Klaudia Stawiarska logo
Zamówienie
Oferta Specjalna
Potwierdzenie
Gotowy, by ułatwić sobie pisanie postów?
Dzieli Cię już tylko jeden krok!
W ebooku otrzymasz:
Opinie Klientów:
Natychmiastowy odzew od zainteresowanych klientów!

"Ebook zmienił totalnie moje działanie w Social Media. Dzięki skryptom z ebooka, pisanie postów na facebooka, stało się dla mnie przyjemne i bardzo skuteczne. Stosując zasady opisane przez Klaudię, zauważyłam niemal natychmiastowy odzew od zainteresowanych klientów. Cieszę się, że Klaudia napisała tego ebooka, bo bardzo ułatwia mi pracę na co dzień. Dziękuję i pozdrawiam!"

Magdalena Zielinska
Moja praca online jest znacznie efektywniejsza

"Jestem pozytywnie zaskoczona! Po zastosowaniu scenariuszy postów z ebooka Skarbiec Skryptów, już po pierwszym dniu miałam zainteresowanych klientów, moimi usługami. Wskazówki z ebooka bardzo rozjaśniły mi schemat pisania postów i dzięki gotowym scenariuszom podzielonym na różne cele posta, moja praca online jest znacznie efektywniejsza. Bardzo dziękuję za tego ebooka i polecam!"

Beata Dudkiewicz
1
INFORMACJE
2
PŁATNOŚĆ
1
150 Skryptów Postów do SM
150 Skryptów Postów do SM × 1
-
+
129,00 
Kwota129,00 
Łącznie129,00  (zawiera 6,14  VAT)

Informacje Kontaktowe

Zamówienie

Produkt
Łącznie
1
150 Skryptów Postów do SM
150 Skryptów Postów do SM × 1
129,00 
Kwota129,00 
Łącznie129,00  (zawiera 6,14  VAT)

Informacje o płatności

Wszystkie transakcje są bezpieczne i szyfrowane. Informacje o kartach kredytowych nigdy nie są przechowywane na naszych serwerach.

  • Prosimy o wpłatę bezpośrednio na nasze konto bankowe. Proszę użyć numeru zamówienia jako tytułu płatności. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Klaudia Stawiarska logo
Copyright 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.