szukaniu odpowiednich strategii !
Większość moich strategii jest regularnie w programie wdrażane w działanie na co dzień  (praktycznie każdego dnia)… dlatego mam pewność, że są skuteczne!

Ty też możesz zbudować wielki zespół online, nie znając osobiście ludzi.  Pokażę Ci jak to zrobić krok po kroku.

Gotowy na nową dawkę wiedzy ?
Ten kurs to pierwszy krok w kierunku poznania Facebooka oraz samodzielnego budowania biznesu MLM strategicznie.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Facebookiem i chcesz zbudować wielki biznes MLM, a nie chcesz ciągle tracić czasu na nieodpowiednie działanie, zależy Ci na tym, żeby szybko zarabiać i awansować w swojej firmie – jesteś we właściwym miejscu.

 Wszystkie elementy kursu, tworzą doskonale przemyślaną całość, która jak na tacy podaje Ci niezwykle przydatną wiedzę i praktyczne umiejętności.

Jedyne co musisz zrobić to po prostu rozpocząć naukę i natychmiast zastosować w praktyce, nabytą wiedzę.

0
Wartość Kursu

FAQ Najczęściej zadawane pytania

Po zakupie otrzymujesz link na adres e-mail, do platformy, na której znajdziesz wszystkie materiały kursu oraz bonusy.  Szkolenie realizujesz samodzielnie i sam decydujesz o tempie, w jakim to robisz. UWAGA! Jeśli robisz przelew bankowy, wyślij potwierdzenie na mój adres email: klaudiastawiarska.ks@gmail.com wraz z adresem email na który chcesz otrzymać dostęp do szkolenia.

Na stronie płatności za kurs, możesz zapłacić bezpośrednio kartą debetową (zwykłą karta płatniczą np. Mastercard, Visa etc.) lub kartą kredytową wpisując w pole “Card Number” numer swojej karty oraz dane. Po zaksięgowaniu płatności, otrzymasz natychmiast dostęp do platformy ze szkoleniami, oraz dane logowania we wiadomości e-mail. Istnieją również inne możliwości opłaty za szkolenie: Karta Debetowa. Wpisz w polu:”Card Number” numer karty debetowej np.Visa, Mastercard, inne Karta Kredytowa. Wpisz w polu: “Card Number” numer karty kredytowej PayPal: Wyślij sumę za kurs na konto: klaudiastawiarska.ks@gmail.com . Przelew: Odbiorca: Klaudia Stawiarska Nr konta: PL 42 1320 1537 3899 1831 3000 0001 . W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu (np. MR Mistrz Rozmowy) Revolut: Skontaktuj się ze mną by móc skorzystać z opcji płatności przez Revolut. Uwaga: W przypadku przelewu bankowego lub PayPal wpisz w tytule przelewu swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu, np. FM (Facebook Marketing). Wyślij na adres email: klaudiastawiarska.ks@gmail.com potwierdzenie przelewu oraz informację na jaki adres email chcesz otrzymać dostęp do platformy ze szkoleniami. Dziękujemy

Co powiesz, na dostęp do kursu na zawsze ? Po zarejestrowaniu się, masz nieograniczony dostęp do tego kursu tak długo, jak chcesz – na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach.

Daję Ci moją 100% gwarancję, że jeśli zastosujesz wszystkie praktyki tak jak w kursie, krok po kroku, i zastosujesz dokładnie ćwiczenia w sposób jaki jest przedstawiony w lekcjach, możesz spodziewać się szybkich efektów w swoim biznesie. Zaznaczam, że nie musisz mieć żadnego wcześniejszego doświadczenia w sprzedaży, by zauważyć efekty!

Warunek jest jeden: musisz zastosować to w praktyce, by dowiedzieć się jaki masz ukryty talent 🙂 !!!

Klaudia Stawiarska

Trener biznesu online & Network Marketingu

klaudia-Stawiarska.jpg
Budowanie zespołu online 80%
Budowanie innych źródeł dochodu online 90%

Od początku 2017 roku pracuje w branży Network Marketingu i jest Liderem zespołu. 

Trener, który uczy z ogromnym entuzjazmem i energią, byś i Ty mógł skorzystać z efektów, jakie płyną z zastosowania metod biznesu online. Krok po kroku, bez wymówek, prosto do sukcesu.

Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami, autorka wielu e-booków, kursów online i szkoleń 

Szkoli networkerów, którzy chcą poprawić wyniki budowania zespołu w Network Marketingu, komunikację z klientem i podnieść produktywność.

PRZECZYTAJ  DOKŁADNY OPIS KLAUDII STAWIARSKIEJ TUTAJ

Jeśli masz jakieś pytanie, pisz na: klaudia@klaudiastawiarka.pl lub wypełnij formularz na https://klaudiastawiarska.pl/kontakt