Jeśli chcesz zarabiać online, musisz zrobić dobry plan swojego biznesu!

Z moim Biznes Plannerem zrobisz to szybko, łatwo i skutecznie! 

Zobacz wideo poniżej:

Odtwórz wideo

Zaplanuj swój biznes online skutecznie

Chcesz zbudować dochodowy biznes przez internet, ale nie wiesz od czego zacząć?

Jeśli odpowiedziałaś TAK na któreś z tych pytań, jesteś we właściwym miejscu!

Zaplanuj swój biznes skutecznie & zacznij zarabiać przez internet!

“Zaplanuj swój Biznes Online”, to pakiet, który pomoże Ci zbudować fundament dochodowego biznesu online i spowoduje, że stworzysz swój sposób na zarabianie w internecie i wykształcisz w sobie umiejętność skutecznego planowania działań!

Ten wyjątkowy pakiet: “Biznes Planner + Szkolenie”, poprowadzi Cię za rękę, krok po kroku i nauczy Cię wszystkiego co powinieneś wiedzieć o budowaniu biznesu online, jak wybrać najlepszy pomysł dla siebie na zarabianie i jak stworzyć efektywny plan działania.

Opinia Joanny

"Chciałabym podzielić się z Tobą moimi wrażeniami po ukończeniu kursu "Biznes Planner" autorstwa Klaudii Stawiarskiej. Jestem osobą bez doświadczenia w tworzeniu produktów cyfrowych, dlatego szukałam kursu, który pomógłby mi rozwinąć moje umiejętności w dziedzinie działalności online.Nie miałam porównania z innymi kursami, ale zdecydowałam się na kurs Klaudii Stawiarskiej ze względu na jej sposób przekazywania wiedzy - bez udziwnień, z pasją i przekonaniem. Podobała mi się forma prezentacji graficznej, która pomogła mi lepiej zrozumieć treści i zwizualizować je. Klaudia świetnie objaśniła każdy element biznesu i Planu Biznesowego zawartego w e-booku.Kurs okazał się być naładowany treściami i pomocami, których nie spodziewałam się na początku. Dzięki niemu zrozumiałam wartość strategii działania w biznesie cyfrowym, znaczenie jakości tworzonego produktu oraz edukacyjną wartość kursu. Teraz mam pełny obraz tego, co należy zrobić, aby odnosić sukces w internecie.Klaudia doskonale uczy, co jest potrzebne do zdobycia nowych umiejętności. Kurs "Biznes Planner" to wielka wartość za małe pieniądze. Poznałam jak tworzyć Content, jak zarabiać na własnej marce i jak planować swój sukces. Po ukończeniu kursu czeka mnie dużo pracy, ale mam wszystkie narzędzia, aby osiągnąć swoje cele.Jeśli chcesz rozpocząć przygodę w cyfrowym świecie, polecam zainwestować w siebie i zakupić kurs Klaudii Stawiarskiej. Ja spróbowałam, zaufałam i jestem zadowolona z efektów. Nie będziesz zawiedziony - gwarantuję! Pamiętaj, że dopóki nie sprawdzisz w praktyce, nie uwierzysz. Dlatego polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym rozwojem w dziedzinie działalności online. Powodzenia!"Gdybym miała więcej pieniędzy, kupiłabym wszystkie Twoje produkty! Póki co, powoli uczę się biznesu z Twoją pomocą i to wielka radość dowiedzieć się, że będę mogła praktykować umiejętności jakie zapisałam sobie w moich notatkach. Mam wrażenie, że jesteśmy Przyjaciółkami od lat i dziękuję za zrozumienie"
Joanna Mularz
Przedsiębiorca

BIZNES PLANNER ZAWIERA:

Poniżej znajdziesz komplet informacji o pakiecie “Zaplanuj Swój Biznes Online”. Aktualnie dostępny jest on wyłącznie w ramach sprzedaży mojego Workbooka “Biznes Planner” (w wariancie ebook+szkolenie online).

PODSUMOWANIE NAJWAŻNIEJSZYCH INFORMACJI BIZNESOWYCH

Informacje ogólne, streszczenie biznesu, główne wartości i cechy marki, określenie grupy docelowej, analiza SWOT, analiza konkurencji, najważniejsze wnioski.

BRANDING & MARKA ONLINE

Jak zbudować wyróżniającą się markę w internecie, wizualizacja marki, obietnica marki, misja, wizja, branding moodboard, checklista: zadbaj o spójny przekaz.

PRODUCT LAUNCH

Zaplanowanie swojego pierwszego produktu lub usługi, analiza problemów grupy docelowej i pomysły na potencjalne produkty, wybór najlepszego produktu, plan premiery produktu.

NIEZBĘDNIK BIZNESOWY

Narzędzia i szablony, niezbędne do prowadzenia biznesu, tzn: tabele śledzenia sprzedaży, zwrotów, wysyłek, faktury, śledzenie zakupów, śledzenie zamówień, inwentaryzacja, lista dostawców, arkusz wyceny, planner budżetu, śledzenie sprzedaży.

MARKETING PLANNER

Plan Marketingowy, pomysły sezonowe, marketing świąteczny, marketing plan miesięczny, budżet kampanii, główny przekaz marketingowy, planner postów na Instagramie, Facebooku i Pintereście, Checklisty planowania postów w social mediach, planner hasztagów, planner grup społ. na Facebooku, planner tablic na Pinterest, Keyword Research.

PLANOWANIE CELÓW BIZNESOWYCH

Cele roczne, cele miesięczne, focus planner, checklista planowania celów.

NIEZBĘDNE PLANNERY W BIZNESIE ONLINE

Planner dzienny, planner tygodniowy, planner miesięczny, planner roczny, to do list, project planner, matryca priorytetów, koło produktywności, habit tracker- śledzenie nawyków, planner długoterminowy.

NARZĘDZIOWNIK

W tej sekcji otrzymasz listy linków url przydatne do tworzenia Twoich projektów i grafik, m.in: lista 34 stron www z których pobierzesz zdjęcia za free; lista 13 stron www z których pobierzesz darmowe wideo, lista 11 stron www z których pobierzesz bezpłatnie muzykę do swoich filmów na YT, lista 10 stron www z darmowymi ikonami, lista 12 stron www z darmowymi mockupami, lista 18 najlepszych narzędzi do tworzenia grafik i wideo.

OTRZYMASZ EXTRA BONUSY:
  • #BONUS: lista 25 pomysłów na posty do Social Media
  • #BONUS: lista 25 pomysłów na posty na Bloga i Vloga
  • #BONUS: tabela do kontroli linków afiliacyjnych
  • #BONUS: codzienna checklista zadań, kiedy budujesz dochodowego bloga
  • #BONUS: tygodniowa checklista zadań, kiedy budujesz dochodowego bloga
  • #BONUS: miesięczna checklista zadań, kiedy budujesz dochodowego bloga
  • #BONUS: trzykładowy, tygodniowy grafik skutecznego Bloggera
  • #BONUS: tabela kontroli statystyk rozwoju Social Media i Bloga
  • #BONUS: Tabela: moje lekcje w drodze do celów
OTRZYMASZ 3 WERSJE WORKBOOKA

Workbook jest interaktywnym narzędziem, które pomoże Ci zaplanować swoje działania w rozwoju biznesu w internecie. Otrzymasz trzy wersje workbooka:
1. pierwsza wersja do druku w PDF;
2. druga wersja edytowalna (to znaczy, że będziesz mógł wypełnić ebooka bezpośrednio w pliku PDF)
3. trzecia wersja: szablon do edycji bezpośrednio w Canvie (tak abyś mógł dostosować biznes planner pod swoje potrzeby, jak również wykorzystać go w przyszłości do innych swoich projektów!)

Jest to produkt wirtualny, to znaczy, że nie otrzymasz wersji papierowej. Dostęp do Workbooka i szkolenia otrzymasz bezpośrednio po zaksięgowaniu płatności.

ZOBACZ JAK EBOOK WYGLĄDA OD ŚRODKA:

SZKOLENIE ZAWIERA:

WPROWADZENIE & MOJA HISTORIA
JAK SKUTECZNIE WYSTARTOWAĆ ZE SWOIM BIZNESEM ONLINE
POMYSŁY NA BIZNES ONLINE
SPOSOBY ZARABIANIA PRZEZ INTERNET
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI POMYSŁ NA BIZNES
JAK ZAPLANOWAĆ SWÓJ BIZNES KROK PO KROKU
JAK UZUPEŁNIĆ WORKBOOK: BIZNES PLANNER
PODSUMOWANIE
godziny nagrań
1
stron workbooka
1
narzędzi online
1
extra bonusów
1
wersje ebooka
1

Podsumowanie

Od A do Z stworzysz swój własny, dochodowy biznes online. Teraz możesz samodzielnie stworzyć mapę do swojego sukcesu!

Krok po kroku

Z tym pakietem od A do Z stworzysz własny biznes w sieci, a od tego dzieli Cię tylko jeden krok do większych zarobków i wolności.

Dostęp online

Dostęp do szkolenia i workbooka, otrzymasz natychmiast po zakupie. Pakiet jest dostępny na specjalnej platformie, do której otrzymujesz login i hasło. W każdej chwili możesz zalogować się na konto i korzystać ze szkolenia dowolną ilość razy oraz pobrać dwie wersje workbooka na swój komputer.

Dożywotni dostęp

Kupując ten pakiet zyskujesz do niego dożywotni dostęp. Możesz wracać do poszczególnych lekcji, kiedy masz czas i ochotę.

Oszczędź papier

Dzięki dołączonym dwóm wersjom workbooka, dostępnym do pobrania na komputer, możesz zdecydować czy chcesz wydrukować Planner całkowicie lub pojedyncze strony, aby mieć wersję papierową. Możesz również wypełnić Biznes Planner bezpośrednio na komputerze w PDF wersji edytowalnej, otwierając plik w darmowym programie Adobe Acrobar Reader.

Nagranie wideo

Dzięki szkoleniu online, zrozumiesz w jaki sposób zaplanować swój biznes w sieci oraz jak uzupełnić Biznes Planner. W filmie instruktażowym, przedstawiam Ci w przejrzysty sposób każde zagadnienie i pokazuję krok po kroku wszystkie elementy Biznes Plannera, niezbędne do skutecznego zaplanowania swoich działań w sieci.

Jak zacząć zarabiać online
jak zaplanować swój biznes online

Dołącz do innych ambitnych studentów i zbuduj swój niezależny biznes online

Gotowy na nową dawkę wiedzy ?
Ten pakiet to pierwszy krok w kierunku Twojej niezależności!

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z zarabianiem w internecie i chcesz zbudować swój własny biznes w internecie, nie chcesz już więcej tracić czasu na nieefektywnie działania- jesteś we właściwym miejscu.

 Wszystkie elementy pakietu, tworzą doskonale przemyślaną całość, która jak na tacy podaje Ci niezwykle przydatną wiedzę i praktyczne umiejętności.

Jedyne co musisz zrobić to po prostu przesłuchać szkolenia i natychmiast zastosować w praktyce, nabytą wiedzę.

Jeśli chcesz więc przejąć kontrolę nad swoimi życiem, rozwijać swój własny biznes online, zarabiać pieniądze przez internet, być niezależna finansowo, czuć się spełniona, czuć, że idziesz w odpowiednim kierunku do swoich celów i czuć że osiągasz sukces małymi krokami, to zapraszam Cię do udziału w tym projekcie “Zaplanuj swój Biznes Online”.

Wartość Pakietu
0

Oszczędzasz aż 150 zł !

Rozdziały Workbooka

Sprawdź co znajdziesz w Workbooku. Kliknij, by rozwinąć

Pierwsza sekcja tego biznes planu to streszczenie najważniejszych informacji odnośnie planowanego przedsięwzięcia. W tym miejscu określisz informacje ogólne, takie jak: nazwę biznesu, profile w social media, strona www, potencjalne produkty oraz usługi. Wypiszesz również główne wartości, którymi chcesz by kierował się Twój biznes oraz jak chcesz by Twoja marka była odbierana przez odbiorców. Określisz swoją grupę docelową, przeprowadzisz analizę SWOT, analizę konkurencji i podsumujesz najważniejsze wnioski dla swojego biznesu online.

W tej sekcji skupisz się na planowaniu i budowaniu brandingu swojego biznesu. Zaczniesz od wizualizacji swojej marki, określisz wizję, misję, obietnicę marki, stworzysz spójny wizerunek za pomocą Moodboard (tablicy z materiałami określającymi wygląd marki). Podsumowując ten rozdział, upewnisz się, że tworzysz spójny przekaz, odpowiadając na konkretne pytania z checklisty.

Budowanie biznesu online to przede wszystkim odpowiadanie na potrzeby Twoich odbiorców. Warto stworzyć produkt lub usługę, która będzie odpowiedzią na problemy i wyzwania Twojej grupy docelowej. Kiedy rozwiązujesz problem Twojego klienta, masz niemalże pewność, że Twój biznes będzie zarabiał pieniądze! W tej sekcji skupisz się na planowaniu swoich pierwszych produktów na sprzedaż oraz krok po kroku zaplanujesz premierę tego produktu.

Posiadanie własnego biznesu, również wiąże się tym byś prowadził kontrolę sprzedaży, dostaw, wydatków, wystawiał faktury, śledził zwroty, śledził wysyłki oraz zamówienia. Powinieneś mieć pod kontrolą swoje przychody i rozchody oraz mieć system wyceny swoich produktów. Wszystkie te narzędzia znajdziesz w tej sekcji, by nic Ci nie umknęło w Twojej codziennej pracy.

Założenie własnego biznesu to zaledwie pierwszy krok. Jeżeli zależy Ci na stałym przypływie nowych klientów, potrzebujesz przemyślanej strategii i działań dopasowanych do Twojego idealnego klienta. Marketing jest niezbędny w rozwoju Twojego biznesu, ponieważ informuje Twoich odbiorców na temat tego, w jaki sposób możesz rozwiązać ich problemy. Klient musi zaufać, że Twoje rozwiązania ułatwią mu życie, zanim zdecyduje się cokolwiek od Ciebie kupić. W tej sekcji stworzysz swój Plan Marketingowy, który pomoże Ci zwiększyć sprzedaż, ponieważ to właśnie strategicznie przemyślane działanie, zwiększy Twój zasięg i zwróci uwagę na to, co sprzedajesz, aby ludzie chcieli to kupić.

Cele biznesowe, powinny być wyznaczane dla lepszego funkcjonowania firmy, a przede wszystkim sensu jej działania. Ważne jest, abyś od samego początku, w jasny i konkretny sposób określił to, co chcesz osiągnąć jako firma. Dlatego w tej sekcji ustal, co chcesz osiągnąć w danym czasie, np. w ciągu roku kalendarzowego. Jakie kroki będziesz musiał podjąć, aby dotrzeć do tego punktu, w którym chcesz być w przyszłości. To pozwoli Ci na zaplanowanie odpowiednich działań i odnoszenie sukcesów na polu sprzedażowym, a także marketingowym.

Aby dobrze się zorganizować w swoim biznesie online i nie pogubić się w obowiązkach i codziennych zadaniach, warto rozpisywać sobie to wszystko w plannerach: dziennym, tygodniowym, miesięcznym oraz rocznym. Kiedy zaczniesz kontrolować swoje nawyki oraz skupisz się na priorytetach, znacznie szybciej osiągniesz swoje cele. Tabele w tej sekcji pomogą Ci w rozpisaniu Twojego plan działania i realizacji kluczowych aktywności

Ta sekcja została stworzona z myślą o rozwoju Twojego biznesu w sieci. Znajdziesz tu listę miejsc w internecie, z których pobierzesz bezpłatnie zdjęcia, wideo, ikony i mockupy. Otrzymasz również listę prostych narzędzi do tworzenia samodzielnie, spójnych grafik oraz wideo do swoich social media. Na końcu znajdziesz dwie obszerne listy z pomysłami na posty do social media, bloga i vloga.

Dodatkowo w tej sekcji znajdziesz narzędzia pomocne w budowaniu Twojego bloga i zarabianiu na nim. Znajdują się tu niezbędne checklisty:dzienna, tygodniowa i miesięczna, przykładowy -tygodniowy grafik bloggera oraz tabele do kontroli statystyk i programów partnerskich.

Poznaj swojego instruktora

Klaudia Stawiarska

TRENER BIZNESU ONLINE & MARKETINGU

Klaudia Stawiarska

Klaudia Stawiarska jest profesjonalnym blogerem, który prowadzi blogi od ponad 2018 roku, między innymi www.KlaudiaStawiarska.pl ,  www.LoveExplore.pl i www.CudNaTeneryfie.pl.

Zaczynając swój biznes w internecie, w branży Network Marketingu, osiągnęła duży sukces, nie mając żadnego doświadczenia. Nie długo później odkryła świat blogowania i innych możliwości zarabiania przez internet. Opierając się na swoim biznesowym i marketingowym doświadczeniu, zamieniła blogowanie w udaną karierę. Znana jako „trener biznesu online” w kręgach blogujących i vlogerów, jej pasją jest dzielenie się swoimi strategiami i  poradami dotyczącymi budowania biznesu online i produktywności. Klaudia jest autorką licznych kursów online, szkoleń oraz ebooków i przewodników.

Mieszka na Teneryfie od ponad 7 lat ze swoim synkiem Kacperkiem. Kiedy nie bloguje, ćwiczy jogę, medytuje lub przyrządza zdrowe dania w kuchni. W weekendy można ją spotkać na wycieczce po pięknej okolicy Teneryfy z rodziną lub na tarasie z dobrą książką .

PRZECZYTAJ  DOKŁADNY OPIS KLAUDII STAWIARSKIEJ TUTAJ

Jeśli masz jakieś pytanie, pisz na: admin@klaudiastawiarka.pl lub wypełnij formularz na https://klaudiastawiarska.pl/kontakt