Ebook, dzięki któremu nigdy nie zabraknie Ci pomysłów na filmy!
CONTENT NA ZAWOŁANIE
Koniec z wymówkami.
Nadszedł czas osiągać cele.
Pomysły na rolki tik toki i filmy na youtube shprts

Dzięki temu ebookowi odkryjesz nowe sposoby na przedstawianie swojego biznesu w Social Media.

Dla kogo jest ten ebook?

Odpowiedziałeś "tak", na któreś z powyższych pytań?
To nie zastanawiaj się dłużej!

W ebooku pomysły na filmy zostały posegregowane według następujących branż:

Praktyczny ebook z 370 pomysłami na filmy do Social Media. Znajdziesz tu pomysły na filmy w formacie Rolek na Instagrama, Shorts na YouTube i inspiracje na TikToka. Pomysły na filmy możesz również wykorzystać do postów pisanych w formacie tekstowym zamiast wideo, na Facebooka, LinkedIn, Instagrama lub Newsletter. 

370 POMYSŁÓW NA ROLKI
Dzięki ciekawym rolkom zwiększysz zaangażowanie swoich obserwujących i przyciągniesz nowych fanów.
Kamila Walkiewicz
5/5
Ebook "370 Pomysłów na Rolki" to dla mnie nieoceniony przewodnik. Inspiracje podzielone według branż sprawiają, że z łatwością dostosowuję treści do mojej specjalizacji. A co najważniejsze nigdy nie brakuje mi pomysłów na content, ponieważ pomysły z innych branż, czerpię dla swojej branży!
Dawid Krawiec
5/5
"Dzięki temu ebookowi zauważyłem znaczący wzrost zaangażowania na moich platformach społecznościowych. Pomysły na rolki i TikToki są nie tylko oryginalne, ale także zgodne z najnowszymi trendami"
Sandra Mrowiec
5/5
"Podoba mi się to, że jest to nie tylko ebook dla twórców wideo. Pomysły można z powodzeniem wykorzystać także do postów tekstowych, co czyni go uniwersalnym narzędziem dla każdego, kto chce wyróżnić się w świecie Instagrama czy TikToka"
1
INFORMACJE
1
370 Pomysłów na rolki
370 Pomysłów na rolki × 1
-
+
47,00 
Kwota47,00 
Łącznie47,00  (zawiera 2,24  VAT)

Order Summary

Podsumowanie47,00  (zawiera 2,24  VAT)
Produkty
Ilość
Cena
370 Pomysłów na rolki
-
+
47,00 

Zamówienie zawiera

ebook Pomysły na rolki

Produkt
Łącznie
1
370 Pomysłów na rolki
370 Pomysłów na rolki × 1
47,00 
Kwota47,00 
Łącznie47,00  (zawiera 2,24  VAT)

Informacje o płatności

Wszystkie transakcje są bezpieczne i szyfrowane. Dane karty kredytowej nigdy nie są przechowywane na naszych serwerach.

  • Prosimy o wpłatę bezpośrednio na nasze konto bankowe. Proszę użyć numeru zamówienia jako tytułu płatności. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Bezpieczne Płatności

100% Satysfakcji

Chronimy Twoją Prywatność

Cześć! Tu Klaudia Stawiarska

Klaudia Stawiarska jest profesjonalnym przedsiębiorcom internetowym, który prowadzi swoją działalność w internecie od 2017 roku, między innymi www.KlaudiaStawiarska.pl i www.LoveExplore.pl

Zaczynając swój biznes w internecie, w branży Network Marketingu, odkryła świat blogowania i innych możliwości zarabiania przez internet. Opierając się na swoim biznesowym i marketingowym doświadczeniu, zamieniła blogowanie w udaną karierę.
Znana jako „trener biznesu online” w kręgach blogujących, jej pasją jest dzielenie się swoimi biznesami, poradami dotyczącymi blogowania i produktywności.

Klaudia jest autorką licznych kursów online, szkoleń oraz ebooków i przewodników. Mieszka na Teneryfie od 2016 roku, i inspiruje innych do spełniania marzeń!

Kiedy nie tworzy contentu, ćwiczy jogę, medytuje lub przyrządza zdrowe dania w kuchni. W weekendy można ją spotkać na wycieczce po pięknej okolicy Teneryfy z synkiem lub na tarasie z dobrą książką .

Nie wiesz, jakie filmy zamieszczać na swoim koncie?
Ten ebook z pewnością rozwiąże ten problem!
© Copyright 2023 | Polityka Prywatności | Regulamin