Klaudia Stawiarska logo
Zamówienie
Oferta Specjalna
Potwierdzenie
Gotowy, by wyróżnić swoją markę?
Dzieli Cię już tylko jeden krok!
W kurie otrzymasz:
Opinie Klientów:
Już po pierwszych lekcjach poczułam wielką zmianę

"Jestem pod wrażeniem kursu Canva Master! Klaudia jest niesamowicie konkretna i czuć, że robi to z pasją! Lekcje wideo są bardzo przejrzyste i łatwe do zrozumienia. Klaudia nie pozostawia nic nie wyjaśnionego. Wszystko pokazuje krok po kroku, palcem na ekranie. Już po pierwszych lekcjach czułam, że moje umiejętności projektowania zaczynają rosnąć. Teraz moje grafiki wyglądają profesjonalnie i dostaję same pochwały od moich klientów!"

Ewelina Małecka
Kurs przeszedł moje oczekiwania!

"Muszę przyznać, że kurs Canva Master przeszedł wszelkie moje oczekiwania. Zanim przerobiłem kurs wydawało mi się, że znam Canvę, ale kiedy zobaczyłem możliwości tego programu, zdałem sobie sprawę, że byłem kompletnym amatorem w projektowaniu grafik w Canvie. Teraz czuję się jak prawdziwy profesjonalista. Dzięki temu kursowi opanowałem sztukę tworzenia pięknych i przyciągających uwagę grafik i ekspresowych rolek. Bardzo polecam ten kurs każdemu, kto buduje markę online. Pozdrawiam

Kacper Stachowiak
1
MAIN HEADING
Subheading
1
Kurs Online - Canva Master Grafika
Kurs Online - Canva Master Grafika × 1
297,00 
Kwota297,00 
Łącznie297,00  (zawiera 51,55  VAT)

Informacje kontaktowe

Twoje Produkty

Produkty
Ilość
Cena
Kurs Online - Canva Master Grafika
1
297,00 

Twoje zamówienie

Kurs Online - Canva Master Grafika

Produkt
Łącznie
1
Kurs Online - Canva Master Grafika
Kurs Online - Canva Master Grafika × 1
297,00 
Kwota297,00 
Łącznie297,00  (zawiera 51,55  VAT)

Informacje o płatności

Wszystkie transakcje są bezpieczne i szyfrowane. Informacje o kartach kredytowych nigdy nie są przechowywane na naszych serwerach.

  • Prosimy o wpłatę bezpośrednio na nasze konto bankowe. Proszę użyć numeru zamówienia jako tytułu płatności. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Klaudia Stawiarska logo
Copyright 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.