OFERTA SPECJALNA NA MOJE NAJPOPULARNIEJSZE SZKOLENIE

Jak zrekrutowałam osobiście 40 osób przez Facebook w 4 miesiące od startu w biznesie MLM

W szkoleniu "Jak zrekrutowałam osobiście 40 osób przez Facebook w 4 miesiące od startu w biznesie MLM" przekażę Ci moje najlepsze taktyki działania online, do wdrożenia natychmiast w Twoim biznesie MLM, zwłaszcza kiedy jesteś początkujący i chcesz mieć szybko efekty!

O CZYM JEST TO SZKOLENIE ONLINE

To 3 godzinne szkolenie online zostało zaprojektowany tak, by nauczyć Cię wszystkiego co musisz wiedzieć o budowaniu biznesu Network Marketingu na Facebooku.

Dzielę się najlepszymi strategiami z mojego osobistego doświadczenia, które pozwoliły mi osobiście zarejestrować ponad 40 osób do mojego zespołu, w mniej niż 4 miesiące od startu w biznesie, pomimo, że nie miałam żadnego doświadczenia w MLM i nigdy nie byłam aktywna na Facebooku!

Co zawiera Szkolenie: "Jak zrekrutowałam osobiście 40 osób przez Facebook w 4 miesiące od startu w biznesie MLM"

 • Jak pracować na codzień, by efektywnie rekrutować & zapisywać do biznesu w MLM przez Facebooka
 • Gdzie znajduję ludzi na Facebooku do mojego biznesu
 • Jak wygląda proces pozyskiwania klienta do MLM na Facebooku
 • Wybieranie swoich partnerów biznesowych przez Messenger w 5 krokach
 • Jak poprowadzić rozmowę przez Messenger z osobami z Facebooka
 • Jak rozmawiać przez telefon z osobami z Facebooka by zaoferować biznes & jakie wartościowe pytania zadawać
 • Osiem kroków do sukcesywnego „zamknięcia”
 • Praca na codzień z grupą w podsumowaniu
 • Co zrobić, żeby mieć efekty i awansować w swoim biznesie MLM
 • 15 podstawowych zasad skutecznego działania

Cena tego szkolenia to 297 zł!

Natomiast teraz możesz otrzymać dostęp za jedyne 97zł !

(oferta limitowana)

Przebyłam drogę, którą Ty teraz podążasz...

To szkolenie ma charakter bardzo praktyczny, co znaczy, że będziesz mógł natychmiast dosłownie “skopiować” moje strategie do swojego biznesu, jeśli również chcesz rozwijać się online.

Dzięki wiedzy nabytej w tym szkoleniu, nauczysz się skutecznej rekrutacji przez Facebooka, najprostszymi sposobami, które będziesz mógł zastosować, nawet jeśli jesteś “zielony” i nie wiesz od czego zacząć swoje działanie przez internet. Jeśli działasz aktualnie offline i ciekawi Cię w jaki sposób wygląda rekrutacja na Facebooku, to koniecznie zobacz to szkolenie! Wyjawiam wszystkie “sekrety” rekrutacji do MLM, zwłaszcza dla osób początkujących (pokazuję jak ja to zrobiłam krok po kroku, bez doświadczenia!)

Otrzymasz informacje, jakimi wcześniej się dzieliłam tylko i wyłącznie w moim zespole oraz w mojej firmie! To szkolenie, było moim pierwszym, jakie poprowadziłam dla całego zespołu moich upline, i było najpopularniejszym szkoleniem oglądanym przez osoby zaczynające z nami biznes! To szkolenie bardzo często prowadziłam dla liderów w mojej firmie z innych zespołów niż mój, by pomóc im zrozumieć na czym polega rekrutacja na Facebooku. Dzięki temu szkoleniu, mnóstwo osób po raz pierwszy zrozumiało jak ma działać online i bardzo szybko osiągnęło swoje pierwsze awanse!

Całą wiedzę, jaką dzielę się w tym szkoleniu, czerpię z własnych doświadczeń popartych metodą prób i błędów, w poszukiwaniu najlepszej taktyki działania na Facebooku.

Dzięki tej wiedzy, rozwijanie Twojej struktury poprzez rekrutację na Facebooku, będzie dla Ciebie zrozumiałe, uporządkowane i strategicznie zaplanowane, byś nie tracił czasu na ciągłe poszukiwania metod rekrutacji do MLM. Twój biznes natychmiast nabierze tempa rozwoju, jeśli tylko zastosujesz w praktyce taktyki, jakie sama stosowałam na samym początku mojego działania. Unikniesz błędów, jakie popełnia większość osób z branży MLM, zaczynających działanie na Facebooku.

Dzięki temu szkoleniu:

 • unikniesz 95% błędów, które popełnia większość osób w MLM, działających na Facebooku
 • poznasz narzędzia systemu rekrutacji online, jakich większość osób nie stosuje
 • otrzymasz narzędzia do skutecznego pozyskiwania nowych osób do Twojego biznesu MLM
 • poznasz 15 podstawowych zasad skutecznego działania w MLM, by awansować na kolejny poziom w swoim planie marketingowym
 • dowiesz się, jak wygląda proces pozyskiwania klienta do MLM na Facebooku
 • nauczysz się, jak szukać ludzi do swojego biznesu
 • dowiesz się, jak budować listę kontaktów na Facebooku
 • odkryjesz sposoby komunikacji, dzięki którym będziesz wiedział jak zacząć rozmowy z osobami poznanymi na Facebooku
 • poznasz najważniejsze zasady rozmowy przez Messenger
 • nauczysz się, jak rozmawiać przez telefon z zimnymi kontaktami z Facebooka
 • poznasz sposoby, które osobiście zastosowałam w swoim działaniu na początku, dzięki którym zrekrutowałam ponad 40 osób do mojego biznesu MLM, w mniej niż 4 miesiące od wystartowania w branży
 • dowiesz się, jak skutecznie zamykać w 8 prostych krokach
 • dowiesz się, jak wyglądały moje początki pracy z zespołem, pomimo braku doświadczenia
 • otrzymasz “gotowce” do pobrania: Przewodnik Jak pracować na codzień; Przewodnik Gdzie znajduję ludzi do zespołu na Facebooku; Przewodnik rozmowy przez telefon z osobą z Facebooka; Przewodnik Pracy z grupą dla początkujących Liderów; Notatki ze szkolenia w PDF

Otrzymasz prawie 3 godziny cennych, autorskich lekcji, popartych moim ogromnym doświadczeniem w branży. Cena szkolenia to tylko 297 zł, natomiast teraz możesz otrzymać to szkolenie wraz ze wszystkimi materiałami do pobrania, za jedyne 97 zł !!!Oszczędzasz aż 200 zł i co najważniejsze CZAS!

Dołącz do innych ambitnych studentów i zbuduj stabilny biznes mlm

Jedyne co musisz zrobić to po prostu rozpocząć naukę i natychmiast zastosować w praktyce, nabytą wiedzę.

Wartość Szkolenia
0

Najczęściej zadawane pytania

Po zakupie otrzymujesz link na adres e-mail, do platformy, na której znajdziesz wszystkie materiały kursu oraz bonusy.  Szkolenie realizujesz samodzielnie i sam decydujesz o tempie, w jakim to robisz. UWAGA! Jeśli robisz przelew bankowy, wyślij potwierdzenie na mój adres email: klaudiastawiarska.ks@gmail.com wraz z adresem email na który chcesz otrzymać dostęp do szkolenia.

Na stronie płatności za kurs, możesz zapłacić bezpośrednio kartą debetową (zwykłą karta płatniczą np. Mastercard, Visa etc.) lub kartą kredytową wpisując w pole “Card Number” numer swojej karty oraz dane. Po zaksięgowaniu płatności, otrzymasz natychmiast dostęp do platformy ze szkoleniami, oraz dane logowania we wiadomości e-mail. Istnieją również inne możliwości opłaty za szkolenie: Karta Debetowa. Wpisz w polu:”Card Number” numer karty debetowej np.Visa, Mastercard, inne Karta Kredytowa. Wpisz w polu: “Card Number” numer karty kredytowej PayPal: Wyślij sumę za kurs na konto: klaudiastawiarska.ks@gmail.com . Przelew: Odbiorca: Klaudia Stawiarska Nr konta: PL 42 1320 1537 3899 1831 3000 0001 . W tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu (np. MR Mistrz Rozmowy) Revolut: Skontaktuj się ze mną by móc skorzystać z opcji płatności przez Revolut. Uwaga: W przypadku przelewu bankowego lub PayPal wpisz w tytule przelewu swoje imię i nazwisko oraz inicjały kursu, np. MR (Mistrz Rozmowy). Wyślij na adres email: klaudiastawiarska.ks@gmail.com potwierdzenie przelewu oraz informację na jaki adres email chcesz otrzymać dostęp do platformy ze szkoleniami. Dziękujemy

Co powiesz, na dostęp do kursu na zawsze ? Po zarejestrowaniu się, masz nieograniczony dostęp do tego kursu tak długo, jak chcesz – na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach.

Daję Ci moją 100% gwarancję, że jeśli zastosujesz wszystkie praktyki tak jak w kursie, krok po kroku, i zastosujesz dokładnie ćwiczenia w sposób jaki jest przedstawiony w lekcjach, możesz spodziewać się szybkich efektów w swoim biznesie. Zaznaczam, że nie musisz mieć żadnego wcześniejszego doświadczenia w sprzedaży, by zauważyć efekty!

Warunek jest jeden: musisz zastosować to w praktyce, by dowiedzieć się jaki masz ukryty talent 🙂 !!!